Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Nadchodzi czas....
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (9): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Cool Nadchodzi czas....

...aby zacząć szukać jakiegoś miejsca na zlocik Na dwóch już byłem i jest mi mało. Czasu jest niby sporo(bo myślę, że maj-czerwiec to dobra data), ale większość ośrodków wczasowych już jest porezerwowana. Jak zwykle jest problem gdzie go zorganizować. Sprawdzony temat i w zasadzie położony w centrum Polski to Sieradz. Fajny ośrodek położony w lesie, czyli nasze krzyki nie będą nikomu przeszkadzać. Czekam na Waszew opinie i może jakieś ciekawe propozycje.

ps. to ma być zlot wszystkich ludków grających w BHD i JO(info dla tych co mają obiekcje do kogo pisałem)

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Mi odległość do Sieradza pasuje w miarę.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Mi odległość do Sieradza pasuje w miarę.


Zawsze możesz coś zaproponować innego, tylko w granicach rozsądku.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Re: Nadchodzi czas....

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
...aby zacząć szukać jakiegoś miejsca na zlocik Na dwóch już byłem i jest mi mało. Czasu jest niby sporo(bo myślę, że maj-czerwiec to dobra data), ale większość ośrodków wczasowych już jest porezerwowana. Jak zwykle jest problem gdzie go zorganizować. Sprawdzony temat i w zasadzie położony w centrum Polski to Sieradz. Fajny ośrodek położony w lesie, czyli nasze krzyki nie będą nikomu przeszkadzać. Czekam na Waszew opinie i może jakieś ciekawe propozycje.

ps. to ma być zlot wszystkich ludków grających w BHD i JO(info dla tych co mają obiekcje do kogo pisałem)

Pozdrawiam



Co na takich zlotach się czyni ? Czy jest gdzieś dokumentacja z poprzednich spotkań do przejrzenia?

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Nadchodzi czas....

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Co na takich zlotach się czyni ? Czy jest gdzieś dokumentacja z poprzednich spotkań do przejrzenia?

Dokumentacja jest bardzo obszerna. Jak ktoś będzie jechał z warszaway lub będzie przejeżdżał i mnie zabieże to chętnie się pojawię.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 16:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Re: Re: Nadchodzi czas....

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Co na takich zlotach się czyni ? Czy jest gdzieś dokumentacja z poprzednich spotkań do przejrzenia?

Zerknij tutaj http://board.fpp.pl/showthread.php?...;highlight=zlot

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Re: Re: Re: Nadchodzi czas....

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Dokumentacja jest bardzo obszerna. Jak ktoś będzie jechał z warszaway lub będzie przejeżdżał i mnie zabieże to chętnie się pojawię.


Dokumentację znalazłem

Martwi mnie to że nie wiem kto zacz na zdjęciach, przed kim chować auto (np zajebisty ford focus a'la papier toaletowy) a dziwi fakt że tam ktoś grał na komputerach na zjeżdzie Team .PL. grania nie było

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
phantom
pft killa clan



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Nieszawa

No Fordzik to był Spawn Point Galów w Sieradzu, ale niestety PFT ma dobrą taktykę w takich sytuacjach i nie było problemów z przejęciem punktu

__________________
nadero-lamero-noobster

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil phantom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do phantom Znajdź więcej post'ów przez  phantom Dodaj phantom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać phantom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Nadchodzi czas....

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Co na takich zlotach się czyni ?


bełkocze się trochę w towarzystwie bratnich sił z pomorza

mi Sieradz pasui

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Zainteresowanie widze jest straszne Na temat jednego chitera pisali jak zwariowani, a tu jak porządny temat do dyskusji, to klawiatury sie popsuły.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Zainteresowanie widze jest straszne Na temat jednego chitera pisali jak zwariowani, a tu jak porządny temat do dyskusji, to klawiatury sie popsuły.


Pomoge Ci Adam




W I T A M
(To teraz chociaż "GRUPA" sie do topiku podłączy )

__________________
OTO GRUPA WŁAŚNIE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Zainteresowanie widze jest straszne Na temat jednego chitera pisali jak zwariowani, a tu jak porządny temat do dyskusji, to klawiatury sie popsuły.


No wiec powiem tak: Sieradz RULEZZZ i jestem za!!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
No wiec powiem tak: Sieradz RULEZZZ i jestem za!!!!



sądzę, że to mogłoby mieć zły wpływ na Twoją młodą psychikę

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
sądzę, że to mogłoby mieć zły wpływ na Twoją młodą psychikę



Niby coo? Zlot???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

No to już jest , aż z szesc osób chętnych Sorry! Z moją skromną osobą to siedem

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Z moją skromną osobą to siedem


Można spokojnie doliczyć Ramziego Zrobię sobie przerwę w abstynencji i ŻUL uderzy ponownie to już osiem

no i może jakieś SASanki (znaczy z GRUPY ) też się okażą chętne

edit

zresztą wspominałeś Romka, czyli będzie i Headhunter (sozz jeśli mylę ksywkę), poza tym można pewnie liczyc na warszawski odłam PFT. nie załamywałbym rąk, bo jeszcze może się okazać, że za mały ten ośrodek jest (czy tam las )

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Obecny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 22:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

a jeszcze zapomniałem dodać, że Cybek jest zmotoryzowany, także będzie na pewno - no i przestrzeń na żywy bagaż również się znajdzie

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

To zajebi...... Może dołączą SLS-y i będzie komplecik Mało tego, Galowie drogę też znają. Zostaje przekonac Px2. Mam nadzieje, że nareszcie zobacze Wasze wszystkie "pyski"

p.s. Dla niewtajemniczonych:
Lama+Ramzes+Chester=Clan Żul

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

No to ja jutro jadę załatwiać termin . Wakacje w gre nie wchodzą tylko późna wiosna i wczesna jesień . O ilość miejsc martwić się nie trzeba , ośrodek wytrzyma więcej niż serwer zwany mostem . Lagi odczuwalne indywidualnie w zależności od rodzaju diety płynnej . Z kasą też źle nie jest: 4-osobowy domek (na siłe to i 6-7 osób pomieści) kosztuje /kosztował 50 złotych . Do tego doliczyć tylko podróż i co się wchłonie na miejsce . Istotna byłaby wstępna deklaracja - szacunek ilości uczestników . Jeżeli ktoś życzyłby sobie dodatkowych atrakcji..zawsze może wypić o jedną butelki wódki więcej .

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Pomoge Ci Adam




W I T A M
(To teraz chociaż "GRUPA" sie do topiku podłączy )


GRUPA ma swój zamek i też się na wiosnę szykuję balanga.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

Może ten Sieradz niech będzie późną wiosną, bo wczesną jest Sztum Castle Warrior.
Napewno będą tacy, co zajrzeć będą chcili tu i tam, tam i tu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amok
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: wwa

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Zostaje przekonac Px2.



sie zobaczy...do maja jeszcze kilka dni

__________________
słodka chwila zapomnienia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 00:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amok Znajdź więcej post'ów przez  amok Dodaj amok do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
ZaintereNa temat jednego chitera pisali jak zwariowani...

o kim myslisz?

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 07:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Zainteresowanie widze jest straszne Na temat jednego chitera pisali jak zwariowani...

Od czitera następnego dnia głowa nie boli...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 09:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Od czitera następnego dnia głowa nie boli...


czitera nie boli

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Zawsze możesz coś zaproponować innego, tylko w granicach rozsądku.



Rozsądny bedzie Kraków 30.04-03.05.2005 )))).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Rozsądny bedzie Kraków 30.04-03.05.2005 )))).


A gdzie tu rozsądek?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez amok
sie zobaczy...do maja jeszcze kilka dni



Już wszystko jasne! Mamy zarezerwowany ośrodek(cały) w okresie 27-29 maja 2005. Już zbierać kase i rezerwować sobie czas

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Już wszystko jasne! Mamy zarezerwowany ośrodek(cały) w okresie 27-29 maja 2005. Już zbierać kase i rezerwować sobie czas

Pozdrawiam



to się nazywa duch organizacyjny! brawo!

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:24.    Strony (9): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions