Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Cs 1.4
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Anty-Terrorysta
Guest



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WARSZAWA

Unhappy Mam takie tyci pytanko ...

Kiedyś miałem CSa,ale pewnego dnia płyta pękła w CD-ROMIE (?!)i nie ma CSa.I tera mam pytanie:Skąd można ściągnąć CS 1.4,bo na jakiś szwabskich stronkach downloaduje się w 1 sekunde,i install nie działa oczywicho.Sprawdzałem dziesięć stronek(między innymi oficjalną!!!) i niechce mi sie ściągnąc!HELP ME SOMEBODy

__________________
Wpadam jak burza do budynku i nie mam skrupułów,żeby rozwalić ci łeb!
Więc poddajesz się albo witamy w piekle!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Anty-Terrorysta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Anty-Terrorysta Znajdź więcej post'ów przez  Anty-Terrorysta Dodaj Anty-Terrorysta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Anty-Terrorysta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Wydaje mi sie, ze wszelkie glosy na NIE sa przejawem strachu przed nowoscia, zmianami w CSie. Za dlugo gralismy w CS1.3 i teraz ciezko sie przestawic. Ja jeszcze wogole nie czuje nowej wersji ale nie placze z tego powodu.
No i niezaprzeczalny plus nowej wersji to zanik tych małpiatek, co wiecej skacza niz strzelaja .
Teraz gra w CSa bedzie dopiero wymagajaca...

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
connan.kt
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: kalisz-formia ;]

dla mnie ta wersja to spelnienie marzen szkoda ze uderza w najlepszych graczy ale oni i tak beda wymiatac a i jedyny mimus to ze sie nie da wskoczyc tak latwo w niektore miejsca na itally np ale jakos przezyje dla mnie cs 1.4 rox i tyle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil connan.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do connan.kt Znajdź więcej post'ów przez  connan.kt Dodaj connan.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać connan.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

Destructor :
Ginie sie od jedenj kulki tylko traf nia w leb ( albo w serce- ale nie wiem jak to zrobisz )


Co do kampienia za paczkami to jakos to nie wychodzi Sprobowalem pare razy i zawsze konczylo sie moim bolem glowy
SPEC jest wypasny, ale kiedy patrze jak graja ludzie to sie dziwie jak oni trafiaja , poprostu wyglada to jakby byl to film "Zawod malarz" ( Czy wam tez sie czasem nie laduje mapka w tym zucie ogolnym??? )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

A mnie sie bardzo podoba

Dobrze ktos powiedzial, nie ma tych malp co skacza i w powietrzu wala 3 hedy.
Teraz mysle, bedzie wiekszy nacisk na gre zespolowa niz na skill graczy. Przynajmniej nie bezdie juz takich roznic miedzy graczami.

A jesli chodzi o ffa.. to teraz wszyscy niestety na cs_xxx beda sie ladowali do terro a na de_xxx do CT. Chodzi oczywiscie o kampowanie .

Ale mnie to tam nie przeszkadza

Bardzo mi sie podoba teraz granie z AK i mp5 .

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Vooplayer


Jak mówiłem o realiźmie to miałem na myśli rozsądny poziom.
Wiesz - kwak to przeginka w jedną stronę a wszelkie recony i rainbowy w drugą. CS jest pośrodku i dlatego jest taki grywalny.
Nie równaj z ziemią gry tylko dlatego, że ci ukrócili skoki - tak jakby tylko to decydowało o jakości gry.

Zresztą , narzekasz, bluzgasz grę - a grasz i będziesz grał. Tak samo jak wszyscy pozostali.


A SKAD WIESZ, ZE BEDE GRAL??? narazoie zagralem raz i mam dosyc i nie zapowiada sie zebym gral wiecej w najblizszym czasie... Chyba, ze zatesknie bardzo i znow bede gral w cs... Ale napewno nie teraz!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 11:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KSIN TheFootman
niAh niAh =) yyyhyhyhy :D



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: "Kontownia" :DDD

Lightbulb PETYCJA

A czy wiecie ze na cs.pl jest w newsach link do petycji, ktoora zawiera sprzeciw dotyczacy spowolnienia po skokach? Hmmmm w soomie najpierw bylem przeciwny calemu zamieszaniu ze skokami, ale teraz zastanawiam sie czy podpisac czy nie... jestem zmieszany

__________________
bsl^KSIN The Footman

Ale i tak was wszystkich koffam miśki

bsl^Clan.Site

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KSIN TheFootman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KSIN TheFootman Znajdź więcej post'ów przez  KSIN TheFootman Dodaj KSIN TheFootman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KSIN TheFootman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: PETYCJA

quote:
Napisane oryginalnie przez KSIN TheFootman
A czy wiecie ze na cs.pl jest w newsach link do petycji, ktoora zawiera sprzeciw dotyczacy spowolnienia po skokach? Hmmmm w soomie najpierw bylem przeciwny calemu zamieszaniu ze skokami, ale teraz zastanawiam sie czy podpisac czy nie... jestem zmieszany


na cs.fpp.pl jest to samo...chyba sobie ta strone petycji ustawie na startowa...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
connan.kt
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: kalisz-formia ;]

moze by zrobic petycje zeby cs 1.4 zostawic taki jaki jest ? !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil connan.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do connan.kt Znajdź więcej post'ów przez  connan.kt Dodaj connan.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać connan.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

quote:
Napisane oryginalnie przez connan.kt
moze by zrobic petycje zeby cs 1.4 zostawic taki jaki jest ? !


nie zostawiac nie zostawiac nie zostawiac


Chcemy wytrawnego wina (1.3) a nie wina kommandos rocznik 2002 (1.4).......joke.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

właśnie do cholery - zostawcie go w spokoju.

btw- ja jeszcze **** nie grałem bo: dzisiaj sobie wlaczylem sciaganie no i csv14full.exe sie sciagnal w 2 godzinki, za to ten ****** hl1109.exe sie sciagał ok 4 godzin I DO ***** NEDZY (sorx) NIE DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

posrany jest ten świat lalalalala


BTW- wracam do sceny CS bo pewnych problemach z kompem i mamom i tatom

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

A SKAD WIESZ, ZE BEDE GRAL??? narazoie zagralem raz i mam dosyc i nie zapowiada sie zebym gral wiecej w najblizszym czasie... Chyba, ze zatesknie bardzo i znow bede gral w cs... Ale napewno nie teraz!



szczerze mowiac - to mnie to p i e r d o l i więc może jak raz grałeś to nie wyklinaj moda, tylko pograj a potem wyraź swoją opinie.. des.. dorośnij (chyba na to Cię stać ?!? )

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Gralem raz, ale wystarczajaco dlugo, zeby stwierdzic, ze cs jest z****** pzrez nowy system poruszania sie...
EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 10:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
connan.kt
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: kalisz-formia ;]

system poruszania tez na poczontuku przeszkadza ale da sie przyzwyczaic a co do sciongania moda polecam programik kazaa na moim loczu szko kolo 30 kb/s (od 5-6 userow )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil connan.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do connan.kt Znajdź więcej post'ów przez  connan.kt Dodaj connan.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać connan.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

sciagnałem i mi sie podoba

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

quote:
Napisane oryginalnie przez connan.kt
system poruszania tez na poczontuku przeszkadza ale da sie przyzwyczaic a co do sciongania moda polecam programik kazaa na moim loczu szko kolo 30 kb/s (od 5-6 userow )

klazaa to syf. Mi ten modzik, czyli CS przzypomina coraz bardziej UT

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:53.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions