Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Jak Czytam To Forum To Mi Sie Smiac Chce... Reszta W Srodku
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

Jak Czytam To Forum To Mi Sie Smiac Chce... Reszta W Srodku

DYSKUSJE NA TEMAT PIRAT CZY NIE TO GUPIE ALBO STATYSTYKI I JAK CHCECIE STATYSTYKI TO IDZCIE NA CSPORT.NET. TAM SA STATYSTKI GRACZY SOF 2 WSZYSTKICH Z ORGINALNA GRA NIESTET NASZA SOF 2 SCENA TO PARODIA PO POROWNANI NASZYCH STRON JESTEMY OPUZNIENI O JAKIES 3 MIESACE ZAGRANICA ROBIA JUZ MODY DO SOFA A U NAS NAWET CLANOW NIEMA BO JAK PISZE JEDAN CD KEY JEST ZA DROGI SMIAC SIE CHCE LUDZIE OBUDZCIE SIE NA BETA JUZ NA ZACHODZIE NIEGRAJA BO MAJA CALA GRE ALBO TE PYTANIA JAK WLONCZYC KONSOLE HEHE ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lol, czy oni nigdy nie odejda?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2002 21:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

bosh.. stary.. poczytaj sopie sof.fpp.pl i tam masz stronke o clanach.. nie ma u nas klanow? jakies ci 13 czy 14 tam widze... po drugie to skoros mondrala taki to zacznij robic mody u nas to bedziemy do przodu.. i tak przy okazji to tez mam pelnom wersje orginalnom gry wienc czasem sie koles pochamuj.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 00:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

Cool odpowiedz

NO i co ze pisz sklad clanow i co agdzie one graja bo jakos niewidzialem nigdzie ich serverw ani tych ktozy graja a gram po 8 godzin dzienie na roznych serverach i jakos niewidzialem nikogo z tych clanow albo sa tacy ciency ze graja po lan albo tylko pisz ze sa w clanie .... na scianie tez pisalo c.... itp. jak mi napiszesz gdzie graja to chetnie popatrze i zagram zobaczymy czy sa tacy dobrzy JA jestem 392 w STATYSTYKACH i nie jestem najlepszym graczem gralem z lepszymi o siebie i watpie zeby ci twoj clanowicze jak ich nazywasz grali lepiej jak niewierzsz to sprawdz gram w eliminacie ksywa <<<TOM>>> csport.net. strona ze statystykami ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 02:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Teuton
Pełzająca Bundeswera



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Marki

Człeku !
Takiś 'Gieniuś' to czemu Sam nie poprowadzisz board'a "tak jak trzeba".Mówisz, że jesteśmy opóźnieni o trzy miechy zgoda, ale nasze dochody są 'opóźnione o 25-27 lat i z tąd pytanka o piraty i oryginały. Pytania jak uruchomić konsole ? A przypominj sobie jak zaczynałeś jako LESZCZU kat.0 bez możliwości wsparcia w necie i po Polsku , teraz "JA jestem 392 w STATYSTYKACH" to znaczy, że 391 ludków widząc Twoją ksywę cieszy mordki z myślą: "- mięsko psypełzło " więc nie rzucaj się jak wściekły mastiff tylko Napisz jak Będziesz numero uno w stats'ach. I najważniejsze Żebyś złapał to jest board a nie room ICQ tutaj jest miejsce dla wszystkich, którzy tak czy inaczej są związani z grą SoF or SoF2, więc na przyszłość weź poprawkę na tych którzy zaczynają i nie rób więcej dymu.
P.S
bez uraz

__________________
Teuton GG#4805299
Niema prawdziwego szczęścia bez prawdziwych potrzeb
<<< VOLTER >>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Teuton Znajdź więcej post'ów przez  Teuton Dodaj Teuton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Teuton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

scena sof2 w poslce zakonczyla sie na mp test bo wsyzscy tylko graja na InetCafe i bez niego zyc nie moge i nawet jak maja pelne wersje na na mp test graja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]snO
Iceman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Krynica

Re: odpowiedz

quote:
Napisane oryginalnie przez tom2525
NO i co ze pisz sklad clanow i co agdzie one graja bo jakos niewidzialem nigdzie ich serverw ani tych ktozy graja a gram po 8 godzin dzienie na roznych serverach i jakos niewidzialem nikogo z tych clanow albo sa tacy ciency ze graja po lan albo tylko pisz ze sa w clanie

nie wszyscy muszą grać na tych samych serwerach co ty!
jak board ci się nie podoba to po prostu nie przychodź tutaj i nie zakładaj durnych topiców!!

__________________
"Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]snO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]snO Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]snO Dodaj [FPP]snO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]snO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rebelyell
exeq7or



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 100lica

Ciekawe, ciekawe. Patrzyłem na statystyki na csport. Poszukałem człowieka o nicku <<<TOM>>>. Znalazły się dwie takie osoby, obie grające w sof2. Jeden grał tylko w elimination i był .... na 2137 miejscu. Drugi był bardziej "wszechstronny" bo grał w CTF, DM, TDM i Elimination i tylko w tym ostatnim przypadku był niezły (233 miejsce). Reszta to najogólniej mówiąc żenada (pozycje 50138, 67120 i 33857). Innymi słowy nie ma się co sadzić panie tom bo do specjalisty to ci jeszcze bardzo daleko, a i trochę skromności by się przydało.

__________________
Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas, and za
każdym cornerem czai się danger ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rebelyell Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rebelyell Znajdź więcej post'ów przez  Rebelyell Dodaj Rebelyell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rebelyell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

Cool heheh podaj mi swoja pozycje ...

<<<TOM>>> 233 pozycja w eliminaci to ja bo gram w eliminacie i tylko to sie liczy dm inne ctf sa jak to lubi dla rozrywki ale w eliminacie graja nailepsi co do skromnosci to jaka masz ty pozycje ? SPECJLISTO ? sprubuj wygrac sam w eliminacj runde to po gadamy !!! 1 vs 4 lub 1 vs 5 bo ja to juz robilem !!! pozatym zobacz na date jak patrzysz w statystykach kiedy dana osoba grala ostatni raz jak lubisz gupie latanie z flaga to se w to grej specjalisto!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2002 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rebelyell
exeq7or



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 100lica

quote:
<<<TOM>>> 233 pozycja w eliminaci to ja

wszystkie pozycje to ty
quote:
gram w eliminacie i tylko to sie liczy

jasne tylko to się liczy bo jaśnie pan w to gra, a to że najwięcej ludzi gra w infiltration i TDM to mało istotny szczegół
quote:
co do skromnosci to jaka masz ty pozycje

6011 w trybie DM i 3028 w TDM. pozycje nierewelacyjne ale w porównaniu do twoich w tych trybach i do tego ile ja w to gram (może 2 godziny tygodniowo) a ile ty (8 godzin dziennie - nawet nie skomentuję) to i tak jestem "mistrzem". Elimination mnie nudzi
quote:
w eliminacie graja nailepsi

nawet jeśli to ty się do nich nie zaliczasz choćby dlatego że najlepsi potrafią pokazać klasę w każdym trybie. to po pierwsze, a po drugie to w elimination widziałem najwięcej kamperów ze wszystkich trybów w które grałem (grałem we wszystkie). wątpie czy to jest oznaka bycia najlepszym
quote:
sprubuj wygrac sam w eliminacj runde

zrobiłem to jeszcze na teście i nie widzę powodu do dumy
quote:
1 vs 4 lub 1 vs 5 bo ja to juz robilem

a co mieli mega laga i mogłeś poszaleć spróbuj wygrać mając tylko nóż z gościem który ma granatnik MM1. ja to zrobilem pare razy i nadal nie widzę powodu do takiej dumy
quote:
zobacz na date jak patrzysz w statystykach kiedy dana osoba grala ostatni raz

jak ktoś jest dobry to jest dobry cały czas, niezależnie czy grał miesiąc temu czy wczoraj
quote:
jak lubisz gupie latanie z flaga to se w to grej

nie obrażaj ludzi bo jest ich więcej od ciebie, poza tym harcerzyku spróbuj się przebić do bazy wroga, zabrać flagę i wrócić z nią do swojej bazy.

To by było na tyle w kwestii ruszania tego g... więcej już nie mam zamiaru się tym paprać, a ty <<<TOM>>> jak jesteś zakomplesionym kurduplem z maleńkim przyrodzeniem który przy pomocy gry komputerowej próbuje coś sobie i innym udowodnić to graj dalej te 8 godzin dziennie u czubków napewno chętnie cię za jakiś czas przyjmą.

__________________
Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas, and za
każdym cornerem czai się danger ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rebelyell Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rebelyell Znajdź więcej post'ów przez  Rebelyell Dodaj Rebelyell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rebelyell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

TOM2525 jesteś denkiem które nie potrafi grac zespołowo i dlatego pewni tak jarają cie własne akcje .... zresztą szkoda klawiszy na takich jak ty - ponagrywaj sobie własne demka i oglądaj je non stop a na boarda lepiej nie przyłaź jeśli masz ludziom psuć samopoczucie.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Ostatni raz jak widziałem na servie typa o takiej śmiesznej "mysiej" ksywce TOM to jakoś dostawał po czterech literach. I jakoś na kilometr zalatywało dzieciakiem .... ile masz lat synku? Bo do podwójnego 25 to chyba ci jeszcze duuuuużo brakuje.
A co do eliminacji - nie lubie bo się tam masa kampów ze śpiworami czai ... smutne.

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

Cool

ciupago niezucaj sie bo ci sie ostrze zlamie jak myslisz zes taki dobry bo w tdm dobrze grasz to mysl dalei kazdy moze zabic mnustwo gosci jak co chwila ma respawn a co do eliminaci to granatniki i lag niema bo niegram z takimi lamerami co maia modemy jak ty 1 granatniki i rpg sa zablokowane na wiekszosi serverow to nie sztuka rozwaloc goscia z granatnika z 50 metrow sprobuj z mp5 alboo ak lamerze jak takis dobry 2 co do campowani to jak myslis ze ktos zatrzyma sie na 5 sekund i nie biegnie jak gupi to zal mi cie biegni dalei miesko niech cie miela

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

hehe rebel twoje miejsce w statystykach 90,534 hahah

smiac mi sie chce nic ujac nic dodac ahahahhahaha gdzie te twoje akcje a pozatym grasz tylko w inflirtacje lamerze i to kiepsko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

Kulla a ty jak masz miejsce ciekawy jestem czy zabraklo cyfr zeby je napisac na serverze hahaha

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]snO
Iceman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Krynica

no chlopaki zaczynacie sie wyzywac więc KONIEC! zamykam topic!!
tom2525 na przyszłość radzę nie zakładać podobnych topiców, jak juz powiedzialem wczesniej: nie podoba sie to pa, pa!!

__________________
"Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]snO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]snO Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]snO Dodaj [FPP]snO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]snO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:13.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions