Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > jakie MICphones do RW? =)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

Question jakie MICphones do RW? =)

uelkom
jak w temacie - czego uzywacie do RW? jakas konkretna firma? gdzie mozna kupic? za ile? i inne takie
po prostu moje sie rozpadly i potrzebuje czegos:
#1 wygodnego (do grania po 6h i wiecej)
#2 ladnie brzmiacego (w koncu nie chcemy zeby sluchawki wymiekly jak flamer zygnie zza rogu?)
#3 z MICiem zbierajacym moj glos a nie klawiature, pralke i ryki sasiada pietro wyzej
#4 _WYTRZYMALE_ zeby nie bylo ze (Tak jak teraz) przez jakies gupie pudeleczko z volume&MegaTurboBassami sie rozchrzanily kabelki

hmm .. to chyba all
aa - i nie musza to byc najdrozsze sluchawki na rynku, bo te (przykladowo 500pln moge duzo przyjemniej wydac :>

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 07:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kwapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: wawa

Pauli hehehehehe najlepiej qp sobie takie jak mi qpiles moje dzialaja bez zashutu wiec zamiast zawracac ludziom glowe na boardzie wpadnij i sam je dokladnie obejshyj hehehehhehe bo firmy na nich nie uwidzish wiec musish zapamietac jak wygladaja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 07:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kwapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kwapi Znajdź więcej post'ów przez  Kwapi Dodaj Kwapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kwapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kwapi
Pauli hehehehehe najlepiej qp sobie takie jak mi qpiles moje dzialaja bez zashutu wiec zamiast zawracac ludziom glowe na boardzie wpadnij i sam je dokladnie obejshyj hehehehhehe bo firmy na nich nie uwidzish wiec musish zapamietac jak wygladaja


HEHEHEHEHEHEHEHHEHEHE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Powiem szczerze ze do tej pory uzywalem 3 rodzajow sluchawek z mikrofonem i jednego zestawu mikrofon + glosniki. Najlepszy efekt (dzwiek, slyszalnosc, zywotnosc) maja sluchawki Media Tech model MT355. Co prawda poczatkowo bylem negtywnie do nich nastawiony (takie jakies ruchawe, latają w rekach) ale po odpaleniu i testach zmienilem zdanie calkowicie. Nie cisna zbyt mocno a i mikrofon nie wchodzi do geby.

Cena w granicach 50 zł.

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 08:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ins@ne
I'm not mad i'm insane...



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

ja mam mt 357 i nie zamieniłbym ich na inne, cena w okolicach 100 ale jak to brzmi ... no miodzio

tu masz niezły przegląd jeśli chodzi o produkty mediatecha http://www.multistyk.com.pl/slu.htm

Edytowane przez ins@ne dnia 26-04-2002 o godz. 21:13

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ins@ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ins@ne Znajdź więcej post'ów przez  ins@ne Dodaj ins@ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ins@ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

A ja uzywam zwyklych sluchawek+pojedyncza sluchawka z mikrofonem (takie do telefonowania przez komp), ktore mam zalozone na szyi. Moze smiesznie w tym wygladam i sa 2 kabelki, ale osobiscie niezamienilbym tego zestawu na nic innego

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

insane: wiem ze sa niesamowite, bo wlasnie takie mam
a raczej ich resztki ://
polamaly sie kable przy tym faken poodelku z jakims badiewiem
najciekawsze jest to ze jak junioor to polutowal, bez pudelka, mimo ze sie all zgadza .. dzwiek jest badziewny do kwadratu
bo tam jest jakis scalak i on cos obrabia chyba
:///
qna - co za debil je projektowal, sa rewelacyjne - fakt
ale trwalosc to niczym deawoo - wole nie komentowac

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ins@ne
I'm not mad i'm insane...



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

szczerze mówiąc obawiałem się, że to o ten model Ci chodzi ... hmmm...może trafiłeś na badziewny egzemplarz (shit happens)
Ja swoje mam już jakiś czas i na razie odpukać "faken poodełko" 3ma się nieźle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ins@ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ins@ne Znajdź więcej post'ów przez  ins@ne Dodaj ins@ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ins@ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
insane: wiem ze sa niesamowite, bo wlasnie takie mam
a raczej ich resztki ://
polamaly sie kable przy tym faken poodelku z jakims badiewiem
najciekawsze jest to ze jak junioor to polutowal, bez pudelka, mimo ze sie all zgadza .. dzwiek jest badziewny do kwadratu
bo tam jest jakis scalak i on cos obrabia chyba
:///
qna - co za debil je projektowal, sa rewelacyjne - fakt
ale trwalosc to niczym deawoo - wole nie komentowac

pozdrawiam


mam identyko sluchawki hehehe z finalow pamietam ze C4|MAX tez mial takie. One maja takie lolowe pudeleczko na kablu ktore wymaga 2 paluszkow AAA. Te gowno wytwarza takie basiory ze mozg po chwili kapie przez uszy. U mnie tez toto padlo (od nie uzywania chyba), i mik nie dzialal na co zareagowalem profilaktycznym skierowaniem sluchawkami w kierunku sciany nastepnie odciolem owe turbo basowe pudelko (strasznie wkurzajace jak sie majta i ciagnie sluchawki w dol) i postanowilem zlutowac kabelki bez tego. Okazalo sie ze bez tego pudelka nie bedzie dzialac. Fook zlutowalem all do poprzedniego stanu i leza na polce (okazalo sie ze jakis kondensator mial tylko jedna nozke zlutowana, nie wiem po co ), mam teraz encore tez wielkie, mieciutkie, obudowane z kablem idacym tylko z jednej strony i regulacja glosnosci na kablu; podal bym model ale pudelko wywalilem gdzies na finalach ciemno bylo a oferma krzyczal dobra konczcie teraz BK gra uciekac zabierac manatki
pzdr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

A ja lece na MT 356 - i mysle ze jest spox... chocia nie wykluczam przejscia na inne jak mi sie te znudza ....

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja mam tak jak Lew7 Media tech MT356 i jestem z nich bardzo zadowolona a kosztowaly mnie bodajrze 40zl w media makcie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tsumetai
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gliwice

Ja mam dwa głośniki 60W + mikrofon Coby CM-P24 (cokolwiek by to nie znaczyło ) i jest poprostu czad . Zastanawiam się tylko jak mam to przewieźć na następne finały .

__________________
Dodge this...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tsumetai Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tsumetai Znajdź więcej post'ów przez  Tsumetai Dodaj Tsumetai do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tsumetai prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

Thumbs up dzieki

jednak sie do mediatechow przywiazalem, ale .. ze nie chcialo mi sie wydawac znowu 100pln, tym bardziej ze potrzebuje dwoch par (do pracy i do domu :] .. zakupilem model MT355-Aries
maue, wygodne, z MICiem, i na dokladke z malutkim potencjometrem do glosnisci :>
za jedyne 25pln - sama radosc

dzieki za rady, tych duzych niestety jak mowil bel nie da sie naprawic :/
tak samo jak w wawie nie moglem dostac niczego marki Encore :/
ale spox - teraz moge poganiac BiA glosem a nie tylko bindami :]
beware ... Commissar approuchin' :]

ps.
tsumetai - rewelacyjna maxyma :>>>
powiedz tylko jak ten efekt uzyskac w wolfie ;)

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:13.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions