Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > sensitivity
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

to to racja, mozna sie dowiedziec paru nowych ustawien (np grafika)

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
^1hi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Wrocław

hi

A ja mam ladna czerwona podkladke. Hi.

__________________
Matematyka to nie problem, to zabawa!! - poszukuje autora tego tekstu))!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ^1hi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ^1hi Znajdź więcej post'ów przez  ^1hi Dodaj ^1hi do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

a ja mam czerwona i czarna

Lobo: co do fatala: on gral na 2,5 ale...

1. nie wiesz jaki ma sens w winie w driverach booma (kiedy jeszcze na nim gral)

2. nie znasz accela w w/w driverach w winie

3. on gral wtedy na boomie wiec to juz od razu zmienia sens na mniejszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
a ja mam czerwona i czarna

Lobo: co do fatala: on gral na 2,5 ale...

1. nie wiesz jaki ma sens w winie w driverach booma (kiedy jeszcze na nim gral)

2. nie znasz accela w w/w driverach w winie

3. on gral wtedy na boomie wiec to juz od razu zmienia sens na mniejszy


Co do sensitivity to podałem 2 na mniej więcej po to już bardzo dawno było kiedy zaglądałem do configa fatality'ego i dokładnie niepamiętałem jaką on ma tam czułosc ustawioną.
A co do trzech ostatnich punktów żeczywiscie zgadzam się z tobą i przyznaję że bespodatawnie przystawiałem fatala jako przykład.

__________________
Eat shit and die

Edytowane przez L0b0 dnia 10-12-2001 o godz. 23:16

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
killertowa: bez urazy, ale o co tobie chodzi, o to ze napisalem sensyt(ivity), zamiast sensi?
P.S zajrzyj do slownika, co znaczy dyslekcja.



no już dobra, dobra
mówiłem, że się nudzę, a skrótu od sensytivity nie znałem

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0

Hmmm tak co do czułosci to chyba jednak masz racje,ale co do grzebania w cudzych configach troche się mylisz bo jednak kiedy jeszcze zaczynałem grać w q3 sciągnołem se pare configów sławnych graczy aby zobaczyc jak oni tam mają i zobaczyłem cos takiego jak cg_fov,mysle "co to takiego?u niego jest większy niż u mnie,hmm chyba też se ustawie"ustawiam se i wow!cool.No i wtedy dowiedziałem sie do czego służy fov.


a ja wszystkiego dowiedzialem sie sam....na samym poczatku wpisalem sobie cg (przyklad) nacisnalem tab wyskakiwalo mi 50 komend konsoli i testowalem wszystkie po kolei zeby zobaczyc do czego sluza...a nie sciagne sobie cfg matr0xa i zobacze ze dajmy na to ona ma r_picmip 20 to to pewnie on wie lepiej...ja tez sobie taki dam...to nie jest wytlumaczenie...cudzy cfg moze sluzyc jako przyklad...ale najwieksza satysfakcje osiaga sie ze zrobienia samemu swojego wlasnego configa...od deski do deski wiedzac jaka komenda do czego sluzy....naprawde zajebiste uczucie...i jest on wasz wlasny...a nie jest zlepkiem cfg znanych graczy...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

...ale najwieksza satysfakcje osiaga sie ze zrobienia samemu swojego wlasnego configa...od deski do deski wiedzac jaka komenda do czego sluzy...



a ja sobie gram na cfgu lexera tyle ze z moimi bindami sensami picmipem itd... (of korz)
po porostu quake wyciaga mi o 20fpsow wiecej niz na moim cfgu
...satysfakcje bede mial jak na 256ramu uzbieram

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

a ja wszystkiego dowiedzialem sie sam....na samym poczatku wpisalem sobie cg (przyklad) nacisnalem tab wyskakiwalo mi 50 komend konsoli i testowalem wszystkie po kolei zeby zobaczyc do czego sluza...a nie sciagne sobie cfg matr0xa i zobacze ze dajmy na to ona ma r_picmip 20 to to pewnie on wie lepiej...ja tez sobie taki dam...to nie jest wytlumaczenie...cudzy cfg moze sluzyc jako przyklad...ale najwieksza satysfakcje osiaga sie ze zrobienia samemu swojego wlasnego configa...od deski do deski wiedzac jaka komenda do czego sluzy....naprawde zajebiste uczucie...i jest on wasz wlasny...a nie jest zlepkiem cfg znanych graczy...


A czy ja napisałem że trzeba wszystko ustawiać w configu jak np:matr0x,Fatal itd.? mam na mysli że przy pomocy cudzego configa możesz czegoś nauczyć,bo kiedy pierwszy raz usłyszałem słowo config mówiłem co to takiego,więc sciągnełem se jakiegos przykładowego confa. żeby dowidziec sie co to takiego i jak to wygląda.
Oczywiscie że najlepiej jest miec zrobioney własny od początku do konca "oryginalny"config bo ja taki przynajmniej mam,ja niemówiłem że cfg musi być "sklejką"sławnych graczy.Mówiłem że cudze configi mogą tylko się okazac nawet przydatne bo czasami niewiadomo co jaka komenda do czego może służyc,ja znam gostka co sciągałe se pare cofigów sławnych graczy i poprostu wszystkie komendy bind'y itd kopiował
dosłownie kopiował do swojego cfg,nawet niebyło go stac na przepisanie ale nie przecież łatwiej jest kopiuj/wklej nie?poprostu brzydze sie nimi brzydze.
A co do tego jak sie ty zapoznawałes z configeiem to poprostu wielkie brawa,bo ja jak już mówiłem uczyłem sie komend z cudzych configów.

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

hej l0b0
ty sie chyba troche zabardzo tym cfg przejmujesz
wyluzuj stary

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

no nie wiem może jakoś za bardzo biore wszystko do siebie

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0
no nie wiem może jakoś za bardzo biore wszystko do siebie

Sorki nie czytalem co tam wczesniej ludzie pisali (mam jeszcze 4min )... zapomniales jeszcze o jednej waznej kwesti czy graja z "acc czy bez" heheeh (nothing personal- moze niektorzy zalapia )
A teraz o senie na wolniejszym moze i lepiej sie celuje ale jakos juz wyleczylem sie z tego przesadu bo wcale tak nie jest co wiecej mniejszy sensit nie daje takiej dynamiki i swobody ruchu... wiec duze sen daje znacznie wiecej kosztem znikomego zmniejszenia acc np z lg... ale *******e dawno nic nie pisalem i jeszcze nie moge sie wczuc
cu

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

jeszcze jedna sprawa o cfg'ach

aha ijeszcze co do tych configów to ja rozumiem gostków co grają na cfg'u fatala albo lakermana...bo te gostki chyba by niedawali swoich configów gdyby niechciel aby na nich grano,inaczej sprawy sie mają gdy jakiś gostek wezmie se cudzy config ibędzie w nim zmieniał ustawienia,no to już jest unfair

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: jeszcze jedna sprawa o cfg'ach

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0
...inaczej sprawy sie mają gdy jakiś gostek wezmie se cudzy config ibędzie w nim zmieniał ustawienia,no to już jest unfair


mega halo...

Edytowane przez ya. dnia 11-12-2001 o godz. 19:42

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

ja gram na sensitivity 10 i accel 0 przy standardowych windowych ustawieniach boomslanga

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

sorx za off topic ale czy moglby ktos rzucic linkiem do tych oto map? :
ztn3tourney1
hub3tourney1
eh cpm1b tez mi sie gdzies zapodziala i demek nie moge ogladac help
aha wiem ze lamer jestem i jak chcecie to sie smiejcie ale jak idzie komenda na wylaczenie dymu z rakiet? Szukalem w roznych cfg i nic myslalem ze to cg_weaponSmoke ale chyba nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

cg_smokeRadius_rl ustaw na zero i dymik się wyłancza
cg_smokeRadius_gl wszystko to samo tylko że z granatnikiem
oczywiscie to sie ustawia w configu

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
manyec
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Bielsko-B

wpisz cg_smoke i wcisnij TAB reszta to bajka...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil manyec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do manyec Znajdź więcej post'ów przez  manyec Dodaj manyec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać manyec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

o tak też można!

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
manyec
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Bielsko-B

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0
cg_smokeRadius_rl ustaw na zero i dymik się wyłancza
cg_smokeRadius_gl wszystko to samo tylko że z granatnikiem


bylas szybszy, co nie znaczy trzezwiejszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil manyec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do manyec Znajdź więcej post'ów przez  manyec Dodaj manyec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać manyec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

quote:
Napisane oryginalnie przez manyec

bylas szybszy, co nie znaczy trzezwiejszy


hehe to już kwestia szczęscia

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

Re: jeszcze jedna sprawa o cfg'ach

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0
aha ijeszcze co do tych configów to ja rozumiem gostków co grają na cfg'u fatala albo lakermana...bo te gostki chyba by niedawali swoich configów gdyby niechciel aby na nich grano,inaczej sprawy sie mają gdy jakiś gostek wezmie se cudzy config ibędzie w nim zmieniał ustawienia,no to już jest unfair

Cos bobcysz??? Po grzyba grac na konfigach fatala i jemu podobnych... bo niby oni maja jakies lepsze ??
A co do tego zmieniania tych czudzych.... lol

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

a co mnie sie pytasz czemu grają na cudzych configach?
skąd ja mam wiedziec?

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0
cg_smokeRadius_rl ustaw na zero i dymik się wyłancza
cg_smokeRadius_gl wszystko to samo tylko że z granatnikiem
oczywiscie to sie ustawia w configu


eh akurat to zrobilem przed 10minutami
wazniejsze sa dlamnie mapki...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Hehe =] odswieze ja mam sens 3.5 win XP mysz IE 3.0 accel wylaczony objawia sie to tym ze aby wykonac obrot o 360 stopni to musze "przejechac" 27 cm mycha ... troche mnie to wnerwia... bo kiedys moglem grac na byle jakim sensie i gralo mi sie ok a teraz jak mam tak ze pelny obrot robie w mniejszej odleglosci niz 20 cm to kaplica ;/

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Blue, przegioles wyciagnales temat z 2001 r. tylko po to zeby sie pochwalic na jakim grasz sensitivity
PS. Jak bym chcial mocno sie dowiedziec to moze poprosilbym cie o cfg

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 09:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Poprostu zaczelo mnie ciekawic na jakim inni graja a jako ze sie chcialem upewnic czy nie bylo wczesniej takiego tematu to sobie wpisalem w wyszukiwarce i tu dałem posta cos nie pasuje?? zreszta ja lubie te stare tematy wszyskie o myszkach przewalkowalem [walka wing vs razer vs pilot ] hehehe =]

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Nic, ale panuje taka zasada aby nie odgrzebywac starych tematow

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 10:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

where??? ya nie zauwazylem

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

to teraz juz bedziesz wiedzial

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez Hakan
Nic, ale panuje taka zasada aby nie odgrzebywac starych tematow


Nie przesadzaj Hakan :>

Gdyby nie mozna bylo odgrzewac, to wiele topikow by umarlo ;/

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2003 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:19.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions