Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Problem małych medyków
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ja protestuje przeciwko takiemu traktowaniu moich wypowiedzi!!! Czy wy mezczyzni wszedzie musicie doszukiwac sie seksualnych podtekstow?
Pysiu tu sa tez dzieci wiec prosze o nieprzeinaczanie moich slow Z gory dziekuje za uszanowanie mojej prosby

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Lightbulb Co do medow

Afisia, wszystko mozna odczytac dwuznacznie.
Jak gram medem i tez staram sie podnosci umierajacych, ale jak nikt mnie nie kryje, lub nie mam ammo to duzo nie zrobie.

Sprobujcie sobie wysoczyc medem pod ostrzalem 3 kolesi i do tego jeszcze jakis karaluch ciagnie ci po plecach - nie zawsze jestes w stanie pomoc .:|
Jesli kiedys kogos nie zdazylem podniesc mowie sorrki.

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: Co do medow

quote:
Napisane oryginalnie przez Omega_Ra
Sprobujcie sobie wysoczyc medem pod ostrzalem 3 kolesi i do tego jeszcze jakis karaluch ciagnie ci po plecach - nie zawsze jestes w stanie pomoc .:|
Jesli kiedys kogos nie zdazylem podniesc mowie sorrki.



Dokladnie... najczesciej uzywane slowa to "i`m a medic", "i need ammo" i "sorry" Heh, a najlepsze sa sytuacje gdy biegam za kolesiem usilujac go podleczyc, dre sie tyle razy na ile antyspam pozwala i`m a medic, a on ucieka jakbym biegl z trucizna a nie apteczka

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

heh

Mam to samo kiedy ganiam za medykami by im dac ammo. Jedna prosba panowie i panie (hi Saari ), jesli chcecie ammo to nie wyprzedzajcie leuta bo nie mam najmniejszego zamiaru ganiac by uraczyc was paczuszka ammo Amunicje moge co najwyzej zostawiac za soba, takze nie gnajcie na leb na szyje do przodu

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Amfisia
gnajcie na leb na szyje do przodu

Przepraszam na czyja leb i szyje? Sorry t juz naprawde ostatni raz

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Angry Medy-lolki

Kurde faktycznie ganie za ludzmi jest denerwuajce. Jesli juz sie zatrzyma to tylko dlatego, ze lezy juz trupem. Jesli gra sie lutkiem i jakis ludek wola ammo to dostaje czego chce. Ale jak przy tym jeszcze do mnie strzela, a widzi ze rozdaje ammo to mnie zalewa. Jak juz dostanie ammo to biegnie dalej nie dajac nawet pteczki za to co mi w plecy wyprol
I to mnie dnerwuje do granic mozliwosci.......

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:52.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions