Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Co sadzicie o polskich adminach... ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Alercik
Fraaaaag, or die !



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: 100lica

Co sadzicie o polskich adminach... ?

Temat sam mowi za siebie, ale tylko chcialem dodac ze pisze, nazwijmy to artykul o Polskich Adminach i Ich zachowaniach na serwach...


Mianowicie prosze o opisywanie smiesznych lub chamskich zachowan adminow (od skrajnosci do skajnosci ), najlepiej popieranymi skrinami....


Z gory THX



Jak napisze ten artykul to dam wam znac

__________________
Tylko seks daje pełną swobode ruchów !


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alercik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alercik Znajdź więcej post'ów przez  Alercik Dodaj Alercik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alercik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

hehe.. prawie dwa tygodnie temu mi sie zdazylocos o czym chcialem juz zapomniec ale mi przypomniales tym topikiem...;(
Gralem na C4 a tam prawie kazdy z klanu ma admina....wiec lepiej z nimi nie zadzierac...a ja zadarlem. Niejaki [C4]Chomik nie wiedzial do czego nóz sluzy wiec postanowil ze sobie go wbije w kolege z teamu...na nieszczescie to bylem ja...Zjechal mnie lolek do 9 hp tym nozem wiec mu oddalem seria z kalasza i powiedzialem cytuje: "chomik wsadz se tego noza w dupe"...okazalo sie ze gosc ma admina... teraz mam na C4 dozywotniego bana..

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
hehe.. prawie dwa tygodnie temu mi sie zdazylocos o czym chcialem juz zapomniec ale mi przypomniales tym topikiem...;(
Gralem na C4 a tam prawie kazdy z klanu ma admina....wiec lepiej z nimi nie zadzierac...a ja zadarlem. Niejaki [C4]Chomik nie wiedzial do czego nóz sluzy wiec postanowil ze sobie go wbije w kolege z teamu...na nieszczescie to bylem ja...Zjechal mnie lolek do 9 hp tym nozem wiec mu oddalem seria z kalasza i powiedzialem cytuje: "chomik wsadz se tego noza w dupe"...okazalo sie ze gosc ma admina... teraz mam na C4 dozywotniego bana..



BYLEM PRZY TYM NA SERV I ZECZYWISCIE TAK BYLO OPIEPSZYLEM CHOMIKA ZA TO... I TO SIE JZU NIGDY NIE POWORZY BO JUZ NIKT Z KALNU C4 NI MA TAM ADMINA. MOZE W PRZYSZLOSCI WEZ NIE WIEM JAK MOGLBYM CI POMUC. PODAJ SWOJE DANE TO MOZE UDA MI SIE CIEBIE ODBANOWAC... A ZAZALENEI NA CHOMIKA MOZESZ ZLORZYC NA http://c4.dreamteam.com.pl/board/

NARAZIE POZDRAWIAM

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

hehe... nie sadzilem ze bedzie odrazu taki odzew z [C4]...

...na Chomika nie bede zglaszal zadnych zazalen... wystarczy ze mu admina zabraliscie... a moje dane postaram sie wyslac prywatnie...

..i dzieki za zainteresowanie ta sprawa...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alercik
Fraaaaag, or die !



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: 100lica

hyhy widzicsh ten topic sie przydal

__________________
Tylko seks daje pełną swobode ruchów !


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alercik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alercik Znajdź więcej post'ów przez  Alercik Dodaj Alercik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alercik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Z Chomikiem mialem roizne akcje smieszne ale Beaker juz je zna wiec nie bede sie chwalil
Bardzo dobrze, ze mu admin azabraliscie bo to dziecko bylo jakies niedorozwiniete!
A wogole wiekszosc (jakies 70%?) admonow w naszym pieknym kraju uzywa admina nie do pilnowania a do zabawy I to mnie denerwuje! Sypia banami na lewo i prawo, a zapominaja o tym, ze ktos moze grac na fejku, albo po prostu miec dobry dzien?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 19:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

Polskie Adminy to normalnie hamy z Ciapa na czele .....

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
Polskie Adminy to normalnie hamy z Ciapa na czele .....

No Ciapa to sie tylko szarogesi na tym TOPGUNIE, a gdzie jeszcze to nie wiem bo go nie spotkalem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 10:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

na Adze... byl ... bo ktos na mnie narzekal

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

to na topgunie było cuśtakiego:
admin (nie pamiętam qtoory) zabił swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisał ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie następna runda to włączył spowrotem.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
to na topgunie było cuśtakiego:
admin (nie pamiętam qtoory) zabił swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisał ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie następna runda to włączył spowrotem.....




.. bo sa rowni i rowniejsi...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

ostatnio zauwazylem ze wszyscy maja tendencje do wyzywania od czitow kazdego dobrego gracza ze man na czele zwlaszcza jak gram pod fakem zeby nie miec tej oczywistej przewagi psychologicznej kiedy ktos wie ze zostal sam na sam ze sniperam to reaguje inaczej niz na np. dzikego weza no ale oczywiscie ma to druga sttrone bo nikt nie wie kto to dziki waz i dostaje kicka albo bana w***denerwuje mnie to bardzo bo od jakiego czasu potraktowalem cs bardziej zekl bym profesionalnie i cwicze refleks aima caly klan moj cwiczy zgranie przez co stajemy sie coraz lepsi co pewnie doprowadzi do tego ze bedziemy miec bany na wszystkich servach oprocz cyber-strefy gdzie jeszcze nie uslyszalem zadnego wyzwiska na moj temat... przynajmniej narazie

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez SnipeR
ostatnio zauwazylem ze wszyscy maja tendencje do wyzywania od czitow kazdego dobrego gracza....


Dziwisz sie...? Zyjemuy w czasach kiedy zeczywwiscie co drugi gracz ma czita... A rozruznie szczescia od czita nie jest wcale takie latwe...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

sam jestem adminem jednego z serverkow( 217.98.48.98 ), wiec nie bede sie wypowiadał.
A co to sytuacji na TOPGUNie, podobny stuff dział sie na ZIONie(kazdy pamieta ten server).

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez bisonek
sam jestem adminem jednego z serverkow( 217.98.48.98 ), wiec nie bede sie wypowiadał.
A co to sytuacji na TOPGUNie, podobny stuff dział sie na ZIONie(kazdy pamieta ten server).


moim zdaniem nie bylo to samo!
ZION byl dla zajebistym server...i nie mialem zadnych sytuacji takich jak terazna TOPGUN...ale ZION dawno juz nie istnieje...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

moim zdaniem nie bylo to samo!
ZION byl dla zajebistym server...i nie mialem zadnych sytuacji takich jak terazna TOPGUN...ale ZION dawno juz nie istnieje...


Masz racje, ZION nie był przegięty aż tak. Pewnie dlatego że tam admina miało mało osób, a na TOPGUNie z 20 sie znajdzie.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

quote:
Napisane oryginalnie przez bisonek

Masz racje, ZION nie był przegięty aż tak. Pewnie dlatego że tam admina miało mało osób, a na TOPGUNie z 20 sie znajdzie.




No nie wiem o co wam chodzi ZION byl jednym z pierwszych serwkow na ktorym gralem, a bylo to w te waksy i gralem od rana do nocy ( prawie ) i nigdy sie tam nic chorego nie dzialo, nawet jak byl GooS

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 01:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

adminy dla dzieci powinny byc zakazane ja juz nie mam gdzie grac przez noc bo mam same bany tylko dlatego ze mam za dobry wynik moza si ezdenerwowac

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 07:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|SPINACZ
adminy dla dzieci powinny byc zakazane ja juz nie mam gdzie grac przez noc bo mam same bany tylko dlatego ze mam za dobry wynik moza si ezdenerwowac


no nie
ostatnio tez na jakims glupim servie tak chcialem sobie pograc
wchodze gram...gram a tu nagle napis od admina wylacz OGC
gram dalej a tu w koncu ban
i tak to jest a serv ma paladina

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez nights.kt



No nie wiem o co wam chodzi ZION byl jednym z pierwszych serwkow na ktorym gralem, a bylo to w te waksy i gralem od rana do nocy ( prawie ) i nigdy sie tam nic chorego nie dzialo, nawet jak byl GooS


no ja wiem, mowie ze ZION byl super serverkiem i naprawde "czadersko" sie tam gralo...gralem tam duzo...ale teraz coz...nalezy szukac innych serverkow!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Adax nie martw sie zawsze pozostaje serverek Slizgowy ktory zreszta i tak nie dziala bo pan traperek sobie zdeczka olewa.....ale nie bedzie olewal bo bedzie mial prze******.....

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Ja nie mam problemu z zadnym z serwerow przo UOP jakis koles nie wiem za co, prawie tam wogole nie gram zbanowal mnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

jesli macie pretensje co do zachowania admina na serwerach |GRU| to zapraszam na board serwera -> http://board.gru.pl, dzial |GRU| DULI Server

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO
jesli macie pretensje co do zachowania admina na serwerach |GRU| to zapraszam na board serwera -> http://board.gru.pl, dzial |GRU| DULI Server

ja tam na GRU nie spotkalem sie ani razu z zadna niemila sytuacja...wydaje mi sie ze tam rozgarnieci ludzie maja admina...i to mi sie podoba!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Hehe zalezy na ktorych trafiales

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major76
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
to na topgunie było cuśtakiego:
admin (nie pamiętam qtoory) zabił swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisał ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie następna runda to włączył spowrotem.....



wiem kto ale nie powiem jednakze to byl mega walek

__________________
"ostatni za mną pójdzie cień, niepotrzebny żaden cel,
żaden marny cel ....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major76 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major76 Znajdź więcej post'ów przez  Major76 Dodaj Major76 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major76 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major76
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
to na topgunie było cuśtakiego:
admin (nie pamiętam qtoory) zabił swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisał ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie następna runda to włączył spowrotem.....



wiem kto ale nie powiem jednakze to byl mega walek

__________________
"ostatni za mną pójdzie cień, niepotrzebny żaden cel,
żaden marny cel ....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major76 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major76 Znajdź więcej post'ów przez  Major76 Dodaj Major76 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major76 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SPEC^|RoBuS
[SPEC] Member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

powiem cos

Ja powiem o serwie -UOP-&TOP
Grauem se i bylo duzo topow i uopow i sie im nudzilo wiec se zaczeli robic dobre skuady na duscie i zaczeli przezucac lepszych do terro a gorszych do ct zaczeli banowac slapowac kickowac i wszystko co mozliwe...

__________________
[SPEC]RobuS
A do Z do Z do A ja to ja to jasne jak 2 razy 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SPEC^|RoBuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SPEC^|RoBuS Znajdź więcej post'ów przez  SPEC^|RoBuS Dodaj SPEC^|RoBuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SPEC^|RoBuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: powiem cos

quote:
Napisane oryginalnie przez SPEC^|RoBuS
Ja powiem o serwie -UOP-&TOP
Grauem se i bylo duzo topow i uopow i sie im nudzilo wiec se zaczeli robic dobre skuady na duscie i zaczeli przezucac lepszych do terro a gorszych do ct zaczeli banowac slapowac kickowac i wszystko co mozliwe...


to trzeba bylo napluc im w twarz i opuscic server!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SPEC^|RoBuS
[SPEC] Member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Re: Re: powiem cos

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

to trzeba bylo napluc im w twarz i opuscic server!


naplulem no i mnie zbanowali

__________________
[SPEC]RobuS
A do Z do Z do A ja to ja to jasne jak 2 razy 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SPEC^|RoBuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SPEC^|RoBuS Znajdź więcej post'ów przez  SPEC^|RoBuS Dodaj SPEC^|RoBuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SPEC^|RoBuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:27.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions