Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Co fetter sadzi o CPMa?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

Co fetter sadzi o CPMa?

zrobilem kiedys pare screenow z irca na ten temat...przeplataja sie tam rowniez opinie sootka (B)...mam je juz jakis czas(od czasu turnieju w slizgu) ale zapomnialem sobie o nich...teraz jednak je przez przypadek znalazlem i zamieszczam....wyrazcie swoje opinie co Wy sadzicie na ten temat? (przynajmniej nie bedzie pieprzenia na ten temat po troche w kazdym temacie)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

2 czesc

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

3 czesc

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

tak szczerze to to co oni mysla mnie zbyt duzo nieobchodzi
wsumie to wiem ze byli jednymi z najlepszych i ownowali pare latek ale ja tak jak oni mocno w tym nie siedze ,ba i gram nie dla kasy( i tak bym jej niewygral) a dla przjemnosci i satysfakcji i wali mnie to czy pozostale choragiewki zmieniaja swe zdanie czy tez nie ,tyko szkoda ze teraz jest coraz mniej ludzi na serwerach ale mam cicha nadzieje ze pozostanie mala grupka i pare serwfkow na ktorych mozna sie bedzie w cpmce fragowac
btw.co do buczkoof to sa ,wiadomo, ja juz sie do nich przyzwyczailem ,jakos juz spawa widze na demkach, jak dla mnie to moze zostac juz ta wersja jako finalna +dodanie opcji votowania stary/nowy kod sieciowy bo slyszalem ze sa fajne yayka z tym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 06:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PumeX
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

mnie tez to *******i, z tym ze ja takich ludzi to uwarzam za ZERA
(nie chodzi tu o umiejentnosci ale o mentalnosc)
w dupie mam ich zdanie i *******i mnie co mowią (najchetniej to bym im ),
a tak wogole to CPMA uwarzam za zajebisty mod




i jeszcze jedno pytanie :
jesli cpm/cpma to takie chore kto wam w to kazal grac

__________________
****HIP-HOP****

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PumeX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PumeX Znajdź więcej post'ów przez  PumeX Dodaj PumeX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PumeX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Red face

Hmmm. Mnie w sumie nie obchodzi co on piepr.zy o cpma bo ja to jestem taki ze gram przede wszystkim w urban terror a procz tego i w vq3 i cpma. Jednak jedno mnie uderza, ze fetter tyle gral w CPMa, zaszedl tak daleko [imho skoro najlepszy Polak, to napewno jeden z paru najlepszych na swiecie], wygral pare rzeczy, uczestniczyl w paru baaardzo klimatycznych turniejach, a teraz gada takie shity. Gadalem z nim pare razy to wydawal sie zupelnie inny ["nie dam wywiadu bo sie wstydze" ], jednak chyba strace do niego szacunek.

BTW jest niewielu dobrych graczy q3 do ktorych czuje szacunek, ktos mi powie dlaczego tak jest? [badz pozytywnym wojownikiem, kiedy na ringu zostajesz sam...]

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d00min
son of a gun



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: lancut

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
BTW jest niewielu dobrych graczy q3 do ktorych czuje szacunek, ktos mi powie dlaczego tak jest? [badz pozytywnym wojownikiem, kiedy na ringu zostajesz sam...]


Wiesz... kiedys bylem zafascynowany gra pewnego kolesia i potem okazalo sie, ze to skonczony kretyn i lama, zrozumialem wtedy, ze nie warto patrzec na takich jak on. Stracilem szacunek do niego i z dystansem przygladalem sie innym. Po prostu slawa uderza do glowy i dziwne rzeczy sie z kolesiem dzieja... nic juz na to nie poradzimy. Wazne zebysmy MY byli normalni...

__________________
Str4y
mail: [email protected] (jesli niektorzy nie wiedza to d00min pisze sie przez dwa zera )
www: www.q3world.ngd.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d00min Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d00min Znajdź więcej post'ów przez  d00min Dodaj d00min do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d00min prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Criterio
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Po co wogole wypowiedz fettera zostala tu przytoczona?!?!

__________________
wyzej sram niz dupe mam!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Criterio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Criterio Znajdź więcej post'ów przez  Criterio Dodaj Criterio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Criterio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Heh... Nie mozna oceniac ludzi (znaczy sie szanowac ich) tylko dlatego, ze dobrze graja w gry komputerowe... Jesli ktos jest dobry, to czesto (oczywiscie nie zawsze) oznacza to, ze duzo siedzi przy kompie/w cafe... A z doswiadczenia wiem, ze tacy ludzie do najinteligentniejszych nie naleza.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kielbas
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Turek

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl

BTW jest niewielu dobrych graczy q3 do ktorych czuje szacunek, ktos mi powie dlaczego tak jest? [badz pozytywnym wojownikiem, kiedy na ringu zostajesz sam...]



Nie kumam
Pozostajac przy cpma wcale nie byl by sam, sporo ludzi jednak nadal gra
A z tego co pamietam to fetter razem z verbalem zrezygnowali z pm na rzecz vq3 jako jedni z pierwszych
wiec o co chodzi? nie lapie tego porownania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kielbas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kielbas Znajdź więcej post'ów przez  Kielbas Dodaj Kielbas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kielbas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Heh... Nie mozna oceniac ludzi (znaczy sie szanowac ich) tylko dlatego, ze dobrze graja w gry komputerowe... Jesli ktos jest dobry, to czesto (oczywiscie nie zawsze) oznacza to, ze duzo siedzi przy kompie/w cafe... A z doswiadczenia wiem, ze tacy ludzie do najinteligentniejszych nie naleza.


SweeP, cos zle to ujales. Bo powiedziales tym samym ze ty, ja i reszta graczy, ktorzy siedzimy pare dobrych godzin na kompie dziennie jestesmy malo inteligentni.

imho wcale gracze nie sa tempi. Wiekszosc graczy to gracze jakichs rpg w single player itp. A to czesto ludzie ktporzy duzo sie ucza i tym samym sa zle akceptowani przez rowiesnikow. Kiedys sam bylem taki zamkniety na swiat, bracie pierd.olili 'maniak komputerowy'. Troche cos nie ten tego, nie moze tak mowic imho :/

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
SweeP, cos zle to ujales. Bo powiedziales tym samym ze ty, ja i reszta graczy, ktorzy siedzimy pare dobrych godzin na kompie dziennie jestesmy malo inteligentni.


Se masz racje, zle to ujalem. Sie pozniej dopiero polapalem, ze pewnie kogos obrazilem. No nic, nie mam ostatnio glowy do wyslawiania sie....

Chodzilo mi o to po prostu, ze wg mnie ludzie powinni zdobywac szacunek w oczach innych w jakis inny sposob, a nie tylko dlatego, ze sa dobrzy w jakas tam gre komputerowa...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Taaa. Dokladnie. Fatal1ty to jak kazdy wie debesciak wielki, jednak w zyciu prywatnym to moim zdaniem niezly z niego fajfus. Widzieliscie jego zdjecia, wpadki, widzieliscie jak tanczy woogie-boogie? tak samo z kazdym. ven0m tez ktos po CKT mogl pomyslec wielki autorytet, tymczasem to 13 latek z ktorym ciezko normalnie pogadac 4 tygodnie czekalem zeby mi wyslal myszke

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Criterio
Po co wogole wypowiedz fettera zostala tu przytoczona?!?!
jakto poco?
przeciez wyraznie napisalem zebyscie zobaczyli co wielki master sadzi o cpma i napisali co wy myslicie o tym (o jego mysleniu w ten sposob i o modzie oczywiscie) nie rozumiem cie...czytaj uwaznie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
...co wy myslicie o tym (o jego mysleniu w ten sposob i o modzie oczywiscie)

Ja myślę, że nastała teraz moda zimowa

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 08:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

a mnie boli ze w glowach sie p.ierdoli
wypowiedzcie sie co o tym myslicie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez demarcos
a mnie boli ze w glowach sie p.ierdoli
wypowiedzcie sie co o tym myslicie


Ja myślę, że choć raz słuchałeś Paktofoniki

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 09:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa

Ja myślę, że choć raz słuchałeś Paktofoniki


a gdzie tam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Criterio
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Heh... Nie mozna oceniac ludzi (znaczy sie szanowac ich) tylko dlatego, ze dobrze graja w gry komputerowe... Jesli ktos jest dobry, to czesto (oczywiscie nie zawsze) oznacza to, ze duzo siedzi przy kompie/w cafe... A z doswiadczenia wiem, ze tacy ludzie do najinteligentniejszych nie naleza.


cholera a czy to tez znaczy ze jak jestem wporzo to nigdy nie bede gral dobrze w q3? dopiero jak stane sie zjebem?

__________________
wyzej sram niz dupe mam!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Criterio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Criterio Znajdź więcej post'ów przez  Criterio Dodaj Criterio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Criterio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

kiedys w resecie byla w qw relacja z cgl#2 i pokazywali zdjecia fettera, b, venoma itp. dobrze graja ale polowa z nich byla tam w dresach :O

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa

Ja myślę, że choć raz słuchałeś Paktofoniki



Eee tam, nie mogl sluchac. W texcie jest zaklucony spokoj ludzim dobrej woli a tutaj takich nie ma

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

nie ujmujac nic fetterowi ale... nie obchodzi mnie jego zdanie

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
nie ujmujac nic fetterowi ale... nie obchodzi mnie jego zdanie


No to po raz wtory sie rozumiemy

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez tRoll_q
dobrze graja ale polowa z nich byla tam w dresach :O

a co to ma do rezeczy? jedni chodza w jeansach inni w sztruksach inni w dresach inni w skorach i co z tego?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

Jelsi ktos chodzi w dresach bo bardzo to lubi i nie moze bez tego zyc to ok, ale jesli zachowuje sie jak dresiarz, to juz nie jest ok.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

co rozumiesz przez "zachowuje sie jak dresiarz" ,imo takie txty sa zalosne ;.>

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

ale na taka wazna uroczystosc jak cgl to chyba powinni sie ubrac "troche" lepiej

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

quote:
Napisane oryginalnie przez emi
co rozumiesz przez "zachowuje sie jak dresiarz" ,imo takie txty sa zalosne ;.>


lol?
chodz calymi stadami na szerokosci calej ulicy, szukajac tylko zaczepki; okrajaja ludzi z kasy, chodza na dyski, tylko by zrobic rozrobe

Jak twoim zdaniem takie zachowanie jets wporzadku to nie mam wiecej pytan.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

no i najwazniesze: zero toleracji dla wszystkiego. Nic mnie nie obchodzi kto sie w co ubiera, mozna nawet chodzic w szlafroku, ale taki typ zachoowania, ktory dalem powyzej maja glownie ludzie w chodzacy w dresach, co nie oznacza ze kazdy chodzacy w dresie taki jest.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

nawet niechce mi sie komentowac

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:10.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions