Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Mlodsi nie moga grac w CSa ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Thumbs down Mlodsi nie moga grac w CSa ?

Dzis jak codziennie zostalem wyzywany od gowniarzy maluchow .... Mnie to juz powoli wqurza co to ma byc ? Nie moge gadac nawet prze mikro ? Za kazdym razem jest tak ze sie nabijaja z mojego glosu Czy glos jest wazny ? No chyba nie - nie dla mnie wedlug mnie sie licza umiejetnosci i mam nadzieje ze tym tematem osiagne to ze starsi beda respektowac mlodszych. Mam nadzieje ze osiagne moj cel :|

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Mlodsi nie moga grac w CSa ?

quote:
Napisane oryginalnie przez scorpion.kt
Dzis jak codziennie zostalem wyzywany od gowniarzy maluchow .... Mnie to juz powoli wqurza co to ma byc ? Nie moge gadac nawet prze mikro ? Za kazdym razem jest tak ze sie nabijaja z mojego glosu Czy glos jest wazny ? No chyba nie - nie dla mnie wedlug mnie sie licza umiejetnosci i mam nadzieje ze tym tematem osiagne to ze starsi beda respektowac mlodszych. Mam nadzieje ze osiagne moj cel :|
heh...wiem cos na ten temat bo przez mikrofon mam troche dziecinny glosik

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Heh......Scorp nie przejmuj sie takimi czubami , puszczaj ich w kanal , a jak dalej beda cos mieli to wypal im po glowce w kilku rundach to zmientkna .
Nie wazne ile masz lat wazne zeby zabawa byla przednia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kan3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Cool

Proste rozwiazanie na to jest Scorp, graj pod fake nick'ami i nie gadaj przez mic'a w trakcie ffa uzywaj go tylko podczas klanoowek, think man ^^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kan3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kan3 Znajdź więcej post'ów przez  Kan3 Dodaj Kan3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kan3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Talking

ehh...
ja tam nikomu nic nie mowie
chyba ze ciagle pisze jakies glupoty (albo gada przez mikrofon)

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Smooth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto

hehe :+D oni dobrze mowia o tym ze jak sie ma malo lat to jakis idiota cie wyzywa takich ludzi gra duzo ja tam mam 14 lat ale mam respetkt bo nikt juz nie mowi ile mam lat tylko jak kroje PP
nie przejmuj sie scorp oni niedlugo spowazneja a jak nie to im dojeb tak najlatwiej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Smooth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Smooth Znajdź więcej post'ów przez  Smooth Dodaj Smooth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Smooth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG.Hucker]
jusz nie slizg :((



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Smietnik :)

zaix a kto wyzywa mnie od cienkich glosików co caly slizg sie pluje ale nieszkodzi

__________________

GG 2637902

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG.Hucker] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG.Hucker] Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG.Hucker] Dodaj [SlizG.Hucker] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG.Hucker] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Exclamation THX GUYZ :PP

Dzieki za wasze mile slowa , zmotywowaliscie mnie Tera ide i tym ktorych mnie beda wqurzac tym leb odstrzele ThX

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez [SlizG.Hucker]
zaix a kto wyzywa mnie od cienkich glosików co caly slizg sie pluje ale nieszkodzi


hucker psie ty jestes inny i ciebie znamy juz dosc dlugo i to tylko zarty

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mlodsi nie moga grac w CSa ?

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez scorpion.kt
[B]Dzis jak codziennie zostalem wyzywany od gowniarzy maluchow .... Mnie to juz powoli wqurza co to ma byc ? Nie moge
ciach

Cze
to nie chodzi o twoj wiek ( jak inni sadza inaczej to idioci ) ale pomysl jestes przed mutacja wlasnie mam kogos rozwalic i nagle slysze ostre piszczenie ( cienki glosik dracy sie do mikrofonu ) w sluchawce to mnie szlag trafia )) ( dostaje zawalu bo na ogol dra sie nagle ) a potem daje mute na tego nicka.

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

ja gram zawsze bez komunikacji glosowej zeby mi jakis dzieciuch nie piszczal za uszami ;p

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

hehehehe

1. Ogolnie wiek tu nie ma zanczenia , popatrz jak kosi Neo , ktory ma 14 lat , wielki wymiatacz , nikt tu nie kwestionuje jego , czy twojej gry w csa !

2. ViV tutaj powiedzial o przerazliwosci glosu , co dziala na nerwy ! Ja mam troche podobne zdanie , ale patrzec pod innym katem . Jak tu zachowac powage i nie pokladac sie ze smiechu na ziemi , gdy ktos w wieku 14 lat piszczy przez mikrofon , a najwiekszy kabaret byl , gdy jakis dzieciak ( nie wiem chyba ponizej 10 ) piskliwym glosikiem co chwile cos mowil przez mikrofon ! Tego nie mozna zniesc , ani sie skupic , ani nasluchiwac ......

3. Ogolnie to gra tak i to super i nie ma tu nic do podwazania , ale mikrofonu nie uzywajcie do przejscia mutacji za czesto !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hydrant
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Gdzie ja jestem?!?!

Cool

E tam. Mi nie przeszkadza jak voice'a uzywa ktos stosunkowo mlody... no chyba ze ma zabojczo piskliwy glos... wtedy pomaga tylko opcja "mute"

__________________
[=-Kfiatuszki-=] Clan member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hydrant Znajdź więcej post'ów przez  Hydrant Dodaj Hydrant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hydrant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja tam lubię jak jakiś dziewięciolatek dorwie się do mikrofunu i np. zacznie śpiewać, niezłe jaja odchodzą. A jak komuś nie pasuje to od tego jest opcja "mute".

Osobiście nic nie mam przeciwko młodszym graczom, bo wcale nie muszą być odrazu gorsi, czasem wręcz przeciwnie. Nie ważne czy masz 5, 10, 20 czy 50 lat, ważne żebyś się dobrze bawił i innym też pozwalał się bawić przy grze. Ludzie często o tym zapominają...

__________________


Rzeznik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

quote:
Napisane oryginalnie przez Smooth
hehe :+D oni dobrze mowia o tym ze jak sie ma malo lat to jakis idiota cie wyzywa takich ludzi gra duzo ja tam mam 14 lat ale mam respetkt bo nikt juz nie mowi ile mam lat tylko jak kroje PP
nie przejmuj sie scorp oni niedlugo spowazneja a jak nie to im dojeb tak najlatwiej



taa...
Ja naleze do tych młodszych bo mam 13,5 roku i raczej na servach z przykrymi sytuacjami sie nie spotykałem
BTW: Smooth ty 14 lat..eh ,a miałem nadzieje ,ze starszy człowiek mnie ciągle zabijał na nuulach

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major76
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

zabawa zabawa i relax ot co

__________________
"ostatni za mną pójdzie cień, niepotrzebny żaden cel,
żaden marny cel ....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major76 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major76 Znajdź więcej post'ów przez  Major76 Dodaj Major76 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major76 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Nom zgadzam sie
BTW: Scop podaj mi swoje gg to se pogadamy

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Re: hehehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab
1. Ogolnie wiek tu nie ma zanczenia , popatrz jak kosi Neo , ktory ma 14 lat , wielki wymiatacz , nikt tu nie kwestionuje jego , czy twojej gry w csa !

2. ViV tutaj powiedzial o przerazliwosci glosu , co dziala na nerwy ! Ja mam troche podobne zdanie , ale patrzec pod innym katem . Jak tu zachowac powage i nie pokladac sie ze smiechu na ziemi , gdy ktos w wieku 14 lat piszczy przez mikrofon , a najwiekszy kabaret byl , gdy jakis dzieciak ( nie wiem chyba ponizej 10 ) piskliwym glosikiem co chwile cos mowil przez mikrofon ! Tego nie mozna zniesc , ani sie skupic , ani nasluchiwac ......

3. Ogolnie to gra tak i to super i nie ma tu nic do podwazania , ale mikrofonu nie uzywajcie do przejscia mutacji za czesto !



Kitab wiesh ,ze jeszcze jest taka opcja na wyłączenie tych piskow..

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Nie poddawaj sie! Badz twardy!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Re: Re: Mlodsi nie moga grac w CSa ?

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV
[quote]Dzis jak codziennie zostalem wyzywany od gowniarzy maluchow .... Mnie to juz powoli wqurza co to ma byc ? Nie moge
ciach

Cze
to nie chodzi o twoj wiek ( jak inni sadza inaczej to idioci ) ale pomysl jestes przed mutacja wlasnie mam kogos rozwalic i nagle slysze ostre piszczenie ( cienki glosik dracy sie do mikrofonu ) w sluchawce to mnie szlag trafia )) ( dostaje zawalu bo na ogol dra sie nagle ) a potem daje mute na tego nicka.

Pozdro


ViV nie zgdzam sie z wypowiedzia ... z reguly malo gadam (krotko i konkretnie) glos mi sie ostatnio zmienil tak mowi BQ Wiec jak wy mowicie zebym sie nie przejmowal to pewnie macie racje.

Izzy: 1344074 (GG)

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 07:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

bo to jest tak ze tacy z takimi glosikami... na serv starsznei sie madrza...

np.
Go Go Go, Oslaniac mnie!!!, AAAAAAA ida, szybko, wbiegamy weszyscy razem!!!

nei mowie ze to ty tak mowisz ale taki jest stereotyp...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 09:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

IIi tam Scorp nie martf sie.....

Lole graja

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: Mlodsi nie moga grac w CSa ?

quote:
Napisane oryginalnie przez scorpion.kt

ViV nie zgdzam sie z wypowiedzia ... z reguly malo gadam (krotko i konkretnie) glos mi sie ostatnio zmienil tak mowi BQ ;) Wiec jak wy mowicie zebym sie nie przejmowal to pewnie macie racje.

Izzy: 1344074 (GG)



Nie bardzo cie rozumiem ja mowilem o dzieciakach z cienkimi glosami a ty mi mowisz ze nie masz cienkiego wiec moj post ciebie nie dotyczy. Wiec jak ciebie nie dotyczy to powiedz mi w ktorym miejscu sie z nim nie zgadzasz ? i dlaczego ?

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Scorpion... nie napisze ci zebys sie nie przejmowal...
Skoro znajdujesz sie w srodowisku w ktorym nie wszyscy sa jednakowego wzrostu, wieku, koloru to zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie uwazal ze ta roznica jest na jego korzysc... stary przyzwyczajaj sie do tego.... bedzie ci latwiej pozniej jak w realu zderzysz sie z prawda o ludziach.... sorry ale takie jest to popie....ne zycie.... wez sie w garsc, nie reaguj czy co..sam musisz znalez na to metode... mozesz sie chowac ale to tak jakbys sie wstydzil(nikt nie mowi ze nie mozesz sie wstydzic)...mozesz sie wkurzac na tych ludzi ale zapewniam cie ze to nic nie zmieni a moze nawet pogorszy bo niektorych cieszy robienie komus na zlosc.... pamietaj jednak ze kiedys przyjdzie dzien ze zrozumiesz ze jestes juz stary i bedzie ta chwila ze zatesknisz za tym zeby ktos cie zwymyslal od malolatow(hoh..mnie juz to powoli dopada.. tesknie za pieprzonym dziecinstwem gdzie wszystko mialo rece i nogi na miejscu)...

to tyle..(jezus nawet moj tekst wyglada jakby go dziadek napisal)

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Lightbulb Re: Re: Re: Re: Mlodsi nie moga grac w CSa ?

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV


Nie bardzo cie rozumiem ja mowilem o dzieciakach z cienkimi glosami a ty mi mowisz ze nie masz cienkiego wiec moj post ciebie nie dotyczy. Wiec jak ciebie nie dotyczy to powiedz mi w ktorym miejscu sie z nim nie zgadzasz ? i dlaczego ?

Pozdro



Chodzi mi o to ze powoli mi sie zmienia glos nie mam juz takiego piszczacego ale jeszcze nie mam porzadnego .... po prsotu mnie wnerwia to ze sobie gram a oni cos gadaja o moim glosie Sami byli w moim wieku a kiedys im ktos inny tak robil to sie na nas "wyzywaja"

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

Re: Re: Re: Re: Re: Mlodsi nie moga grac w CSa ?

quote:
Napisane oryginalnie przez scorpion.kt


Chodzi mi o to ze powoli mi sie zmienia glos nie mam juz takiego piszczacego ale jeszcze nie mam porzadnego .... po prsotu mnie wnerwia to ze sobie gram a oni cos gadaja o moim glosie Sami byli w moim wieku a kiedys im ktos inny tak robil to sie na nas "wyzywaja"



No nei weim ja tam sie nie wywywam bo nikt mi tak nie robil a zreszta jak zaczolem garc w cs to juz mialem pozadny glos

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alercik
Fraaaaag, or die !



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: 100lica

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mlodsi nie moga grac w CSa ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


No nei weim ja tam sie nie wywywam bo nikt mi tak nie robil a zreszta jak zaczolem garc w cs to juz mialem pozadny glos







A wiec mash 7 lat ??

__________________
Tylko seks daje pełną swobode ruchów !


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alercik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alercik Znajdź więcej post'ów przez  Alercik Dodaj Alercik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alercik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

hehe scorpin RoXXX... to prawdziwy wymiatacz....jak ja bylem w jego wieku to nawet w tetrisa lamilem...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
war
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: ostroleka

hehe uwielbiam jak ktos spiewa przez micr.....(np |CS|Dragon ktory pieknie spiewa koledy PPPP) a tak btw to ja tez mam prawie 14 lat i olewam takich ludzi z g00ry i tobie scorp tez to radze


pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil war Kliknij tutaj by wysłać e-maila do war Znajdź więcej post'ów przez  war Dodaj war do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać war prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dzieci do piaskownicy a nie do CS!
A tak na serio to 3majcie sie malolaty(sam tesh nie jestem taki stary ), bo bycie mlodszym jest odbierane jako bycie kims gorszym... Musicie walczyc jak lwy o swoje i nie dawajcie sie starym dziadom I niech moc bedzie z wami!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 19:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:46.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions