Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Zjazd/Zlot/Turniej
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

a co do tego

to moje gg 1659968- jush robie liste, wpisac sie!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

Turniej

mam dużo zastrzeżeń i pytań do tego turnieju
1.) Będzie można przynieść własną myszkę , klawiaturę , słuchawki i wgrać swojego cfg?
2.) Wszyscy są zainteresowani turniejem , ale osób które na 100% będą to tylko z Białego , a nikogo innego nie widzę na 100%.
3.) gr8eye nie wiem gdzie ty te 40 osób znalazłeś
[quote="GrEaTEyE"]mieszkam w Wasilkowie więc ejstem zainteresowany, z ego co wiem to około 40 osób będzie....from IRC hehe wpisowe 20 zeta pa[/quote]
4.) Ile będzie wpisowego?
5.) Czy nocleg trzeba samemu sobie załatwić , czy np. wy załatwicie jakiś hotel , a zainteresowani mają po prostu przyjechać z dodatkową forsą za hotel?
6.) Czy oprócz sali gdzie się gra , jest jakaś sala gdzie można spokojnie usiąść i pogadać , napić się itp? Bo na panoramie widzę krzesła mają tylko grający , a oprócz nich nikogo nie widać.
7.) Skoro jak stwierdziłeś gra się 5v5 to jak dobrane zostaną drużyny? Całe klany? A może 1v1?
8.) Mnie napewno nie będzie (nie chce mi się tak daleko jechać , dla jakiegoś turnieju o którym prawie nic nie wiem i nie wiem kto będzie itd).
9.) Jak to jest z ochroną? Tzn. chodzi o to , że np. mnie może ktoś nie lubić i chce mi dać w pysk. Co wtedy? Jak zamieracie ochronić turniej przed wybrykami uczestników?
10.) Czy mogę się dowiedzieć o dokładny plan dnia? Tzn. od której do której , którego dnia , co jest w programie?
11.) Niepowierzałbym Gr8eye'owi organizacji , ale to moja personalna opinia...
12.) Jak z alkoholem? Czy zezwalacie na picie , czy zezwalacie tylko 18latkom i wyżej , czy wogle nie zezwalacie?
13.) Regulamin - jaki jest regulamin turnieju? Jakim systemem chcecie wyłonić zwycięzcę? Czy możesz wprowadzić nas w szczegóły?
14.) Za szkody wyrządzone przez uczestników odpowiada...? No właśnie.
15.) Załóżmy , że ktoś niechcący rozwalił jeden z waszych kompów - co wtedy?
16.) Czy w wpisowym wliczyliście jakieś posiłki , napoje lub jakikolwiek poczęstunek?
17.) Kiedy to ma się odbyć? Bo jeśli 3 dni to osoby , które mają szkołę są z góry wykluczone... Chyba , że jest jakiś dłuższy weekend lub w ferie.
18.) Chciałbym też dowiedzieć się czegoś więcej o organizatorach (w końcu na świecie nie brakuje oszustów; np. nawet w WOSP znaleźli się tacy co oszukali) , jaką mam gwarancję , że to nie woda na pic?
19.) Czy będą jakieś identyfikatory , dzięki którym łatwiej by było się znaleźć i poznać?
20.) Jeśli dobrze rozumiem na ten turniej wykładacie forsę z góry i dopiero po nim liczycie , że z wpisowego wam się zwróci?
21.) Czy możecie zorganizować coś takiego , że np o wybranej godzinie czeka ktoś z was na dworcu i odbiera większą grupę ludzi z np Wawy i kieruje ich do Wasilkowa (chodzi o to , że nie każdy zna te miasto i jego okolicę)?
22.) Wiem , że się czepiam na siłę , ale w końcu ktoś musi , żeby takie rzeczy nie wyszły dopiero na turnieju
Pozdrawiam

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

Talking

hehe ja moge dac kompa!!!!!!!!! ja moge dac kompa!!!!!!!!! tylko jest jeden naprawde malenki szczegol.. na moim kompie nie dziala Urt to nie przeszkadza prawda??? no powiedzcie ze nie:>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

daj, irca zapuscimy na nim, a po imprezie go sprzedamy i bedzie na bilety powrotne ;D

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NesQuick
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Czlowieku !Zglosilem sie zebys mial ogolna swiadomosc ze sa ludzie tym zainsteresowani!A ty mi od razu ze Zapisow jeszcze nie ma!Dobra niewazne!I tak wygram ten turniej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NesQuick Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NesQuick Znajdź więcej post'ów przez  NesQuick Dodaj NesQuick do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NesQuick prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Re: Turniej

odpowiedz na twoje pytania
1.) tak, tyle ze sprzet na wlasna odpowiedzialnosc przynosisz, my nie bierzemy za niego odpowiedzialnasci
2.) Puki daty nie ma to raczej z poza bialego to raczej napewno nie bedzie.
3.) ty chyba do gr8eye'a pisales a nie do mnei ?
4.) 20-30 zł jeszcze nie wiadomo dokladnie
5.) Bedzie hotel, wiecej dowiesz sie za pare dni ze strony turnieju
6.) Sala do siedzenie i gadania, palenia papierosow bedzie, do picia i jarania towaru nie bedzie (to se bedziecie mogli w pokojach hotelowych robic na wlasna odpowiedzianosc)
7.) To jest jeszcze kwestia otwarta, ostateczna decyzja bedzie na turnieju podejrzewam, przed glownymi zapisami
8.) To po co sie czepiasz ??
9.) Na turnieju nie bedzie takich incydentow, kazdy bedzie szybko stlumiony ! mysle ze wiesz o co mi chodzi, a poza turniejem to juz sam sobie niestety musisz radzic.
10.) Bedzie all na stronie, i na rozpoczeciu turnieju sie dowiesz
11.) To zachowaj ja sobie i nie pisz mi tego wiecej
12.) Czytaj wyzej
13.) Zobaczysz niebawem na stronie
14.) My jako organizatorzy odpowiadamy za to co bierzemy pod wlasna opieke, kazdy kto wyrzadzi jakies szkody placi za nie (w zaleznosci co to bedzie)
15.) Zalezy jak rozwali, jezeli kompletnie zepsuje, bedzie placil nie wiem tylko czy czesc czy calosc, jeszcze nie mielismy takiej sytuacji na 4 turniejach i nie zamierzamy miec.
16.) Nie, wyzywienie i nocleg kazdy z wlasnego fundusza oplaca, wpisowe jest tylko za granie.
17.) Tutaj to juz mnie zadziwiles, widac ze nie czytales postow poprzednich lub ich nie zrozumiales, bo jak wszyscy maja miec szkole w wakacje co ?
18.) Taka masz gwarancje ze to bedzie 5 turniej i jak narazie kazdy byl w 90% zadowolony z kazdego ( o i le byl na nim ), w 10% nie bo jakies zeczy nie pasowaly typu muza czy cus
19.) Byly na 1 i 2 turnieju, pozniej juz stwierdzilismy ze ich nie bedzie, ale moze na najblizszym zrobimy. Nie wiadomo
20.) Jak narazie z wpisowych oplacamy sale i inne rzeczy ktore trzeba, czy na plus wychodzimy to wiemy po zakonczeniu turnieju, ostatni w sumie zakonczyl sie minusem bo za wache nam sie nie w pelni zwrucilo.
21.) Jest mapa i ne ciezko z dworca trafic na miejsce turnieju, kolo dworca jest przystanek, wsiadasz w autobus linii 100 i wysiadasz przed chotelem, ciezko bedzie niezauwarzyc. Z reszta na stronie bedize mapa.
22.) Nie czepiasz sie tylko ja to pisze juz jakis 37 raz jak dobrze licze nie mysl ze jestes pierwszy, takich pytan mialem mnustwo w koncu wczesniej byly turnieje q2ctf i sc i ludzie tez sie o wszystko wypytuja.

Teraz kilka uwag odemnie do ciebie:
1) po co sie o to pytales jak cie nie bedzie i ci sie to nie przyda ?
2) jak ktos cos bedzie chcial wiedziec to sie sam zapyta
3) i tak wszystko bedzie na stronie
4) odpowiedzialem ci na te all pytania tylko dlatego zebys nie myslal ze w ch.. przycinamy.
5) jak mi nie wierzysz to trudno ja mowie na serio.

Niebawem all bedzie na stronie.


Vesta pewnie poircujemy se tylko maly szczegol, nie bedzie internetu

Jeszcze jedno, gr8eye do pomocy masz thora, gadalem dzisiaj z nim i jak cos to do niego sie odezwij.

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

mysli zlociste :P

imho - lepsiejszy do turnieju bylby Bialystok niz Wasilkow, jakkolwiek ten ostatni jest zdecydowanie ladniejszy i milsi ludzie tam mieszkaja

JESLI moglbym w jakikolwiek sposob pomoc od strony "internetowej" przed turniejem (niewiem, hostowac stronke, niewiem - to Wy jestescie organizatorzy) -- to here am I -> GG:3270000

zastanawialem sie nad przywiezieniem kompa (z warszawy) -- w koncu server na ktorym bedzie rozgrywka tez bedzie potrzebny i to pewnie nie jeden...... ale z wawy niespecjalnie mi sie chce toto targac pociagiem :/ moge przywiezc "czesci" czyli RAM i dysk - tego nigdy nie jest za duzo.

podlaczenie do internetu:
tutaj zezowalbym w kierunku 'tubylcow' aby pochodzili i sie popytali -- byc moze znajdzie sie jakas kafejka, ktorej wlasciciel bylby zainteresowany zarobieniem paru groszy z imprezy (podlaczenie 20 kompow na czas turnieju to jakies pol megabita wystarczy, nie wszyscy beda grac jednoczesnie) -- byc moze podwyzszy sie skladkowe?
w razie czego moglbym zmontowac jakiegos routera-linuk lub nawet jakiegos Ciskacza na te okazje -- kwestia pociagniecia lacza i podpiecia sie do kogos.
hmmm.... wlasnie mi przyszlo do glowy, ze 2,4G po radiu nie powinno byc zapchane w Wasilkowie i jednak ten net na turnieju moze i moglby byc - tylko "niech ktos" sie dogada z jakas kafeja, powiedzmy w promieniu 2km od miejsca turniejowego, i uzgodni co i jak - a w razie czego to prosze uderzac do mnie - sluze szczegolami technicznymi

Tygrys - w Twoim dobrze pojetym interesie -- napisz jakies FAQ, czym predzej podaj URL do stronki - bo nie opedzisz sie od pytan
tentego, na przyklad: "Ludzie z urta z bialego ktorzy moga dac kompa na turniej" -- jakiego kompa wiesz, osiagi sprzetowe - zeby potem nie bylo marudzenia, ze mialem gorszy sprzet wiec dlatego przegralem wiec wyniki turnieju sa niewazne


P.S. Vesta - dziekuje za zaproszenie :*


P.S. 2
no i sobie przypomnialem
Panowie organizatorzy - jak tam u Was z kabelkami ETH, switchami i kartami sieciowymi? jest dostatek? zaciskarki, RJtki sa? przedluzacze, listy pradowe, kabelki pradowe-komputerowe? jak szacowany pobor mocy w "szczycie" imprezy (chociaz pewnie te problemy to przewalczyliscie za 1 turniejem)

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

loostro
Tak, pogadam z thorem
tak jak już mówiłem, ci młodsi przenocują u mnie
Aaaaa i drugie: Papuga, mamy kafejke w promieniu 2km 2mb łacze, tylko ten facet z niej do żydek...zajdź na stronke www.siata.pl i tam znajdziesz kontakt do niego, albo jak cos to zajde z kims ze znajomkoof i pogadam z tym krzyśkiem z siaty. Ja skołuje 2 kompy z chaty, optical napewno urzyczy i od qmpla weze( jedzie do londynu) wiec ja mam 4 kompy w sumie a moze i 5...kto wie...teraz zbieram wpisy: 1659968 i kto ewentualnie móglby użyczyc kompa...tez pisac. Pa

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NesQuick
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Kuffa!To ja z wawy jade do Wasicostam na 3dniowy turniej i gdzie niby mam spac
ja nie kumam !Ile kosztuje mieszkanie prze 3 dni w tym hotelu w czasie turnieju?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NesQuick Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NesQuick Znajdź więcej post'ów przez  NesQuick Dodaj NesQuick do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NesQuick prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NesQuick
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Kuffa!To ja z wawy jade do Wasicostam na 3dniowy turniej i gdzie niby mam spac
ja nie kumam !Ile kosztuje mieszkanie prze 3 dni w tym hotelu w czasie turnieju?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NesQuick Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NesQuick Znajdź więcej post'ów przez  NesQuick Dodaj NesQuick do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NesQuick prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

to jest lato tak? namioty!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NesQuick
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Chyba tlenowe!Ja tam nie jade na turniej mieszkac w namiocie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2003 00:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NesQuick Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NesQuick Znajdź więcej post'ów przez  NesQuick Dodaj NesQuick do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NesQuick prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

hotel bedzie, czytaj dokladnie.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2003 03:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

Wink

Po pierwsze z tym swoim kompem to zartowalam bo wiecie on sie do niczego prawie nie nadaje:/ po drugie Papuzko posluchaj ja nie wiem ale przeciez w JArdzie podobno jest kafejka netowa... w sumie to ja was tam za bardzo nie rozumiem ale mozecie mi to wybaczyc w koncu jestem Kobieta... no a co do tej kafejki to pewna nie jestem ale wiesz Sloneczko jak jezdze obok JArdu codziennie(jak do bialca do szkoly jade) to tam jest taki napis KAFEJKA INTERNETOWA hehehe a o tej co Gr8 mowi to Ona jest na nszym osiedlu... HEhe i pewnie Lisek co nieco Ci mowil o Krzysq.... ja nie wiem czy to 2km mi sie wydaje ze to troche wiecej ale KOBIETY ZAWSZE WYOLBRZYMIAJA SOBIE WSZYTKO hehehe no bo jak facet mowi ze 10cm to tyle-> _____ to jak kobieta pozniej ma wiedziec ile to 10cm to chyba na tyle...

aha Nesqiczq posluchaj ja z checia bym kogos przenocowala ale mam juz zajete miejsowy dla Demonka i Papuzki( e koncu musze rodzine przenocowac nie?) ale mysle ze jakbys z kims z WAsilkowa zagadal to by Cie przenocowal... tylko musisz porozmawiac....a hotel kosztuje chyba 20zl zreszta wszystko jest u Tygryska na stronce to sobie popatrz.... oki papapa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2003 07:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

hehe, pierwszy turniej w ktorym czytam, ze nie mozna napic sie piwka na glownej sali. Ale rozumiem wzgledy bezpieczenstwa: "ups, przepraszam za ten kabelek, aa graliscie? najmocniej przepraszam. A kto prowadzil? Juz dobrze dobrze ide sobie." Generalnie, dla UrT lepiej zeby nie bylo kompow spadajacych ponizej 60fps
Kwestia czy przyjade czy nie, bedzie mi znana po sesji letniej i z tymi jest bardzo roznie. Ale mam zamiar wpasc, zwazywszy na to, ze wielu znajomych ma tam byc
PS. demon lub vesta, gitara bedzie, nie?

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2003 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

Kood posluchaj ja moge zabrac gitare nie ma sprawy!!!Tylko nie wiem czy klasyczna bedzie Ci odpowiadala... wiesz dla mnie to tylko 10 minutek drogi od domq wiec... ehhh Demon z tego co wiem to ma chyba akustyczna(no ja sie nie znam) wiec... ale mysle ze Mu sie nie bedzie chcialo tyle drogie ze soba jej ciagnac... rozumiesz pociag i takie tam.... wiec jak bedziesz chcial zebym wziela gitarke to tylko jedno slowo i nie ma sprawy(no chyba ze do tego czasu mi sie rozleci bo ostatnio probuje cos tam zagrac ale mi nie wychodzi:/) oki pozdruuuufka pa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2003 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

quote:
Napisane oryginalnie przez Vesta
wiesz dla mnie to tylko 10 minutek drogi od domq wiec

chyba na piechote, bo autobusikiem z 4 minutki. Tak jak z tygrysem liczyłem wychodzą te 3 nocki około 75 złoty, niewiem czy to za pokój czy za osobe, jeszcze dobrze sie niedogadałem, albo przeoczyłem. no to odzywac sie na gg kto przyjedzie: vesta nawet ty sie odezwij plis i powiedz kto tam przyjedzie....demon itp. aha, a o tej kafejce to wiem troche i z tego co sie orientuje to chyba te 2mb jest w starych blokach"też" i z amtą to około 500 m .... niewiem, dowiem sie po weekendzie

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2003 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Jezeli chodzi o ta kafejke to odpada, moj sasiad jest jego znajomym i on nawet tego nie zalatwil by na czas turnieju cos pomogl, wiec ta kafejka siata czy jak jej tam odpada. Tak na marginesie, moj szef wlamal sie do niego na roota :ale ci haslo za pierwszym razem zgadl koles nawet roota nie umie se zabezpieczyc

Jezeli chodzi o Server to bylo by milo jakbys przytaszczyl sama puche, monitora klawy i reszty tez nie trzeba, co najwyzej kable zasilajace do niego i listwy

Jezeli chodzi o kaleb to bedzie, RJki tez, zaciskarka tez , jedyne co mozesz wziasc to ze 2 dlugie przedluzacze jak masz, i pare listw jak masz na zbyciu, specjalnie nie zalatwiac bo to sensu nie bedzie mialo

Jezeli chodzi o internet to stanowczo mowie NIE, nie bedzie internetu na turnieju, to jest turniej LAN a nie Internet. Tak samo demek nie bedzie, beda jedynie z finalu jak nie zagina. Z doswiadczenia wiemy ze wiecje jest zmarnowanego czasu na demka niz przyjemnosci.

Jezeli chodzi o swicza to bedziemy mieli 24 intela 100 ale to starczy nam tylko na q2ctf i sc :/ wiec jak mozesz to zalatw min 16 bylo by zajebiscie fajnie z twojej strony

Jezeli chodzi o lokalizacje to nie zmienimy jej bo jest dobra, blisko tani nocleg, blisko jedzonko sklep tez niedaleko wiec jest gut, dojazd tez jest prosty, jednym autobusem sie dojezdza z dworca

Jezeli chodzi o FAQ to masz w sumie dobry pomysl bo jednak znowu na te same pytania to nie chce mi sie zabardzo odpowiadac ale to dopiero jak skoncze strone robic, bo od 2 dni robie strone, poprawiam regulamin, inne rzeczy.

BTW Bedzie mi potrzabna osoba ktora sie zna na Urcie dobrze, chodzi mi tu o pomoc z regulaminem do urta i rozpiska rozgrywek, ustawienia servera i tym podobne. Chetnych prosze na gg moze ty thor or papuga pomozecie z tym ?

Wracajac do tego Siata cafe, ten Krzysiek ma cos kolo 14 lat ?? jezeli tak to moj sąsiad

UWAGA!! do wszystkich, prosze dokladnie czytac co jest pisane, i do konca marca nie zadawac zbytecznych pytan, za pare dni pojawi sie strona na ktorej all znajdziecie, wiec do tego czasu nie zawracajcie mi glowy bo bedzie to dluzej trwalo, a jak bedzie to nie bedziecie musieli sie meczyc w pytanie mnie w kulko i czekanie na odpowiedz.

Jezeli chodzi o ta cafejke jardowa to sa to 2 komy na sdi, ostatnim razem jeden nie dzialal platne 5 zł za godzine, z reszta net na turnieju nie jest potrzebny, a jak cos awaryjnego to jest sdi w cafe jard (cafe lol).

Nie bedzie picia publicznie wogule i jarania towaru , piwo bedzie mozna w barze tamtejszym pic ktory jest obok recepcji , jaranie towaru i picie mocniejszycz trunkow (czyt. wodka itp) zabronione publicznie, w pokojach bedzie mozna se pic, ale na wlasna odpowiedzialnosc

Jezeli chodzi o noclegi to POWTARZAM PO RAZ KOLEJNY za pare dni bedzie all na stronie wiec poczekajcie cierpliwie uwijam sie jak moge ale mam tez prace i niestety nie mam az tyle czasu zeby ja skonczyc w 2 dni, to nie te czasy ze w ciagu 24h robilem stronke i byla skonczona

Wiecej info za pare dni, musze strone skonczyc

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2003 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs up oki

to ja się zakręcę wokół tego fast-switcha (a może tylko dziesiątkowy)

i jeszcze jedno:
po nocce (! ) przemyśleń wpadł mi do główki pomysł - a gdyby tak zainteresować prasę tym wydarzeniem? Tygrys?
to nie jest Wasz 1 turniej, macie wprawę więc obciachu nie będzie - a 'nam' by zależało na rozpropagowaniu moda UT w Polsce.
gdyby ktoś miał jakiegoś zaprzyjaźnionego redaktora/korespondenta/news-givera w jakimś piśmie (papierowym,elektronicznym) o grach, wszyscy moglibyśmy na jego obecności skorzystać?
Tygrys, wypowiedz się.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2003 05:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: oki

ja mam paru gosci ktorych moze zainteresuje to
oczywiscie gazeta elektorniczna

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2003 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Papuzka gadalem z Mitosem zeby pogadal z LEM (Sponsorem FF) odnosnie prasy, oni maja troche kontaktow w gazetach.

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2003 10:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

quote:
Napisane oryginalnie przez Tygrys
Papuzka gadalem z Mitosem zeby pogadal z LEM (Sponsorem FF) odnosnie prasy, oni maja troche kontaktow w gazetach.

ja mam kontakty w radiu Akadera ale zawsze to radio hehe... tylko nie wiem co by sie dalo zalatwic.... mam tesh znajomych w telewizji no ale nie wiem czy cos by z tego wyszlo... fajnie by bylo zeby TV wpadla i pozniej poszlo to o 18 w Obiektywie(ktory jest puszczany takze na TVP2) hehehe no ale ja nic nie wiem....


BTW PAPIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!DOSTANIESZ ODE MNIE KLAPSA!!!!!!!!! ZA TO ZE SIE NIE ODZZYWASZ!!!!!!! I ZA TO ZE NIE WIEM CO SIE STALO ZE NIE PRZYJECHALES!!!!!! ZOBACZYSZ JAK JA CIE ZLEJE:p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2003 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Ej ludzie nie nie nie stojcie... nic nie zalatwiac bezemnie i bez konsultacji ze mna, bo jak wyjdzie kicha jak sie dowiem ze wy zalatwiliscie a ja mam co innego z kims innym ustalone ! wiec qrde bez zgody nie tykac niczego. Cala organizacja turnieju konkretnie ruszy w kwietniu dopiero, z tego wzgledu ze musimy z Jezusem odpoczc po ostatnim, my z jeusem mamy zalatwine z dziwmianem cus, ale musze sie dokladnie dowiedziec, bo on to zalatwial i on wie dokladnie.

PAPUGA masz lanie od Vesty DDDDDDDDDDD

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2003 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: oki

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
to ja się zakręcę wokół tego fast-switcha (a może tylko dziesiątkowy)

i jeszcze jedno:
po nocce (! ) przemyśleń wpadł mi do główki pomysł - a gdyby tak zainteresować prasę tym wydarzeniem? Tygrys?
to nie jest Wasz 1 turniej, macie wprawę więc obciachu nie będzie - a 'nam' by zależało na rozpropagowaniu moda UT w Polsce.
gdyby ktoś miał jakiegoś zaprzyjaźnionego redaktora/korespondenta/news-givera w jakimś piśmie (papierowym,elektronicznym) o grach, wszyscy moglibyśmy na jego obecności skorzystać?
Tygrys, wypowiedz się.




hm a papuga niemyślałem o tilt-tv który leci w każdą sobote o 13 na tv4? program o grach, z tego co wiem to oni opisywali wcg2002 w japoni i ostatni turniej GOC w ameryce-CS'a. Więc mysle i zeby tym naszym modzikiem sie zainteresowali...a p. Japko ma dobre znajomości na wp.pl....wystarczy popytac, ale to jak już sie dowiemy o turnieju(co i jak i gdzie i kiedy) i ustalimy z tygryskiem
HmMm ja zbieram wpisy: 1659968-nikt sie nieodzywa:/ piszcie nawet jak jestem niewidoczny!
edit:
To jest żydek, ma 23 lata bodajże-caffe siata

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2003 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Exclamation

Heh ludzie ale nie zapominajcie zeto jest turniej nie tylko urta, urt bedzie 1 raz o ile wypali, glownie to jes tturniej q2ctf, pozniej sc a na samym koncu urt, ale jezeli urt wypali o dobrze wypali i bedzie duzo chetnych to nie bedzie pierwszy i ostatni raz turniej z urtem .

Co do konkretnych ustalen to beda one widoczene dopiero w kwietniu, gdyz teraz ja prowadze tylko przygotowania techniczno informacyjen. Zbieram info co to urta, robie strone itp. Gdybym nie zaja sie jakas nowa gra na turniej to strona by stanela pod koniec kwietnia, a tak jest juz na ukonczeniu i w tym tygodniu bedzie na bank, of crs nie bedzie jeszcze calego info ale bedzie wiekszosc, bedzie wyglada rozgrywek, regulamin, itp. Niedlugo tez stanie forum turnieju, niezaleznie od ctf.pl, gdyz tam teraz stoi forum turnieju (dla zainteresowanych: http://ctf.pl/forum/viewforum.php?f=3 ). Tymczasem uciekam do sklepu i do pracy wieczorem moze juz bedzie strona, ale nie gwarantuje.

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2003 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Moge w sumie oglasic ze za kolo godzine strona turnieju bedzie do wgladu wszystkich jest jeszcze nie w pelni ukonczona ale niebawem dokoncze ja i bedzie wiecej info co i jak, narazie glownie brakuje wiadomosci odnosnie urta ale to na dniach bedzie jak sie tylko skonsultuje z paroma osobami

Narazie link jest:
http://www.netcraft.com.pl/ff/turniej

Niebawem postaram sie zalatwic jakis krotszy alias

Papuga, thor i gr8eye zgolsic sie do mnie.

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2003 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

Angry

bleeeee musze isc do szkoly kto pojdzie za mnie??? Oooo widze las raczek!!!!! ale fajnie to ja zostaje w domq...
MILEGO DNIA FOR ALL!!!!!!!!!
P.S. lece do szkoly bo mama mnie zabije hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2003 06:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

jestem:D

no zgłaszam sie...tak ?
ej no jaj se nieróbcie, prosze o zgłoszenia na turniej, takie 100% !!! thX

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2003 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

Re: jestem:D

Tygrys jest tak: Moj braciak moze zabrac kompa, ja moge dac swoj na serwer o ile bedzie dobry(i o ile do tej pory jeszcze bede go miala:/) FRAGILIS JEST NA 100% ja na 50% no bo.... ehhhh jeszcze mamy czas to sie uzgodni nie??? narazie to tyle jak cos to mozesz zlapac nas pod wiadomymi numerami gg papa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2003 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

:D

Jezeli bedziecie juz mieli bardzo konkretne info oraz potwierdzony w
100% zjazd - wtedy mozemy podac te informacje.

Poza tym, znacznie lepszym miejscem na takie informacje jest forum.
Odwiedzaja je blisko 10 tys osob miesiecznie, wiec to dobre miejsce na
info o imprezie.

Pozdrawiam,
Adam Jesionkiewicz [email protected]
proCreative

to co powiedzialo GAME PUB
------------------------------------------------------------------------------------
Naczelny kazal napisac newsa, wiec go napiszemy. Szkoda tylko, ze tak duzo
jest niewiadomych. Jesli chcecie organizowac taka impreze, to raz, ze musza
byc zapewnione odpowiednie warunki, tzn komputery nie moga stac byle gdzie,
nie moga byc tez podlaczone pod jedne gzniazdko, bo sie spala, a dwa, ze w
dzisiejszych czasach jest malo prawdopodobne, by ktos telepal sie przez pol
polski z wlasnym komputerem. Moim zdaniem nie ma to szans na powodzenie, ale
to jest tylko moje zdanie. Nowinka powinna pojawic sie jutro.

Jescze racuje nad reszta ...

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2003 08:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:30.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions