Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > agresja w q3a
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

agresja w q3a

Ostanio tak sobie gralem botami i ilekroc dostawal ktrorys w dupe to zaraz posylal mi jakas odzywke, badz prowokacje. Po pewnym czasie doszedlem do wniosku, ze boty w q3a nie sa "mile". a przecierz zazwyczaj na servach sa bardzo mili ludzie pelni uprzyejmosci i fair-play dla tego "sportu". jednak boty tego nie ozwierciedlaja. moim zdaniem to blad id. wprowadza do gry ageresje i wiele innych zbednych nam w umyslach rzeczy. Moze mozna zrobic by dodatek ktory by ten stan rzeczy zmienil. Wyobraźcie sobie bota który mówi wam: Cześc stary, moze trochępopykamy. a nie cos w stylu "Prepare to die!". Na końcu spoko grales a nie :"accident happens!". Moze nice frag zamiast "arrgggh!". Quake to w penym sensie sport i powinien być fair-play. Tak jak bokserzy podają sobie ręce. Czy jak piłkarze wymieniają się koszulkami.
co o tym myślicie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Yyyyy ... w sumie pewnie masz racje ale ja sie za bardzo skupiam na grze by patrzec na to co bot mowi

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

J@rzabak, ja mysle, ze Twoj post nadaje sie do Copyrightsow.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: agresja w q3a

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
Czy jak piłkarze wymieniają się koszulkami.
co o tym myślicie?



No skinami mozna by sie wymienic

btw ID chcialo stworzyc swoisty klimat w grze, cos na wzoor walk gladiatorow na smierc i zycie, a kolesie walczacy na smierc i zycie raczej nie beda do ciebie mowic "cze" "fajne mi reke urwales" itp

A to, ze na serverach jest zupelnie inaczej, kolesie sie milo witaja po czym przez kolejne 10-15 min robia wszystko zeby sie zabic no cosh Fajna zabawa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

ustaw sobie /bot_nochat 1 czy jakos tak
ale powiedz czy nie sprawia wiekszej przyjemnosci frag po ktorym gosc sie tak wkurza na ciebie ze monitora o malo nie rozwli i bluzga ile sie da
hm a co do botow to jakos mnie te odzywfki srednia jaraja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

Ja mysle ze agresja w QWAKu jest duza i bardzo uzaleznia i robi z człowiekiem rózne rzeczy popatrzcie chociarzby na mnie i wszystko jasne

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

Ja jednak sadze, ze Twoj problem nie jest spowodowany Quakiem, lecz zbyt ciezkimi zabawkami z dziecinstwie.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
Ja jednak sadze, ze Twoj problem nie jest spowodowany Quakiem, lecz zbyt ciezkimi zabawkami z dziecinstwie.


HEHEHEEH no moze wiesz tata mi z kopalni zmaiast samochodzika to pyrlik przynósł to moze dlatego

(PYRLIK dla niznajacych gwary-cięzki młot uzywany do poszerzania chodnika w kopalni oczywiscie hehe)

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak
cięzki młot uzywany do poszerzania


To jeszcze powiedz co Ci tatus poszerzal?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja popieram wymiane koszulek w wykonaniu pań

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

dopra ten topic zaczol sie na agresji botow w q3 a skonczy sie (a nawet jusz sie zaczela) na agresji ludzi w "real world" :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ewentualnie moze byc jedna pani.... np. Saari

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Hehehehe

Spoko spoko - tylko jak potem wyslemy te koszulki? Mailem???

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler


To jeszcze powiedz co Ci tatus poszerzal?



NO CHODNIK i nie mi tylko na kopalni

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Hehehehe

Spoko spoko - tylko jak potem wyslemy te koszulki? Mailem???


jakim mailem trzeba by w realu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Move
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

qpa?

Nie no.. Miszcze robioncy kłaka specjalnie jebli takie gópie texty botom, zebys ty sie na nie wkórfial i chcial im ciongle skopac dópe . z Tego wynika ze te miszcze to lamy.. ale to tylko takie filozoficzne pszemyslenia

No... konczymy flaszke i do domu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 23:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Moglibyśmy grać modelami Siostra Hunter, Grunt Ministrant, Ojciec Visor itp. w modzie nazwanym Rekolekcje.
Do współpracy nad językim botów zaprosilibyśmy prof. Miodka i biskupa Pieronka (a żeby nie było całkiem nudno - byłego Prezydenta)
Wyobrażcie sobie tę wymianę ciosów kropidłami...

Co do życia botów polecam coolwą stronkę niejakiego Guitarmana z dalekiej i nękanej problemami Argentyny (Mistrz Świata w piłce 2002 roku!!!!) BotsLife

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Agresja to jest to!

Moim zdaniem agresja to podstawa wszystkich czesci q. Jest ona motorem napedowym dla naszych szarych. Wszystkie gry fpp w ktorych sie strzela maja pewnien pierwiastek agresji w sobie. Nie mowcie, ze jak dostaniecie w dupcie na arenie to wam sie adrenalina nie wzrasta, ze zaraz potem macie ochote nakopac gosciowi. Albo np. gracie sobie z gosciem ktory ma 12 lat, dostajecie po dupsku, potem gosciu was wyzywa albo cus. To jest motywaja do dalszej gry!. Moze wyglada to niestosownie, ale dzieki wlasnie tej agresji jestesmy coraz lepsi. Dobrze, ze jestesmy tacy w grze a nie w realu .

Peace

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 09:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Qrcze ludzie nie wiem oczym w ogole mowimy - agresja - jaka agresja, w koncy wszyscy jestesmy dorosli i nasza psychika jest w pelni uksztautowana wiec o JAKIEJ AGRESJI DO CHOLERY MOWIMY !!!!
Ide zamordowac Xaero

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 09:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d00min
son of a gun



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: lancut

Re: Agresja to jest to!

quote:
Napisane oryginalnie przez LaGranda
Dobrze, ze jestesmy tacy w grze a nie w realu .

Peace



Co by nie to q3 i inne fpp opieraja sie na agresji. W zwiazku z tym gry tego typu sa postrzegane za starych zgredow i kosciolkowcow za zle, satanistyczne, nie uczace nic dobrego, wprowadzajace agresje do reala i wplywaja niekorzystnie na umysly mlodych ludzi. Nic juz nie poradzimy na to, ze ludzie, ktorzy niegdy kompa nie widzieli pierdziela glupoty. Zauwazcie jedno w grach fpp mozemy wyladowac swoje emocje na komputerowym przeciwniku i jest to lepsze rozwiazanie niz wyjsc na miasto i kogos oklepac np. dresow (bez urazy MajeS mam na mysli zjbow w dresac ). Wiec widac i dobre strony takich gier ale niestety zgredy i kosciolkowcy tego nie widza... nie widza bo nie chca boja sie do tego przyznac i podwarzac zdanie, ktore wypowiedzieli wczesniej.

...ale wyfilozofowalem czasami dobrze miec matke psychologa

__________________
Str4y
mail: [email protected] (jesli niektorzy nie wiedza to d00min pisze sie przez dwa zera )
www: www.q3world.ngd.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d00min Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d00min Znajdź więcej post'ów przez  d00min Dodaj d00min do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d00min prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Post

W grze jest dokładnie tyle agresji ile wnosi do niej grający.
Myślę sobie, że ID nie daje nam wojny/walki - daje nam z a b a w ę w wojnę/walkę. Przystępując do niej dopiero nadajemy jej takie oblicze, jakie tkwi w nas. Jeśli ktoś w dzieciństwie bawił się pyrlikiem, odgryzał żołnierzykom główki - będzie agresywny. Tylko co z tego? Jakie to ma znaczenie dla samej gry? Nadmiar agresji zdaje się często raczej ograniczać możliwości gracza niż je wynosić na wyżyny. Czy ktoś grający przeciwko mnie jest ucieleśnieniem agresji, zła, destrukcji , czy jest aniołem incognito- nijak nie wpływa na mnie i moją grę. Zerojedynkowy kaganinec nie pozwala na zarażenie się tym. To ciągle tylko piksele, mimo, że steruje nimi żywy człowiek.
La Granda mówi o tym co niektórzy nazywają "sportową złością".
Chyba można nazwać to jakąś odmianą gresji. I tak jak on twierdzę, że może to być emocja budująca.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

No Dobra. Ile razy ktoś z was walił w klawe po tym jak bot cię rozwali, albo baardzo głośno bluzgał (nie ukryjesz się infi!).
Takie odzywki u botów mogą prowokować i kusić los.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Przesadzasz jarzabek ...albo naczytales/nasluchales sie za duzo wypowiedzi madrych psychologow na temat oddzialywania gry na psychike dziecka

Faktem jest ze z tego co widze po graczach to uderzanie rekami w klawiature i brzydkie slowa leca zazwyczaj po przegranej walce z czlowiekiem, gdyz to jest porazka, ktora ktos zobaczyl A jak siedzisz w domu i nikt nie patrzy to nawet najwieksza lamienie przy bocie kwitowane jest tylko stwierdzeniem - cosh ... mam zly dzien

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Gdyby bot miał mnie do czegoś prowokować swoimi dyrdymałami sam bym sobie strzelił w łeb.... Z gumki do majtek...
Mogę się wkurzyć na siebie, ale na AI?????
Może to przechodzi z wiekiem...
To ja przepraszam....

Pisałem w trakcie gdy nadchodził post poprzednika (czki).
O to właśnie mi chodzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d00min
son of a gun



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: lancut

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
No Dobra. Ile razy ktoś z was walił w klawe po tym jak bot cię rozwali, albo baardzo głośno bluzgał (nie ukryjesz się infi!).
Takie odzywki u botów mogą prowokować i kusić los.



No nie wiem jak Ty ale ja nie waliłem nigdy w klawe, co by nie to jakis psychiczny nie jestem (bez obrazy ale to nie jest normalne zachowanie). Do gier trzeba z umiarem podchodzic. Na niektorych dzialaja one uzalezniajaco ale na szczescie ja do takich ludzi nie naleze. Jak bot mnie rozwala to znaczy, ze slaby jestem i trzeba to poprawic a nie walic w klawe... heh to nic nie da. Moj brat np. przezywa gierki bardzo i dlatego matka stara sie mu ograniczac kompa. Ludziom, ktory maja taki problem radze robic sobie przerwy w graniu tak.. pare dni. Po takim czyms duzo lepiej sie gra i mozna czerpac z tego prawdziwa satysfakcjie a nie siedziec przed kompem i w****ic sie o to, ze bot cie rozwalil. Gra powinna dawac przyjemnosc.. co nie?

__________________
Str4y
mail: [email protected] (jesli niektorzy nie wiedza to d00min pisze sie przez dwa zera )
www: www.q3world.ngd.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d00min Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d00min Znajdź więcej post'ów przez  d00min Dodaj d00min do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d00min prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ta....
Co do tej klawy to w ciągu ostatnich dwóch lat miałem jush trzy...

Powracając do tematu. Prównajmy quake do boksu. Tam tez walcza co bezposrednio raczej im przyjemnosci nie sprawia...po meczu jednak mogą być kumplami .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d00min
son of a gun



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: lancut

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek

Powracając do tematu. Prównajmy quake do boksu. Tam tez walcza co bezposrednio raczej im przyjemnosci nie sprawia




A rywalizjacja w Q3 ma sprawiac przyjemnosc...
quote:


...po meczu jednak mogą być kumplami .



Ja po meczu z kumplem w q3 nadal z nim jestem kumplem, a jesli przegralem to motywuje mnie to jedynie do pracy nad swoja technika gry. Przeciez nie bede bluzgal na kumpla tylko dlatego, ze on wygral.

__________________
Str4y
mail: [email protected] (jesli niektorzy nie wiedza to d00min pisze sie przez dwa zera )
www: www.q3world.ngd.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d00min Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d00min Znajdź więcej post'ów przez  d00min Dodaj d00min do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d00min prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

u mnie to jest ja raczej z botami nie gram ale jak jusz gram to nie patrze na to co onE piszą i mnie to nie wkurza ... a jak mnie bot rozwali (hehehe) to sie raczej nie denerwuje chyba ze (bardziej z ludzmi) przegram 1 - 2-ma fragami . Co do klawy to mam wytrzymalą bo jusz 10 miechów trzyma ale duzo uderzen dostala (Logitech ruleZZ) ... bardziej klawa dostaje ze sie komp wiesza nie od q3
dOOmin ty muwisz ze zrobic sobie pare dni przerwy jak denerwujesz sie zbyt czesto i cierpi na tym tfoja klawiatura - dla mnie patrzenie na kompa a swiadomosc ze nie moge grac (kara lub cos) doprowadza mnie do szalu ! Mialem jeden dzien wytrzymac to wytrzymalem do ... 20:00 ...
odzywki botuw sa glupie i bez sensu ... nawet nie potrzebne gdyż to że do ciebie ktoś strzeli rakietą wywoluje agresje
To tyle... nawet dlugi ten teXt ale ten topic tyle wymaga ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 19:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

faktycznie jarzabek jestem niezbyt zrownowazonym czlowiekiem
czasem potrafie sie naprawde wqurwic
podobno jak gralem na slizgu2 to wokolo mnie zebrala sie grupka 15 osob ktore rozbawione byly moimi siarczystymi komentarzami

ps. dobrze ze mnie gazi nie nagral

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
ps. dobrze ze mnie gazi nie nagral

gazi gdzies ty sie wtedy podziewal?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:27.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions