Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > cziterstwo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (19): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Major
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
No niestety ale i ja dorzucę swoje 5 groszy Mieliśmy dziś okazję spotkać na moście i przyznam szczerze że faktycznie tych "headów" to masz za dużo
Jak to się mówi z niejednego pieca chleb człowiek jadł i nie odz dziś "pyka" w BHD ale pokaz celności oka oraz opanowania ręki w warunkach bojowych jest przynajmniej intrygujące



Co Ty nie powiesz Nieco ponad tydzień temu graliśmy mecz przeciwko Socom-om i takim strzelcem wyborowym to nie był, jak wogóle kogoś zabił to było dobrze, a tu nagle ponad 50% headów na każdej mapie, co widać po statystykach tegoż osobnika. Ale jak już wspominałem pewnie szybko się uczy(widać pisanie tekstów typu "?????" lub "major co to było ty lagu??" znacznie poprawie sprawność bojową).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major Znajdź więcej post'ów przez  Major Dodaj Major do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Sprawa została zamknieta i bany zostały zdjete. Swoją droga zaczyna mi to przypominac dawne czasy z serwerem MOST-PL. Wtedy tez były topicki o tym że Miły to nie dobry admin bo banuje za przeklenstwa itd. Wtedy to większośc osób które w tym topicu sie wypowiadaja broniła Miłego. Ludzie kopnijcie sie w łeb!!! Widze że stare powiedzonko " Punkt widzenia sie zmienia wraz z punktem siedzenia" jest jak najbardziej aktualne.
Teraz odnosnie banowania: Na serwerze CQF bany są za jakies tam przewidziane rzeczy, chocby za rekrutowanie na ich serwerze i to sprawa CQF i tylko ich. Dlaczego SLS nie może banowac graczy za inne rzeczy? Wiem czemu, bo nazwie serwera jest SEALS. Po trzecie nasz serwer, my płacimy i nie musimy sie nikomu tłumaczyc z banowania ludzi, banowanie oznacza to ze dany gracz nie jest potrzebny na naszym serwerze nikomu do szczęscia, zwłaszcza SEALSom. Jest tyle innych serwerów i jest gdzie pograć więc naprawde nie wiem po co ta cała afera

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Sprawa została zamknieta i bany zostały zdjete. Swoją droga zaczyna mi to przypominac dawne czasy z serwerem MOST-PL. Wtedy tez były topicki o tym że Miły to nie dobry admin bo banuje za przeklenstwa itd. Wtedy to większośc osób które w tym topicu sie wypowiadaja broniła Miłego. Ludzie kopnijcie sie w łeb!!! Widze że stare powiedzonko " Punkt widzenia sie zmienia wraz z punktem siedzenia" jest jak najbardziej aktualne.
Teraz odnosnie banowania: Na serwerze CQF bany są za jakies tam przewidziane rzeczy, chocby za rekrutowanie na ich serwerze i to sprawa CQF i tylko ich. Dlaczego SLS nie może banowac graczy za inne rzeczy? Wiem czemu, bo nazwie serwera jest SEALS. Po trzecie nasz serwer, my płacimy i nie musimy sie nikomu tłumaczyc z banowania ludzi, banowanie oznacza to ze dany gracz nie jest potrzebny na naszym serwerze nikomu do szczęscia, zwłaszcza SEALSom. Jest tyle innych serwerów i jest gdzie pograć więc naprawde nie wiem po co ta cała afera



E tam juz afera, tośto mały incydencik, poszło chyba radziej o ot, że ogśc chyba pierwszy raz w historii polskiej sceny BHD dostał bana bo dobrze strzelił)). Wiem ze to mizernota i jeszcze długa droga przed nim, ale moze mu wyszło. W każdym razie jakoś niesmacznie sie zrobilo. Mógl sobie pokląc i by miał bana, a tu strzelał dobrze i ma bana))

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27

Teraz odnosnie banowania: Na serwerze CQF bany są za jakies tam przewidziane rzeczy, chocby za rekrutowanie na ich serwerze i to sprawa CQF i tylko ich. Dlaczego SLS nie może banowac graczy za inne rzeczy? Wiem czemu, bo nazwie serwera jest SEALS. Po trzecie nasz serwer, my płacimy i nie musimy sie nikomu tłumaczyc z banowania ludzi, banowanie oznacza to ze dany gracz nie jest potrzebny na naszym serwerze nikomu do szczęscia, zwłaszcza SEALSom. Jest tyle innych serwerów i jest gdzie pograć więc naprawde nie wiem po co ta cała afera



Tu chyba nie tyle o samego bana chodzi bo serverów jest sporo ale o dobre imie gracza i jego klanu.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

Mnie zastanawia natomiast temat celności (accuracy)
Dziwi mnie, że goście z celnością 4-5% mają tyle headów. Myślałem wręcz, że to idzie w parze. Dużo headów, czyli super celność, a tu niestety nie. Czyli pies jest gdzie indziej pogrzebany, a ja niestety nie wiem gdzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

Accuracy jest małe i shot per kill jest duże na mapach bo lubie sobie do ściany bez powodu postrzelać A ja terz na te heady pracowałem dwa lata, i wciąż sie ucze grać, niejednym w bhd was zaskocze, morze zaczne mieć same Double kille

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 06:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Sprawa została zamknieta i bany zostały zdjete. Swoją droga zaczyna mi to przypominac dawne czasy z serwerem MOST-PL. Wtedy tez były topicki o tym że Miły to nie dobry admin bo banuje za przeklenstwa itd. Wtedy to większośc osób które w tym topicu sie wypowiadaja broniła Miłego. Ludzie kopnijcie sie w łeb!!! Widze że stare powiedzonko " Punkt widzenia sie zmienia wraz z punktem siedzenia" jest jak najbardziej aktualne.
Teraz odnosnie banowania: Na serwerze CQF bany są za jakies tam przewidziane rzeczy, chocby za rekrutowanie na ich serwerze i to sprawa CQF i tylko ich. Dlaczego SLS nie może banowac graczy za inne rzeczy? Wiem czemu, bo nazwie serwera jest SEALS. Po trzecie nasz serwer, my płacimy i nie musimy sie nikomu tłumaczyc z banowania ludzi, banowanie oznacza to ze dany gracz nie jest potrzebny na naszym serwerze nikomu do szczęscia, zwłaszcza SEALSom. Jest tyle innych serwerów i jest gdzie pograć więc naprawde nie wiem po co ta cała afera



Nie rozumiem Twego oburzenia,a tekst w stylu bo to SLS chyba troche nie na miejscu.Chodzi raczej o to że jak komuś się zdarzy zwyszka formy może dostać bana.I raczej tylko o to chodzi,a nie jak klan się zwie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 07:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Nie rozumiem Twego oburzenia,a tekst w stylu bo to SLS chyba troche nie na miejscu.Chodzi raczej o to że jak komuś się zdarzy zwyszka formy może dostać bana.I raczej tylko o to chodzi,a nie jak klan się zwie.

każdy admin servera postepuje zgodnie z zasadą divide et impera a innym wara od tego, chyba SLS gra jeszcze gdzieś poza własnym servem i wtedy może sobie spokojnie na nich zapolować
Sigano może z takimi wynikami stworzyć Team Poland II, dorzuci tylko parę bolków do składu , a wynik będzie sam robił

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
każdy admin servera postepuje zgodnie z zasadą divide et impera a innym wara od tego, chyba SLS gra jeszcze gdzieś poza własnym servem i wtedy może sobie spokojnie na nich zapolować
Sigano może z takimi wynikami stworzyć Team Poland II, dorzuci tylko parę bolków do składu , a wynik będzie sam robił



Mam troche inne zdanie.Jak nie bedziemy się sami szanować to nikt nas nie bedzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 08:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
to może pamietasz cos w ten deseń->
Yogi - Miś. Bohater kreskówki w poniedziałkowym Zwierzyńcu wspaniałego Michała Sumińskiego. Dzięki Adamowi Słodowemu - każdy mógł mieć swojego misia - i to nawet chodzącego! Wystarczyła odrobina spostrzegawczości przy przerysowywaniu misia z telewizora, lub ten rysunek pochodzący z ksiązki Adama Słodowego, kawałek brystolu do podklejenia, szpilka lub pineska i korek z butelki. Do tego jeszcze jakieś farbki, kredki lub mazaki i Miś Yogi maszerował jak żywy. Acha, Yogi miał młodszego przyjaciela - misia Booboo
http://www.aiw.cad.pl/nowe.html




Jaro jesteś bzikiem

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Mam troche inne zdanie.Jak nie bedziemy się sami szanować to nikt nas nie bedzie.

pardonsik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Jaro jesteś bzikiem

:
udzielił mi się temat przewodni

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

W pewnym sensie to sie z Tobą zgadzam, Tomcat
ale nadal nie uwazam ze Sigan czituje

__________________

Edytowane przez josephine dnia 21-01-2005 o godz. 15:47

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nic nie wiem
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: [email protected] :D a tak serio to Sieradz

sigan sigan........

ja tam nie wieze sie tak nagle poprawiles ......... a pozatym na serverze STILLS bylego znalazlem czity do delty ( a co najlepsze to twoj server : ) P S odblokuj mnie na gg

__________________
!! UWAGA UWAGA !!
Mam najlepsze !!!! w Polsce ( i na świecie ) "lagowate lacze internetowe !! " Tego jestem pewien . . . .
-= Media Com =-
------------------------------------------
teraz kopie z serverow nawet bez TS'a . . . Hehe . . . Nic nie pomaga . . .

- Za szybkie pisanie // Zą zsybike ipsaine

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nic nie wiem Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nic nie wiem Znajdź więcej post'ów przez  nic nie wiem Dodaj nic nie wiem do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nic nie wiem prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

PS: to są czity do singla PS2: Ktoś ty jest?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
PS: to są czity do singla PS2: Ktoś ty jest?


A czy są jakieś chity o których nie wiesz lub nie słyszałeś?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Sprawa została zamknieta i bany zostały zdjete. Swoją droga zaczyna mi to przypominac dawne czasy z serwerem MOST-PL. Wtedy tez były topicki o tym że Miły to nie dobry admin bo banuje za przeklenstwa itd. Wtedy to większośc osób które w tym topicu sie wypowiadaja broniła Miłego. Ludzie kopnijcie sie w łeb!!! Widze że stare powiedzonko " Punkt widzenia sie zmienia wraz z punktem siedzenia" jest jak najbardziej aktualne.
Teraz odnosnie banowania: Na serwerze CQF bany są za jakies tam przewidziane rzeczy, chocby za rekrutowanie na ich serwerze i to sprawa CQF i tylko ich. Dlaczego SLS nie może banowac graczy za inne rzeczy? Wiem czemu, bo nazwie serwera jest SEALS. Po trzecie nasz serwer, my płacimy i nie musimy sie nikomu tłumaczyc z banowania ludzi, banowanie oznacza to ze dany gracz nie jest potrzebny na naszym serwerze nikomu do szczęscia, zwłaszcza SEALSom. Jest tyle innych serwerów i jest gdzie pograć więc naprawde nie wiem po co ta cała afera




Amen

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Czity

quote:
Napisane oryginalnie przez Maly *PwT*
Ja coraz czesciej mysle ze tytulowy pan X z SLS ma jakies dziwne pretensje do kazdego komu wyjdzie jakos gra. Pewnie gdybym wszedl na seals clna server i mial wynik 200 do 50 to by mnie zabnowal za czity dlatego ze nie gram czesto i to nie mozliwe. Dziwne rzeczy sie dzieja jest argus a tu takie pierdoły. A zeby po rozmowie na gg banowac za podanie www to juz porażka


Pamięc zawodzi? To własnie na tym forum zaczeło sie wklejanie idiotyzmów z archiwum GG i na ich podstawie byli osądzani ludzie ( i nie musiano im udowadniac winy w sposób jakis tam kur** wymyslny-- to do Rademusa), Masz w tym topicu rozmowe Darka z CQF i Sigana, którą wkleił Kapitano.
Na podstawie podobnej rozmowy zaczelismy wszyscy pietnowac Tomka z PFT i zapadł wyrok---cheater, chociaz nikt mu tego bezposrednio nie udowodnił. Sigan stał się podejrzanym graczem poniewaz w tej rozmowie wyraznie pisze ze czitował na Lanie. W zwiazku z tym było domniemanie i to dośc wysokie ze równiez może czitowac na serwerach publicznych i stąd zastosowanie "sankcji".
To sami sie tyczyło gracza Gh, także na podstawie rozmowy z GG w której stwierdza że niektórych czitów Argus nie blokuje i podał link do strony z takimi czitami, tu także zastosowano "sankcje". Gracz Vg także miał bana ( skutek uboczny) ale tylko i wyłacznie dlatego że razem z Gh korzystaja z tego samego Ip
Ale jak wspomniałem wczesniej, sprawa zamknieta i bany sa zdjęte.
I niektórzy niech przestaną być jak choragiewki na wietrze.

Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tommy spokojnie to raz Dwa to ni e Tomka piętnowano tylko Tomek był "prokuratorem". Trzy jezeli na podstawie gg kogoś zbanowano to rzeczywiście żenada. Cztery zagraj przeciwko Siganowi i wtedy wydaj osąd. Pięć - jeżeli argus choć odrobinę pomaga to można sigana sprawdzić na serwie argus only i po robocie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 15:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: Czity

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
...
To sami sie tyczyło gracza Gh, także na podstawie rozmowy z GG w której stwierdza że niektórych czitów Argus nie blokuje i podał link do strony z takimi czitami, tu także zastosowano "sankcje". ...




Czyli Argus-a można wsadzi sobie...... Ciekawe, jak to było sprawdzone i skąd wiedział, że Argus nie wyłapuje danego chita? Sprawdzał? A może powiedział mu kolo z klanu? Już takiego co sprawdzał, raz udupili Długo nie grał na Moście Pamiętam, że krótko przed wyrzuceniem BHD do kubła, była taka myśl, żeby stworzyc wspólną bazę danych z osobami zabanowanymi. To działa?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie doczytałem ... faktycznie jeśli istnieją czity na których argus kuleje to dupa zbita.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 15:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Nie doczytałem ... faktycznie jeśli istnieją czity na których argus kuleje to dupa zbita.


To jest nic! Najgorsze, że istnieja ludzie, którzy "dziury" Argusa wykorzystują i maja czas na ich szukanie.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: Czity

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Sprawdzał? A może powiedział mu kolo z klanu? Już takiego co sprawdzał, raz udupili Długo nie grał na Moście


Chyba chciałeś powiedzieć "śmy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
To jest nic! Najgorsze, że istnieja ludzie, którzy "dziury" Argusa wykorzystują i maja czas na ich szukanie.


Dziury w Argusie są prawdopodobnie spowodowane tym, iż już pewnie nikt nie uaktualnia bazy danych o cheatach. Pewnie jego twórcy już dawno do kubła wyrzucili BHD i przez to nowe cheaty mogą działać. Dlatego właśnie program Punkbuster jest tak dobry w walce z kodami ponieważ jest to "produkt" komercyjny i najzwyczajniej w świecie ktoś za szybkie uaktualnianie bazy danych dostaje kase.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

A co do tematu. Ktoś tu zauważył że sprawa podobna do Dobiego. I słusznie, sprawa jest identyczna tyle że "ofiary" zmieniły się w "oprawców", sędziowie w Bóg jeden wie co, a wyśmiewcy dalej mają swój własny świat. Czyli stara dobra scena BHD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
... Dlatego właśnie program Punkbuster jest tak dobry w walce z kodami ponieważ jest to "produkt" komercyjny i najzwyczajniej w świecie ktoś za szybkie uaktualnianie bazy danych dostaje kase.


przyznaj sie... probowales go obejsc... co?!
no taki stary "cziter" z gumowym kregoslupem moralnym jak ty napewno musial sprobowac

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
A co do tematu. Ktoś tu zauważył że sprawa podobna do Dobiego. I słusznie, sprawa jest identyczna tyle że "ofiary" zmieniły się w "oprawców", sędziowie w Bóg jeden wie co, a wyśmiewcy dalej mają swój własny świat. Czyli stara dobra scena BHD

tylko ty biedaczku caqly czas nie pasujesz do tej historii...
taka "sierotka biedna"... no meczennik wypisz wymaluj...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
tylko ty biedaczku caqly czas nie pasujesz do tej historii...
taka "sierotka biedna"... no meczennik wypisz wymaluj...


quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
przyznaj sie... probowales go obejsc... co?!
no taki stary "cziter" z gumowym kregoslupem moralnym jak ty napewno musial sprobowac



Proszę cię nie prowokuj, bo ponownie zostaniesz zgnieciony jak glizda.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 17:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Gh*
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

:D

Bijcie sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Gh* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Gh* Znajdź więcej post'ów przez  *Gh* Dodaj *Gh* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Gh* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Proszę cię nie prowokuj, bo ponownie zostaniesz zgnieciony jak glizda.

lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 21:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:05.    Strony (19): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions