Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Informatyka?
W przylosci chce:
Ta ankieta została zakończona.
Zostac informatykiem 19 48.72%
Miec zawod ponikad zwiazany z kompami 14 35.90%
Miec zawod nie zwiazany z kompami 2 5.13%
Nie wiem jeszcze 3 7.69%
Nie mam zdania 1 2.56%
W sumie: 39 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Człowieku, jak ci brakuje pomysłow ta za grafikę nie masz się co brać, tylko ludzie z dużą wyobraźnią mogą takie rzeczy robić (wiem, skromny jestem ).

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
Człowieku, jak ci brakuje pomysłow ta za grafikę nie masz się co brać, tylko ludzie z dużą wyobraźnią mogą takie rzeczy robić (wiem, skromny jestem ).

ale człowiek może sie po woli wypalić, może zacząć mu brakować pomysłów, wtedy będzie sie już tylko na sheffa nadawał.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Mi pomysłoof nie brakuje, tylko natchnienia czasami .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
Mi pomysłoof nie brakuje, tylko natchnienia czasami .

No widziesz... po pewnych czasie już ci natchnienia nie będzie brakować czasami, tyklko przez większość czasu.
Chyba że jesteś prawdziwym artystą..........

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 07:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nav
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bisonek
P.S. Nav : Zrobie ci kryptoreklame http://www.free4web.pl/

Dlaczego krypto ?
Myślę, że nie mam się czego wstydzić w free4web.pl (wiem grunt to skromność PP).

__________________
--
Pozdrawiam,
Marek (nav) Kałużny mailto:[email protected]
free4web.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 09:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nav Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nav Znajdź więcej post'ów przez  nav Dodaj nav do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nav prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nav
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
Mi pomysłoof nie brakuje, tylko natchnienia czasami .


Taaaa ... ja też mam kupe pomysłów (naprawdę dużo ), ale brakuje mi przedewszystkim CZASU ! Doba powinna mieć conajmniej 48 godzin jak nie 72, a normalnemu człowiekowi powinno starczać 2-3 godziny snu dziennie ;>

__________________
--
Pozdrawiam,
Marek (nav) Kałużny mailto:[email protected]
free4web.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 10:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nav Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nav Znajdź więcej post'ów przez  nav Dodaj nav do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nav prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez nav


[...]normalnemu człowiekowi powinno starczać 2-3 godziny snu dziennie ;>


I starcza
Mi przynajmiej.
Bo jak spie 5-7 godzin to jestem nie wyspany, a jak ok. 10 to budze sie wypoczety.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

A ja napewno już wiem że chce zostać informatykiem choć mam dopiero 16 lat już wybrałem klase w liceum o profilu info-mat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 07:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Niech Bóg ma ciebie w opiece! ;>
Obyś trafił na lepszego nauczyciela infy niż mój.
a btw. klas mat-inf.
W moim LO brali tam laureatów olipiad ;>
i tych najlepszych.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 12:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Red face

Hmm...ja już siedze w komputerowym bagnie od kilku dobrych lat, zaczynalem od macintoshy, skonczylem na Silicon Graphics na ktorych aktualnie robie...w samej rzeczy to jest fajna robota, ktorej sie poswiece po zakonczeniu nauki, bo jest przede wszystkim dobrze platna, no i robisz to co lubisz ... aczkolwiek na pewno nie jest latwa - aby w ogole myslec o informactyce musisz perfect matematyke znac - to jest podstawa i bez tego ani rusz.

Poza tym... hmmm, niech sie wypowie LoveBeer, on siedzi w takiej pracy od dawna, wiec duzo na ten temat wie...Ja siedze w dynamicznych stronach www: PHP/CGI/Mysql...znam juz te technologie na wylot, nie mam zamiaru siegac po C albo Pascal ... imho nauczenie sie jakiegokolwiek jezyka programowania to kilka lat pracy... ja zaczynalem od 2-3 cegiel "HMTL i Java Script" potem "PHP w zastosowaniach" i na końcu "Sieci Neuronowe"...trzeba poswiecic na to duzo czasu i przede wszystkim nalezy miec duzo samozaparcia w dazeniu do celu. tyle ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 12:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Nom racja.
Aby poznać jakiś język programowania trzeba pare lat.

A co do twojej wiedzy o PHP, to znasz czyste PHP + MySQL ? Czy też z dotatkowymi bibliotekami np. gd ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
Nom racja.
Aby poznać jakiś język programowania trzeba pare lat.

A co do twojej wiedzy o PHP, to znasz czyste PHP + MySQL ? Czy też z dotatkowymi bibliotekami np. gd ?


czyste. Nie bawie sie z *******ami, aczkolwiek probowalem xml'a, nie podszedl mi jako osobny jezyk... imho dziwny jest...definiowanie wlasnych tagow troche komplikuje sprawe np. <insmac> jakies polecenia </insmac>, ale daje duzo funckji... jako taki to bardziej spodobal mi sie xsl - roszerzenia stylowe, bardzo ciekawe ale trudne do nauczenia i w ogole niepopularne... ogolnie to tak jak mowilem na poczatku - czysty PHP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 12:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

;>
W dodatkach jest dużo fajnych rzeczy.
Małe sprostowanie: To nie są dodatki. To jest zaimplementowane w PHP, tylko trzeba je odpowiednio skonfigurować. ;>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FiDO
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: Polska

Ja bym sie nie zgodzil co do tego, ze zeby poznac jakis jezyk trzeba paru lat. Chyba, ze jest to 1 jezyk, ktory poznajesz. Potem jak masz juz z jakims pare lat doswiadczenia to wiesz ogolnie o co w programowaniu biega i poznanie nowego jezyka to kwestia poznania nowej skladni i ew. plusow, minusow tego, zeby np. wiedziec co mozna zrobic prosciej niz w poprzednim jezyku (bo kazdy ma troche inne zastosowanie i moze byc np. przygotowany do robienia czegos tam duzo prosciej niz powiedzmy w C/C++ gdzie raczej wszystko trzeba recznie (nie liczac gotowych bibliotek do uzycia)). Tak wiec nic nowego sie nie musisz uczyc poza skladnia i roznicami miedzy jezykiem, ktory znasz, a tym poznawanym. To jest zdanie ludzi piszacych na pl.comp.programming (lub pl.comp.lang.c - juz nie pamietam, dawno taka dyskusja byla), a tam wiekszosc pracuje zawodowo jako programisci, wiec raczej wiedza co mowia. Najgorsze to zaczac. Sam tez sie z tym zgadzam, i potwierdza to czesciowo moje doswiadczenie. Zaczynalem standardowo od Pascala (bo przepisywanie progsow w basicu na C-64 z instrukcji sie chyba nie liczy ) Potem przesiadka na C/C++ to byl szok :O Dlugo sie musialem przyzwyczajac, zeby osiagnac w miare bieglosc w pisaniu. Ale potem np. chcialem napisac cos w PHP, to wzielem manuala, przeczytalem tutorialka, pare progsow probnych i juz mniej wiecej umiem. Skladnia akurat taka sama w zasadzie co C++ wiec bylo prosto, nazwy funkcji tez sie pokrywaja w duzej mierze. Teraz tylko zerkam czasem do manuala, zeby przypomnicec sobie argumenty czy znalezc funkcje do czegos. Pozatym uzywalem jeszcze kilku jezykow skryptowych do roznych programow o calkowicie odmiennej skladni od znanych mi jezykow i jakos tez nie bylo duzego problemu, kwestia przerycia manuala, poznania skladni, tak jak mowilem wczesniej.
Dobra koncze juz, bo duzo tego wyszlo

__________________
We have to belive in free will, we have no choice...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FiDO Znajdź więcej post'ów przez  FiDO Dodaj FiDO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FiDO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez FiDO
(...)

Dobra. Masz racje.
Ale następnym razem zrób jakieś akapity bo mnie szlag trafia jak mam taki kłębek tekstu czytać.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FiDO
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: Polska

ok
sory, to mialo byc kilka zdan w zamierzeniach...

__________________
We have to belive in free will, we have no choice...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 04:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FiDO Znajdź więcej post'ów przez  FiDO Dodaj FiDO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FiDO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:54.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions