Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sun vs mobb
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Sun vs mobb

ee wqrwilem sie graja ***owo i zero taktu maja

prgk wtopilo z nami 81-1 a mimo to mecz rozegral sie w mile atmoswerze bez sciemek i *******enia gupot

prgk ma podejscie jakie wszyscy powinni miec do grania w tra gre bylo by lepij tak se zalozylem topic bo sie wqrwilem i zeby wam powiedziec zebyscie nie grali z mobem bo to syfiarze

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RYNIO
Pocalujta mnie w dupsko



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: tralalalala

Re: Sun vs mobb

quote:
Napisane oryginalnie przez [SUN]SnipeR
ee wqrwilem sie graja ***owo i zero taktu maja

prgk wtopilo z nami 81-1 a mimo to mecz rozegral sie w mile atmoswerze bez sciemek i *******enia gupot

prgk ma podejscie jakie wszyscy powinni miec do grania w tra gre bylo by lepij tak se zalozylem topic bo sie wqrwilem i zeby wam powiedziec zebyscie nie grali z mobem bo to syfiarze



prosimy o szczeguly

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RYNIO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RYNIO Znajdź więcej post'ów przez  RYNIO Dodaj RYNIO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

nieukrywam że deczko niejasno opisałeś sytuacje jaka miała miejsce
-kto wygrał?
-jaki był przebieg?

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

czekaj czekaj.. czegos tu nie kapisze
Napisales w temacie ze gracie z mobb
a mowisz o prgk
Cos mi tu nie pasi.. Miszczu oswiec mnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[sun.2]Ghost
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [CS]MaslaV
nieukrywam że deczko niejasno opisałeś sytuacje jaka miała miejsce
-kto wygrał?
-jaki był przebieg?


sun chyba wygral te 81:1
ale reszty to juz nie wiem co tam mozna sie domyslac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [sun.2]Ghost Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [sun.2]Ghost Znajdź więcej post'ów przez  [sun.2]Ghost Dodaj [sun.2]Ghost do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [sun.2]Ghost prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sun vs mobb

quote:
Napisane oryginalnie przez [SUN]SnipeR
ee wqrwilem sie graja ***owo i zero taktu maja

prgk wtopilo z nami 81-1 a mimo to mecz rozegral sie w mile atmoswerze bez sciemek i *******enia gupot

prgk ma podejscie jakie wszyscy powinni miec do grania w tra gre bylo by lepij tak se zalozylem topic bo sie wqrwilem i zeby wam powiedziec zebyscie nie grali z mobem bo to syfiarze




to był mecz w ramach clan base?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Thumbs down Re: Sun vs mobb

quote:
Napisane oryginalnie przez [SUN]SnipeR
ee wqrwilem sie graja ***owo i zero taktu maja

prgk wtopilo z nami 81-1 a mimo to mecz rozegral sie w mile atmoswerze bez sciemek i *******enia gupot

prgk ma podejscie jakie wszyscy powinni miec do grania w tra gre bylo by lepij tak se zalozylem topic bo sie wqrwilem i zeby wam powiedziec zebyscie nie grali z mobem bo to syfiarze



Coz mozna spotkac KLANY i parapety ... z tego co widze w tym przypadku SUN zagralo z tym drugim ..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

sytuacja wygladala tak ze mobb zaczelo wyzywac nas od cheaterow. Druga runde w ogole nie chcieli grac bo powiedzieli ze i tak wygramy ta mapke i zebysmy zmienili na inna. Jak gralismy 6/5 to takze cos im nie pasowalo. W sumie udalo im sie zdobyc tylko 2 punkty.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor
sytuacja wygladala tak ze mobb zaczelo wyzywac nas od cheaterow. Druga runde w ogole nie chcieli grac bo powiedzieli ze i tak wygramy ta mapke i zebysmy zmienili na inna. Jak gralismy 6/5 to takze cos im nie pasowalo. W sumie udalo im sie zdobyc tylko 2 punkty.


Do tej pory myslalem ze MOBB to spoko klan ,mylilem sie Szkoda ze tak wyszlo ale ciesze sie ze SUN wyciagnal wnioski i walnal to na FPP BOARD aby ludzie wyczytali co MOBB odwala.
|SUN| gg

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor
sytuacja wygladala tak ze mobb zaczelo wyzywac nas od cheaterow. Druga runde w ogole nie chcieli grac bo powiedzieli ze i tak wygramy ta mapke i zebysmy zmienili na inna. Jak gralismy 6/5 to takze cos im nie pasowalo. W sumie udalo im sie zdobyc tylko 2 punkty.


Jezeli ktos ma jakies wąty, zdementuje pogloski tego ze cheatowaliscie, mialem okazje grac z SUNami klanowke, gra byla toczona w milej atmosferze !! FaKt FaKtEm dostalismy w dupala , ale gra byla SUPER

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania


Jezeli ktos ma jakies wąty, zdementuje pogloski tego ze cheatowaliscie, mialem okazje grac z SUNami klanowke, gra byla toczona w milej atmosferze !! FaKt FaKtEm dostalismy w dupala , ale gra byla SUPER


To bylo jak jeszcze Wania byles w Mordorze? bo wtedy chyba gralem to klanowke

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r1q
GraJ eFo roX ;)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Grajewo

o czym gadacie ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r1q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r1q Znajdź więcej post'ów przez  r1q Dodaj r1q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r1q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Ja mam jeszcze jedna przestroge dla grajacych w ClanBase..jak bedziecie grali z Klanem PSI to nauczcie sie baaaardzo dobrze regulaminu, bo kazdy kalnowcz PSI bedzie was o kazde ustawienie serwera meczyl (czas bomby, czas na kupowanie itp....)
Wiem ze to sa wazne rzeczy, ale po to gra sie jako CT i jako T na jednej mapie zeby bylo po rowno, na tych samych ustawieniach.

Jakos PSI nie moglo tego pojac, i szczegolowo sprawdzali ustawienia serwera i co chwile im cos nie pasowalo.!!!

BTW dostawali po tylkach od nas az milo ....wiec byly lagi, serwer zle ustawiony itp. historie.

Tuz przed meczem z PSI gralismy klanowke CB ze SPEC na tym samym serwerze (BRO) i wszystko bylo OK !!!

Szkoda ze takie klany jak PSI sa na scenie CS,

a co do tego meczu to wynikla jescze jedna dziwna sytuacja o czym napisalem w temacie SUN vs MOBB !!!

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Ex00

To bylo jak jeszcze Wania byles w Mordorze? bo wtedy chyba gralem to klanowke



to bylo dawno i nieprawda Mam namysli ostatni mecz |GRU| vs |SUN| co rownierz dostalismy w dupala

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
Ja mam jeszcze jedna przestroge dla grajacych w ClanBase..jak bedziecie grali z Klanem PSI to nauczcie sie baaaardzo dobrze regulaminu, bo kazdy kalnowcz PSI bedzie was o kazde ustawienie serwera meczyl (czas bomby, czas na kupowanie itp....)
Wiem ze to sa wazne rzeczy, ale po to gra sie jako CT i jako T na jednej mapie zeby bylo po rowno, na tych samych ustawieniach.

Jakos PSI nie moglo tego pojac, i szczegolowo sprawdzali ustawienia serwera i co chwile im cos nie pasowalo.!!!

BTW dostawali po tylkach od nas az milo ....wiec byly lagi, serwer zle ustawiony itp. historie.

Tuz przed meczem z PSI gralismy klanowke CB ze SPEC na tym samym serwerze (BRO) i wszystko bylo OK !!!

Szkoda ze takie klany jak PSI sa na scenie CS,

a co do tego meczu to wynikla jescze jedna dziwna sytuacja o czym napisalem w temacie SUN vs MOBB !!!



BEZ URAZY, ale lamerskie klany, maja lamerskie wymowki !

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
Ja mam jeszcze jedna przestroge dla grajacych w ClanBase..jak bedziecie grali z Klanem PSI to nauczcie sie baaaardzo dobrze regulaminu, bo kazdy kalnowcz PSI bedzie was o kazde ustawienie serwera meczyl (czas bomby, czas na kupowanie itp....)
Wiem ze to sa wazne rzeczy, ale po to gra sie jako CT i jako T na jednej mapie zeby bylo po rowno, na tych samych ustawieniach.

Jakos PSI nie moglo tego pojac, i szczegolowo sprawdzali ustawienia serwera i co chwile im cos nie pasowalo.!!!

BTW dostawali po tylkach od nas az milo ....wiec byly lagi, serwer zle ustawiony itp. historie.

PSI do tej pory malo sie pokazuje .Ale nie uwiezycie ,liscior z PSI chce zrobic reprezentacje POLSKA tak mowil okolo 4miechy wczesniej.A tera juz nic nie ma ,niech ktos ruszy glowka zlozy reprezentacje zapisze ich w CB i graja !!

Tuz przed meczem z PSI gralismy klanowke CB ze SPEC na tym samym serwerze (BRO) i wszystko bylo OK !!!

Szkoda ze takie klany jak PSI sa na scenie CS,

a co do tego meczu to wynikla jescze jedna dziwna sytuacja o czym napisalem w temacie SUN vs MOBB !!!

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Ex00

To bylo jak jeszcze Wania byles w Mordorze? bo wtedy chyba gralem to klanowke



Nie Exoo to bylo calkiem niedawno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
Ja mam jeszcze jedna przestroge dla grajacych w ClanBase..jak bedziecie grali z Klanem PSI to nauczcie sie baaaardzo dobrze regulaminu, bo kazdy kalnowcz PSI bedzie was o kazde ustawienie serwera meczyl (czas bomby, czas na kupowanie itp....)
Wiem ze to sa wazne rzeczy, ale po to gra sie jako CT i jako T na jednej mapie zeby bylo po rowno, na tych samych ustawieniach.

Jakos PSI nie moglo tego pojac, i szczegolowo sprawdzali ustawienia serwera i co chwile im cos nie pasowalo.!!!

BTW dostawali po tylkach od nas az milo ....wiec byly lagi, serwer zle ustawiony itp. historie.

Tuz przed meczem z PSI gralismy klanowke CB ze SPEC na tym samym serwerze (BRO) i wszystko bylo OK !!!

Szkoda ze takie klany jak PSI sa na scenie CS,

a co do tego meczu to wynikla jescze jedna dziwna sytuacja o czym napisalem w temacie SUN vs MOBB !!!




A na koniec pewno powiedzieli ze manipulowaliscie serwem w trakcie gry)
Dlatego wole grac na neutralach i jest wtedy spoko.
Pingi mniej wiecej rowne i do ustawien ciezki dostep, jak nie niemozliwy(kwestia admina).

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

no tak ale bez admina to lipa, chyba trzeba bedzie sedziego zatrudnic

jak sie przenieslismy na ich serwer to padl po 10 minutach i PSI chce caly mecz powtorzyc, mowiac ze to co gralismy na BRO sie nie liczy, ZENUJACE ...ale trodno, bedziemy grali jeszcze raz, bo to CB

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
czekaj czekaj.. czegos tu nie kapisze
Napisales w temacie ze gracie z mobb
a mowisz o prgk
Cos mi tu nie pasi.. Miszczu oswiec mnie



chcialem dac przyklad klano ktory mimo ze dostal 81:1 to cala gre wykazywal jednakowa determinacje w zdobyciu honorowego punktu i zamiast wyzywac sie na wzajem to sobie pogadalismy
i caly mecz przebiegl w milej atmoswerze

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2001 07:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Post SUN vs. mobb

Ale lipa, nie ???
POSŁUCJAJCIE WSZYSCY:
TO ZE SUN JEST KLANEM CZITEROW POWIEDZIAL REKRUT< KTÓREGO POWINNIŚMY WYWALIC NA ZBITY PYSK ZA TO. A JA ŚMIAŁEM SIE ŻE UŻYWACIE AUTO AIMA, ALE WIDOCZNIE NIE ZKUMALISCIE OPCJI (( I TAK WYSZŁO. SORRY ZA REKRUTA I JESZCZE JEDNO :
GRALIŚMY TAKIM SOBIE SKŁADEM< BO SIE KTOŚTAM NIE STAWIL, ALE MNIEJSZA Z TYM.
SUN, NIE MÓWCIWE ŻE JESTEŚMY SYFIARZAMI.
TAK WYSZŁO< BO SIE KTOAM WKURWIL I TYLE< A PO MECZU ŻESMY SIE ZE ŚMIECHU PRZEWRACALI. MÓWIŁEM IM ŻEBY TAK NIE PISALI< BO PÓŻNIEJ BĘDĄ JAZDY. WIEM, ŻE NIE CZITUJECIE
W IMIENIU MOBB SORX ZA TE OBELGI ZE STRONY NASZEGO REKRUTA!!!!
Postaram si aby co z nim zrobili (slap, kill, lub cos w tym stylu... he he )) Żartuje!
JESZCE RAZ SORX SUN!!!!
Pozdrawiam!
Crack

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2001 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

Angry Re: Sun vs mobb

quote:
Napisane oryginalnie przez [SUN]SnipeR
ee wqrwilem sie graja ***owo i zero taktu maja

prgk wtopilo z nami 81-1 a mimo to mecz rozegral sie w mile atmoswerze bez sciemek i *******enia gupot

prgk ma podejscie jakie wszyscy powinni miec do grania w tra gre bylo by lepij tak se zalozylem topic bo sie wqrwilem i zeby wam powiedziec zebyscie nie grali z mobem bo to syfiarze



Sniper nie wiem o co ci chodzi bo nie gralem w tamtym meczu
My nie moglismy wystawic podstawowego skladu z roznych powodow. A jezeli chodzi o syf to brak mi na ciebie slow dzieciaku
A co to tego jak gramy to nie kazdy klan jest tak dobry jak twoj .
Wogule gdy zaczynalem z cs to gral taki koles [SUN]KALII99 wzorowalem sie na nim byl(jest)bardzo dobry o waszym klanie tez mialem dobre mniemanie az do teraz. ZA kogo ty sie uwazasz???? (napewno jestes malym debilkiem ktory nie umie nic poza graniem na komputerze)
Jestes lamerem i idz poplacz mamusi ze chlopakom w chwili nerwow wymcknelo sie pare slow(nie namiejscu przyznaje)

A wogule wy nie robcie z siebie idealnego klanu juz nie pamietacie incydentu JAX i MArtwej????(bylo o tym pisane na boardzie cs.pl nie wiem czy tu)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2001 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Tak sie sklada ze nie jestesmy dzieciakami bo srednia wieku oscyluje w okolicach 18 lat (ja ja zawyzam ) wiec nam takich tekstow nie wal. Ja tez nie gralem na tamtej klanowce ale jak kolesie cos takiego pisza to nie swiadczy o ich jakiejkolwiek powadze i to oni wlasnie zachowali sie jak dzieciaki !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2001 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Tak sie sklada ze nie jestesmy dzieciakami bo srednia wieku oscyluje w okolicach 18 lat (ja ja zawyzam ) wiec nam takich tekstow nie wal. Ja tez nie gralem na tamtej klanowce ale jak kolesie cos takiego pisza to nie swiadczy o ich jakiejkolwiek powadze i to oni wlasnie zachowali sie jak dzieciaki !!

NIe mowie na was tylko na snajpera. Napisalem ze moi nie zachowali sie prawidlowo Ale po co o tym pisac na boardzie???
I jescze do tego naklanianie zeby nikt z nami nie gral ??? lol Uwazasz MAntis ze to jest w porzadku???? bo ja nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2001 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Tak sie sklada ze nie jestesmy dzieciakami bo srednia wieku oscyluje w okolicach 18 lat (ja ja zawyzam ) wiec nam takich tekstow nie wal. Ja tez nie gralem na tamtej klanowce ale jak kolesie cos takiego pisza to nie swiadczy o ich jakiejkolwiek powadze i to oni wlasnie zachowali sie jak dzieciaki !!

NIe mowie na was tylko na snajpera. Napisalem ze moi nie zachowali sie prawidlowo Ale po co o tym pisac na boardzie???
I jescze do tego naklanianie zeby nikt z nami nie gral ??? lol Uwazasz MAntis ze to jest w porzadku???? bo ja nie
I nie pisz mi o sredniej waszego wieku bo to o niczym nie swiadczy(liczy sie jak sie zachowuje)
Ktos moze byc stary a glupi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2001 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
no tak ale bez admina to lipa, chyba trzeba bedzie sedziego zatrudnic

jak sie przenieslismy na ich serwer to padl po 10 minutach i PSI chce caly mecz powtorzyc, mowiac ze to co gralismy na BRO sie nie liczy, ZENUJACE ...ale trodno, bedziemy grali jeszcze raz, bo to CB



to ze pytali sie o wszystko i szukali jakis zlych ustalen serwera to po prostu swiadczy o tym ze niedzieli ze dostana w dup3... gralismy tam z wami przed ta klanowka i wszystko bylo ok... serwer dzialal bez zarzutow.. jedyne do czego mozna bylo sie przyczepic to bledy w naszej grze

ale i tak gg i do nastepnego razu... mam nadzieje ze jeszcze kiedys zagramy

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2001 00:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: SUN vs. mobb

quote:
Napisane oryginalnie przez Crack
(...0Postaram si aby co z nim zrobili (slap, kill, lub cos w tym stylu... he he )) Żartuje!
JESZCE RAZ SORX SUN!!!!
Pozdrawiam!
Crack



Buhahha witamy cracka na naszym boardzie... Obaliliśmy z Olą i Patrykiem brudasem 2 butelki czeskiego jabola o smaku cyrynowym za twoje zdrowie i twoich postów (sorry za wystąpienie nieadekfatne do tematu )

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2001 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Tak sie sklada ze nie jestesmy dzieciakami bo srednia wieku oscyluje w okolicach 18 lat (ja ja zawyzam )


I to bardzo sporo zawyrzasz... wchodze sobie do mojej ulubionej kafeii i patrze wszystkie miejsca obsadzone przez kolesi których średnia wieku nie przekraczała 11 lat. Wszyscy grali w necie (chociasz trudno to było nazwać graniem ).

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2001 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

gadam o tym na boardzie bo to jest miejsce do dyskusji a ze temat napisalem tuz po meczu jeszcze zanim zadzwoniliscie do nas to bylem w qrwiony waszym zachowaniem ale na nastepny dzien juz mi przeszlo

moze ten pierwszy post nie jest do konca bezstronnym przedstawieniem sytuacji ale jak by mial byc skoro ja bylem w to zamieszany( w harakterrze ofiary ;p)

sora za te obelgi na was czekam na rewanz w pelnych skladach i bez glupawych wypowiedzi

a dzieckiem ne jestem juz od ponad pol roku i pomijajac fakt ze mam czeste zwiechy i malo zeczy kumam to jestem doroslym obywatelem RP (a)

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2001 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Talking SUN vs. mobb

A propo raptus, nie czepailaismy sie o ustawienia serva :-)
Pozdrawiam!
Crack
P.S.
Max thx za takie przywitanie i nie przypominaj mi o Oli, chociaz jak przy kompie siedze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2001 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:22.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions