Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Problem z pingiem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Zryty
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Angry Problem z pingiem

Witam serdecznie

Zainstalowalem sobie ostatnio wolfa zeby pograc z kolega przez siec lokalna, sytuacja przedstawia sie w ten sposob ze ja lacze sie do niego bo jestem za firewallem (taka siec lokalna w sieci lokalnej ) normalnie mam do goscia ping okolo 34 ale jak juz sie polacze na server do niego zeby grac to nagle w konsoli wywala mi cos takiego:
WARNING CG_ReadNextSnapshot 4014 > 166
i mam pingi 600. 900, 999, itp.
help me plizzz bo nie mam pojecia co zrobic zeby sobie spokojnie zagrac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zryty Znajdź więcej post'ów przez  Zryty Dodaj Zryty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zryty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

nie rozumiem jak w likalnej sieci można miec ping 36 jak ja gram z kumplem na naszej siecie to ping nie przekracza 5 nie wiem czem ty masz cos takiego ale może ktoś będzie wiedział bo są tu takie mega muzgi na tym bordzie że wszystko wiedzą

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zryty
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

hmm wyglada to tak:

----------internet-----[bramka]----|--------[komp kolegi
| 10.2.3.145]
|
|-------[bramka2
10.2.2.243]-----[moj komp
192.168.2.4]

polaczenia miedzy nami nie ma 1 megabit tylko jakies 256 kilo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zryty Znajdź więcej post'ów przez  Zryty Dodaj Zryty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zryty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

A czy czasami niemasz jakiegos fragmentu tej sieci zwalonej?
Ja na swojej lokanej majac pomiedzy skrajnymi kompami 3 swiche i ok. 20-30m kabla mialem ping prawie zerowy, a na linku radiowym ok. 6km 2-7ms.
Spruboj zainstalowac sobie Visual Routa http://plagae.centrume.krakow.pl/do...y/visual_route/ Ten programik ladnie pokazuje gdzie w sieci jakie sa opoznienia i pakiet losty.

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zryty
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

z siecia wszystko oki bo w cs'a mam ping 40, a pzred polaczeniem w tym menu gdzie sa servery terz jest aldny ping dopiero po polaczeniu sa te pingi giganty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zryty Znajdź więcej post'ów przez  Zryty Dodaj Zryty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zryty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

No oki, ale takie pingi to ja mam czasami na serwery lezace na drugim koncu Polski, a po lokalu to ping niepowinien byc wiekszy niz 5

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

racja ja mam tak samo na lokalnym servie jak juz mówiłem mam ping góra 5 i gramy w odległościach 100m (jakos tak) musisz mieć cos walniete z siecią zapytaj sie admina twojego może on bedzie wiedział albo popros kogos żeby sprawdził ci sieć

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zryty
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

hmm moze sie do konca nie zrozumieliismy z tym lokalem, pingi sa po 40 bo to jest siec lokalna televizji kablowej, (uzylem slowa siec lokalna bo mamy nieroutowalne ipiki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zryty Znajdź więcej post'ów przez  Zryty Dodaj Zryty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zryty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez Zryty
hmm moze sie do konca nie zrozumieliismy z tym lokalem, pingi sa po 40 bo to jest siec lokalna televizji kablowej, (uzylem slowa siec lokalna bo mamy nieroutowalne ipiki


No to musisz bic do kablowki. A moze to jest siec zrobiona jako TYLKO dostep do Inetu i po drodze sa jakies dlawiki (nie smiac sie ze mnie, bo niewiem jak to jest z tymi kablowkami).

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zryty
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

hmm no ale jak tak by bylo to bym nie mogl grac w kanterka a w kanterka grac moge :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zryty Znajdź więcej post'ów przez  Zryty Dodaj Zryty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zryty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Zryty
hmm no ale jak tak by bylo to bym nie mogl grac w kanterka a w kanterka grac moge :/

A co to jest ??

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Killah to taki fajny bajer , ale ty nie musisz wiedziec po co

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez Killah

A co to jest ??


Taka gierca "Kanterek Strajkerek"

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 01:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Siec kablowa ? Jezeli chodzi o chello to problem rozwiazany
Jezeli chodzi o chello nazwa "siec lokalna" moze byc ja najbardziej mylaca . Do znajomego pietro wyzej czasem lacze sie przez Hiszpanie ale bog wiec jeszcze jak inaczej . W najlepszym wypadku gdy polskie lacza dzialaja to laczysz sie przez Warszawe wiec jezeli mieszkasz poza Warszawa to raczej nie bedziesz mial lepszych pingow do kogos kto mieszka naprzeciwko niz do Warszawy . Wystarczy zreszta zrobic tracert -> zawsze ponad 30 hopow , timouty itp .

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:32.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions