Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > wpływ sprzętu na poziom gry
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Siekiera
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

wpływ sprzętu na poziom gry

Zaczynam ten temat bo sam niewiem czy jestem lamą czy też moje graty uniemożliwiaja osiągniecie przyzwoitego poziomu.
Ping mam zajebisty (5-30)ale fps od 15 do 20 i jak oglądam screny zrobione przez np.gr8 to moja grafa przytym wyglada jak rzygi.Podejrzewam że nie jestem sam i wielu graczy boryka sie z brakiem przyzwoitego kompa.Zastanawiam sie czy nie odpuscić sobie grania i nie poczekać aż sie troche kaski uzbiera na pożądnego kompa.Bo czy jest sens grać kiedy ciężko poznać kto red a kto blu, a zanim celownik wyświetli że to swój to już koledze z dróżyny zaaplikowałeś dawke ołowiu.(o zwarciu na bliski dystans to juz nie wspomne) Jak ktoś ma podobne problemy to niech napisze, może sie nawzajem podbudujemy.

ps.hehe chyba zaraz sie rozpłacze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siekiera Znajdź więcej post'ów przez  Siekiera Dodaj Siekiera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siekiera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez Siekiera
ps.hehe chyba zaraz sie rozpłacze


nie placz, to pózna pora tak na Ciebie działa a nie sprzęt.

ja gdy pierwszy raz odpalilem UT, to na difoltowych ustawieniach, poponowanych przez instalatora. byl bardzo ladny, ale nie wiedzialem zbytnio o co w nim biega. wrocilem do menu, poodkrecalem wszystko na maxa, wszedlem do gry i.... oniemialem. w skupieniu studiowalem drzewa icj ksztalt, kolor nieba, tekstury na katedrze abbey, swiatlo latarn na dokach....
nie wspominajac o dzwiekach (nadal moje papugi sie wydzieraja gdy gram na abbey i zagluszaja mi odglosy sapiacego przeciwnika - tak wiarygodne sa odglosy na mapkach).

acha - ilosc klatek jakies 70-90. (A1400,geforce2,64)
ale uslyszalem, ze skrecajac grafe w dol, mozna miec wiekszy kontrast na mapie == lepiej widac przeciwnika. no i bardziej sie mozna skupic na grze, widzac szare pudelka, zamiast bajecznie kolorowego casa. teraz przyznam, ze BARDZO zaluje i tesknie za tym pierwszym zauroczeniem jakiego doznalem przy UT 2.3.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 01:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez Siekiera
Zaczynam ten temat bo sam niewiem czy jestem lamą czy też moje graty uniemożliwiaja osiągniecie przyzwoitego poziomu.
Ping mam zajebisty (5-30)ale fps od 15 do 20 i jak oglądam screny zrobione przez np.gr8 to moja grafa przytym wyglada jak rzygi.Podejrzewam że nie jestem sam i wielu graczy boryka sie z brakiem przyzwoitego kompa.Zastanawiam sie czy nie odpuscić sobie grania i nie poczekać aż sie troche kaski uzbiera na pożądnego kompa.Bo czy jest sens grać kiedy ciężko poznać kto red a kto blu, a zanim celownik wyświetli że to swój to już koledze z dróżyny zaaplikowałeś dawke ołowiu.(o zwarciu na bliski dystans to juz nie wspomne) Jak ktoś ma podobne problemy to niech napisze, może sie nawzajem podbudujemy.

ps.hehe chyba zaraz sie rozpłacze



heh ja wcale takie sprzętu dobrego niemam...to co widzisz na screenie to niewszystko moge zrobic taki triczek żeby mieć 120 fpsów ciągle, ale niechcem żygadła widzieć przed oczmi.....jesteś drugą osobą która zazdrości mi kompa 1 jest optical, choć on nawet ma dobrego sprzeta

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Re: Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE


heh ja wcale takie sprzętu dobrego niemam...to co widzisz na screenie to niewszystko moge zrobic taki triczek żeby mieć 120 fpsów ciągle, ale niechcem żygadła widzieć przed oczmi.....jesteś drugą osobą która zazdrości mi kompa 1 jest optical, choć on nawet ma dobrego sprzeta





durona 750 , rive tnt 32 mb , 192 ramu . monitor wiesz jakie gówno nazywasz dobrym sprzętem jak sam masz jakiegoś atlona 1300 chyba geforsa 2 64 monitor lux bez przesady szczurek
że mam dobrego sprzęta

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Wplyw slabego sprzety na gre jest taki ze nigdy nie bedziesz mial duzo fragow na servie....juz tlumacze dlaczego...
Majac malo fpsow na pewno nie bedziesz rushowal co w grach na serverach jest bardzo skuteczne i dzieki czemu wszyscy rusherzy beda zdobywali fragi a nie ty...jedyna twoja szansa jest wtedy gdy przeciwnik wytnie cala twoja druzyne i zostaniesz sam na kilku przeciwnikow....wtedy mozesz nabic kilka fragow...
Nie wiem moze sie ze mna nie zgadzacie ale ja tak gram , i to jedyna mozliwosc normalnego grania .... chetnie porushowalbym ale na moim sprzecie to nie ma sensu :/

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: Re: Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL




durona 750 , rive tnt 32 mb , 192 ramu . monitor wiesz jakie gówno nazywasz dobrym sprzętem jak sam masz jakiegoś atlona 1300 chyba geforsa 2 64 monitor lux bez przesady szczurek
że mam dobrego sprzęta


hmmm ty nieprzesadzaj optical bo twój komp w porównaniu do śnieżka to miazga....ja nic niebęde mówił i niechcem żebyś zaraz pisał że jak byś miał takiego jak ja kompa to byś tną równo wszystkich....nieprawda bo niedawno jeszcze grając w v3(same początk iczłonkostwa) grałem na p266i niepowqiesh że niwycniałem A śnieżku wieże ci w to co mówisz, ale ja miałem sposó na zdobywanie fragów: schowałem się oni siebie wycinali i zostawało mało luda na mapce to ja wtedy dopiero mogłem rushować

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL

geforsa 2 64



Ja mam graffe średnią, ostatnio mam jakoś bardzo mało fps'ów - 50 . wcześniej jak grałem miałem stale 70 - 80, a teraz gdy przyjdzie mi stanąc sam na sam z wrogiem który używa spassa to liczba fps'ów spada mi nawet poniżej 30

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: Re: Re: Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

a teraz gdy przyjdzie mi stanąc sam na sam z wrogiem który używa spassa to liczba fps'ów spada mi nawet poniżej 30


u mnie to codziennosc

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY

u mnie to codziennosc


A najgorzej jest jak ktoś granata dymnego puści ... 5 - 10 fps

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 00:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: Re: Re: Re: Re: Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

A najgorzej jest jak ktoś granata dymnego puści ... 5 - 10 fps


no wlasnie u mnie granaty nie zwalniaja, co mnie ogromnie dziwi, za to najgorzej jest w respawnie, dlatego nie lubie gry wiecej niz powiedzmy 6vs6 (a to co sie dzieje na snajperze - omg) no i jak wyskoczy paru spas'erow to tez nie jest wesolo

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 02:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY

no wlasnie u mnie granaty nie zwalniaja, co mnie ogromnie dziwi, za to najgorzej jest w respawnie, dlatego nie lubie gry wiecej niz powiedzmy 6vs6 (a to co sie dzieje na snajperze - omg) no i jak wyskoczy paru spas'erow to tez nie jest wesolo



hihi u mnie nic praiwe niezwalnia, ani granaciki, ani spas'ery huh ja to mam dobrze 8lood czy u was w domu, czyli sxl screem i ty macie takei same kompy? bo jak patrzeć na waszą gre to wam dobrze idzie ..hehe

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: wpływ sprzętu na poziom gry

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE

hihi u mnie nic praiwe niezwalnia, ani granaciki, ani spas'ery huh ja to mam dobrze


Wczoraj ustawiłem sobie max graffe i co widzę ? Stale miałem 80 fps, czasami spadało, ale tylko w okolice 60, niżej nie ... A jak gram na mojej, tzn ustawionej przezemnie, jest o wiele wiele gorsza od tej maxymalnej to mam koło 60 fps i skacze jak .... CHętnie grałbym na maxymalnej, ale jest jeden probelm, nie za bardzo widać przeciwnika :-/
quote:

8lood czy u was w domu, czyli sxl screem i ty macie takei same kompy? bo jak patrzeć na waszą gre to wam dobrze idzie ..hehe


Ja i sxl mamy takie same sprzęty, a ScreeM nieco gorszy ... u niego jest prze****** grać - 30 fps to maximum, ale on się już przyzwyczaił ...
ZA niedługo sprawi sobie nowy sprzęt, wkońcu miał urodziny i imieniny

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

A ja nawet nie wiem jak sprawdzić te fpsy,ale w 3dmark 2001 mam 7500,a w urbana gram na picmip 2 w1600:1200 i chula jak trza z resztą nie będe się chwalił ale żaden polski serw nie stoi na takim sprzęcie jak mam(tylko po co mi to?)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

a tak przy okazji to podajcie komęde na wyświetlanie fpsów

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho
a tak przy okazji to podajcie komęde na wyświetlanie fpsów

/cg_drawfps 1
ale ja dzis kolezenski jestem

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

lepiej ustawic /cg_drawfps 2

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

A teraz jak już wiem jak to sprawdzić (dzięki koleżeńki przyjacielu) to wam powiem że mi fps się nie rusza stoi na 90 i ani wgórę ani w dół nie wiem czy to dobrze czy źle i jaki ma to wpływ na jakość gry (ale myślę że te 90 to dobrze a może nie?)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho
A teraz jak już wiem jak to sprawdzić (dzięki koleżeńki przyjacielu) to wam powiem że mi fps się nie rusza stoi na 90 i ani wgórę ani w dół nie wiem czy to dobrze czy źle i jaki ma to wpływ na jakość gry (ale myślę że te 90 to dobrze a może nie?)

no jak masz stale 90 to chyba ok kurcze pochwal sie co to masz za sprzeta, ze tyle fps'ow wyciagasz w takiej rozdzielczosci

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 00:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

jak masz stale 90 fps to byc moze masz ustawione com_maxfps 83 (standardowo w q3) a wiec pingu max ok 83 bedziesz mial.... (ale tobie do 90 podskoczylo, co to za sprzecior? :> ) sprobuj wartosc /com_maxfps 125 (jesli masz juz takie to wtedy nie rozumiem dlaczego stale 90 :>> )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 07:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY

no jak masz stale 90 to chyba ok kurcze pochwal sie co to masz za sprzeta, ze tyle fps'ow wyciagasz w takiej rozdzielczosci



Opowiem najpierw o sprzęcie:grafa-GF3 winfast ultra ddr,procesor P3 866,płyta gł-ASUS CUSL2-LS ultra 160,kontroler SCSI ADAPTEC 7899 Ultra Wide UW2 Dual chanel SCSI ATA 160,sieciówka 3Com 100\10 również SCSI,twarde dyski-IBM CHEETAH 18GB Ultra ATA 160 SCSI 10000rpm,IBM 40GB 7200rpm,SEAGATE BARRACUDA4 40GB 7200rpm,pamięć 512(więcej płyta nie widzi),muzyka SB Live Player 5.1,tuner tv-PIXEL VIEW (straszny syf,odradzam),monitor MAG INNOVISION 810FD pł.kin kineskop SONY i reszta w środku też SONY(a że pisze MAG zamiast SONY 200zł w dół),klaw.i mysz a4tech radiówki,cd rom(mam ich troszkę)ale tylko jeden opisze bo dobry-PLEXTOR ULTRAPlex 40 SCSIpominę drukarkę głośniki nagrywarki DVD i jeszcze dużo różnych nie przydatnych mi gadżetów(tak że jeśli macie pomysł jak to spożytkować to dajcie znać).Zmieniłem cfg na 125 fps i wsadzę wam screeny chyba wsio jest dobrze(z tego co wiem czym więcej tym lepiej) uffffffff......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
jak masz stale 90 fps to byc moze masz ustawione com_maxfps 83 (standardowo w q3) a wiec pingu max ok 83 bedziesz mial.... (ale tobie do 90 podskoczylo, co to za sprzecior? :> ) sprobuj wartosc /com_maxfps 125 (jesli masz juz takie to wtedy nie rozumiem dlaczego stale 90 :>> )



po zmianie na 125fps

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
jak masz stale 90 fps to byc moze masz ustawione com_maxfps 83 (standardowo w q3) a wiec pingu max ok 83 bedziesz mial.... (ale tobie do 90 podskoczylo, co to za sprzecior? :> ) sprobuj wartosc /com_maxfps 125 (jesli masz juz takie to wtedy nie rozumiem dlaczego stale 90 :>> )



przy spasie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 10:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
jak masz stale 90 fps to byc moze masz ustawione com_maxfps 83 (standardowo w q3) a wiec pingu max ok 83 bedziesz mial.... (ale tobie do 90 podskoczylo, co to za sprzecior? :> ) sprobuj wartosc /com_maxfps 125 (jesli masz juz takie to wtedy nie rozumiem dlaczego stale 90 :>> )



i bez efektów tzn tuż po wystrzale ze spasa

NAPISZCIE CZY TO DOBRZE,JEŚLI NIE TO JAK ZROBIĆ ŻEBY BYŁO DOBRZE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

lol ty se daj max fps na 200 jak ci bedzie 200 to jade do ciebie i ci kompa ukradne a tak btw to ile dałeś za to cacko??? [kompa]

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

Psycho powiem ci tak (byc moze usprawnie ci gre ) zauwaz czy przy wartosci com_maxfps 125 mozesz wskoczyc na skrzynie, bez wspinania sie po niej. Po prostu z takim sprzetem jak ty masz to sobie skaczesz na skrzynie, a inni sie mecza ze wspinaczka ale jest jeden warunek: musisz miec stale fps (tak jak miales stale 90, trzeba znalezc dla siebie optymalne com_maxfps) a jesli masz stale 125 i wychodza ci skoki, to tez jade ukrasc ci kompa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
Psycho powiem ci tak (byc moze usprawnie ci gre ) zauwaz czy przy wartosci com_maxfps 125 mozesz wskoczyc na skrzynie, bez wspinania sie po niej. Po prostu z takim sprzetem jak ty masz to sobie skaczesz na skrzynie, a inni sie mecza ze wspinaczka ale jest jeden warunek: musisz miec stale fps (tak jak miales stale 90, trzeba znalezc dla siebie optymalne com_maxfps) a jesli masz stale 125 i wychodza ci skoki, to tez jade ukrasc ci kompa


powiem wam tak:ustawiłem na 200fps i mój max to 190 a średnio to między 120-180fps,a dzięki koledze zauważyłem że faktycznie skacze po skrzynkach(wielkie dzięki)jeszcze posprawdzam co gdzie mogę no i czekam na dalsze pomysły kombinatorów dam wam załącznik (a co do ceny to nie chce liczyć zresztą tylko część sprzętu opisałem mogę wymienić ci kilka rzeczy
płyta-1790zł,grafa-1699zł,monitor-1900zł,to było najdroższe w sumie na szybcika wydałem na to wsio ok 12000 ale nie będe liczył bo nie chce się stresować

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Wpływ sprzętu...

A ja mam takie pytanko:
Nie mam najleprzego sprzętu (PIII 700Mhz, Voodoo3 3000 16MB, 512 MB ram) ale CZASEM gra mi się płynnie a czasem skacze, od czego to zalezy?
Oczywiscie jak ktos do mnie wali ze spasa to obraz nie skacze a wręcz się zatrzymuje...
Kolejne pytanie to - jak jest dużo przeciwników to gra chodzi wolniej - co w tym przypadku jest "wąskim gardłem", łącze (mam tylko SDI), procek, czy karta grafiki??? (nobo nie przypuszczam zeby 512 MB ramu bylo malo...)?????

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Wpływ sprzętu...

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
A ja mam takie pytanko:
Nie mam najleprzego sprzętu (PIII 700Mhz, Voodoo3 3000 16MB, 512 MB ram) ale CZASEM gra mi się płynnie a czasem skacze, od czego to zalezy?
Oczywiscie jak ktos do mnie wali ze spasa to obraz nie skacze a wręcz się zatrzymuje...
Kolejne pytanie to - jak jest dużo przeciwników to gra chodzi wolniej - co w tym przypadku jest "wąskim gardłem", łącze (mam tylko SDI), procek, czy karta grafiki??? (nobo nie przypuszczam zeby 512 MB ramu bylo malo...)?????




na moje oko to łącze lipa bo UT i tak nie ma jakichś wielkich wymagań sprzętowych,ale ekspertem w tych sprawach nie jestem to tylko przypuszczenie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Wpływ sprzętu...

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho



na moje oko to łącze lipa bo UT i tak nie ma jakichś wielkich wymagań sprzętowych,ale ekspertem w tych sprawach nie jestem to tylko przypuszczenie.



Hmm to dlaczego jest w ustawieniach prędkość łącza nawet 56K ?! Skoro przy takim nie da się grać...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Wplyw slabego sprzety na gre jest taki ze nigdy nie bedziesz mial duzo fragow na servie....juz tlumacze dlaczego...
Majac malo fpsow na pewno nie bedziesz rushowal co w grach na serverach jest bardzo skuteczne i dzieki czemu wszyscy rusherzy beda zdobywali fragi a nie ty...jedyna twoja szansa jest wtedy gdy przeciwnik wytnie cala twoja druzyne i zostaniesz sam na kilku przeciwnikow....


Sorki za lama-pytanie (ale ze wzgledu na staż chyba mi wybaczycie) co znaczy rushowac?!
I czemu jak jestem sam na kilku t ojest lepiej niz jak jest sie z calym teamem?

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:40.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions