Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Co sadzicie o polskich adminach... ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

zbaczajac z dyskusji

Ale wiecie co mi sie podobalo ?

Pewien tekst jaki puscil [CS]Dragon , po wejsciu na CS , ludzie sie zaczeli z nim witac i prosic o mapy ( po prostu chyba ze 12-15 osob ) ,a Dragon spokojnie sie wita , az tu nagle :

" Co to koncert zyczen ??? "

Takie podejscie mi sie podoba hehe !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spawn
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: 100 lica

Talking

Hehehe
Ja w tym poście chciałbym jednak pochwalić kilkiu adminów.
A mianowicie [iPort]Lui 'ego i innych z iPortu. Na nich powinni wzorować się wszysyc admini. Za niekulturalne zachowanie wyrzucają, za przeklinanie upominają graczy, a nastepnie kikuja itd. Jestescie de best admini w Polsce
Ok pa i pozdro all !!!!!!!

__________________


O.K bez odbioru

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spawn Znajdź więcej post'ów przez  Spawn Dodaj Spawn do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spawn prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|SPINACZ
adminy dla dzieci powinny byc zakazane

Ja mam 14 lat i chyba nigdy jeszcze nie bylo na mnie zadnej skargi

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez Crack

Ja mam 14 lat i chyba nigdy jeszcze nie bylo na mnie zadnej skargi



zawsze musi byc ten pierwszy raz...jesli chodzi o adminowanie tez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez del


zawsze musi byc ten pierwszy raz...jesli chodzi o adminowanie tez



Wydaje mi sie, że nie powinno sie to wydarzyc w moim przypadku, poniewaz w kazdej sekundzie mojego adminowania na serverze staram sie to robic jak najsprawiedliwiej.

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

o jezu...mi sie wydaje u CracKa moze nie byc tego pierwszego razu...bo wydaje mi sie rozgarniety i nie bedzie slapowal, kickowal, i zasmiecal ekranu vsay i tsay!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Wiekszosc adminow jest kulturalnymi ludzmi i ja bym sie do noichj nie przypierd*****

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

ja tam na adminow nie placze. raz jest lepiej , raz gorzej, debil sie zawsze gdzies znajdzie ale nawet jak mnie bezposrednio dotyka to nie placze, bo wiem ze loodzie sa dziwni czasem. ogoolnie admini roxorz (z malymi wyjatkami )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LooKOuT!
[NSA]LooKOuT!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: 71^

Re: Co sadzicie o polskich adminach... ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Alercik
Temat sam mowi za siebie, ale tylko chcialem dodac ze pisze, nazwijmy to artykul o Polskich Adminach i Ich zachowaniach na serwach...


Mianowicie prosze o opisywanie smiesznych lub chamskich zachowan adminow (od skrajnosci do skajnosci ), najlepiej popieranymi skrinami....


Z gory THX



Jak napisze ten artykul to dam wam znac



Admini z TG to lamerzy
reszta jest looz

P0zrd0

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LooKOuT! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LooKOuT! Znajdź więcej post'ów przez  LooKOuT! Dodaj LooKOuT! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LooKOuT! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
to na topgunie było cuśtakiego:
admin (nie pamiętam qtoory) zabił swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisał ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie następna runda to włączył spowrotem.....



tylko ja, rr, i kilku z fear maja dostep do mp_tkpunish
fakt, czesto ja am wylaczam kiedy zabije swojego, ale tylko wtedy, kiedy zabijam go SPECJALNIE, z premedytacja, bo do mnie wali na przyklad... procedura: zabic lamera, kicknac lamera, mp_tkpunish 0... kiedy robie przypadkowe TK w walce to nie wylaczam... jeden admin, ktory naduzywal tkpunish 0 zostal pozbawiny praw do tego... z logow wynika, ze admini z fear i rr, uzywaja tejk komendy tlyko na meczach, ustawiajac server, nie podczas ff'a

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 10:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bisonek

Masz racje, ZION nie był przegięty aż tak. Pewnie dlatego że tam admina miało mało osób, a na TOPGUNie z 20 sie znajdzie.



bzdura, ZION nie byl p[rzegiety tylko pod iloscia banow.. na TG jest ich tyle z powodu cziterow... jesli chodzi o adminowanie serverem to bylo dokladnie tak samo... adminow bylo ponad 40 na ZION'ie, na TG jest ich teraz okolo 25 + kilka slotow, ostatnio dopisalem nowych/starych adminow z ZION'a...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 10:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Co sadzicie o polskich adminach... ?

quote:
Napisane oryginalnie przez LooKOuT!


Admini z TG to lamerzy
reszta jest looz

P0zrd0



odezwal sie cziter... ehh...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 10:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kuerten
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Ostrołęka

Post tak sobie...

z Zion'u ! ))), ale cały czas uważam, ze cześć banów jest założonych bezmyślnie przez bezmyślnym adminów ! Fajna atmosferka, ale podejżana liczba banów !

__________________
Kuerten

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kuerten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kuerten Znajdź więcej post'ów przez  Kuerten Dodaj Kuerten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kuerten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Re: Re: Co sadzicie o polskich adminach... ?

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS


odezwal sie cziter... ehh...


a jednak ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Co sadzicie o polskich adminach... ?

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

a jednak ...



a jednak co?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 00:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Re: Re: Re: Re: Co sadzicie o polskich adminach... ?

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS


a jednak co?



Bo tutaj pare osób go posądzało o chitowanie, ale sie wypierał, a teraz ty mówisz ze to prawda ... Nie ładnie kłamać LooKOuT

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 06:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co sadzicie o polskich adminach... ?

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


Bo tutaj pare osób go posądzało o chitowanie, ale sie wypierał, a teraz ty mówisz ze to prawda ... Nie ładnie kłamać LooKOuT



wszytsko jest na boardzie cs.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 14:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wiekszosc polskich adminow to dzieci z kompleksami, ktore chca sie dowartosciowac rozdajac kicki i bany
[TOPGUN]NAOMI - pozdrowienia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 15:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Rozdalem kilka banow. Ludzie dostali je za specjalne TK, ale i tak nie mialem serca tego zrobic... Dostali 5 minutowe

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Wiekszosc polskich adminow to dzieci z kompleksami, ktore chca sie dowartosciowac rozdajac kicki i bany
[TOPGUN]NAOMI - pozdrowienia



w lutym Naomi wykopal 40 kilka osob (z czego ok 15-20 z powodu czyszczenie servera przed klanowkami) i zalozyl jednego bana -- wszystkie akcje w mojej opinii calkowicie uzasadnione i naprawde w tej klasyfikacji wypada b. blado w stosunku do innych adminow

jeszcze cos ciekawego masz do powiedzenia?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 15:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a czy ja napisalem ze o luty chodzi?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 17:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

najgorsze sa dzieciaki to prawda takie ok 14 lat szczyle mylsa ze jak maja admina to sa mistrze swiata i moga wszystko najfajniej jest na serwerach takich jak top2 na ktorych admini sobie na wzajem jaja robia ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS


w lutym Naomi wykopal 40 kilka osob (z czego ok 15-20 z powodu czyszczenie servera przed klanowkami) i zalozyl jednego bana -- wszystkie akcje w mojej opinii calkowicie uzasadnione i naprawde w tej klasyfikacji wypada b. blado w stosunku do innych adminow

jeszcze cos ciekawego masz do powiedzenia?


40 osob przez niecale 9 dni to naprawde tak malo GooS?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

40 osob przez niecale 9 dni to naprawde tak malo GooS?



znam lepsze osiagniecia adminoof

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja pamiętam jak Goos zbanował kilkanaście osbób w kilkanaście minut...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

40 osob przez niecale 9 dni to naprawde tak malo GooS?



oczywiscie, ze malo! liczac ok. 20 z powodu czyszczenia servera na klanowke i patrzac na to, ze czasem jedna osobe trzeba kopnac nawet 3 razy, to wychodzi mniej wiecej 1 osoba dziennie... ja sam kopie kolo 10 dziennie, czasem wiecej, zalezy jak ludzie graja...

zwaz, ze na TG ludzie maja przykazane kopac za kampienie strone atakujaca, a takich ludzi jest niestety duzo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 04:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
a czy ja napisalem ze o luty chodzi?


logi z lutego to byl przyklad... znam Naomi i nie zauwazylem jakiegos dziwnego zmniejszenia aktywnosci kopania w stosunku do stycznia... szkoda, ze tak prostych rzeczy nie rozumiesz...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 04:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Ja pamiętam jak Goos zbanował kilkanaście osbób w kilkanaście minut...


coz... zdarza sie i tak... osoby kampiace po stronie atakujacej, nad wyraz klnace sa banowane czasowo na,zalezy ile mi sie wklepie, srednio 90 min... osoby nie wyrazajace szacunku do adminow, procz znanych graczy, z ktorymi jako tako sie znam, dostaja perma, to samo cziterzy rzecz jasna...

procz tego dopisuje bany z czarnej listy... kilka dni temu dodalem ponad 60 banow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 04:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

niema to jak dorwać się do władzy

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

jeśli dobrze pamietam z mojego admina ktoś wywalił ok 70 osób przez 5 dni...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:23.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions