Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Medic ! i inne zwierzeta ;)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Lightbulb Medic ! i inne zwierzeta ;)

kilka spostrzezen po dzisiejszej grze w wolfa, jestem ciekawy czy macie podobne..... do rzeczy:
sporo osob jeszcze sie nie przyzwyczailo ze to jest naprawde gra druzynowa, smigam sobie Medykiem i widze, ze ciezko dostac amunicje, sa takie sytuacje ze L czeka na health nawet jesli nie potrzebuje zanim mi da ammo, to mi wyglada na wymiane a przeciez nie o to ma chodzic, ja daje H i zastrzyk jak trzeba i tylko moge.....
2. ludzie patrzecie zanim rzucicie gdzies ten granat dymny, bo czasem nie da sie nikogo wyleczyc bo dostaje razem z rannymi po plecach od 'wlasnego' L
3. panzerfaust w pomieszczeniu to nie najlepszy pomysl
4. piromani : zanim sie odwrocicie wylaczcie swoja zabawke, chyba ze macie 100% pewnosci ze za wami nie stoi teammate

tyle na razie, pewnie takie'atrakcje' wynikaja tez z tego ze jest sporo ludzi przypadkowych, ktorzy sobie po prostu chca zobaczyc rtcw w akcji i tak im sie podoba ten panzer i miotacz ze sie nie moga powstrzymac, ale litosci
najgorsze jest to, ze raczej ten post przeczytaja akurat nie ci, ktorzy takie numery odwalaja, no ale co zrobic

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2001 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Zgadzam sie. Tez to widze w grze. Radze postrzelac w LT ja gonie nie raz do trenches az skuma o co chodzi i lecze


Dodam tylko ,ze flamer i panzer sa bardzo skuteczne w pomieszczeniach pod warunkiem ze koles mysli... szczeg z panzerem gdzie nie zawsze mozna strzelic! czasem trzeba zginac zamiast rozwalic 3 qmpli i 4 US naraz. Warto pamietac ze obok flamera i panzera masz pistolet! Jest tez skuteczna bronia.

Fakt kolesie ktorzy za wszelka cene chca odpalic pocisk z panzera sa przykrzy na maxa.

Podobnie jest z goscmi ktorzy wrzucaja granaty do vents, nie myslac czy ktos tak siedzi. Starczy rzucic txt jest ktos od nas w vents? Tak samo jak tam wchodzi stw ze pilnujesz ventsow etc etc.

PS: Taki temat bardziej pasuje do MPlayerFAQ juz istniejacego topica


Pozdrowienia

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 03:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Volwerine604
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Szczecin

hehehe nie powiem ale najlepeij wlasnie mi sie fragoje Coltem 1911 ... 2 strzaly w glowe i pa-pa ... tylko ammo sie szybko konczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Volwerine604 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Volwerine604 Znajdź więcej post'ów przez  Volwerine604 Dodaj Volwerine604 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Volwerine604 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KETTLER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide

Fakt kolesie ktorzy za wszelka cene chca odpalic pocisk z panzera sa przykrzy na maxa.


wlasnie zwlaszcza jak axis zaczna napierdzielac w takiego, ten sie mota i predzej swoich zabije niz niemcow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KETTLER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KETTLER Znajdź więcej post'ów przez  KETTLER Dodaj KETTLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KETTLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Ahhh wormsy ... Nie raz na plazy wystarczy maly unik aby worms nie wladowal z bazooki ... a pozniej juz jest po wormsie Na zapalnikow tez jest sposob ale o tym sza

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 01:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Mi sie najlepiej fraguje panzerem, jeden strzal w palec u nogi i papa, szybko sie ammo konczy i dlugo sie laduje


**kiddin**

Ja nie uzywam ronsona od czasu test2 za wolny koles jest, nie uzywam nic co chodzi jak stara chora krowa

Ave POISON

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Talking

ale nie da sie ukryc, ze nic tak nie czysci war room'u z Axis jak ladny strzal z panzera

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez kag
ale nie da sie ukryc, ze nic tak nie czysci war room'u z Axis jak ladny strzal z panzera


Dodaj z tepych axis i celnego bardzo strzalu
Mnie najczesciej jak juz tam wleze to zabijaja swoi w ogniu walki

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Zapomnialbym co do panzerow hehe wczoraj w FWD Bunker po spawnie alies tam , koles od nich spanikowal i wystrzelil z wiadomym skutkiem ale mialem zlew. Mowie wam wredny medyk przed wejsciem do FWD jest gorszy niz all MG na podejsciu

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Rules

Dobra chopaki i dziefczyny. Jak gram medykiem to ciągłe wrzaski w stylu "Medic!.." mnie fkoorzarją. Tak więc, jak zobacze, że ktoś wrzeszczy, to odpowiadam albo "I'm a medic" albo "Jawol" , i wtedy gostek musi czekać, aż przyjde na miejsce, a nie, że ja przyjde, on wykorkuje, i jeszcze mnie alianci rozjebią... Pozatym jest tabelka z imionami teamu i ilością życia, niech nikt nie woła medyka, jak żaden nie żyje .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Rules

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
Dobra chopaki i dziefczyny. Jak gram medykiem to ciągłe wrzaski w stylu "Medic!.." mnie fkoorzarją. Tak więc, jak zobacze, że ktoś wrzeszczy, to odpowiadam albo "I'm a medic" albo "Jawol" , i wtedy gostek musi czekać, aż przyjde na miejsce, a nie, że ja przyjde, on wykorkuje, i jeszcze mnie alianci rozjebią... Pozatym jest tabelka z imionami teamu i ilością życia, niech nikt nie woła medyka, jak żaden nie żyje .



Lepiej tego ujac nie mozna. Dobrze ktos to napisal )


Medikz POWA

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Rules

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
Medikz POWA


A ja stane w obronie "good" lojtnantow. LT Powah !!

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2001 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Talking

no dobra ale zeby juz wszyscy wiedzieli jak grac L :
http://www.activision.com/games/wol...rcade/wolf2.jpg
a dla M:
http://www.activision.com/games/wol...rcade/wolf3.jpg
maniacy miotacza plomieni:
http://www.activision.com/games/wol...rcade/wolf1.jpg

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2001 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Niezła beczka

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2001 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Talking

helou, to znowu ja - wasz ulubiony newsman , jeszcze bez rtcw.fpp.pl. no ale przeciez to mnie nie powstrzyma , a nie znalazlem lepszego watku, a nie bede specjalnie zakladal nowego...whatever:
jesli myslicie ze jestescie juz hardcore rtcw gamers to spojrzcie co robia ini jak siec zdycha albo serwy sa zajete:

http://wea.pcgcentral.com/wolf/


2. pojawila sie sekwencja z intra do wolfa - 5.5 MB ale na razie jest tylko na fileplanet http://www.fileplanet.com/index.asp?file=81871 no i kto ma tam login ?


--

nie bylbym soba gdybym wam nie dal linka, z ktorego bezposrednio mozecie to pociagnac, wiec przebilem sie przez cgi na MGON i oto i on
http://193.45.143.39/132882_wolfstart.zip

poczatek intra - ujecie z kamery cyfrowej, ale mam nadzieje ze i tak warto
--

do not underestimate the POWER of kag

greetz

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Edytowane przez kag dnia 19-11-2001 o godz. 17:39

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BK]FritzKrieg
aka Cujo



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: U.A.C.

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]kag
helou, to znowu ja - wasz ulubiony newsman , jeszcze bez rtcw.fpp.pl. no ale przeciez to mnie nie powstrzyma , a nie znalazlem lepszego watku, a nie bede specjalnie zakladal nowego...whatever:
jesli myslicie ze jestescie juz hardcore rtcw gamers to spojrzcie co robia ini jak siec zdycha albo serwy sa zajete:
http://wea.pcgcentral.com/wolf/



Hamerykance maja nasrane we lbach
Wiec co? Wiec na plasterki ich

__________________


One of us equals many of us. Disrespect one of us - u'll see plenty of us.

IRCnet - #wolfpl, #globalops

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BK]FritzKrieg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BK]FritzKrieg Znajdź więcej post'ów przez  [BK]FritzKrieg Dodaj [BK]FritzKrieg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BK]FritzKrieg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

az sie lezka w oku kreci

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Ja mam w sumie tez kilka spostrzezen.
Zawsze mnie dziwi, respawnujacy lojt, biegnacy do przodu na maxa i zapominajacy, ze czasem mozna rzucic te cholerna pake amunicji, ludzie, to nie na tym polega, ze ja mam biegac i krzyczec ammo po respie (grajac jako medyk) to powinno byc naturalne. Druga sprawa, to nienasyceni medycy, chwyci taki 3 paki, za 5 sec zginie i zmarnuje to co zabral, moim zdaniem, wziecie 2 pak to max. Kolejna sprawa to leci medyk i zaczyna leciec, ma obok siebie lojta i medyka, kogo zaczyna leczyc lojta oczywiscie, to nic, ze zaraz zginie itp. Wyleczyl jednego, brava dla niego :). A co do tematu panzerow, to chcialbym przypomniec, ze jezeli ktos widzi celujacego goscia z panzera, to wbieganie mu pod lufe nie jest najlepszym pomyslem, ile razy zdarzalo sie tak, ze dostawalem kicka, za tk, mimo, ze to tamtego trzeba bylo wykopac za glupote.
Poza tym gra z Kagiem to przyjemnosc:>>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A mnie zadziwia glupota gosci, ktorzy najpierw wrzeszcza po kilka razy "MEDIC!!!!", a gdy uslysza juz odpowiedz - z niewiadomych przyczyn wciskaja "jump". Ostatnimi czasy zdarzalo mi sie to nagminnie, przy czym
1. nie gram zbyt czest medykiem - robilem to, zeby sie przyuczyc i dla teamu.
2. na 6-osobowy zespol bylem jedynym medem (w zespole tym bylo jeszcze 4 LT i 1SD/mauser).

Nie zdziwi Was wiec zapewne, fakt, ze po 5 min takiej gry i przypominania, ze mozna poczekac te 10 sek. wiecej, naqrwi-em na wszystkich TM i wyszedlem szukac lepszych serwow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2002 19:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

ah ah nie dosc ze widze moj staaary topic wyciagniety to jeszcze dostalem komlpementem po oczach *^^* nie pozostaje nic poza dodaniem ze z Barsokiem gra sie conajmniej rownie dobrze

wracajac do teamtu:
jak widze ze L rzuca sobie 2-3 paczki ammo to mnir * strzela, tak se neda normalnie

ale i sa M bez mozgu, niestety, lapaia za ammo i tyle ich widzieli, nie ma szans na pomoc i nieraz lezac widze przebiegajacych obok biegnacych pomiedzy 3-4 przeciwnikow by po sekundzie upasc obok innych teammates, myslenie ma kolosalna przyszlosc

M leczyc i podnoscic L dawac ammo do ciezkiej ospy wietrznej

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 09:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS

2. na 6-osobowy zespol bylem jedynym medem (w zespole tym bylo jeszcze 4 LT i 1SD/mauser).

Nie zdziwi Was wiec zapewne, fakt, ze po 5 min takiej gry i przypominania, ze mozna poczekac te 10 sek. wiecej, naqrwi-em na wszystkich TM i wyszedlem szukac lepszych serwow.



A ja tobie powiem ze tez gralem w 6 lub 7 , bylem 1 medem i bylo cool. Wsio zalezy jacy ludzie.

Powiem szczerze ze nie chce mi sie juz nawet pisac w takich topikach, bo one sa i tak tylko czytane przez nielicznych i nie docieraja do adresatow. Siedzimy tu jak takie strare baby (bez urazy Szanowne Panie ) i ględzimy, ale wiem, ze czasami trza sobie ulzyc, co czynie w tym miejscu

Zobaczycie, po wakcjach bedzie lepiej !

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
A mnie zadziwia glupota gosci, ktorzy najpierw wrzeszcza po kilka razy "MEDIC!!!!", a gdy uslysza juz odpowiedz - z niewiadomych przyczyn wciskaja "jump". Ostatnimi czasy zdarzalo mi sie to nagminnie, przy czym
1. nie gram zbyt czest medykiem - robilem to, zeby sie przyuczyc i dla teamu.
2. na 6-osobowy zespol bylem jedynym medem (w zespole tym bylo jeszcze 4 LT i 1SD/mauser).

Nie zdziwi Was wiec zapewne, fakt, ze po 5 min takiej gry i przypominania, ze mozna poczekac te 10 sek. wiecej, naqrwi-em na wszystkich TM i wyszedlem szukac lepszych serwow.




Goście którzy wreszczą medyk a później jak piszesz z niewiadomych przyczyn wciskają jump to najczęsciej robią to kiedy za chwilę jest respawn. I tu trzeba pomyśleć co jest lepsze - odrodzenie się w respawnie z full życia i ammo (ale mamy wtedy kawałek drogi do prebiegnięcia) albo czekanie na medyka nawet nie czekając na nasz respawn.

Jelonek mówi że wkurza go ciągłe wołanie medic. Czasami trzeba kilka razy powtórzyć bo nie zawsze do medyków trafia to że mają kogoś uleczyć. Poza tym jeśli wołasz medyk, need ammo to na kompasie pokazuje sie kierunek z którego dobiega wołanie o pomoc - dzięki temu medykowi łatwiej trafić do potrzebującego.


Barsok - przed pancerem nie da się uciec - albo zdejmujemy go zanim odpali pancera (pancer odpala się z opóźnieniem 0.75 sekundy). Albo podbiegamy maksymalnie blisko niego dzięki czemu rozwali siebie i nas ale dzięki temu nie rozwali kolegów którzy idą za nami.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety



Barsok - przed pancerem nie da się uciec - albo zdejmujemy go zanim odpali pancera (pancer odpala się z opóźnieniem 0.75 sekundy). Albo podbiegamy maksymalnie blisko niego dzięki czemu rozwali siebie i nas ale dzięki temu nie rozwali kolegów którzy idą za nami.



alez da sie, naprawde da sie, all zalezy od odleglosci ale spokojnie mozna

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2002 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety


Jelonek mówi że wkurza go ciągłe wołanie medic. Czasami trzeba kilka razy powtórzyć bo nie zawsze do medyków trafia to że mają kogoś uleczyć. Poza tym jeśli wołasz medyk, need ammo to na kompasie pokazuje sie kierunek z którego dobiega wołanie o pomoc - dzięki temu medykowi łatwiej trafić do potrzebującego.




Ja czasami pogrywam medem i tez mnie wkurza jak koles wije sie na glebie i 5 razy krzyczy Medic!, gdy caly team nie zyje albo nie ma medow. Mi wystarczy ze raz sie powie Medic, Ammo i zaraz reaguje.

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no wiesz D@ARK_LORD ale może ten ktoś myśli że niedowidzisz i niedosłyszysz dlatego tyle razy sie wydziera a przykład tez mam bo dzisiaj grałem na niemieckim servie i koleś drze morde MEDIC! MEDIC! a w teame był 1 i nadodatek martwy to musiał być kompletny LOL

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2002 02:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

grrrr

Ja to wogole jestem szczcesliwy jak prosze o ammo i nie cha mi dac to strzele liutowi w nogi albo obok niego. Ostanio miewam tak, ze jak walne komus w nogi to on mi albo wali strzal w glowke(zajebisty pomysl) albo wogole mi sie zdarzylo ze gosc mnie zabil (a taga klanowego mial i to nie byle jakiego):{
PS: Jak nie macie humoru i wam sie nie che nie grajcie!

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrOs
GrOsik T3



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Bialystok

Angry

Powiedz i na drugi raz nie strzelaj mi w plecy. Jezeli ktos wie o co chodzi w RTCW, to daje ammo kiedy moze. Bede tepil ten durny zwyczaj strzelania w plecy.

Pozdr

__________________
T 3. GrOs

IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrOs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrOs Znajdź więcej post'ów przez  GrOs Dodaj GrOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Cool to nie jest takie złe :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez [BK]GrOs
Bede tepil ten durny zwyczaj strzelania w plecy.




...heh Pamiętam , że "pionierem" , jeśli chodzi o takie zagrywki był ex-BK - [BK]NoOne aka Frytka Widziałem nieraz akcje jak wybija pół tem'u tylko przez to , że ktoś mu tej paczki z ołowiem nie rzucił ... Ehhh Mi się to zawsze podobało , jak koleś co dostał TK ew. lekko go Fryta poturbowała i coś fikał na globalu - to jeszcze dostał zrypy SpoXXX akcja

Zatem Gr0s jesteś w błędzie - tradycje trzeba kultywować

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 02:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

OK

quote:
Napisane oryginalnie przez kag


alez da sie, naprawde da sie, all zalezy od odleglosci ale spokojnie mozna



To ja ci proponuje pojedynek 1/1 - mapa i lokacja do wyboru. Zasady są takie że ja wezmę pancera a ty nie bedziesz mógł we mnie strzelać tylko będziesz mógł uciekać. Zobaczymy ile razy uciekniesz.

Po prostu w Wolfie pole rażenia pf-a jest tak zajebiście duże że sama ucieczka bez wcześniejszego ubica pf-a jest niemożliwa.

BTW chyba najlepszy sposób ucieczki przed pf-em mają allies z wagonika na mp_ice, kiedy chcą wziąść flagę. Mogą albo czekać aż wleci do wagonika pf albo zeskoczyć i zrobićfeel to his death .

Polecam strzelanie do drzwi w ruchomym wagoniku z pf-a na ICE
każdemu operatorowi pf-a - świetny trening

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 05:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Re: grrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Scarab
Ja to wogole jestem szczcesliwy jak prosze o ammo i nie cha mi dac to strzele liutowi w nogi albo obok niego. Ostanio miewam tak, ze jak walne komus w nogi to on mi albo wali strzal w glowke(zajebisty pomysl) albo wogole mi sie zdarzylo ze gosc mnie zabil (a taga klanowego mial i to nie byle jakiego):{
PS: Jak nie macie humoru i wam sie nie che nie grajcie!



Ja tak robie .... np startujemy z plazy i dalem arta (widac go dobrze a i medyk widzial ze lokalem przez lornete), po 5 sek. slysze "i need ammo" odpowiadam "negative" no i w tym momencie kulka w plecy (**** a powiedzialem negative) no to wtedy nie wyrabiam i kasuje... sorry ale takiej glupoty nie beda znosil

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:18.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions