Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Half-Life 2
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
Ktos pamieta jak to przejsc?


Granatami do dziury, tak zeby "macki" sie schowaly - mozna wtedy przjesc kawalek dalej, tyle ze juz nie pamietam gdzie trzeba bylo isc... cos mi sie kojazy ze cza bylo gdzies wracac chyba...

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Hola, hola. Jestem wspolwlascicielem tego tematu. Nadal chce zeby kazdy kto gral podawal tez swoja konfiguracje sprzetowa.


procesor: P4 2,4 GHz HT @ 3 GHz
pamięć: 512 Mb Geil Dual Ultra DDR 400
grafika: Hercules Radeon 9800 @ 9800 PRO
dźwięk: Sb Audigy
słuchawki/głośniki: Philips HP 090/ SB Inspire 5.1 (5100)
monitor: CTX 15"
łącze: Jak dobrze wieje to 3 Mbit
myszka: Mx 500
podkładka: Allsop Raindrop Black

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Jak maslak do mnie wpadnie z hl2 to powiem jak działa na:

procesor: Pentium4 2.0GHz
Ram: 256 333ddr
Grafa: gforce4mx 64MB
dzwięk: ****owy w płycie głównej : >
słuchawki za 30zł : >
mysz moja chluba i chwałą "ligitech mouse man dual optical" każdy laser po 800dpi
podkładka za 12pln optymalna do optyków (gówno prawda bo mi sie czasem gubi przy szybkich ruchach)
fotel czarny obracany przez koty podrapany
klawiatura Fujowa (wstyd sie przyznać) - jakaś droga z dodatkami - ojciec kupił ;F
monito iiyama 17cali w zestawie dwie rolety na okno przeciw odbijaniu sie promieni słonecznych w ekranie : )

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
mysz moja chluba i chwałą "ligitech mouse man dual optical" każdy laser po 800dpi


Tak dziala tylko jeden na raz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

doh
AXP1700+, 256MB RAM, GF3TI200 64MB =]
ramu brakuje, ale gra wyglada fajowo =] nawet na low =]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

thx Jarek

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
doh
AXP1700+, 256MB RAM, GF3TI200 64MB =]
ramu brakuje, ale gra wyglada fajowo =] nawet na low =]



racja, fajowo wyglada, nawet na medium =].
Jestem teraz w 7 rozdziale. Coraz lepiej, jeszcze nie przyciaga, ale idzie w dobra strone. Ravenholm imho nudne, myslalem ze bedzie lepsze, coz...

btw. juz sa plotki, ze bedzie hl3, albo jakis dodatek do hl2 -> www.planethalflife.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
[...]
A jesli chodzi o HL1. Gralem jakis czas temu i utknalem na 1-szym bossie, jesli tak to mozna nazwac. W ziemii jest dziura i z tego wystaje i zjada mnie taka jakby hydra. Probowalem rzucac granaty do tej dziury ale to nic nie dalo . Ktos pamieta jak to przejsc?


Oczywiscie wiesz, ze ten potworek jest slepy? Slyszy tylko twoje kroki dlatego rzucaniem granatow fajnie sie go dezorientuje. Nie pamietam, ale chyba "chodzenie" na kucaco badz normalnie chodzenie (tak zeby nie bylo slychac krokow) tez jest dobrym sposobem na tego milusinskiego.
Musisz zrobic 2-3 rzeczy, ktore pomoga ci unicestwic slepa bestie. Raz cos na gorze, raz na dole, za kazdym razem przechodzisz kolo niego. Na pewno musisz wlaczyc doplyw paliwa rakietowego, reszty nie pamietam... w kazdym badz razie na koncu tylko pewien przycisk i... sam zobaczysz :> Jeden z lepiej pomyslanych bossow w grach FPP, wedlug mnie.

A o HL3 i moze nawet 4 to juz wiadomo bylo od dawna. Przynajmniej ja juz o tym slyszalem, dlatego nie ma co czekac w "dwojce" na odpowiedz na glowne pytanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

thx DEiMOss. Ze ow stwor jest slepy to nie wiedzialem, tak wiec dziekuje za rade. Jak przejde HL2 to sie za jedyneczke zabiore, bo sejwy mam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
ravenholm imho nudne, myslalem ze bedzie lepsze, coz...

btw. juz sa plotki, ze bedzie hl3, albo jakis dodatek do hl2 -> www.planethalflife.com


Na razie Ravenholm mi się podoba =]
tylko te moby wkurwiaja
a dodatek napewno bedzie
EDIT: kto przeszedł jazde buggym po plazy ? ;>
bo mam maly problem =]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Edytowane przez bizonek dnia 21-11-2004 o godz. 11:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2004 01:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

przechodze tez ten rozdzial. SPOILER Bronilem wioske rakietnica przed 'helikopterem', zalatwilem go, pojechalem dalej i byl loading <- do tego miejsca gralem. KONIEC SPOILERA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2004 11:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

heh, dureń 750 @ 840 i w medium detalach przy 800x600 z gf4mx chodzi i wygląda ładnie ( jak na moje wymagania, tj 20fps )
Jedynie ramu mi cza, bo przy 256 moj dysk woła o pomste do nieba, a w czasie ładowania new lvl moge spokojnie odpalic fajeczke i wsłuchiwac sie w rozpaczliwą prace hdd

Gra wgniata w fotel, znowu mnie wetnie na pare dni, jak przy nfsug2

Zaraz rcube wyskoczy ze mam wektory zamiast grafy - whateva, widzialem na "mocnej" grafie, i szczerze powiedziawszy, nie liczac env mapping ( ktore wylaczam w kazdej grze jesli sie da ) wyglada IDENTYCZNIE

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2004 23:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

no tak, ale u ciebie chyba sie z obsługa DX8.1 włacza =]
a na mocnych DX9 =
btw. na 256MB ramu nie da sie pozniej grac = za duzo naraz sie laduje =]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2004 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

wlasnie przelazlem wiezienie. Jak na razie wszystko w porzadku. Levele sie troche dlugo laduja, minute po zaladowaniu jeszcze scina, a pozniej to juz luzik, chyba ze duza nawalanka jest.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2004 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek

btw. na 256MB ramu nie da sie pozniej grac = za duzo naraz sie laduje =]



Wlasnie dlatego instlauje sie teraz na mocniejszym compie, do ktorego na noc wkladam 1,5gb ramu - chyba starczy, nie ?

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2004 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

No wiezienie jest pikuś =]
Doopiero w mieście ładuje ci do minute średnio =]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2004 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pentagram`YoGi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez LD
http://yogi_131.webpark.pl/screeny.html kilka screenow z gry zrobionych na szybko przez mojego kumpla... all detale max 1024/768
Ath XP1700+ / 256ram / ti4200


hyhy - moje screeny ^^
tutaj nowsze - http://www.team-pentagram.info/imag...leria/index.php

Athlon 64 2800
Gainward PowerPack Ultra 2100LE (GF 6800LE --> 6800GT)
1GB RAM
muza zintegrowana
17" LD Flatron
nie mam netu teraz ^^
MX1000
szmaciak ^^

__________________
Team-Pentagram.Info

Edytowane przez Pentagram`YoGi dnia 24-11-2004 o godz. 10:03

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2004 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pentagram`YoGi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pentagram`YoGi Znajdź więcej post'ów przez  Pentagram`YoGi Dodaj Pentagram`YoGi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pentagram`YoGi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Ostatniego slasza w adresie zamien na dota.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2004 04:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

p4 2,4ghz ht
512 ramu
radeon 9700
mx500
....
gierka: detale med, 1024x768, cos tam na high hehe... ale to ustawienia zalecane przez gre, a co usawie pozniej to sie zobaczy..jak narazie gra wyglada tak:
http://home.fpp.pl/informa/hl2.php

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2004 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ja już skonczyłem. Spoilerujemy?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2004 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Nee, jesio ne Yogi tez juz skoczyl i sie nie chwali ( chwala mu za to ) Dajmy jesio pare dni...

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2004 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

7 godzin i po grze ,szkoda ,ze nie bylo glownego bossa ,ale poczekamy co dadza w HL3 ooo i jeszcze jedno brak nowych broni :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2004 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pentagram`YoGi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Gravity Gun + pila tarczowa = l33t ^^

btw - Jarek, HL2 przechodze wlasnie 3ci raz

__________________
Team-Pentagram.Info

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2004 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pentagram`YoGi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pentagram`YoGi Znajdź więcej post'ów przez  Pentagram`YoGi Dodaj Pentagram`YoGi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pentagram`YoGi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

przelazlem dzisiaj rano. Fajny ten manipulator co sie go pod koniec dostaje .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2004 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

A mi sie nie chce nawet tego sciagac Pewnie nawet plynnie nie bedzie u mnie lazilc poza tym juz teraz nie mam czasu na nic

Moze jak kupie nowego kompa to za jednym zamachem pojdzie HL2 i Doom3 (jak finanse pozwola PP)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2004 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

wypaśiona grafika - lepsza niz w d3 jak dla mnie (nie jest tak ciemno + dziala plynnie w max detalach na kompie brata:

2400+, chwilowo 512MBRAM ddr dual channel, radek 9600pro 128MBRAM, seagate 7.2k

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2004 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

a ten dodatek do hl2 - cs cośtam cośtam to z czym to się je?

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2004 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

to jest juz camper strike dla hl2??

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
to jest juz camper strike dla hl2??

ano :>
nawet dodają do HL2 =]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 08:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LD
Ich bin Danziger



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: FreiStadt DanziG

to bylu juz jakis czas przed hl2 [[;

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LD Znajdź więcej post'ów przez  LD Dodaj LD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Poniewaz te forum i tak jest undergroundowe a moderatorzy to "zule" (i wogole sa mily i wyrozumiali ) to bez zadnych hamulcow pytam sie Was ktora wersje nabyc (tzw. wersja dla ubogich dla osob nie majacych funduszy na sponsorowanie Valve) :
- Half-Life 2 PROPER-EMPORiO [nuked: homemade.iso] (1.46GB)
- PC Game ISOs Half-Life 2 (c) Valve *RETAIL* VENGEANCE 208x15 MB (2.85 GB)
- PC Game ISOs Half-Life 2 (c) Valve *RETAIL* *DVD* VENGEANCE 54x50 MB (2.49 GB)

Te pierwsze ma nuka ale tysiace ludow to sciagnelo i udostepnia na torrentbitsie.
Albo jest jeszcze jakas inna wersja oprocz wersji oficjalnej ma sie rozumiec

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:25.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions