Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > sensitivity
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

sensitivity

własnie jestem ciekaw na jakiej sensitivity grają boardowicze,bo słyszałem że im mniejsza czułosć mychy tym łatwiej sie celuje,mnie też zresztą sie tak zdaje
co o tym myslicie?
wypowiedcie sie

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

wszystko zalezy od gracza,mychy ,podkaldki,preferencji ,sprzetu,mouseaccel,fova i kupy innych rzeczy.....z tego co wiem to calkiem fajnie celuje sie przy sens ok 10 ale jak juz mowilem to nie jest zadna regula no i moze na poczatku jak zaczynasz przygode z q3 i nie masz wyczucia broni np.rejla to rzeczywiscie latwiej celowac przy malym sens ale jak juz poczujesz blusa to uswiadomisz sobie ze latwiej sie poruszac ,wykonywac triki,zwroty itp przy wiekszym sens lub z wlaczonym mouse accel
jeden z boarda ma sensa 40(serio) a inny 5 -jak widzisz no rules

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

wielkie dzieki ,jednak zpujż na venoma,eek'a,fatalitiego,makaweli itd.te gostki hyba już dawno sie wgrali w qłeja i czują jak to okresliłes "blusa",a jednak grają na naiskiej czułosci np: fatality raila ma na 2,wiem że to w koncu są profesjonalisci i że to troche głupio ich tu podawac jako przykłady ale w koncu powinnismy sie uczyc od najlepszych nie?
aha i jaszcze jedna sprawa niemusisz mnie uznawać za begginera tylko dlatego że sie niedawno zapisałem sie na board bo qłeja już napirdziela z ok prawie dwa latka
apropos kto gra na czułosci 40 bo niemagę uwieżyc

__________________
Eat shit and die

Edytowane przez L0b0 dnia 09-12-2001 o godz. 22:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja gram na 150
A tak serio to 6

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

to naprawde wsztko zalezy od twoich ze tak powiem naturalnego skilla jak taktykujesz itd itp to lepej miec mnieszy sens zeby trafiac pewne akcje-lapa sie tak nie trzsiee no i troche gorzej jest sie poruszac ale to ni jest takie zle... ale np:jak atakujesz to lepszy wikszy sens bo wtdy szybko machnieszi trafisz ale gorzejz kampieniem itp. aczkolwiek rozwionzuje to /cl_mouseaccel
np masz malego sensa 2-3 a accel na ok 1 to jak kapisz to tak ci sie lapa nie trzsie a jak chesz szbcie ruszysz renkom to mycha przspieszy...
aha ja mam sens na 4 i /cl_mouseaccel na 1.3 a i tak mi sie lapa trznsie bym zaponial mouse weare-wingman roola po srodku...

PS.tak czy tak jak dla mnie jak sie ma mouse ware po srodku i nie ma sie accel`a to sens po wyzej 5 musi byc bo nic ni zespawasz
PS2.Ale sie rozpisalem a gram w q3 CPMa 10 miechuw

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0
wielkie dzieki ,jednak zpujż na venoma,eek'a,fatalitiego,makaweli itd.te gostki hyba już dawno sie wgrali w qłeja i czują jak to okresliłes "blusa",a jednak grają na naiskiej czułosci np: fatality raila ma na 2,wiem że to w koncu są profesjonalisci i że to troche głupio ich tu podawac jako przykłady ale w koncu powinnismy sie uczyc od najlepszych nie?
aha i jaszcze jedna sprawa niemusisz mnie uznawać za begginera tylko dlatego że sie niedawno zapisałem sie na board bo qłeja już napirdziela z ok prawie dwa latka
apropos kto gra na czułosci 40 bo niemagę uwieżyc


1.ci ludzie maja mala sensitivity ale za to spojrz na komende cl_mouseaccel ......jest chyba ok 3 i wiecej nie pamietam,duzo (jakies 80%) pro gejmeruf uzywa myszek logitecha,tam masz tez ustawienia akceleracji zreszta kupe innych myszek tez ma takie cos w sterach,wiec w rzeczywistosci wcale tak wolno ta mycha sie nierusza no .
2.wiesz odpowiedzialem na posta , co do beginneroof to kazdy nim byl/jest co nie?
3.chyba fryx ma 40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 06:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

moze i progamerzy maja mala sensitivity ale na jakich oni mychach graja, razer boomslang 1000

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

sens 4 rox

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0
zpujż



ja mam sena w sterach mouseware na maxa... w q3 sens 3.5 i cl_accel 1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

najlepiej chba poustawiac sobie inna do kazdej broni, ja mam do kazdej broni 14.3 cl_mouseaccel 0.9 procz spawary - 8.2 i raila - 4.3 i cg_mouseaccel do tych dwoch ostatnich 0.3. Im nizsza wartosc sensitivity tym chyba lepiej, ale nie powinna byc tak niska abys nie mogl sie w miare szybko obracac. IMO ofkoz

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez tRoll_q
najlepiej chba poustawiac sobie inna do kazdej broni, ja mam do kazdej broni 14.3 cl_mouseaccel 0.9 procz spawary - 8.2 i raila - 4.3 i cg_mouseaccel do tych dwoch ostatnich 0.3. Im nizsza wartosc sensitivity tym chyba lepiej, ale nie powinna byc tak niska abys nie mogl sie w miare szybko obracac. IMO ofkoz

wszysko zalezy od upodoban przeciez. Ja np raczej nieumialbym sie przyzwyczaic to tak drastycznego skoku sensa np z rl na rg ueeeeeh .Aha moje ustawienia to w mouse ware speed na maxa i accel na none, w q3 to accel tez none a sens dla rejla 9.6,spawy 9.6i innych natychmiastowo strzelnych rownizez a dla reszty 9.75

Edytowane przez demarcos dnia 10-12-2001 o godz. 13:44

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

sens na rajla mam 4, a na innych gunach po 5

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

quote:
Napisane oryginalnie przez tRoll_q
moze i progamerzy maja mala sensitivity ale na jakich oni mychach graja, razer boomslang 1000


taaaaaak te mychy są ponoc specjalnie robione do gry w qłeja

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

quote:
Napisane oryginalnie przez demarcos

2.wiesz odpowiedzialem na posta , co do beginneroof to kazdy nim byl/jest co nie?


mash chyba racje

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0
wielkie dzieki ,jednak zpujż na venoma,eek'a,fatalitiego,makaweli itd.te gostki hyba już dawno sie wgrali w qłeja i czują jak to okresliłes "blusa",a jednak grają na naiskiej czułosci np: fatality raila ma na 2,wiem że to w koncu są profesjonalisci i że to troche głupio ich tu podawac jako przykłady ale w koncu powinnismy sie uczyc od najlepszych nie?
aha i jaszcze jedna sprawa niemusisz mnie uznawać za begginera tylko dlatego że sie niedawno zapisałem sie na board bo qłeja już napirdziela z ok prawie dwa latka
apropos kto gra na czułosci 40 bo niemagę uwieżyc



Jak fatal bedzie marszczyl pigwina co czwartek, to ty tez to bedziesz robil?
DObry gracz to po prostu dobry gracz i cfg ma malo tu do powiedzenia.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

sens 4.4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh


Jak fatal bedzie marszczyl pigwina co czwartek, to ty tez to bedziesz robil?
DObry gracz to po prostu dobry gracz i cfg ma malo tu do powiedzenia.



hej kto tu gada o nasladowaniu jego mnie sie zdaje że lepiej jest podglądac jak grają profy,a ty jak chcesz to możesz se oglądacjak grają sredniacy niewiele więcej umiejący od ciebie,ja tu nie mówie że trzeba wszystko robic tak samo jak oni mówie tylko że jest dobrze sie troche poduczyc jak grają lepsi od nas,podałem sensitiwity fatala tylko dla przykładu żebby pokazac na jakiej małej czułosci on gra a pozatym ja mam czułosc na 5 a on na 2,chyba widzisz że troche sie rużnią?Więc nie hrzań że chce wszystko robić jak fatal

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

Po pierwsze ja rozumiem ze ludzie maja dysleksje, spiesza sie itp, ale kwiatki w stylu "rużnią" i "hrzań " naprawde odstraszja. Po drugie po kiego pytasz sie o sensyt innych, skoro i tak zalezy ono od n czynnikow i samo sens ci nic nie powie. Po trzecie ja sie ofkorz ucze od lepszych (demka), ale ustawienia kazdy preferuje inne, tak wiec nasladowanie innych w tym momencie nie ma sensu

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
Po pierwsze ja rozumiem ze ludzie maja dysleksje, spiesza sie itp, ale kwiatki w stylu "rużnią" i "hrzań " naprawde odstraszja. (...) inne, tak wiec nasladowanie innych w tym momencie nie ma sensu


Tia - ja naprzyklad gram na sensitivity 9.005 - kiedys gralem na 9.006 ale mialem gorsza celnosc

Tan na serio to gram na 9, a Mil0sh ma racje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kielbas
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Turek

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
Po drugie po kiego pytasz sie o sensyt innych, skoro i tak zalezy ono od n czynnikow i samo sens ci nic nie powie. Po trzecie ja sie ofkorz ucze od lepszych (demka), ale ustawienia kazdy preferuje inne, tak wiec nasladowanie innych w tym momencie nie ma sensu


heh no nie do konca sie zgodze,
kiedys gralem na sens 30 i to calkiem spory czas i bylo mi z tym dobrze, dowiedzialem sie jednak ze wielu gra na sens duzo nizszym, nie tylko ci znani
zmienilem sobie na nizsze teraz, gram na sens 7 a w windozie 6
i wyszlo mi na lepsze tak mi sie przynajmniej zdaje
wg mnie nic zlego w obserwowaniu na jakich ustawien graja inni i nie tyle co nasladowaniu,ale sprawdzaniu czy nam takie wlasnie ustawienie(ia) nie odpowiada(ja) bardziej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kielbas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kielbas Znajdź więcej post'ów przez  Kielbas Dodaj Kielbas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kielbas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
Po pierwsze ja rozumiem ze ludzie maja dysleksje, spiesza sie itp, ale kwiatki w stylu "rużnią" i "hrzań " naprawde odstraszja. Po drugie po kiego pytasz sie o sensyt innych, skoro i tak zalezy ono od n czynnikow i samo sens ci nic nie powie. Po trzecie ja sie ofkorz ucze od lepszych (demka), ale ustawienia kazdy preferuje inne, tak wiec nasladowanie innych w tym momencie nie ma sensu


sorry za błedy postaram sie sie pisac normalniej nastepnym razem.
Tak oczywiscie demka są ważne nawet bardzo,ale niemów że ustawien w cfg nic nie trzeba podpatrywac,bo to naprawde pomaga w niekturych sprawach,można przez przypadek cos niechcąco odkryc , bo jesli przeważnie profy mają np:myche na małej czułosci to jednak chyba oni jusz wiedzą lepiej od nas na jakich ustawieniach lepiej sie gra i my tesz chyba powinnismy brac w niekturych sprawach od nich przykłady
ofcorze zgadzam sie z tym że ustawienia robimy sobie indywidualnie,ustawienia czułosci fatala podałem tylko dla przykładu aby pokazac że najlepsi grają na małej czułosci.

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
Po pierwsze ja rozumiem ze ludzie maja dysleksje, spiesza sie itp, ale kwiatki w stylu "rużnią" i "hrzań " naprawde odstraszja. Po drugie po kiego pytasz sie o sensyt innych, skoro i tak zalezy ono od n czynnikow i samo sens ci nic nie powie. Po trzecie ja sie ofkorz ucze od lepszych (demka), ale ustawienia kazdy preferuje inne, tak wiec nasladowanie innych w tym momencie nie ma sensu


p.s. bez urazy, to z nudów

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 15:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

kurcze wy sie nagadacie
btw.Mil0sh chyba sie dzisiaj niewyspales

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez tRoll_q
najlepiej chba poustawiac sobie inna do kazdej broni, ja mam do kazdej broni 14.3 cl_mouseaccel 0.9 procz spawary - 8.2 i raila - 4.3 i cg_mouseaccel do tych dwoch ostatnich 0.3. Im nizsza wartosc sensitivity tym chyba lepiej, ale nie powinna byc tak niska abys nie mogl sie w miare szybko obracac. IMO ofkoz

Moim zdaniem takie przestawianie to zly pomysl bo miiesnie kture są przyzwyczjaone do takie ani innego sensu ni bendom sie co chwile przstawiac co sopwoduje ni dokladnosc w ruchah i przypadkowe strzaly...jesil jusz to zminy mozna robic ale jak najmniejsze.

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

killertowa: bez urazy, ale o co tobie chodzi, o to ze napisalem sensyt(ivity), zamiast sensi?
P.S zajrzyj do slownika, co znaczy dyslekcja.

L0bo: chodzi mi o to ze wlasnie wielu poczatkowych graczy sciaga sobie cfg znanego gracza i mysla ze zaraz beda ownowac. Ustawienia maja to do siebie ze mozna grac np. dobrze na malych czulociach , oraz duzych (np matr0x). Tak wiec lepiej samemu kombinowac, zamiast slepo ufac cudzemu cfg.

demarcos: a kto sie wysypia w poniedzialki?

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

lenar: miesnie superwojownika potarfia sie przystosowac do kazdej sytuacji

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
lenar: miesnie superwojownika potarfia sie przystosowac do kazdej sytuacji

ta.....szczegolnie na anabolach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
lenar: miesnie superwojownika potarfia sie przystosowac do kazdej sytuacji


Khem khem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
lenar: miesnie superwojownika potarfia sie przystosowac do kazdej sytuacji

Fakt ale ni kazdy je ma...szczegulnie benginezy

Wirted by SSJ3 lenar`o power

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh


L0bo: chodzi mi o to ze wlasnie wielu poczatkowych graczy sciaga sobie cfg znanego gracza i mysla ze zaraz beda ownowac. Ustawienia maja to do siebie ze mozna grac np. dobrze na malych czulociach , oraz duzych (np matr0x). Tak wiec lepiej samemu kombinowac, zamiast slepo ufac cudzemu cfg.



Hmmm tak co do czułosci to chyba jednak masz racje,ale co do grzebania w cudzych configach troche się mylisz bo jednak kiedy jeszcze zaczynałem grać w q3 sciągnołem se pare configów sławnych graczy aby zobaczyc jak oni tam mają i zobaczyłem cos takiego jak cg_fov,mysle "co to takiego?u niego jest większy niż u mnie,hmm chyba też se ustawie"ustawiam se i wow!cool.No i wtedy dowiedziałem sie do czego służy fov.

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:29.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions