Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > Co jest z moim celem ??????
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Angry Co jest z moim celem ??????

Jest jakis zloty sposob na celowanie bo kurde albo ja sie zrobilem zezowaty albo z mojego karabinu leca slepaki
moze jest jakis specyficzny sposob celowania bo kurcze cos zemna nie tak prosze o pomoc gram dopiera rok ale to strzelanie nie idzie mi najlepiej czemu nie jestem az takim beztalenciem
licze na pare wskazowek od wytrawnych graczy.Marek Z Zielonej Gory.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2004 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

do celowania

Marku najlepiej jest celowac po nogach jesli przeciwnik atakuje cie z prawej strony to celuj w lewą noge a jesli z lewej to celuj w prawa noge !! to jest sprawdzone a jesli chodzi o skutecznosc to róznie z tym bywa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2004 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Angry Nie wiem czy mowisz mi powaznie ?????

Hm,hmmmm w lewa noge jak atakuje mniez prawej jak z prwawej to w leaz noge
zawszemuslalem ze trzeba walic w leb tors a tu mowisz mi ze w nogi hm,hmmmm Cuba stawiasz mniew bardzo niezrecznej sutuacji jezeli to jest takie skuteczne to czemu mi nie powiedziales wczesniej hm,hmmm czemu mnie caly czas robiles w konia ja sie steram celowac w glowe a ty mowisz mi ze w nogi .Kurcze jasna dupa gr ,grrrrrrrrrrrr.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2004 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Talking Fajna sytuacja mnie dziasiaj spotkal

Gralem dzisiaj na mapce ktera byla przedzielona na pol no wiecie alianci maja swoja czesc axis swoja i same snajpy zawze towarzyszaylem jednemu czy drugiemu gosciowi tym najlepszym zawsze potrzylem anjpaw to samo okno co on i ontamkogos widzial a ja nie ciekawa spraw ten sam kont ta sama odleglosc hm,hmmm
ciekawa spraw ale lubie ta mapke bo mozna nauczyc sie dobrze strzelac ze snalpy i byc czujnym a zaraz spostrzegawczyn z dniz na dzien dowiaduje sie sam z wlasnego doswiadczenia grajac w Medeal np:wczoraj zauwazylem ze w biegnocego goscia nawet gibiacgo sie na lewo iprawo mazna ubic strzelajac z lekim zapasem i to lubie gosc pada lubie ten widok.Z biegiem czsu ucze sie corax wiecej sam bo rady nie zawsze mi kyos portadzi ale spoko dzisaj mnie zaskoczyl moj kolega klanowy mam celowacw nogi hm,hmmm a ja myslalem ze w leb trzeba lub korpus a tu w nogi jutro wyprubuje mam nadzieje ze nie zrobil mnie w jajko.Marek.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2004 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KoTi12
=<TSA>=KoTi=<F/x Cafe>=



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Kłodzko

EEE ? W noge ? :/
Może i sprawdzony sposób , ale jak ktoś stoi tyłem :/
Jeżeli ktoś jest daleko namierz na szyje/głowę i strzelaj 3-strzałowymi seriami... Jeżeli ktoś jest blisko to full auto w tors :/
Jeżeli bym strzelał po nogach to bym chyba nigdy nie był na szczycie tabeli :/

__________________
=<TSA>=! KoTi !=<F/x Cafe>= - Wszelkie prawa zastrzeżone

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2004 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KoTi12 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KoTi12 Znajdź więcej post'ów przez  KoTi12 Dodaj KoTi12 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KoTi12 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

widze kolejny niezna sie na zartach ... ale nic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2004 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KoTi12
=<TSA>=KoTi=<F/x Cafe>=



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Kłodzko

Chlopak sie pyta na powaznie , to powinienes powaznie odpowiedziec... Gram juz tyle w MoH ze nie wiedzialem czy jakas lamka to napisala czy ktos pieprzy od rzeczy
No ale nic , gl&hf

__________________
=<TSA>=! KoTi !=<F/x Cafe>= - Wszelkie prawa zastrzeżone

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2004 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KoTi12 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KoTi12 Znajdź więcej post'ów przez  KoTi12 Dodaj KoTi12 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KoTi12 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Thumbs up dzieki za odpowiedz

a Aikagena za te kawaly o strzelaniu w nogi mafia Zielonogurska powiesi za jaja na rynku w samym srodku dnia hi,hiiii dzieki Koti za odpowiedz.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2004 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

nie AiKaGeNa tylko ALKAGENA ! niestrasz mnie tu swoja mafią ..pando

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2004 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:56.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions