Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Co z PB? Lubicie cziterów?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: forever ...prowokator

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
[...]aleś se koleś wykoncepował, ze jak Ty (MASTA OF KILLA???!!!! ;-) nie umiesz przeskoczyć o tyczce 6 metrów , to znaczy że wyniki Siergieja Bubki sa skierowanymi przeciw Tobie machinacjami montażystów telewizji ;-))))



jasne - uwierze jak zobacze na na czysto zainstalowanym pececie robisz ten trick na moich oczach - trzy razy Z RZĘDU wyskakujesz, w powietrzu obracasz sie do tyłu i trafiasz PIERWSZĄ kulą RUSZAJĄCEGO SIĘ przeciwnika w heada... Wiesz co... taki duży chłopak...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

mi sie tak zdazalo, nie widze przeszkod szczegolnie na tym netcodzie zeby miec takie fuksy

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
mi sie tak zdazalo, nie widze przeszkod szczegolnie na tym netcodzie zeby miec takie fuksy
Heh ... pozostane Tomaszem niewiernym - zobacze - Uwierze...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

hihihi...

...widziałes kiedyś na żywo, jak ktos robi wynik typu 72-5 ?????(ogladalem cos takiego paredziesiąt razy ;-))) - jak myślisz, czy ten wynik osiągnięto systematycznyw wywalaniem qpy pocisków w korpus ofiary???

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Szakal z v3 na becie 2.5 chyba 67 zrobil na streets...

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2003 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

ale wy macie problem ... dzizas
pb jest i dziala zazwyczaj
najwiekszy problem z nim to maja owszem - ale admini
co zrobic zeby sie nie jebalo, zeby dzialalo poprawnie itp
bo jak zle zrobisz update, to bedzie kopac ludzi chociazby
na scenie rtcw adminuje kilkoma serverami, i z tego co wiem na zadnym nie ma problemu z pb .. mimo ze dziala
jedyne co to jest wylaczone przesylanie screenow, niewiele to wnosi, wiecej zachodu niz to warte a i tak wiekszosc (o ile nie wszystkie) efekty ktore na screenach mozna wylapac, sa do ominiecia/nie_do_wylapania
co do masta-killerow z ogc ... dajcie spokoj
gralem na wielu zachodnich serverach i czasem (chocby wczoraj) trafia sie na zawodnikow ktorzy strasznie morduja
na scenie jestem od niedawna, ale juz slyszalem ze mYm|Memphis jest niezly
o co chodzi
konczyl z wynikami 40-50:5-10, 10-15 fragow wiecej niz nastepny "w kolejce"
ja jestem w stanie zrobic 180stopni obrot i nawet cos trafic majac sens 2.8/acc 0.25/system sens 5/10 / acc wylaczone
do tego mx500 + icemate
on na oko mial sens hmm ... 8? 10? i acc na dokladke
jak dla mnie kalsyczny quaker
ja nie jestem w stanie walic headow przy takich ustawieniach, on sial jak glupi i to z bardzo dziwnych akcji
3-krotny head w skoku i ze "sruba" jest mozliwy u dobrego zawodnika
wystarczyloby wpuscic tutaj dobrego quakera (zeby sie przezwyczail do poruszania/sprzetow) ktory ma railACC z 60-70%
albo daleko nie szukajac kogos z rtcw (niestety nie ma nic innego co ma podobna do urt predkosc gry, i mozna zabic HSem)
i bedzie robic takie akcje spokojnie ...

wracajac do tematu ... PRZESADZACIE
grajcie, grajcie i jeszcze raz grajcie
celowanie to raz - da sie walic head za headem
dwa .. internet
jesli walczy sie przy pingu 50 vs 50 jest tak jak trzeba
czyli gdzie walniesz tam poleci
niestety przy roznicy pingow (SZczegolnie znacznej) czyli 20-30 vs 100+ to sorry
gosc z pingiem 100 ma wieksze szanse - podziekujcie antilagowi :/
a posadzanie dobrych graczy o cheaterstwo (szczegolnie ogc) jest smieszne - polecam skoczyc czasem na lanparty i popatrzec jak graja
to sa mordercy z mysza wrosnieta w reke :/

dosc maroodzenia
towarzystwo - rozejsc sie!
isc pograc i potrenowac

pozdrawiam

ps.
jakby komus nie pasilo ze tu pisze i nie mam pojecia o czym ...
od prawie 2 lat gram w rtcw, od ponad roku w urt i piXoko sie orientuje
uprasza sie tez co lepszych "killerow" o nie wychodzenia z servera jak za bardzo farce

oferma aka AEonFlux

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

chruptak witaj na boardzie urt =)

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

heh oferma ma tu sporo racji.. sam pamietam meczyk na publicu, za czasow kiedy na serverach gralo sie 10v10 i Grucha zrobil wtedy 62 fragi na abbey, ja w innym czasie 52. Jak sie ma dobry ping i aim to wszystko mozna, lacznie z obrotem o 180 stopni i headem, chociaz mnie to bardziej pod fart podchodzi... grajac z ump lub berretta celuje w leb (jak mam dobry ping..), grajac z sr8 celuje w korpus. W becie 2.6 bardzo latwo o heady i tylko helmet moze nas uratowac, m.in. dlatego teraz z nim gram, prawie w kazdej rundzie mam trafienie w helmet i kicam dalej szczesliwy bo dzieki temu ubilem wroga

sens w zoomie 3.9, bez zooma 4.5 przy m_yaw 0.020 i m_pitch 0.023, accel 0.2 - head? proste

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez koodazed
[...]Jak sie ma dobry ping i aim to wszystko mozna, lacznie z obrotem o 180 stopni i headem, chociaz mnie to bardziej pod fart podchodzi... [...]
sens w zoomie 3.9, bez zooma 4.5 przy m_yaw 0.020 i m_pitch 0.023, accel 0.2 - head? proste


No więc jeśli obrót o 180 stopni podchodzi pod fuks to co powiesz na to samo tylko 3 razy z RZĘDU i to od pierwszej kuli... nie to co Yarecki pisze ze tam se celujesz w glowe i walisz... ale tak jak wyzej 3 razy od pierwszej kuli.... to juz ani skill ani fuks moim skromnym lamerskim zdaniem - jesli juz to fuks - ale taaaaaaaaaaki wyjebitny

a co do sensivity i innych tam - dobre rady zawsze w cenie

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 06:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

link

Dobra - jak widze większość uczestników tego forum i nie tylko, uważa że dawanie linka jest jednak złe i "tajemnica" umiejscowienia ogc w sieci powinna nadal być utrzymana. Niniejszym wycinam linka (Cóż - demokracja w końcu jest...) i juz bez specjalnych emocji popatrze jak ten teatr nadal będzie ukrywał ewidentne przypadki użycia tego softu, i jak bedzie ignorował takowe w przypadku użycia ogc przez "ogólnie znanych graczy"...
Ogólnie rzecz biorąc na pytanie postawione w temacie tego wątku można powiedzieć: Tak, najwidoczniej lubicie...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

cheaty & etc

Pierwszym moim odruchem po przeczytaniu posta crackoosa w ktorym to pisze ze obiecal nic nie mowic na temat cheatera ktorego odkryl, byla chec napisania czegos o oczyszczeniu polskiej sceny i o tym ze nie wolno takich rzeczy ukrywac. A potem pomyslalem ze ja takze nie jestem bez winy. Jest ktos w polskiej scenie kogo zlapalem na cheatowaniu i poinformowalem tylko kogos z jego klanu. Moze powinienem powiedziec o tym glosno. Problem w tym ze bylem tak zaskoczony tym co zobaczylem ze nie zachowalem przytomnosci umyslu zeby wcisnac nagrywanie. Nagralem tylko koncowke, z ktorej nic nie wynika, bo koles sie zorientowal ze za czesto sie zabijam na poczatku i wylaczyl cheata. Jednakze to co widzialem absolutnie mnie przekonuje do tego ze gosc mial AIMBOTA (!!!), nie wallhacka ktorego moze byc trudno wykryc, ale wlasnie aimbota... dlatego taki bylem zdziwiony, ze ktos moze miec czelnosc na polskim serwerze, z tagiem klanu grac z czyms takim... jednakze co z tego jezeli moje osobiste spostrzezenia nie moga byc zadnym dowodem ani podstawa do jakichkolwiek atakow.
Hmm, no ja mam powod zeby nie ujawniac tego kogos, ale crackoos raczej nie ma takich, chyba ze chodzi wlasnie o znajomosci, ale co to za moralnosc ktora pozwala na tolerowanie cheatow wsrod znajomych a wytyka innym?
Crackoos wez nie sciemniaj tylko powiedz o kogo chodzi :) zwlaszcza ze to osoba z dobrego klanu jak juz mowiles. Choc jesli nie masz dowodow to nie mow nic, bo to ci tylko zaszkodzi, a zawsze mozesz sie mylic.
Mam tylko nadzieje ze koles ktorego zauwazylem, pojawi sie na zjezdzie, chyba mu stukne... choc jestem lagodnym czlowiekiem.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: cheaty & etc

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
[...]A potem pomyslalem ze ja takze nie jestem bez winy. [...]

No to masz karę

Na wieksze poruszenie bym nie liczył

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Anim powiedz plz mi na irc lub gg z jakiego klanu chociaz byl, ok?

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: cheaty & etc

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
No to masz karę

Na wieksze poruszenie bym nie liczył



pozatym czytaj całe posty a nie ostatnie linijki...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: cheaty & etc

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
pozatym czytaj całe posty a nie ostatnie linijki...
a to o czym ?? czy tylko tak, o, zeby sie do*******ic i miec ostatnie slowo ??

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Nie! Zacytowales fragment tekstu, wiec idac tym tokiem rozumowania mozna wywnioskowac ze przeczytales tylko ta cytowana czesc <-- w ten sam sposob zwrociles mi uwage, wiec teraz ja zwracam ci uwage chcac zapobiec temu ze wyjdziesz na hipokryte!

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
[...] wiec teraz ja zwracam ci uwage chcac zapobiec temu ze wyjdziesz na hipokryte!

Wiec jednak zeby sie zlosliwie dop13rdolic...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

twoje prawo do interpretacji

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

...rozmowa w sam raz na gg, panowie podajcie sobie swoje numerki :)

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

Talking pb

niektórzy mówia ze pb nie działa i nie wykrywa chiterow ale o to screen zrobiony wczoraj pewnie jakis frajer wszedł na server ze starym ogc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2003 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking fajnie

no spoko ale co to jest ten wallhak ? mozna sie wspinac po scianach czy cos? ja tam nie umiem oszukiwac i mam to w dupie lubie gre taka jaka jest. Jedyna rzecza na ktorej PB mnie zlapal to falszywy CD-KEY. Patrzylem dzis w EMPIKU za oryginalem Q3 i nie wydam napewno 119 PLN poczekam jak bedzie po 30.
Jak kupowalem swojego Q3 to sprzedawca zapewnial mnie ze jest oryginalny (tak powiem na policji).
Troche wypilem i nie wiem czy potrzebnie sie produkuje i czy ktos to wogole przeczyta.
Pozdrawiam uczciwych graczy, Ave.

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2003 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: fajnie

quote:
Napisane oryginalnie przez *XSIADZ*
no spoko ale co to jest ten wallhak ?

Wall hack to takie złośliwe ******two dzieki ktoremu widzisz przez sciany przeciwnika - nie sposob sie wtedy ukryc...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking Re: Re: fajnie

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Wall hack to takie złośliwe ******two dzieki ktoremu widzisz przez sciany przeciwnika - nie sposob sie wtedy ukryc...


To ten gosciu mial chyba cos innego

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: fajnie

quote:
Napisane oryginalnie przez *XSIADZ*
To ten gosciu mial chyba cos innego

No... jakiegos aimbota... albo co... albo ogc i **** wie co jeszcze

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

pewnie znalazl link na forum ;p

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
pewnie znalazl link na forum ;p

oo coś ty?! gdzie ?

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

Unhappy

bardzo ciekawe demko nagrane dzisiaj na qlnecie. Jak widze takich kolesi to jestem za aborcja:|. Szczegolnie piekna jest akcja jak kolo stoi na gzymsie zburzonego budynku N/C. Pliczek ma 600 kilo. Aha czasami moze nie dzialac sciaganie bo z tego adresu moga korzystac tylko 3 osoby jednoczesnie :|
ftp://ftp.atom.eu.org/pub/ut/demo0008.dm_68

__________________
> Lamka Z Publika <

Edytowane przez Hey_Dude_! dnia 03-06-2003 o godz. 18:55

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Hey_Dude_!
bardzo ciekawe demko nagrane dzisiaj na qlnecie. Jak widze takich kolesi to jestem za aborcja:|. Szczegolnie piekna jest akcja jak kolo stoi na gzymsie zburzonego budynku N/C. Pliczek ma 600 kilo
ftp://ftp.atom.eu.org/pub/ut/demo0008.dm_68


Dobra... to jest dowod absolutny na goscia.
Lepszego przykladu nie mozna znalezc...
Czy teraz admini stana na wysokosci zadania ??
Papug mozesz z logow wyciagnac IP gracza i podac go innym adminom do zbanowania...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2003 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Hey_Dude_!
bardzo ciekawe demko nagrane dzisiaj na qlnecie.
ftp://ftp.atom.eu.org/pub/ut/demo0008.dm_68



Moze to glupie pytanie ale jak to odtworzyc????

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2003 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

Post hehe

To nie jest glupie pytanie, ja kiedys tez sie z tym meczylem, a zreszta chyba po to jest board?. Jak juz sciagneles pliczek to wejdz w folder q3ut2. i dalej otworz folder demos, i tam wklej. Nastepnie gdy odpalisz urbanka wejdz w menu do demos i znajdziesz demo 0008 zaznacz kliknij play i........ziuu pan all wymiata:<

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2003 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:11.    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions