Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Co z PB? Lubicie cziterów?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez Hey_Dude_!
To nie jest glupie pytanie, ja kiedys tez sie z tym meczylem, :<

hahah gralem wtedy na qlnecie i na streets wysiadly mi nerwy

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2003 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

hmmm ciekawe...

...że żaden admin się nie wypowiedział... pewnie jak zwykle nie skończy się to żadnym banem...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2003 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs down ...

niestety - nie jestem w stanie otworzyć i obejrzeć tego demka.
sytuacja jest więc taka, że wszyscy mówią o czymś, o czym ja niemam zielonego pojęcia - siedzę więc cicho, proste chyba, nie?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2003 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
niestety - nie jestem w stanie otworzyć i obejrzeć tego demka.
sytuacja jest więc taka, że wszyscy mówią o czymś, o czym ja niemam zielonego pojęcia - siedzę więc cicho, proste chyba, nie?



ja obejrzalem
wyrok brzmi winny

dozywotni ban po IP dla all
:/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2003 22:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking co do ALLa

Ostatnio gralem znowu z tym allem i juz nie czitowal. gral o polowe gorzej od mojej laski. moze bal sie, ze go wysmieja ze tak lami? sam nie wiem. wtedy go tak wszyscy objechali, ze dal sobie spokoj z cheatowaniem.
chodzi mi o to, ze ni mozna dozywotnio skreslac kolesia (laski). moze sie jeszcze nauczy kultury gry?
Najlepiej sami sie wypowiedzcie, bo ja do gadania to za wiele nie mam w tym temacie i banow nie rozdaje

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2003 06:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: co do ALLa

quote:
Napisane oryginalnie przez *XSIADZ*
Najlepiej sami sie wypowiedzcie, bo ja do gadania to za wiele nie mam w tym temacie i banow nie rozdaje

No to mówię:
Moim zdaniem dobry pomysł z tym banem na kilka miesięcy... np po 3 miechach skasować... Ale nie koniecznie - z drugiej strony nastepny cwaniak teraz sie zastanowi - moze PB nie wykrywa... ale jak to zostanie wykryte to grozi koniec gry na tym serwerku...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2003 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa

niestety - nie jestem w stanie otworzyć i obejrzeć tego demka.
sytuacja jest więc taka, że wszyscy mówią o czymś, o czym ja niemam zielonego pojęcia - siedzę więc cicho, proste chyba, nie?


No to albo uwierz scalatorowi, albo powiedz w czym problem z tym twoim otwarciem demo - pomożemy.... - albo niech ktoś film z tego zrobi i pośle papugowi

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2003 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

słychać dźwięk, nie widac nic.

albo jeszcze prościej - IPa poproszę od Scalaka.
skoro nikt nie wpadł, żeby mi podać czegoś identyfikującego gościa najbardziej - co wtedy mówił ... :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2003 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
słychać dźwięk, nie widac nic.

albo jeszcze prościej - IPa poproszę od Scalaka.
skoro nikt nie wpadł, żeby mi podać czegoś identyfikującego gościa najbardziej - co wtedy mówił ... :/


Hehehe - moze by i wpadl... tylko ten gosc nic nie mowil... no moze jedno zdanie po hiszpansku lub portugalsku jak ja to widzialem na coolnecie... Faktycznie - scalak - prosze dac panu adresik

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2003 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

popłosię ???

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2003 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ventoux
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja wczoraj wieczorem widzialem jak ten all gra sobie spokojnie na coolnecie - no chyba, ze ktos sie podszywal. Mial byc ban, a jest...? Ale ja nie o allu, bo nie tylko on uzywa czitow.

Wczoraj w nocy gral gosc pod fejkiem 'Neckermac.TOP.model' czy jakos tak. Nie wiem czy mial mial aima, ale za to na pewno mial wallhacka - niestety nie nagralem dema

Skad wiem, ze mial? Specjalnie sie z uzywaniem tego nie kryl -zawsze bezblednie kierowal sie dokladnie w strone ludzi z przeciwnego teamu. Poniewaz za dobrze mu szlo, wiec specjalnie siedzialem 4x w roznych dziurach, a on bez problemu mnie znajdywal, jak tylko wybil pozostalych. Blyskawicznie. Gralo kilka osob wiec chyba to potwierdza.

Nie wiem, kto to byl, ale raz uzyl dosc charakterystycznego tekstu w stylu: 'skill<====*=>luck'. Czy ktos wie kto ma zbindowany taki tekst?

Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 12:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

:)

Ja mialem takiego binda jakies pol miesiaca temu zanim stracilem configa i od nowa musialem robic...
Ventoux ty juz musisz byc pewien ze ja cheatuje :) hehe

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

eee ???

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Hehehe - moze by i wpadl... tylko ten gosc nic nie mowil... no moze jedno zdanie po hiszpansku lub portugalsku jak ja to widzialem na coolnecie... Faktycznie - scalak - prosze dac panu adresik


ALe PoDobno GraŁ on na ciulnecie !!!
:o

quote:
Napisane oryginalnie przez Hey_Dude_!
bardzo ciekawe demko nagrane dzisiaj na qlnecie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 17:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: eee ???

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator
ALe PoDobno GraŁ on na ciulnecie !!!
:o


Oj ale papug nie moze obejrzec demka a ty masz juz IP wiec... nie gderaj tylko daj mu to IP

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: eee ???

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Oj ale papug nie moze obejrzec demka a ty masz juz IP wiec... nie gderaj tylko daj mu to IP


to siem nie zrozumieli

ja tylko oglondać dłemo

ja nie szuakc ipka bo u mni toto nie grac :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 18:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: eee ???

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator
to siem nie zrozumieli

ja tylko oglondać dłemo

ja nie szuakc ipka bo u mni toto nie grac :/


ajaj... no tak... sorka... papug to w co ty grasz... grepuj te logi przez all i zobaczysz IP !!!!

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ventoux
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Ventoux ty juz musisz byc pewien ze ja cheatuje hehe

No pewnie, slyszalem nawet, ze na egzaminie na prawko cheatowales (za pomoca DE) :> Ale te Twoje cheaty sa latwe do wylapania

A tak na powaznie, to napisalem to wyzej nie po to zebyscie mieli ze mnie zlewke, ale zeby nie stac jak baran i nie patrzec biernie na ta chora sytuacje. Gdzies tu czytalem narzekania, ze cheaty uchodza wszystkim na sucho, ale czy tak musi byc?
Podalem dane goscia, ale reszta to juz nie moja dzialka. I nie mowie, zeby od razu banowac (tym bardziej ze dowodow brak), ale to chyba nie jest duzy problem wskazac kto to byl... prawda panie Papug?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 21:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: eee ???

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
ajaj... no tak... sorka... papug to w co ty grasz... grepuj te logi przez all i zobaczysz IP !!!!




nice nice grep all * | more |wc -l
5949


0001_server.log: 1:51 InitRoundsv_maxclients\12\dmflags\0\fraglimit\90\timelimit\20\sv_hostname\coolnet.pl UT beta2. 6a\sv_punkbuster\0\sv_maxRate\10000\sv_minPing\0\sv_maxPing\0\sv_floodProtect\1\g_friendlyFire\1\g_f
ollowEnemy\0\g_survivorRoundDelay\5\g_survivorRoundTime\3\capturelimit\10\g_warmup\10\g_respawnDelay
\7\g_ all owvote\2\g_maxGameClients\12\g_captureScoreTime\60\g_survivorrule\0\g_suddendeath\1\sv_JoinMessage\b
eta 2.6 crashes itself, sorry\version\Q3 1.32 linux-i386 Oct 7 2002\g_gametype\4\protocol\68\mapname\ut_abbey\sv_privateClients\0\sv_ all owDownload\1\Admin\papuga\Email\manaszkATit. pl\g_precipAmount\0\g_enablePrecip\0\gamename\Q3UT2\g_needpass\0\g_enableDust\0\g_enableBreath\0\g_s
urvivor\1\g_surfacedefault\0\g_modversion\2.6a


??

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Unhappy Re: Re: Re: Re: Re: eee ???

no to ja nie wiem... moze ktos wie co w tej sytuacji zrobic??
Papug - przyslij logi mi na majla - znajde te linie o która chodzi :/

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez Ventoux
I nie mowie, zeby od razu banowac (tym bardziej ze dowodow brak), ale to chyba nie jest duzy problem wskazac kto to byl... prawda panie Papug?




ii tam z tym 'panem' :/

\ip\65.80.92.176:36953\cl_guid\CB313EDB4DFE7A7BAFC2BADCE36D64D7\name\all\
\ip\67.33.164.250:27960\cl_guid\CB313EDB4DFE7A7BAFC2BADCE36D64D7\name\all

czyli turysci....

przy okazji zobaczylem fascynujaca rozmowe, jak pan 'all' ([email protected]) uczyl niejakiego
\ip\24.203.123.238:27960\cl_guid\4E022AAAE48DA4764E3D59309EB94E4F\name\p[]-Karuma
jak i skad zaciagnac i zainstalowac czita ...

czegoz to sie czlowiek nie dowie i nie naoczy na sieci no ...


P.S (17.06) - dziś się dał Wam we znaki znowu ten sam turysta:
\ip\67.33.164.250:27960\cl_guid\CB313EDB4DFE7A7BAFC2BADCE36D64D7\cg_smoothClients\0\name\all

ale już więcej nie powinien

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Edytowane przez PAPUGa dnia 17-06-2003 o godz. 21:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: :)

a widzisz - czyli sie dalo!!! ban jest??

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ventoux
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

kolejny...

Kto mi powie co przedstawia zalaczony krotki filmik?
Ten osobnik gral wczoraj na coolnecie (a jakze) w okolicach godziny 17. Po prostu odechciewa mi sie grac
Dla zainteresowanych - mam jeszcze dwa takie filmiki z tym panem i flashami w roli glownej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 10:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

sa skrypty anty flashowe

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Re: kolejny...

quote:
Napisane oryginalnie przez Ventoux
Kto mi powie co przedstawia zalaczony krotki filmik?
Ten osobnik gral wczoraj na coolnecie (a jakze).


Fajne te flesze co oslepiaja tylko innych gdzie mozna takie kupic???

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:54.    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions