Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Zasoby > Kosz > fan klub w wolowie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
jacoolo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2005
Lokalizacja: Wołów

fan klub w wolowie

Witam

jestem z wolowa, interesuje sie grami szczegolnie FPS, i fajnie by bylo z kims powymieniac wrazenia

jezeli jest ktos, kto kolwiek z wolowa i ma podobne zainteresowania i chcialby pogadac o grach, a moze nawet zrobic jakiegos moda np do D3 to czekam na odzew

jacoolo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2005 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jacoolo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jacoolo Znajdź więcej post'ów przez  jacoolo Dodaj jacoolo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jacoolo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A mozesz chcesz deszke dla 100kg chlopca? A moze logo quake na plecak typu kostka? A moze wiesz dlaczego faceci maja sutki?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2005 21:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
A mozesz chcesz deszke dla 100kg chlopca? A moze logo quake na plecak typu kostka? A moze wiesz dlaczego faceci maja sutki?
a ja jestem z Wawrzyszewa. szukam przyjaciół.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2005 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

ja jestem z internetu. szukam życia

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2005 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a ja po prostu jestem, i szukam kobiety...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2005 16:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Re: fan klub w wolowie

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
A mozesz chcesz deszke dla 100kg chlopca? A moze logo quake na plecak typu kostka? A moze wiesz dlaczego faceci maja sutki?

A moze szuka tapet robocopa? a moze szuka zaufania? kolegi z silowni? zimian na bordzie? ew. babcie robiaca super drinki...

edit: a ja jestem z burdelu i szukam swojego kota

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2005 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

To że ktoś jest z małej miejscowości to nie znaczy że można sie z niego wyśmiewać.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2005 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
To że ktoś jest z małej miejscowości to nie znaczy że można sie z niego wyśmiewać.


Ignorant

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2005 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

On tak mówi bo sie wyprowadza na zadupie

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2005 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jacoolo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2005
Lokalizacja: Wołów

gdybym wiedzial ze takie interesowanie wystapi to bym jeszcze linkaz reklama wrzucil

w sumie to dosyc ciekawe zjawisko -nteresowac sie temat ktory w sumie odpowiadajacych nie interesuje

hm, to bardzo ciekawy, pod wzgledem psychologicznym temat

widac jakies slowo w temacie, lub wrecz kolejnosc umieszczonych slow maja jakas czardoziejska moc skoro zwrocily uwage osob z poza wolowa jak sadze

no pieknie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 05:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jacoolo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jacoolo Znajdź więcej post'ów przez  jacoolo Dodaj jacoolo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jacoolo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ojej, popatrzcie jak pieknie nas psychooologicnie zaanalizowal. Zostalismy krolikami doswiadczalnymi w jego chorym eksperymencie! On pewnie jest zydem, masonem i na dodatek brudnym cyklista!!!111!1!1!1111 JESTESMY ZGUBIENI!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 07:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

trzeba było sobie darować postowanie w 2 miejscach...

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

@jacoolo: spozniles sie o dobre kilka lat

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 08:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jacoolo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2005
Lokalizacja: Wołów

no to mnie macie

masonem jestem fakt juz od dawna
nie ma to jak to te tajne spotkania elity w po godzinach pracy

jak mnie poprosice to wam zalatwie wejsciowke na taka masonska impreze

ach zenada ta cala rozmowa
zenada doprawdy

pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jacoolo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jacoolo Znajdź więcej post'ów przez  jacoolo Dodaj jacoolo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jacoolo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Czego Ty od nas wymagasz ?

Nam juz siwieja wlosy, rosnie garb, Saari jest juz bezplodna ze starosci ( ) , wiekszosc z nas ma prostate i sztuczna szczeka.

Starosc nie radosc

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie, on chcial abysmy mu znalezli przyjaciol z Wołowa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 11:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

ROTFL
ej zalatw mi wejsciowke na masonska impreze zapewne anouar i defkrusz tez by byli zainteresowani

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jacoolo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2005
Lokalizacja: Wołów

nie ma sprawy wezme wszystkich, tylko jeden warunek - jajca przed wyjsciem umyc bo tam niezle laski przychodza i zeby potem wstydu nie bylo

druga sprawa to musicie sobie jakis gazdzet sprawic, wypasiona komora albo autografa od Kaczora Dolnalda, to robi wrazenie na wsi (ja i reszta masonow spotykamy sie na wsi bo w miescie to sami hiphopowcy chodza i na krzywego cha sie zawsze wkrecic

no a co do waszego wieku - hm, starzy jestescie, to jakies tak 17 lat co?

no ja mam 13 i juz czuje ze wychodze z branzy, na szczescie mama kupuje mi Komputer Swiat i wiem ze caly czas jestem na topie

pozdrawiam
i namawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jacoolo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jacoolo Znajdź więcej post'ów przez  jacoolo Dodaj jacoolo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jacoolo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Czego Ty od nas wymagasz ?

Nam juz siwieja wlosy, rosnie garb, Saari jest juz bezplodna ze starosci ( ) , wiekszosc z nas ma prostate i sztuczna szczeka.

Starosc nie radosc


a ja moge sie pochwalic przepiekna proteza kregoslupa i potylicznej czesci mozgoo

quote:
Napisane oryginalnie przez jacoolo
nie ma sprawy wezme wszystkich, tylko jeden warunek - jajca przed wyjsciem umyc bo tam niezle laski przychodza i zeby potem wstydu nie bylo

druga sprawa to musicie sobie jakis gazdzet sprawic, wypasiona komora albo autografa od Kaczora Dolnalda, to robi wrazenie na wsi (ja i reszta masonow spotykamy sie na wsi bo w miescie to sami hiphopowcy chodza i na krzywego cha sie zawsze wkrecic

no a co do waszego wieku - hm, starzy jestescie, to jakies tak 17 lat co?

no ja mam 13 i juz czuje ze wychodze z branzy, na szczescie mama kupuje mi Komputer Swiat i wiem ze caly czas jestem na topie

pozdrawiam
i namawiam


myj jaja rolniku

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

temat do kosza.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Sadysta!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 19:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

brawo! w koncu swieze miesko z zewnatrz
miejmy nadzieje ze jacoloo sie nie obrazi ze topic tu wyladowal, w sumie to powinien byc z tego dumny

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

on tylko przyjaciół z wołowa szuka - nie niszcie jego psychiki

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

quote:
Witam

lubie wo�owine, interesuje sie grami szczegolnie FPS, i fajnie by bylo z kims powymieniac wiertarki

jezeli jest ktos, ktokolwiek z wolki koziej i ma podobne zainteresowania i chcialby pogadac i tak dalej, a moze nawet zrobic jakiegos moda np do mortal kombat 18 to czekam na krowe


Post neutralised

__________________

www.tommy.k9.pl
one day it's gonna be done...i guess

Ik hou van nederlands... Heeft je dat niet geweten?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

Re: fan klub w wolowie

quote:
Napisane oryginalnie przez jacoolo
Witam

nie jestem fajny, a tym bardziej zajebisty, interesuje sie krowami szczegolnie FPS, i fajnie by bylo z kims powymieniac wrazenia

jezeli jest ktos, kto kolwiek z klewek i ma podobne zainteresowania i chcialby pogadac o kosmitach, a moze nawet zrobic jakiegos moda np do Klewki's Wars 10 to czekam na odzew

Oddaje czesc Krowie i calemu Koszowi

jacoolo


spoko

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2005 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jacoolo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2005
Lokalizacja: Wołów

Re: Re: fan klub w wolowie

wszystko jest fajnie tylko nie podpinajcie mnie pod teksty ktore nie napisalem

ma sie przeciez juz renome na tym forum(moge kazdego nauczyc jak rozruszac nawet najbardziej dretewe z dretwych), i to zrobiona w kilka dni

tak wiec, zadnych tekstow pod moj nick, to obniza mi reputacje, to sie moze skonczyc totalna klapa

laski przestana leciec na moj bryloczek z korkiem od zlewu

swoja droga to wielu sie zainteresowalo tematem, przypominam FANKLUB.

I chociaz odpowiedzi sa z poza tematu to wiem ze tak naprawde chcielibyscie cos takiego zmontowac

to kiedy zaczynamy?

pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2005 07:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jacoolo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jacoolo Znajdź więcej post'ów przez  jacoolo Dodaj jacoolo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jacoolo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

ten temat leży w koszu - czego się spodziewałeś?

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2005 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez jacoolo
hm, to bardzo ciekawy, pod wzgledem psychologicznym temat



To wcale nie jest temat ciekawy pod wzgledem psychologicznym

Poza tym, tu wszyscy sa pr0 3133t wiec nie wiem, czemu ich nie rozumiesz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2005 07:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

musi sie przyzwyczaic bo inaczej bedzie zryjemy mu leb jak to w koszu bywa

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2005 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jacoolo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2005
Lokalizacja: Wołów

eh, niepotrzebnie temat rozpoczynalem

mea culpa

czas wyczyscic bryloczek co by sie jutro na miescie ladnie swiecil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2005 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jacoolo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jacoolo Znajdź więcej post'ów przez  jacoolo Dodaj jacoolo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jacoolo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:48.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions