Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Delta Force Next .... coś tam
Zainstalowałbym/nie zainstalowalbym BHD na nowym kompie bo:
Ta ankieta została zakończona.
To dobra gra 8 38.10%
Moj klan gra w to, więc musze 1 4.76%
Jasne, nic innego mi nie działa na kompie 1 4.76%
Już mam tej gry dość 2 9.52%
Tak, nie ma narazie nic bardziej pasującego mi 5 23.81%
Gram w 6 gier, lecz miło wrociś do tego tytułu czasami 1 4.76%
Przecież ta gra ma juz chyba ze 3 lata !!! 0 0%
Co to jest BHD? 3 14.29%
W sumie: 21 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Delta Force Next .... coś tam

Chciałbym poznać opinie waszą na temat BHD. Gdybanie że gramy w BHD bo da sie na piracie i chodzi na komoach z 1999 roku to moim zdaniem pierdy. Mam nadzieje że zagłosuje wiecej niz 5 osób.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 09:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja mam zainstalowaną na dobrym kompie i gram w nią z prostej pzyczyny. Gra w nia mój klan więc i ja gram. Klan zmieni (demokratycznie) grę to delta pójdzie błyskawicznie w odstawkę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 10:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

Re: Delta Force Next .... coś tam

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Chciałbym poznać opinie waszą na temat BHD. Gdybanie że gramy w BHD bo da sie na piracie i chodzi na komoach z 1999 roku to moim zdaniem pierdy. Mam nadzieje że zagłosuje wiecej niz 5 osób.



Że niby czy do nowego mieszkania wniosę swoją ulubioną starą szafę.???
Pytanie niby jasne ale propozycje odpowiedzi nie do przyjęcia.Jesteśmy na forum graczy BHD więc siłą rzeczy 100% ankietowanych powinno odptaszkować pierwszą opcję ( nie bardzo sobie wyobrażam żeby ktoś zmuszał się do grania w niedobrą grę) .Mniej więcej zarys historii gry znamy i wiemy , że ma 3 lata więc i to należałoby odptaszkować . Ja bym chętnie zagłosował , że teraz pasjonuje mnie bardziej kontynuacja tej gry , ale mam nadzieję , że nie tylko z sentymentu , nieraz w nią jeszcze zagram .

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Delta Force Next .... coś tam

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Że niby czy do nowego mieszkania wniosę swoją ulubioną starą szafę.???
Pytanie niby jasne ale propozycje odpowiedzi nie do przyjęcia.Jesteśmy na forum graczy BHD więc siłą rzeczy 100% ankietowanych powinno odptaszkować pierwszą opcję ( nie bardzo sobie wyobrażam żeby ktoś zmuszał się do grania w niedobrą grę) .Mniej więcej zarys historii gry znamy i wiemy , że ma 3 lata więc i to należałoby odptaszkować . Ja bym chętnie zagłosował , że teraz pasjonuje mnie bardziej kontynuacja tej gry , ale mam nadzieję , że nie tylko z sentymentu , nieraz w nią jeszcze zagram .



To moze zazancz 6 odpowiedź, mysle ze któraś spoasuje. Poprostu zagłosuj i już.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A jaki cel ma ta ankieta ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 12:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A jaki cel ma ta ankieta ?


W temacie AIMBOT była dyskusja nad dobrem i złem JO, chciałem sie dowiedzieć dlaczego ludzie grają w BHD i przeniosłem dyskusje tu podpierając sie ankietą.
Ponieważ u nas w klanie jest ok 80% ludzi z wypasionym sprzętem mających JO, Battlefileldy, Far Cry, HF2, DOOM3, Splinter Cell i wszystko co teraz na topie, lecz grają "zawodowo" w BHD, może to magia społeczności klanowej, a może magia tej gry.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
(...), a może magia tej gry.


Co prawda to prawda. Widziałem kilka gier tego typu, ale żadna nie zajęła mi dłużej uwagi niż na kilka-kilkanaście minut.... jeno w CoD siedziałem z godzinkę z pepeszą w ręku, ale za chwilę biegłem po behade.... JO niby klasa sama w sobie heli czołgi hwc ale.... ciągnie na stare śmieci.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

ja się wahałem między klan każe a komp cianki

w sumie nie mam czasu grać za bardzo, więc jak już gram to najlepiej z ludźmi, z którymi fajnie się bawię - czyli klanem. A że nie mam lepszego kompa niż mam, to siłą rzeczy nowe tytuły na bezdechu średniacko wyglądają... nie mówiąc o tym że miodność behade jest ogromna

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

wole America's Army.
PS najkrótszy post w mojej karierze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
wole America's Army.
PS najkrótszy post w mojej karierze


No nie przesadzaj, pamiętam Twoje posty składające się tylko z dwukropka i prawego nawiasu

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hmmm jej główną zaleta jest że jest lekka, przyjmna i .. zglitchowana

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 15:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
No nie przesadzaj, pamiętam Twoje posty składające się tylko z dwukropka i prawego nawiasu


No to w takim razie od miesiąca

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Hmmm jej główną zaleta jest że jest lekka, przyjmna i .. zglitchowana


mówisz o josephine? O_o

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Co prawda to prawda. Widziałem kilka gier tego typu, ale żadna nie zajęła mi dłużej uwagi niż na kilka-kilkanaście minut.... jeno w CoD siedziałem z godzinkę z pepeszą w ręku, ale za chwilę biegłem po behade.... JO niby klasa sama w sobie heli czołgi hwc ale.... ciągnie na stare śmieci.

Racja, BHD jako multi jest dla mnie prawie doskonala. Gdyby polaczyc rozmach JO z mechanika BHD (strzelanie, poruszanie sie - jest jakies takie lepsze w BHD) i dodac jakis antycziterski mechanizm z prawdziwego znaczenia to wyszedlby ideal. Z innych gier multi to jak narazie tylko OFP byl dla mnie lepszy (super sa misje gdzie jak zginiesz to czekasz na koniec mapki, wymaga to od gracza rozwagi i szanowania zycia, a nie bieganie na hurra do przodu, bo przeciez i tak zaraz sie odrodze). Kiedys wlaczylem sobie FarCry i po 5 minutach juz mialem dosc trybu multi w tej grze. Podsumowujac BHD jako MP jest cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
mówisz o josephine? O_o




Raczej o grze w która gra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 16:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

BHD jest klasą sama w sobie. Gra jest naprawde super, ale niestety błędy, chity, aimboty itp, robią z niej śmietnisko. Gdyby nie w/w świństwa, nie przeszedłbym na JO. Zobaczymy co wymyslą w Novej, bo taka grą, która może wszystkich porwać, może być Batek2. Pożyjemy - zobaczymy. Narazie nie ma nic lepszego od następcy BHD, wiec pykam w JO.
Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Raczej o grze w która gra


te laski i ich gierki, czasem ciężko się połapać

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
...taka grą, która może wszystkich porwać, może być Batek2. Pożyjemy - zobaczymy.

Tu się z tobą nie zgodzę, Batek2 z tego co widziałem będzie miał wymagania przybliżone do JO albo i wyższe, a to jest podstawowy problem. Ale to prawda, pożyjemy - zobaczymy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 17:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amok
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: wwa

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Racja, BHD jako multi jest dla mnie prawie doskonala. Gdyby polaczyc rozmach JO z mechanika BHD (strzelanie, poruszanie sie - jest jakies takie lepsze w BHD) i dodac jakis antycziterski mechanizm z prawdziwego znaczenia to wyszedlby ideal.



-a moim skromnym zdaniem "magia" BHD wypływa z prostoty tej gry. Z jednej strony mamy "teatr jednego aktora" w BHD... a generalizując stosunkowo mała arena walki, prostota strzalania (która mnie jako gracza JO obecnie irytuje a nawet smieszy ).
, no i oczywiscie małe wymagania sprzetowe.
Powiedzmy ze na mapie gra 30 osób... kazdy zna lokacje na pamiec i z zamknietymi oczyma smiga po raz 543 na swoją ulubioną miejscówke, niby z latami utarły sie "taktyki" ogólne, kady wie ze na DD trzeba postawic linie, na HoP trymac wejscie z dachów itd...i te kilka przykładowych czynników sprawia ze z taką samą przyjemnoscią ludzi pukają to przeszło 2 lata ale tez taz swieżak który wejdzie pierwszy raz i wyniósł z innych schóterów lub gier tajemną sztuke obsługiwania myszy i klawiatóry da sobie rade jesli wytrzyma 2-3 tyg batów na serverkach i pozna mapy i troszke miejscówek.

No a w JO...jak to juz Yogas nazwał po imieniu "nastepcy BHD"... tak jak w cytacie, gdyby przełozyc strzelanie z BHD do JO to jaki miało by to sens, to jest urok tej gry , wyjąc pacjenta z kałasza z 200-250 m.. hohoh a w bhd snajpera z cara z 600? no problemo Mechanizmy gry: chodzenie poruszanie ??? inne? jakos trudno mi wychwycic róznice...
Nie bede psioczył juz na to BHD bo troszke godzinek swego czasu nad nią posiedziałem, a i tak pewnie sekcja BHD mnie z***** na TS
Co do B2... to jakos nie rozumiem tego optymizmu, przyjdzie B2 i wszystko sie zmieni, nie chce krakac ale B2 bedzie taką samą "porażką" w polsce jak JO,

__________________
słodka chwila zapomnienia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amok Znajdź więcej post'ów przez  amok Dodaj amok do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez amok
każdy wie ze na DD trzeba postawic linie


Achh, do dziś pamiętam jak ze screenami i paintem "w ręku" wraz z Rufusem i Ivanem kreśliliśmy tą "linie". Musicie przyznać że zaskoczyliśmy wszystkich tą taktyką i aż serce rośnie że taktyka wprowadzona przez polski PFT tak sie spopularyzowała

A co do ankiety. BHD była moją pierwszą, więc sentyment zawsze zostanie

__________________
OTO GRUPA WŁAŚNIE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez amok
.........nie chce krakac ale B2 bedzie taką samą "porażką" w polsce jak JO



I tego właśnie sie boje Co by nie mówić, to w BHD bylo tylu graczy, że nie było problemu zebrać grupe zapaleńców, która dzień w dzień, potrafiła po kilka godzin wspólnie pykać w BHD. Niestety, teraz tego nie ma Wydaje mi sie, że powody są dwa. Pierwszy to sprzęt, który musi być lepszy niż do BHD oraz gra, którą należy kupić Druga sprawa, to to co napisałeś w swoim poście. Nie jest to łatwa gra. Wymaga kolektywnego zgrania i godzin treningu strzeleckiego, aby coś sobą reprezentować. Dużo osób sie szybko zniechęca i szukają jakiejś innej alternatywy. Mi powoli przechodzi chęć gry JO i zapewniam, że nie jest to powód jeden czy dwa.

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
I tego właśnie sie boje Co by nie mówić, to w BHD bylo tylu graczy, że nie było problemu zebrać grupe zapaleńców, która dzień w dzień, potrafiła po kilka godzin wspólnie pykać w BHD. Niestety, teraz tego nie ma Wydaje mi sie, że powody są dwa. Pierwszy to sprzęt, który musi być lepszy niż do BHD oraz gra, którą należy kupić Druga sprawa, to to co napisałeś w swoim poście. Nie jest to łatwa gra. Wymaga kolektywnego zgrania i godzin treningu strzeleckiego, aby coś sobą reprezentować. Dużo osób sie szybko zniechęca i szukają jakiejś innej alternatywy. Mi powoli przechodzi chęć gry JO i zapewniam, że nie jest to powód jeden czy dwa.

Pozdrawiam


bardzo możliwe, że fani **********nia zza blaszaka będą usatysfakcjonowani nowym wydaniem DFO:NG, cena w przedsprzedazy zaoceanicznej to około 60 PLN, niech gra kosztuje na naszym rynku 80-90 PLN i wszyscy będą happy, bo nie sądzę by server max 30 graczy był na plenery jak JO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Red face

A ja co od nowej delty nie mam jakiś większych oczekiwań, jak dla mnie może to być gra łącząca BHD i JO a raczej ich najlepsze cechy. BHD jest świetną grą, której sukces powtórzyć będzie Novalogic trudno. JO jest trochę naciągane pod względem walki w dżungli, jak pewnie każdy gracz BHD spostrzegł Team Sabre była jakby zapowiedzią JO, właśnie pod względem walki w lasach wszelkiego pokroju (dość nieudolnych zresztą), to co się nie udało zrobić w TS, zrobiono w JO. Delta force next generation (czy jakoś tak) ma łączyć najlepsze cechy Wszystkich DF, więc tu mnie trochę zniechęca fakt że może to byc powrót do DF1 czy DF2 gdzie większa część gry (jeśli dobrze pamiętam) polegała na snipowaniu co zostało w BHD bardo znienawidzone.
Ale ja się tylko czepiam...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 22:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

naprawdę chiałbym się mylić , ale po milowym kroku do nikąd jakim był JO najprawdopodobniej by nie wypaść z rynku i z braku pomysłu na coś sensownego wypuszczą to coś, pożyjemy zobaczymy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Moim marzeniem - było by aby model strzelania nie był zmieniony ani trochę w stosunku do tego jaki jest w BHD. Może snipowi powinni elevaton zlikwidowac.
Drugie marzenie - to aby mapy były w stylu Meen Street, Culture Clash, Sidewinder.
Trzecie marzenie - aby na każdej mapie były po 2- 4 pojazdy, któe zmieniały by sie w lazeżnosci od trybu gry, i aby przy taktykach te pojazdy były kluczowe. ( Oby jedno AT4 nie załatwiało np ciężkiego czołgu).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Moim marzeniem - było by aby model strzelania nie był zmieniony ani trochę w stosunku do tego jaki jest w BHD. Może snipowi powinni elevaton zlikwidowac.
Drugie marzenie - to aby mapy były w stylu Meen Street, Culture Clash, Sidewinder.
Trzecie marzenie - aby na każdej mapie były po 2- 4 pojazdy, któe zmieniały by sie w lazeżnosci od trybu gry, i aby przy taktykach te pojazdy były kluczowe. ( Oby jedno AT4 nie załatwiało np ciężkiego czołgu).



???

Graj dalej w BHD a Twoje marzenie sę ziści szybko to raz. Dwa po kiego grzyba na tych mapkach (poza desert insertion) pojazdy i to niby kluczowe ? Chciałbyś robić kólka wokół hangaru na EoD lub ostrzeliać z czołgu HoPa ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 05:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

heh, najważniejsze to dobry antyczit, poza tym parę nowych map w starym klimacie oraz jakieś nowe, nie przesadzone bronie i już.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 06:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
heh, najważniejsze to dobry antyczit, poza tym parę nowych map w starym klimacie oraz jakieś nowe, nie przesadzone bronie i już.

No właśnie, przydały by się mapki na których jest gdize sie ukryć (nie gliczując) i arsenał broni na tyle duży aby na każdą mapę inna broń była najbardziej przydatna, a nie latanie z CAR15/M203 na wszystkich mapach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 11:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
???

Graj dalej w BHD a Twoje marzenie sę ziści szybko to raz. Dwa po kiego grzyba na tych mapkach (poza desert insertion) pojazdy i to niby kluczowe ? Chciałbyś robić kólka wokół hangaru na EoD lub ostrzeliać z czołgu HoPa ?



Nie zupełnie, pyknij sobie w Battlefielda1942 to zaskoczysz o co mi chodzi.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Moim marzeniem - było by aby model strzelania nie był zmieniony ani trochę w stosunku do tego jaki jest w BHD. .....


Daj Bóg, żeby właśnie to zmienili!!!! Jak sobie przypomne gunnerów z M60 z celnością snajpera, to mi flaki przewraca. Gdzie tutaj realizm???

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:11.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions