Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Myszy optyczne, zwykle itp a CS
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
shaggy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Myszy optyczne, zwykle itp a CS

Chicałbym poznać opinie graczy światka CS na temat jakiej myszy najepiej używac do cs. Chodzi mi konkretnie o modele oraz rodzaje (myszy optyczne zwykłe kulkowe itp). Sam posiadam mysz optyczną radiową i jakoś cięzko mi się nią gra . Wcześniej mialem zwykłą kulkową Microsoftu INTELIMOUSE. Czekam na wasze opinie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 07:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shaggy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shaggy Znajdź więcej post'ów przez  shaggy Dodaj shaggy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shaggy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Myszy optyczne, zwykle itp a CS

quote:
Napisane oryginalnie przez shaggy
Chicałbym poznać opinie graczy światka CS na temat jakiej myszy najepiej używac do cs. Chodzi mi konkretnie o modele oraz rodzaje (myszy optyczne zwykłe kulkowe itp). Sam posiadam mysz optyczną radiową i jakoś cięzko mi się nią gra . Wcześniej mialem zwykłą kulkową Microsoftu INTELIMOUSE. Czekam na wasze opinie...

jest tam post na jakich myszkach gracie, wysil troche sie to znajdziesz opinie~!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 07:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Re: Myszy optyczne, zwykle itp a CS

quote:
Napisane oryginalnie przez shaggy
Chicałbym poznać opinie graczy światka CS na temat jakiej myszy najepiej używac do cs. Chodzi mi konkretnie o modele oraz rodzaje (myszy optyczne zwykłe kulkowe itp). Sam posiadam mysz optyczną radiową i jakoś cięzko mi się nią gra . Wcześniej mialem zwykłą kulkową Microsoftu INTELIMOUSE. Czekam na wasze opinie...



Ja moge jeszcze raz napisać.
Używam najnowszych Mouseware
I myszki Wheel Mouse Special Edition Optical
Wygląda tak :

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Angry Re: Re: Myszy optyczne, zwykle itp a CS

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER



Ja moge jeszcze raz napisać.
Używam najnowszych Mouseware
I myszki Wheel Mouse Special Edition Optical
Wygląda tak :



yjasne trapper oile wiem to miales zamiar sobie kupic ta myszke
a w tej chwili grasz na slizgowych myszkach
kolejna bajka (moze sie myle ale przeprosze cie wtedy jak mi ja dzis pokazesz)

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

Re: Myszy optyczne, zwykle itp a CS

quote:
Napisane oryginalnie przez shaggy
Chicałbym poznać opinie graczy światka CS na temat jakiej myszy najepiej używac do cs. Chodzi mi konkretnie o modele oraz rodzaje (myszy optyczne zwykłe kulkowe itp). Sam posiadam mysz optyczną radiową i jakoś cięzko mi się nią gra . Wcześniej mialem zwykłą kulkową Microsoftu INTELIMOUSE. Czekam na wasze opinie...


ja gram na zwyklej a4tech za jakies 15 zeta i jest fajnie


[ w tle slipknot - iowa ]

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Logitech Cordless MouseMan r0x!
A jak wyglada to sobie sami poszukajcie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 12:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Myszy optyczne, zwykle itp a CS

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!


yjasne trapper oile wiem to miales zamiar sobie kupic ta myszke
a w tej chwili grasz na slizgowych myszkach
kolejna bajka (moze sie myle ale przeprosze cie wtedy jak mi ja dzis pokazesz)





Hehe jutro ci pokaże niema sprawy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

I po co ci ona, taka dobra myszke a sie marnuje w twoich rekach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Dark
I po co ci ona, taka dobra myszke a sie marnuje w twoich rekach


Lepsze ręce niż twoje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Dark
I po co ci ona, taka dobra myszke a sie marnuje w twoich rekach

dobra? to pzreciez padaczka na maxa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 14:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking A jest

Jest doskonała myszka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

kupile sobie myszke DEXXA - Wireless i nie zdarzylems sie przyzwyczaic i cos sie ******o i nie zawodl mnie stary dobry A4tech, a jeszcze jedno i rokla cos sie chrzanila nie zawsze lapala

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MSZ
Nice Kamper ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Ja gram na A4TECH (model WOP-35) i nie mam do niej zadnych zastrzezen... optyczna, wiec sie nie trzeba martwic podkladka, ani czyszczeniem kulki. Tania (niecale 100zl), ladna :-) i bardzo wygodna. Bardzo dobra do grania

A tak wyglada:

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MSZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MSZ Znajdź więcej post'ów przez  MSZ Dodaj MSZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MSZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

i tak najlepsza jest kulka..jak nie w myszce to w głowie przeciwnika

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
i tak najlepsza jest kulka..jak nie w myszce to w głowie przeciwnika


Kulki rulez , tak to nei am zadnej satysfakcji jak raz na tydzein sie kulki nie przeczysci he he

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Talking

Buhahaah wszystkie optiki sux poza intelli microsoft'a z procesorkiem. I tyle. Trapp zrob swoja myszka 180 lewo 180 prawo... I zrozumiesz czemu nie nadaje sie do gry...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

moze niedlugo zmienie, ale narazie jestem zadowolony...


__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez MSZ
Ja gram na A4TECH (model WOP-35) i nie mam do niej zadnych zastrzezen... optyczna, wiec sie nie trzeba martwic podkladka, ani czyszczeniem kulki. Tania (niecale 100zl), ladna :-) i bardzo wygodna. Bardzo dobra do grania

A tak wyglada:



ja mam taki sam wyglad ale jest inna, bo moji koledzy kupywali w MediaMarkt za 89,99 i im dzialala na kartce blacie itp. a ja kupilem na gieldzie i dziala prawie wszedzie, jesli jest jednokolorowe

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO
moze niedlugo zmienie, ale narazie jestem zadowolony...





starsznie taka nie foremna wygodnie Ci sie gra na niej?

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Truskafka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Dark
Buhahaah wszystkie optiki sux poza intelli microsoft'a z procesorkiem. I tyle. Trapp zrob swoja myszka 180 lewo 180 prawo... I zrozumiesz czemu nie nadaje sie do gry...


Zgadza się, chyba że ma koleś sensa 20, ale wtedy i tak żadna gra. Optyki są do bani!

__________________
[=-Kfiatuszki-=] Truskafka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Truskafka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Truskafka Znajdź więcej post'ów przez  Truskafka Dodaj Truskafka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Truskafka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kuerten
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Ostrołęka

Question :))

quote:
Napisane oryginalnie przez MSZ
Ja gram na A4TECH (model WOP-35) i nie mam do niej zadnych zastrzezen... optyczna, wiec sie nie trzeba martwic podkladka, ani czyszczeniem kulki. Tania (niecale 100zl), ladna :-) i bardzo wygodna. Bardzo dobra do grania

A tak wyglada:


tzn ze w myszkach optycznych jest bez znaczenia czy sie gra na podkladach... roznego roadzaju czy wogole..? na kazdej powieszchni sie gra tak samo ?

__________________
Kuerten

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kuerten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kuerten Znajdź więcej post'ów przez  Kuerten Dodaj Kuerten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kuerten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak masz optyka to graj na podkladce, to nie pzreszkada, a dla mnie sie lepiej gra z podkladka! Tylko jedyna uwaga, to zeby podkladka pod optyka nie byla czerwona, podobno sie gubia
Ten WOP-35 nie jest najlepszy, ale i nie najgorszy Kupilem takiego za 40 zl ( w MEdiamarkt sie kody pojebaky ), a spzredalem na allegro za 71 pol roku pozniej czysty zysk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 17:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

boshe co wy z tymi myszami tak... ja mam jakas ruska mysz firmy "krzak" i jest git.. nawet ma z boku trzeci przycisk tylko ze nie dziala...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO
moze niedlugo zmienie, ale narazie jestem zadowolony...




gralem na takiej, ale 2 razy w naprawie byla, wymieniali na nowa i znow sie rozwalala Ale ta mycha byla spox, zostaly mi do niej bebechy tylko A to moj wspanialy myszek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 18:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ja mam juz calkiem dlugo
A4TECH'a www25
i jestem bardzo zadowolony. Wyroznia sie od standartowej myszy wyszya wartoscia DPI ktora wynosi 520.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zapomnialem dodac ze jest to mysz "kulkowa" i zgarnela nagrody jak :




A4TECH roxorz

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

no r0x0rz, tylko ze kulkowe sa troszku gorsze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

gorsze? kulkowe myszki sa najlepsze! nawet razer boomslang jest robiony na kulce! po prostu optyki sa dzikie, gubia sie i sa do kitu!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 19:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kuerten
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Ostrołęka

Lightbulb przeznaczenie...

quote:
Napisane oryginalnie przez nemesis.kt
Ja mam juz calkiem dlugo
A4TECH'a www25
i jestem bardzo zadowolony. Wyroznia sie od standartowej myszy wyszya wartoscia DPI ktora wynosi 520.


nemesis widzisz gram na identycznej myszcze i sobie chwale to musi byc przenaczenie... napisze ci @ ..

__________________
Kuerten

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kuerten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kuerten Znajdź więcej post'ów przez  Kuerten Dodaj Kuerten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kuerten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

gralem na takiej, ale 2 razy w naprawie byla, wymieniali na nowa i znow sie rozwalala Ale ta mycha byla spox, zostaly mi do niej bebechy tylko A to moj wspanialy myszek



Wiesz twoja myszka jest super extra total czad ale jakos u ciebie dziwnie mi sie gra wydaje sie troche duza ale pewnie jak by pogral chwile to by to minelo

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:56.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions