Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Dygresje
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Thumbs up

niestety Del (chyba niestety) ale zgadzam sie w pelni z destructorem...
kampienie to w zadnym wypadku nie jest bronienie jednego miejsca...
to jest stanie non stop runda po rundzie w jednym tylko miejscu i nie ruszanie sie z niego a jedynie co kilka rozgrywek zmieniajac miejsce tegoz stania i oczekiwania na przeciwnikow...
pilnowanie jednego miejsca to po prostu trzymanie swojej pozycji...
skoro uwzasz ze kampienie to wlasnie pilnowanie jednego miejsca to czemu nikt tego wczesniej nie wymyslil jako okreslenia do zadnej bitwy czy potyczki? moze abstra****e w tym momencie ale jednak nikt nigdy nie powiedzial ze "oddzial kampi/kampuje (jak kto woli)" :>>
mowie pewnie mnie zjedziecie ze to nie ma nic wspolnego i glupi jestem ale jednak...

(dopisane)
ps: hehe nie moge napisac normalnego slowa przez te cenzure sorka ale nie chce mi sie zmieniac tych gwiazdek

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

Des, nie wiem jak ty ale ja slowo kamping slyszalem jeszcze gdy gralem w qw, potem q2, troche q3, ut i inne shootery. wedloog odwiecznej definicji kamper to osoba , ktora non stop krecila sie w poblizu powerupow i pilnowala tego samego miejsca, ktore obfitowalo w respy roznych ciekawych powerupow, pancerzy, bronii itd. nie wiem , byc moze w csie zaczelo to inaczej funkcjonowac. tylko powinno sie zmienic nazwe, czyz nie? bo ja jak slysze kamping to mam takie a nie inne skojarzenia. i mysle , ze to nie ja nie znam definicji tego slowa tylko Ty, a boish sie przyznac przed soba, ze kampujesh na klanowkach. loodzie, kamp w csie nie jest niczym zlym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

yebisu, nikt tak nie mowi o oddziale bo to slowo zaczelo funkcjonowac w swiecie komputerowych fpp a nie w realu ale jeszcze dlugo przed csem. w tym modziku kamping przestal byc czyms zlym. choc dalej zachowywana jest pewna mentalnosc i gdy ktos kogos wkurzy to powie na niego kamper, bo to sie kojarzy niefajnie...

whatever

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Exclamation

eeej a mozna jakoszmienic temat rozmowy bo teraz przechodzimy do "definicja kamperstfa - zastosowanie w praktyce" ^_^
Dzieki za razy, jeszcze cos macie do powiedzenia?
a co do kamperstfa to jest kilka artykolow na ten temat przeciez na cs.fpp.pl i tam jest fszystko ladnie wyjasnione. Wchodzicie na boarda a tych arow nie zauwazacie?
pozdro

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

kampienie to krecenie sie wokol powerupouw? HA HA HA Nie wiem czy wiesz ale meczyk w q3 np polega glownie na pilnowaniu zbroji, megahelta, quada i jakis tam najlepszych broni czasem Nikt nie biega tak sobie po mapie i szuka fraga! Graja taktycznie!
Tak samo na klanowkach w cs jest, kazdy ma jakas pozycje, ktorej musi bronic i wszystko! A kampoienie to lamienie!!!!! Kupujesz awp i kampisz w respawnie ct na italy(jako ct ofkoz)! Co to jest? lamerstwo!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 09:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

No kampieniem nazwal bym siedzenie terrora na duscie w swojej bazie lub tam na koncu.........poniewaz terrorzy maja za zadanie podlozyc bombe.....
Kampieniem nazwal bym takze na italce siedzenie ct z AWP w swoim respownie..............poniewaz tan zadaniem jest uratowanie zakladnikow.
Ale z drugiej strony duzo gralem w q3 i siedzenie przy jakichs waznych strategicznych punktach tez mozna by nazwac pewnego rodzaju campingiem.......(ale to tylko dlatego ze nikt nie oznaczyl jakas inna nazwa)

Ale ogolnie denerwujacy sa kolesie siedzacy ciagle w tym samym miejscu..................a w szczegolnosci jezeli jest to strona ktora powinna atakowac

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez *DeSO14tOR
No kampieniem nazwal bym siedzenie terrora na duscie w swojej bazie lub tam na koncu.........poniewaz terrorzy maja za zadanie podlozyc bombe.....
Kampieniem nazwal bym takze na italce siedzenie ct z AWP w swoim respownie..............poniewaz tan zadaniem jest uratowanie zakladnikow.
Ale ogolnie denerwujacy sa kolesie siedzacy ciagle w tym samym miejscu..................a w szczegolnosci jezeli jest to strona ktora powinna atakowac



to jest jush kampienie de lux . w zasadzie mi kamping nie przeszkadza, dla mnie to jest po prostu taktyka gry. tylko wqrza mnie jak jakis koles siedzi gdzies i zostal ostatni, wtedy trzeba dluuugo czekac na nowa runde . w csie preferuje raczej kontaktowa walke ale ogoolnie camping mi nie wadzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
kampienie to krecenie sie wokol powerupouw? HA HA HA Nie wiem czy wiesz ale meczyk w q3 np polega glownie na pilnowaniu zbroji, megahelta, quada i jakis tam najlepszych broni czasem Nikt nie biega tak sobie po mapie i szuka fraga! Graja taktycznie!
Tak samo na klanowkach w cs jest, kazdy ma jakas pozycje, ktorej musi bronic i wszystko! A kampoienie to lamienie!!!!! Kupujesz awp i kampisz w respawnie ct na italy(jako ct ofkoz)! Co to jest? lamerstwo!!!!



nie zauwazylem tego posta wiec pisze troche poniej :

wiem, ze tak wyglada meczyk w q3. tylko potwierdzasz to co mowilem z tym, ze w twojej mentalnosci jest takie wyryte rownanie : KAMPING=LAMERSTWO. zle . tak nie jest. taktyczne trzymanie roznych pomieszczen to tez jest kamping. z tym, ze ten nie jest uwazany za lamerstwo tak jak np. stanie w miesjcu dobrze oslonionym i lutowanie do kaczek z raila (btw: railgun w q3 sux )

a tak poza dyskusja...wyloozuj nieco. ja cie nie obrazam chyba swoimi postami, nie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a czy ja Cie obrazam moimi?
taktyczne trzymanie roznych pomieszczen to nie ejst kampeinie!
Powiedz tak tym co tak graja na klanowach to cie wysmieja
Kampienie=lamienie i tak zawsze bedzie
Nie nazwiesz chyba kamperem kogos kto usluszal twoje kroki i sie schowal, zeby cie zabic od tylu? Ani kogos kto stanie z awp przy tunelu na duscie i bedzie bronil bs?
Ale jak jakis terro skampi sie na duscie na respawnie z awp to spokojnie nazwac go mozna kampa i pobluzgac na niego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 12:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
a czy ja Cie obrazam moimi?


z deka

quote:

taktyczne trzymanie roznych pomieszczen to nie ejst kampeinie!
Powiedz tak tym co tak graja na klanowach to cie wysmieja



moowilem wiele razy i sam w niejednej klanowce w rozne fpp-ki gralem...jakos nikt mnie nie wysmial. wedlug wszystkich definicji, z ktorymi sie spotkalem to jest kampienie z tym, ze wybaczalne. widze, ze cie nie przekonam wiec dam se spokooj

quote:

Kampienie=lamienie i tak zawsze bedzie



twoje zdanie...ja rozrozniam roozne formy kamperstwa

quote:

Nie nazwiesz chyba kamperem kogos kto usluszal twoje kroki i sie schowal, zeby cie zabic od tylu? Ani kogos kto stanie z awp przy tunelu na duscie i bedzie bronil bs?



na chwile? nie. ale taktyka wymaga wlasnie zastosowania kampingu....

quote:

Ale jak jakis terro skampi sie na duscie na respawnie z awp to spokojnie nazwac go mozna kampa i pobluzgac na niego



najbardziej to on denerwuje tych, co graja z nim...jak na duscie sie robi rusha a polowa siedzi w bazie bo sie boi to juz moze sprawic, ze krew zawrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Del tu sie z toba zgodze.....wedlug mnie destructor nie masz racji...
Sam naprawde duzo gralem w q3 takze na klanowlach.....tam masz zadanie pilnowac czerwonej zbroi......liczysz ja sobie...i jak powoli zbliza sie czas czerwonej to lecisz tam i czekasz az ona sie pojawi.........to jedna z taktyk q3.....druga jest to ze wszyscy zasuwaja do czerwonej i wszyscy tam kampia

Ale to jest q3.......w CS zupelnie inaczej sie patrzy na kolesia oslaniajacego BS a kolesia siedzacego z AWP w respawnie............ale w tym przypadku drugi przykalad jest lamerstwem a w szczegolnosci ze taki pacjent nie zwarza na to ze inni czekaja.........ale coz jest duzo dziwnych ludzi na tym swiecie

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez *DeSO14tOR
Del tu sie z toba zgodze.....wedlug mnie destructor nie masz racji...


hee...uwazam, ze majka ma racje a janusz blefooje czy jakos tak
thx za wsparcie . a jush myslalem, ze sam jeden na tym swiecie

quote:

Ale to jest q3.......w CS zupelnie inaczej sie patrzy na kolesia oslaniajacego BS a kolesia siedzacego z AWP w respawnie............ale w tym przypadku drugi przykalad jest lamerstwem a w szczegolnosci ze taki pacjent nie zwarza na to ze inni czekaja.........ale coz jest duzo dziwnych ludzi na tym swiecie



i to tez staram sie udowodnic...sa jakby rozne odcienie bronienia rooznych miejsc . jest to gdzies w postach wyzej ale nie chce mi sie szukac . a propo kampingu to:
[url]http://www.cs.fpp.pl/?pl:pages:show:56::/url]
artykool na niezwykle poczytnym servisie ...moze dostane opa?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *DeSO14tOR
Del tu sie z toba zgodze.....wedlug mnie destructor nie masz racji...
Sam naprawde duzo gralem w q3 takze na klanowlach.....tam masz zadanie pilnowac czerwonej zbroi......liczysz ja sobie...i jak powoli zbliza sie czas czerwonej to lecisz tam i czekasz az ona sie pojawi.........to jedna z taktyk q3.....druga jest to ze wszyscy zasuwaja do czerwonej i wszyscy tam kampia

Ale to jest q3.......w CS zupelnie inaczej sie patrzy na kolesia oslaniajacego BS a kolesia siedzacego z AWP w respawnie............ale w tym przypadku drugi przykalad jest lamerstwem a w szczegolnosci ze taki pacjent nie zwarza na to ze inni czekaja.........ale coz jest duzo dziwnych ludzi na tym swiecie


Co ty nie powiesz? Sam na to wpadles czy ktos tobie dyktowal?
EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 08:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Destructor o co ci facet chodzi...........dobra rozumiem ze masz wlasne zdanie na ten temat ja mam swoje zdanie na temat tego i del ma swoje zdanie(w tym przypadku zdania sa podobne )

A ty nagle wylatujesz z jakimis dziwnymi tekstami...powiedz mi czy ta twoja wypowiedz ma jakis sens???
Moim zdaniem nie...........czlowieku z tego co wnioskuje to uwazasz ze jestes najmadrzejszy i wiesz wszystko(wielki MaStEr)
Jak inni cos mowia to nie to jest nieprawda ty wiesz wszystko najlepiej......................

Pomysl zanim napiszesz jeszcze jakis debilny tekst...........

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wiadomo, ze kazdy ma swoje zdanie, ale w poprzednim swoim poscie napisales to samo co ja napisalem w moim i dodales, ze nie mam racji lol?
Najlepiej zakonczmy ten temat bo sie bedziemy niepotrzebnie klucic, a po co nam to?
Pozdro 4 all KAMPA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 06:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

tu nie chodzi o kwestie tego co moowiles ale interpretacji tego. dla nas to jest kamping , dla ciebie nie. nie wiem czemoo sie bulwersujesz i rzucasz jakies dziwne texty...

ale w jednym sie z toba zgadzam...to jest bezproduktywna "dyskusja"...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 11:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?



tak wiec... ja czasem pilnuje bomby, a czasem szukam terro..
xywe mam na srodq ekranu, bo to mi pomaga...
a jezeli chodzi o 3manie broni. to dla mnie to obojetne, bo gram z drawvievmodel 0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:08.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions