Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Ligi > PRL > Chamstwo na ircu.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Chamstwo na ircu.

Dlugo zastanawialem sie, czy poruszyc ten temat, nie jestem (niestety, a moze dobrze, patrzac na to, co sie dzieje) czlonkiem zadnego klanu, nie biore udzialu w lidze, niemniej gram w wolfa od jakiegos czasu, wiec w miare na biezaco sledze to co sie dzieje. Otoz od kilku dni, przewija sie dyskusja, dotyczaca Emila Cl klanu. Do dzisiejszego dnia, moje uczucia i zdanie wobec tego faktu, byly mniej lub bardziej, ale neutralne. Jednak dzisiaj, bylem swiadkiem rozmowy (jezeli mozna nazwac to rozmowa), jaka przeprowadzil Emil z Oferma. Przyznam sie szczerze, ze bylem zaskoczony (a moze nie powinienem, widzac jezyk jaki pojawia sie w postach Emila). Naturalnymi dla kolegi Emila slowami w dyskusji byly wyrazy na k...., ch...., zeby bylo smieszniej, kolega Emil wprost mowil Ofermie, ze zamierza przyjechac i ........, czekal tylko na adres kolegi Ofermy. Pomijajac inne inwektywy, jak i sformulowania Emila, jego zachowanie mozna okreslic tylko jednym mianem, bezczelnego, chamskiego, gowniarstwa. Niezaleznie jakie, byly powody jego zachowania, kultura obowiazuje wszystkich, niestety w przypadku kolegi Emila, siano wychodzi z butow. Nie mnie oceniac, czy jego dyskwalifikacja w lidze byla sluszna, jednak wszystkim tym, ktorzy zamierzaja bronic kolegi Emila i prosic o cofniecie kary, radze sie zastanowic. Jezeli dzisiejsze jego zachowanie bylo takie, mozna sobie wyobrazic jaki poziom on reprezentuje w innych sytuacjach. Po prostu zenada. Natomiast jego druzynie, zycze wybrania zastepcy i udowodnienia, ze sa lepsi, ale w grze, a nie w przepychankach slownych. Tak bedzie lepiej dla was jako teamu, jak i dla innych jako czlonkow sceny wolfa. Chamstwo jakie pojawia sie w codziennym zyciu, przenika i tutaj. Powiedzmy mu STOP.

P.S. Hmmm, hmmm?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ins@ne
I'm not mad i'm insane...



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Angry

1. ładnie powiedziane
2. Emil dał popis maxi dresiarstwa
3. wykazał się kulturą i inteligencją buraka pastewnego
4. hmmmm (i wszystko jasne )
5. więcej nie powiem bo "kozacze i mnie zęby swędzą" cytat z Emilka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ins@ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ins@ne Znajdź więcej post'ów przez  ins@ne Dodaj ins@ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ins@ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Exclamation Re: Chamstwo na ircu.

No muszę powiedzieć że twoja wypowiedź wpłynęła znacząco na mój pogląd na sprawę.
Wnioskując z zachowania Ofermy (który sędziował nam - [KmH] już 2 walki naprawdę bez zastrzeżeń i który wypowiedziami na boardzie reprezentuje pewien poziom) zestawionego z zachowaniami Emila (i jego takstami) sprawa wydaje się prosta. A ja naiwnie broniłem tego gościa. Cóż, najwyraźniej niektórzy ludzie się nie zmieniają. Szkoda.

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
junioor
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Angry

Tak wiec juz kazdy widzi co sie dzieje... Emil sam mowil ze to jest zabawa, ale chyba tego nie rozumie ze przez swoje zachowanie na GG i na irc'u spowodowal ze wszyscy zabrali swoje zabawki i sie wyniesli do innej piaskownicy, albo moze inaczej...moze nie chca Emila w swojej piaskownicy?
Ja jeszcze nie mialem okazji rozmawiac z Emilem i nie znam jego sposobu prowadzenia dyskusji, ale po logach jakie przeczytalem z GG (jego rozmowa z Chrisem) i na irc'u (rozmowa z oferma) nie mam na to najmniejszej ochoty...

__________________

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 07:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil junioor Znajdź więcej post'ów przez  junioor Dodaj junioor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać junioor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez junioor
Tak wiec juz kazdy widzi co sie dzieje... Emil sam mowil ze to jest zabawa, ale chyba tego nie rozumie ze przez swoje zachowanie na GG i na irc'u spowodowal ze wszyscy zabrali swoje zabawki i sie wyniesli do innej piaskownicy, albo moze inaczej...moze nie chca Emila w swojej piaskownicy?
Ja jeszcze nie mialem okazji rozmawiac z Emilem i nie znam jego sposobu prowadzenia dyskusji, ale po logach jakie przeczytalem z GG (jego rozmowa z Chrisem) i na irc'u (rozmowa z oferma) nie mam na to najmniejszej ochoty...



jako ze gram juz w wolfa od paru mieszkow na roznych serverach PL to moge powiedziec tylko jedno - zawsze znajdzie sie jakis koles ktoremu wydaje sie ze jak go nie widac i nie sluchac to moze robic co mu sie podoba, wyzywac innych i uwazac sie za mada fake - niestety przypadek emila nie jest odosobniony chociaz coraz mniej obserwuje takich zachowan - ale wracajac do emila to on wogole nie ma chyba wyniesionych z domu podstaw kultury osobistej - kiedys na TAQ albo Byry po kilku minutach "wysluchiwania"(czytania) jak klnie na graczy ze swojej druzyny ze to to ze tamto ze ten jest taki ze tamten owaki postanowilem poddac pod glosowanie do kicka jego nicka - na co on zareagowal : "Chrumkules za co?" pozniej jeszcze chyba poleciala jakas wiazanka w moim kierunku. On chyba sobie wogole nie zdawal sprawy z tego ze ma takie same prawa na serwerze jak kazdy inny zawodnik bedacy lub nie w jakims klanie! W sumie troszke zlazlem z tematu bo mialo byc o mircu ale co tam w sumie temat tak czy owak zrobil sie o emilu.

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Tylko jedna kwestia czy to ładnie tak ze strony ofermy że wszystkim pokazuje swoją prywatną rozmowę z Emilem. No ale co tam może to tylko ja jestem jakiś inny że mnie to razi.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[PGr]ch
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Post nie zupelnie tak

quote:
Napisane oryginalnie przez FF_ZOh1w2
Tylko jedna kwestia czy to ładnie tak ze strony ofermy że wszystkim pokazuje swoją prywatną rozmowę z Emilem. No ale co tam może to tylko ja jestem jakiś inny że mnie to razi.


To nie byla prywatna rozmowa (to o czym wspominal Barsok - gadka na ircu) - odbylo sie to na #wolfpl - i ja tam bylem...

Moze ktos zachowal loga - wiec mozna to imho puscic szerszej publicznosci... bo imho chamstwo i buractwo... i dresiarstwo trzeba tepic... nie mowie tu tylko o tym konkretnym przypadku, ale rowniez o serwerach - trzeba temperowac ludzi nie tylko w lidze ale i na FFA...

PS. hmm... hmm...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr]ch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr]ch Znajdź więcej post'ów przez  [PGr]ch Dodaj [PGr]ch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr]ch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Emil nie pierwszy raz dal taki popis. Na drugi dzien tez troche nawrzucal ... Coz logi sa

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 00:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KWAP
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: W-WA

byłem miłosierny i jak kwapi gadał z emilem na gg to poprosiłem aby napisał że chris źle postąpił podając tekst poniewarz była to rozmowa pomiędzy nimi 2 ale jak tak poczytałem sobie dalej to ku.... emil dresie sam daj mi swój adres a chetnie ja do ciebie przyjadę zamiast ofermy i wtedy nie powiesz że "już byś leżał"
tylko gwarantuje ci że będziesz leżał.
nienawidzę chamstwa a ty niestety do tego się zaliczasz

pozdrawiem emileszczyku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 02:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KWAP Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KWAP Znajdź więcej post'ów przez  KWAP Dodaj KWAP do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KWAP prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

Post

ekipa SPANZA , COMBO , TOADIE gotowa do wyjazdu delta bravo foxtrot over... wezmiemy markery (pukawki paintballowe -info dla laikow ) i zrobimy sobie wolf live

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 04:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

chamstwo bylo, jest i bedzie. nie widze sensu, zeby dyskutowac ne ten temat trzeba poprostu z tym walczyc, a jedyna walka z chamstwem jest ban. skoro taki osobnik wchodzi na IRC'a czy tez na serwer i zaczyna wyzywac innych to oznacza, ze nie pasuje do tego towarzystwa i koniecznie chce zostac z niego wyeliminowany za pomoca bana przeciez nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia na serwer czy tez kanal na IRC'u, to jest wolny kraj i skoro nie lubi ludzi grajacych np. na ByRy (bo na to wyglada) to niech idzie sobie gdzie indziej pograc, moze tam znajdzie kogos na swoim poziomie i bedzie mogl z nim porozmawiac

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo
chamstwo bylo, jest i bedzie. nie widze sensu, zeby dyskutowac ne ten temat trzeba poprostu z tym walczyc, a jedyna walka z chamstwem jest ban. skoro taki osobnik wchodzi na IRC'a czy tez na serwer i zaczyna wyzywac innych to oznacza, ze nie pasuje do tego towarzystwa i koniecznie chce zostac z niego wyeliminowany za pomoca bana ;] przeciez nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia na serwer czy tez kanal na IRC'u, to jest wolny kraj i skoro nie lubi ludzi grajacych np. na ByRy (bo na to wyglada) to niech idzie sobie gdzie indziej pograc, moze tam znajdzie kogos na swoim poziomie i bedzie mogl z nim porozmawiac :D


Dokladnie to wolny kraj, jezeli ktos nie umie sie dopasowac do grupy, musi sie zmienic, lub zostac do tego zmuszonym. Btw Xaoo na druga polowke meczu, przyszli rugbisci :))))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 00:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:18.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions