Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > W CS graja lamy... :P
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
madtrack
-o00o-(@!@)-o00o-



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja:

heheh dreptam sobie chodniczkiem wczoraj a tam jakies malolaty nie wiem czy z 12 lat to bedzie mialo gonili sie z patykami i krzyczeli " ja jestem kanterem " , " a ja terrorysta " hehe przegiecie

Albo w cafe... " idz do turystow a ja do kontr turystow " heh
mania csa ogarnia najmlodszych... coraz czesciej widze po cafejach jak przedszkolaki staraja sie grac w csa czasami mam polew bo ruszaja sie jak gowno w przereblu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 02:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil madtrack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do madtrack Znajdź więcej post'ów przez  madtrack Dodaj madtrack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać madtrack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez madtrack
Albo w cafe... " idz do turystow a ja do kontr turystow " heh
mania csa ogarnia najmlodszych... coraz czesciej widze po cafejach jak przedszkolaki staraja sie grac w csa czasami mam polew bo ruszaja sie jak gowno w przereblu


Ty uwazaj - kiedys w gdyni byl pierwszy turniej na q3test - byl gowniarz - tak ok 10 lat (Cypis ksywka) - ledwo siegal do klawiszy i mysz, za to wymiatal jak stary....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 07:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
madtrack
-o00o-(@!@)-o00o-



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja:

Gram w csa na Autocom^teamplay^ - czy jakos tak Typ ma chyba z 13 lat i jest tam adminem i nawet dobrze wymiata
nieraz go widze w cafe... jak by jeszcze tak nie kickowal za rushe to bylby lajt, qmpla wykopal za to ze na farta udalo mu sie zrobic heada z deserta przez sciane... n/c

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil madtrack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do madtrack Znajdź więcej post'ów przez  madtrack Dodaj madtrack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać madtrack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Ty uwazaj - kiedys w gdyni byl pierwszy turniej na q3test - byl gowniarz - tak ok 10 lat (Cypis ksywka) - ledwo siegal do klawiszy i mysz, za to wymiatal jak stary....


hihi... wyobrazacie sobie reakcje infi´ego jak by tak z takim kims przegral?

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[DRagi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jestem ciekaw czy ty na poczatku grania w cs'a nie lamiles?
Watpie w to ze ty odrazu wlazles na serwer i zacoles wymiatac,
hehee pewnie lamiles mocno !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 03:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [DRagi
Jestem ciekaw czy ty na poczatku grania w cs'a nie lamiles?
Watpie w to ze ty odrazu wlazles na serwer i zacoles wymiatac,
hehee pewnie lamiles mocno !


Nie - na cs swiat sie nie konczy a fpp'y gram od kilkunastu lat...

Moze nie bylem mastah - ale co gdzie i jak wiedzialem....

CS to porsta gra - moi kumple co byli zieloni - nauczyli sie grac dobrze w teamach juz w ciagu 2 h...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

text z cs.pl


Christian Kwee był przeciętnym siedemnastolatkiem z przedmieść Vancouver. W szkole nie szło mu najlepiej, za to w grach komputerowych był mistrzem. Pewnego wieczora, około godziny siódmej, wraz z kolegami udał się do kafejki internetowej. Po kilku wygranych partiach, Christian zaczął się chwalić. Na ekranie jego monitora pojawił się napis F.U. (nie przetlumacze tego skrótu na polski, wybaczcie ale nie moge używać wulgaryzmów), na co Kwee odpowiedział tym samym F.U.2. Wywiązała się słowna kłótnia, po której do Christiana podeszło trzech młodych mężczyzn - jego przeciwnicy - z ewidentnym zamiarem pobicia go. Gdyby nie interwencja przyjaciół Christian napewno skończyłby zakrwawiony w jakims rowie. Christian wraz zkolegami odetchnęli spokojniej, gdy mężczyźni wybiegli z kafejki. Po chwili jednak przegrywający zespół znów się pojawił. Dopadli Christiana i zaczęli bić go w kącie sali. Kiedy padł strzał, bijący szybko uciekli.
Samo wydarzenie jest tragiczne, za to wypowiedź porucznika Pierre'a LaMaitre'a pociesza: "Wątpliwym jest, żeby to Counter-Strike wywołał taki wybuch nienawiści". Jednocześnie z zeznań przyjaciół Christiana wynika, że nie był on członkiem gangu, ani nie handlowal narkotykami, za to w poprzedniej szkole (Christian przenosił się po 10 klasie) obracał sięw tzw. złym towarzystwie.

:/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:24.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions