Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Ulubiona mapka na CW
Ulubiona mapka na CW?
You do not have permission to vote on this poll.
de_prodigy 3 5.56%
de_nuke 6 11.11%
de_cbble 2 3.70%
de_aztec 14 25.93%
de_train 3 5.56%
de_dust2 17 31.48%
de_inferno 8 14.81%
de_clan1_mill 1 1.85%
W sumie: 54 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Question Ulubiona mapka na CW

Może topic trochę trywialny, ale...

Moje typy to zdecydowanie inferno oraz nuke, z delikatnym akcentem na to pierwsze. Mapka daje przede wszystkim duże możliwości taktyczne, rozgrywka jest równa, a co najważniejsze - wygrywa raczej ta drużyna, która wygrać powinna .

Zdecydowałem się wrzucić do ankiety dodatkowo clan1_mill, która mimo, iż jest mało popularna w Polsce, doskonale nadaje się do rozgrywek międzyklanowych. A może ktoś jest chętny pograć?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

de_prodigy

nie wiem czemu, ale poprostu lubie ta mapke. Fajnie mi sie na niej gra.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

/vote de_dust2

lubie te mape bo ma wiele mozliwości dość itp. Dosyc skomplikowana

lubie jeszce cbble - dawno jej nie grałem, ale na CWją lubie (FFA mniej). tak jakoś po prostu

prodek - tez lubie, ale jakoś ostatnio mniej.

nuke - lol....prawie nie gralem CW na tej mapie nie lubie na CW ..FFA owszem lubie

train - ani na CW ani FFA nie przepadam..CW zadko tez na niej gram

aztec - nie da sie nie lubić po prostu

inferno - kilka CW zdazylo sie grac....granie w T ograniczal sie do rushy ale obrona całkiem całkiem
na FFA nawet lubie

clan1_mili - siakaś dziwna ta mapa...zadnego CW, tylko FFA gralem....nawet fajna

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

Zdecydowanie inferno .
A od clan_milla wole clan2_fire. Wogole przydalyby sie nowe mapki do standardu, bo te juz zaczynaja sie nudzic (aztec, d2). Na szczescie aztec i inferno bedzie odmienione w CS1.6.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

AlieneK:

Nie ma nic gorszego niż FFA na nuke... Chociaż FFA na trainie też do ciekawych nie należy, bez wzajemnego osłaniania się i zgrania w terro nic tam w pojedynkę nie zdziałasz (przeciwnik się skampi za rogiem czy pod pociągiem i koniec...).

Mistrzu:

Hmm... clan2_fire na klanówkę raczej się średnio nadaje, popatrz np. co jest częściej grane w turniejach, "dwójka" praktycznie już zanikła.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tak!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
/vote de_dust2inferno - kilka CW zdazylo sie grac....granie w T ograniczal sie do rushy



E? To musiałeś grać w super klanie albo z super klanem ;0 ja żadko widuje rushe na inferno, częściej AWP w T na pochylni albo powoli atak flasz na prawo w środek i włazi np.3 a w tym czasie górą(prawą stroną budynkami) wbija sie 1,2 ;0 (1 może stać na pochylni pod drabinką i pilnowac tyłów itp.

__________________

HaH n00b

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2003 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tak! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tak! Znajdź więcej post'ów przez  Tak! Dodaj Tak! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tak! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Hmm... clan2_fire na klanówkę raczej się średnio nadaje, popatrz np. co jest częściej grane w turniejach, "dwójka" praktycznie już zanikła.


Ale to moja ulubiona mapka z tych dwoch . I nie zmienia tego turnieje i opinie innych .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2003 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

imho nuke najbardziej wyrownana mapka.. wywazona.. train tez spoko.. inferno pozatym ze nie zcje wogole tej mapy... to tez moze byc... prodek jest git... cbble te spoko ,aztec nudny sie zrobil a clanfire to nie wiem co to wogole...

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2003 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

de_nuke

Kocham nawalac po scianach i tym podobnych obiektach

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2003 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

Czaszek mam podobny problem: namierzam, celuje w heada, a i tak trafiam w sciane .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

sciany są fajne, ale z drugiej strony wkurzające bo samemu mozna dostac heada z (_|_) przez sciane...
btw: kiedys gralem CB na nuke...jestem w T i ktos od nas stal na dachu, a ja ide na lewo. Gralismy troche na przeczekanie wiec wbijam sie tam po chwili i widze kolesia, ktory celuje w sufit, strzela 2 -3 kule, wali heada i biegnie dalej....to go zabilem

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RzYdEk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Warszawa

Większość osób lubi grać tylko na dustach i aztecach ja wole inne mapki np.fy_iceworld

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RzYdEk Znajdź więcej post'ów przez  RzYdEk Dodaj RzYdEk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RzYdEk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Klanówke? :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

no niewatpliwie inferno nuke dust2(troszke mniej) NIEnawidze azteca nienawiscia czysta i bezinteresowna, to samo dust. Aha bylbym zapomnial: dashur3 zajebista mapa (sory za wyrazenie)

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 03:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mavors
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Rzeszów

No cuż mój klan gra na takich jak :
-de_dust2
-de_aztec
-de_cabble
-de_dust

Jako standart poza te mapy niewybiegamy

__________________
Byliśmy tu, Graliśmy tu, Wygraliśmy tu - nPro Clan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2003 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mavors Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mavors Znajdź więcej post'ów przez  Mavors Dodaj Mavors do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mavors prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

jak dla mnie de_train chociaz czas zaczac moze pograc na mapie de_clan_mill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2003 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kirk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kirk Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kirk Dodaj [STER]Kirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Kaczor_666
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wawa

Talking lol

hehehehe ale i tak de_aztec wymiata i rządzi

__________________
mail: [email protected] | GG: 3429955 | tlen: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 07:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Kaczor_666 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Kaczor_666 Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Kaczor_666 Dodaj [FPP]Kaczor_666 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Kaczor_666 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Re: lol

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Kaczor_666
hehehehe ale i tak de_aztec wymiata i rządzi



nawet ty masz czasami racje

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Kaczor_666
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wawa

Talking lol

Się odezwał fr3zzer nareszcie yO ty żyjesz ! hurra

__________________
mail: [email protected] | GG: 3429955 | tlen: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2003 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Kaczor_666 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Kaczor_666 Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Kaczor_666 Dodaj [FPP]Kaczor_666 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Kaczor_666 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

jak dla mnie prodigy r0x0r2 ale to co Squall napisal ze inferno jest tez super i to mapka na ktorej trzeba pokazac to co sie umie

P.S. moj pierwszy post od roku na tym boardzie PPPPPP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

moim zdaniem dust2 jest mapa najlepsza do grania CW ( bardzo dobrze rozplanowana co umozliwia stosowanie wilu roznych taktyk) > ale nie przepadma za nia

2-miejsce inferno
3-chyba nuke jak dla mnie

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2003 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

ja oddalem glos na de_dust 2
chodziaz ostatnio podoba mi sie inferno a jescze bardziej de_cbble ale jescze jest aztec ach tyle jest tych map fajnych de_XXX

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2003 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lewy.
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

de_inferno

co tu gadać najlebsz ampa na cw

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 11:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

de_train
podobaja mi sie rushe T na 2 bs wogole lubie rushe i szybkie zgrane akcje nienawidze kamperow w T na mapach de / CT na mapach cs
wytlumaczcie mi dlaczego wszyscy uwielbiaja/katuja mapy aztec i dusty niektorzy graja prawie non stop na nich(+ dal urozmaicenia zarzucaja italy) ja gram w cs'a 2 miesiace i juz mi one dupa wylaza
najakim serwie nie gram jak jest vote zawsze wygrywa dusty potem aztec ewentualnie italy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2003 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

Odp. do posta Atari:

Atari! Te mapy sa tak bardzo popularne bo sa one bardzo grywalne. Wiele urozmaiconych taktyk, itd. Poza tym ludzie znaja te mapy i wiedza gdzie moga czaic sie kamperzy, albo jak najszybciej dojsc do Bomb Site'a.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2003 01:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pilsener
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Train the best!

Ja preferuję przede wszysztkim mapy, który wymagają gry teamowej, oto mój ranking:

1. de_train (wagony są cool, ta mapka ma klimat, CT wogóle nie widac pod wagonami, dlatego terro muszą się osłaniać, najlepiej 2-jkami)
2. de_aztec (moja ulubiona taktyka to szybki rasz mostem, potem połowa kampi na BS-ie, a druga biegnie przez respa CT zajść ich od tyłu, CT się gubi i ginie, heh)
3. de_dust_2 (szybki rasz na B poprzedzony serią FE jest cool)
4. de_cbble (wg mnie mapa ciut dyskryminuje terro)
5. de_inferno (lubię, gdy cała ekipa terro robi rasz domkiem)
6. de_nuke (za ciemno, ściany cieniutkie)

7. Inne mapy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 06:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pilsener Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pilsener Znajdź więcej post'ów przez  Pilsener Dodaj Pilsener do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pilsener prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[GLC]Kr370
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Sobótka

Post aztec 0wnz!

moim zdaniem de_aztec i cs_747 hax

__________________
wcale nie GLC <kupcie mi duże pifko>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2004 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [GLC]Kr370 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [GLC]Kr370 Znajdź więcej post'ów przez  [GLC]Kr370 Dodaj [GLC]Kr370 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [GLC]Kr370 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

de_inferno

mimo że głosowałem na de_aztec :>

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:10.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions