Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Sprostowanie WH on CB
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Nokio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry Sprostowanie WH on CB

Mimo tego, ze teraz zmieniam nick pragne wyjasnic co sie stalo. Otoz w czasie meczu, ktory akurat przegrywalismy dostalem komunikat na gg, ze moge dostac wallhacka, ktory umozliwi lepszy wynik owego meczu. Ciekawosc nie pozwolila mi byc asertywnym i odmowic tego czita. Wlaczylem go na ostatnie 10 min meczu, zeby zobaczyc jak to gowno dziala i stalo sie.......niestety zniszczylem swoja reputacje i dostalem bana na CB . Moze zalatwie zmiane IP i jakos mi sie uda powrocic do swiatowej sceny SOF2. Po 2 wogóle nie zamierzałem używać WH ponieważ sam mam negatywne nastawienie do cziterów i źle czółbym sie w ich roli.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Nokio/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2003 22:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

heh .. Nokio .. no comment jest takie przysłowie "ciekawośc to 1 stopień do piekła " ... zmiana nicka ci nic nieda... :o .. gl i nienawidze cziterów !!

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2003 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

hmmm... ciekawość jest g***o warta. Samo poszukiwanie walhaków w celu przetestowania było już piętnowane. Dobrze by jeszcze było żebyć podał kto był taki miły że zaproponował ci haka ...
Tłumaczenie tłumaczeniem, ale cziterów jest coraz więcej i ostatnio sporo z nich omija PB. Wyjątkowa szkoda że kolejny polak okazał sie naiwnym dupkiem i użył czitów. Pomijając to że samo uzywanie haków w grze jest wyjatkowym draństwem to użycie ich w trakcie oficjalnego meczu w ramach CB jest po prostu głupotą i żenadą. Niestety, jak widać przykład JAFa i rozpadu GoD z powodu jego lamerstwa nie wszystkich nauczył omijać czity i cziterów z daleka

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2003 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Unhappy

nokio widzisz po co żeś to gówno używał ?! ? !
**** ****** czity na **** to jakiś **** to zrobił
grrrrrrrr widzisz nokio przez to musiałem cie usunąć z nbk|

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2003 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

hmmmm... a Pilca tez już usunołeś z klanu ???
http://www.clanbase.com/zforummsg.p...e=1&table=f <-- link do wypowiedzi o jego czitach na forum CB. Nie ma jak podlinkować do całego wątku, ale w kolejnym tekście Pilcu przyznaje sie do czita. oczywiście "tylko testował".
tiiaaa tylko ze wiekszosc złapanych na publicznych serwach cziterów mowi ze "tylko testowali". A co jesli testy wypadna pomyslnie i nie zostana złapani ? Beda dalej czitowac bo beda bezkarni.
Jest sporo inicjatyw anty cziterskich i mam nadzieję ze niedłogo złapanym oszustom coraz trudniej bedzie znaleźć serwer na którym nie beda mieli bana. Do samego PunksBusted zgłoszono ostatnio chyba 120 graczy SoF2 złapanych przez PB. Mają oni permanentnego bana na wszystkich serwerach związanych z tą inicjatywą.
Mam nadzieje ze nikogo z czytających ten tekst nie trzeba bedzie nigdy banować za oszustwa. Pozdroofki

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2003 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

a może załozymy clan cziterów .. Polski ownage na CB

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 07:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
a może załozymy clan cziterów .. Polski ownage na CB

ok

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

kolejny zasmarkany dupek jaki klan taki kram

wycinek z banlisty naszego servera

name: nbk|plicu
reson: wallhack
1a760fb93b3c46fa860e167e6816fba2
*.76.216.5
name: nbk|nokio
reson:wallhack
*.160.35.220

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez ebola
kolejny zasmarkany dupek jaki klan taki kram

wycinek z banlisty naszego servera

name: nbk|plicu
reson: wallhack
1a760fb93b3c46fa860e167e6816fba2
*.76.216.5
name: nbk|nokio
reson:wallhack
*.160.35.220



odwal sie od nbk i sie przywal do swojego sith nara lolu

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Sith jest w porządku - jak dotychczas żaden z nich nie czitował.
Natomiast w Twoim klanie złapano już 2ch cziterów. Zacytowanie fragmnetu listy banów jest tu całkiem na miejscu. Myślę, że nie jest to ocena całego klanu, tym bardziej, że po ujawnieniu cziterstwa niektórych jego członków, inni powiedzieli że nie będą brali w tym udziału. Jest to ocena konkretnych osób. Prosta zasada "raz czitujesz - jesteś oszustem na zawsze" w ich wypadku może przyjąć ostre formy. Taką formą jest zbanowanie ich na serwerze. Nie jest to Twój serwer, a jego admin ma prawo pokazać że walczy z cziterami bez pardonu.
BTW. Jestem w trakcie pisania małego artykuliku o czitach. Może niedłógo pojawi sie na sof2.pl . A na razie tłumaczenie "ja tyklo testowałem" brzmi idioitycznie. A Tobie tylko przynosi wstyd to że bronisz oszustów.

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weDeL
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Witam.
Na scenach gier w których uczestniczyłem wcześniej takie sytuacje również się zdarzały i przyłapany delikwent tłumaczył się dokłanie tak samo:chciałem prztestować ,siedziałem na cpu kolegi bądź cafe na którym to już było itp. itd.Niestety we wszystkich grach multi pojawia się ten problem.Nie da się zwalczyć tego całkowicie ale należy to potępiać i możliwie utrudniać życie takim oszustom.Nie wiem właściewie po co sięgają po ten syf ,chyba tylko po to aby się dowartościowaćgdyż na równych zasadach ustępują innym lepszym od siebie ,ale taka jest kolej rzeczy jedni są lepsi drudzy są gorsi i z tym trzeba się pogodzić.Najlepszymweryfikatorem umiejętności takich osob zawsze były turnieje offline , gdzie ku wielkiemu zaskoczeniu takie osoby nic nei pokazywały.W moim przkonaniu winowajcy powinni być zbanowani na wszystkie rozgrywki na scenie ,rożnego rodzaju turnieje,puchary,ladery itp.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 19:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Mądrze prawisz kolego i należą Ci się brava !
Zgadzam się z przedmówcą. Żeby było weselej - jestem w trakcie pisania większego artykuła dla sof2.pl na temat czitów i cziterów. Znajdą się tam między innymi opisy typów cheatów, skriny z PB oraz opis metod identyfikacji i eliminacji oszukujących łobuzów.
Mam nadzieję, że dzięki współpracy ze strony adminów niektórych polskich serwerów uzyskam również materiał ilustracyjny
Być może uda się równierz zrealizować pomysł polskiego PunksBusted.com czyli listy przyłapanych oszustów, których dane (guid, ip, nicki) będą udostepnione adminom serwerów. Dzięki takim działaniom możliwa bedzie eliminacja tych nędzników ze zdrowej społeczności graczy

Pozdroofki

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nokio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

przesada

Kulla, troszke przesadzasz. Jeżeli ktoś rzeczywiście wielki temu użył czitów nie znaczy, że ma być zbanowany na wszystkich serwerach! Rozumiem, że można być złym, chamskim ale bez przesady. To tak jakby każdego przestępce skazywali na śmierć lub dożywocie, to bez sensu, prawda? Ja osobiście dalej chce grać w moją ulubioną grę jaką jest SoF2 i nie zamierzam czitować. BTW nigdy tego nie robiłem ale i tak mnie nie słuchacie.

ps.
Papież wybaczył człowiekowi, który chciał go zabić. Ty wybacz mi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 00:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

imho zbanowanie powinno byc czasowe.. i 3 stopniowe.
1/ najpierw na tydzien jesli sie nie poprawi i znowu bedzie czitowal to
2/ na miesiac jesli i po tym mu nie przejdzie to
3/ permban jesli sie uzytkownik nie poprawi juz kompletnie
powinno pomoc ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

Re: przesada

quote:
Napisane oryginalnie przez Nokio
Jeżeli ktoś rzeczywiście wielki temu użył czitów nie znaczy, że ma być zbanowany na wszystkich serwerach! Rozumiem, że można być złym, chamskim ale bez przesady. To tak jakby każdego przestępce skazywali na śmierć lub dożywocie, to bez sensu, prawda? Ja osobiście dalej chce grać w moją ulubioną grę jaką jest SoF2 i nie zamierzam czitować. BTW nigdy tego nie robiłem ale i tak mnie nie słuchacie.
ps.
Papież wybaczył człowiekowi, który chciał go zabić. Ty wybacz mi.



po kolei cziterku

po 1 skoro uzyl kiedys moze uzyc jeszcze raz poza tym po co szukal tego gowna naucz sie baranie ze gowno smierdzi i nie nalezy go dotykac bo sie zamemu nabiera smrodu
uzywanie cheats jest zlemaniem licencji uzytkownika na gre

2. niema zadnej przesady i jest to stosowane na calym swiecie tylko w polsce uchodzi ze ludzie graja z cziterami na serverach albo cziter smie wyjasniac i tlumaczyc sie ze tylko raz probowal

3. poduczysz sie trochy byc moze kiedys i przekonasz sie ze bylo cos takiego jak kodeks hamurabiego przystosowujac go w dzisiejszych czasach do twojej sytuacji bys biegal co najmiej bez 2 raczek anormalnie bys mial podciecie gardla albo rozrywanie konmi swietnie to funkcjonowalo jak widze takie zalosne gowno jak ty zaluje ze tego nadal niema

4. ulubiona gra ???? na cheatach ?? wolisz grac z wallhackiem czy moze z aimbotem ?? a moze speedhack ??
nigdy nie cheatowales ?? o ***** to rozumiem ze podrobili ci te screeny z punk bustera biedaku i do tego te chamy z ClanBase zbanowaly cie z wszystkich leaderow i cup'ow straszne
a my cie nie sluchamy o dzizus co za debil

5. a co mnie karol wojtyla jestem ateista to jego problem poza tym zamachowiec mu nic nie zrobi a ty mozesz w kazdej chwili probowac sie wbic na server

To Forum smierdzi a powoduja to wlsnie takie kmiotki jak nokio i klausik

wszystkich ktorych moze urazic moj post czyli czlonkow nbk mam gleboko w nosie i nie mam zamiaru przepraszac ich za to ze sa burakami cala reszte osob ktore beda czytaly tego posta pragne przeprosic za to ze beda czytaly takie zwroty a nie inne, jednoczesnie jesli moderator tego forum uzna ze znalazly sie w tym poscie slowa nieprawdziwe ktore moga urazic kogos (niektorych nic nie jest w stanie) proszony jest przezemnie o nie edytowanie tego posta tylko w calosci wykasowanie

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ebola nie ruszam posta i zostawiam go tak jak jest.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 00:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

.... Nokio powiedz co byś zrobił kiedy ..... grasz prawie codziennie i widzisz jak stajesz się coraz lepszy a tu nagle wpada jakiś ziomek z choinki i wymiata lepiej od ciebie bo używa cheata ...weeee wkurzające i dlatego potępiam cziterów i niechce mi się z takimi gadać [ btw Jaf czitował i się spytałem czy naprwde czituje a on mówił ze "NIE" ale wrescie wszystko się wyjasniło i się okazało ze czitował niedość ze oszukista to cheater ] dlatego :

Jesli jesteś cziterem jesteś marną zmiją która chce być lepsza przy pomocy gówna jakim są cheaty nie tłumacz się poprostu jak raz używałeś cały czas będziesz widziany jako cziter.

Kulla niepodawaj tylko w swoim artykule stron z czitami i niepisz jak się je instaluje :p

Ebol co znaczyło gdy grałeś na tenbicie i powiedziałes "Niegram na tym lamerskim serwie komentarz mogłeś zachować dla siebie... czekam na odpwoiedz..

Wedel widze ze grasz coraz lepiej Good Luck

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 08:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
"raz czitujesz - jesteś oszustem na zawsze"


kulla a ja używałem czitów na serwerze zludzmi to powiesz mi że ja sem cziterem i mnie zbanujecie wszędzie tak?

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

omfg... ! to poco chitujesz....wogule chyba poto zeby pograć z czutami bo innego wyjscia niewidze looool

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Ogur- jesli w koncu skoncze artykulik to beda tam tylko adresy organizacji antycziterskich i powaiązanych z nimi klanów lub serwisów gier. Co do reszty masz racje. Nie po to ludzie trenują, żeby gnoje mogły ich mieszać z błotem używając czitów. W sporcie oszustów na dopalaczach tez sie dyskwalifikuje. I tez jest tak ze dostaja ci ktorzy zostali złapani. Na pewno wielu sie udaje, ale na nich tez kiedys przychodzi pora i dostaja za swoje.

Nokio- Nie mów teraz ze nie czitowałeś skoro sie sam do tego przyznałeś wcześniej i przedstawiono konkretne dowody. Znając mentalnosc graczy to jesli ktoremus udawałoby się czitować i nie zostać przyłapanym to oszukiwałby nadal. Dlatego kary po przyłapaniu muszą byc surowe. Odstraszą może przynajmniej kilku dzeiciaków od oszukiwania - to tez bedzie sukces.
BTW. kwestie przebaczania pozostawiam indywidulanym sądom każdego człowieka. Ja nie mam czego przebaczać bo na tym bezpośrednio nie ucierpałem. Ucierpiał natomiast wizerunek graczy z Polski.

Klausik - skoro tak twierdzisz i sie o to dopraszasz to nie widze problemu. Swoją drogą już kilka razy miałeś dostawać permbany, wiec pewnie w koncu sie zbierze na tyle ze dostaniesz.

Nadal uwazam ze oszukiwanie jest naganne i jesli bede miał okazje kogos na nim złapać to nie bedzie litości z mojej strony. Jak na razie jestem duuużo bardziej tolerancyjny niż Ebol Jednocześnie z dotychczasowych doświadczeń wynika że to jego metody są bardziej skuteczne.
I tak macie farta że nie załapali was na czitowaniu na dużym LANparty. Mam gdzieś filmik z takiego wydazenia. Jak go znajde to podepne tu linka do niego ... warto oblookac

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nokio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Kulka, może lepiej wam sie zrobi jak napisze, że czitowałem ale sie nawróciłem i nie chce tego używac (chociaż to prawdą nie jest)?

Ebola, widze, że twój intelekt nie jest za wysoki. Za równo prawo hammurabiego jak i on nie żyją, ale Papież tak .

Po 3 jeżeli chcecie to wam powysyłam tego wallhacka, zobaczycie, że na nim sie grać nie da bo tekstury są tak z******, że nic nie widać :|.

Ebol napisałeś " po co szukasz tego gowna", jakbyś dokładnie przecztał to byś wiedział, że w czasie meczu go dostałem. Nie powiem od kogo, bo ty by było wielkim zdziwieniem dla wszystkich.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 10:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

No dobra. Widać mój intelekt też jest za niski, bo z rozkładu pierwwszego zdania nie rozumiem co nie jest prawda - to że czitowałeś, czy to że już nie chcesz czitowac.
Jesli miałbym wyciągać wnioski z reszty wypowiedzi to musiałbym uznać że czitowałeś, a co za tym idzie z logicznego rachunku zdań możnaby wywnioskować że prawdą nie jest to że już njie chcesz czitować. Co za tym idzie, możnaby wyciągnąć wniosek, że chcesz czitować. Ale jak już mówiełm widać moje mozliwości intelektualne zatrzymały się tuż przed poziomem magistra i coś szwankują widać ...

Powiem szczerze że chętnie bym się dowiedział kto to gówno rozsyła. Muszę też przyznać że chyba troche dziwnie pojmujesz lojalność- bronisz kogoś kto pośrednio wpóścił cie w kanał. Ale to już oczywiście nie mój bool

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nokio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wywnioskować możesz, że miałem WH ale już nie mam i nie będę miał. Koniec kropka .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 12:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Post

hm... co do nokia to ja mu wierze ze on nie bedzie czitowac ale jak bym miał na niego oko

a co do mojej osoby to ja nie czituje w sof2 bo za dobry jestem ( tak mi sie przynajmniej wydaje) a w innych grach ofkorz czitowalem w q3 jak bylem jescze n00bem to na wh jechalem a na cs tyz mialem wh + celownik zeby mi się nie ruszal w czasie strzału co do cs'a to te czity nauczyly mnie lepiej grac w cs bez czitow hyhy ale w cs'a to ja tlyko po lanie czitowalem

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

ogor-- lamerskim -- oznacza ze goscie ktorzy zostali zlapani u nas na czitach dalej sobie graja na serverku tenbita poza tym jak na 20 os 10 lata z usasami to dla mnie server lamerski zreszta jest ustawiony tak ze ssie poprostu tnie jak cholera poza dobrym pingiem nic tam ciekawego niema

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Red face

TO NIE SERVER TAK JEST USTAWIONY EBOLA TYLKO TAK PRZEZ PB TNIE... BO PB NA POCZĄTU GRY TZN JAK WCHODZI SIĘ NA SERVER ON ZAŁADOWYWUJE JAKIEŚ PLIKI TEN PB I DLAEGO TAK PRZYCINA... ALE PÓŹNIEJ SIĘ JŻ NIC NIE PRZYCINA....A CO DO PINGÓW TO SĄ CIEKAWSZE NIŻ NA WIC WIĘC NIE GADAJ EBOLA ŻE TENBIT TO NIE JEST CIEKAWY SERVER...

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Klausik
- po pierwsze CapsLock ci sie chyba zacioł ... nie krzycz bo to nie grzecznie.
- po drugie - ebol zdecydowanie dłużej i więcej zajmuje się serwerami niż ty. I co gorsza ma racje. Tenbit przycina. Choć moim zdniame to nie jest wina tego, że konfig jest zły, lae wina tego że maszyna na której jest serw nie wyrabia czasami.

Ebol. Jak do tej pory nie przysłałeś obiecanych materiałów. O banowaniu proponuje dyskusje toczyć w troche innym miejscu i w towarzystwie, choćby dlatego, że z wypowaidajacych się tu niewszyscy mają możliwośc banowania i niektórych może to nudzić

Pozdroofki

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2003 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
Klausik
- po pierwsze CapsLock ci sie chyba zacioł ... nie krzycz bo to nie grzecznie.
- po drugie - ebol zdecydowanie dłużej i więcej zajmuje się serwerami niż ty. I co gorsza ma racje. Tenbit przycina. Choć moim zdniame to nie jest wina tego, że konfig jest zły, lae wina tego że maszyna na której jest serw nie wyrabia czasami.

Ebol. Jak do tej pory nie przysłałeś obiecanych materiałów. O banowaniu proponuje dyskusje toczyć w troche innym miejscu i w towarzystwie, choćby dlatego, że z wypowaidajacych się tu niewszyscy mają możliwośc banowania i niektórych może to nudzić

Pozdroofki



A JA LUBIE DUZYMI PISAĆ I DLATEGO MAM CAPSLOOK WLACZON

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2003 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

no i co z tego ze lubisz. jest to w sieci uwazane za krzyk i niezbyt mile odnoszenie sie do innych.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 09:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
no i co z tego ze lubisz. jest to w sieci uwazane za krzyk i niezbyt mile odnoszenie sie do innych.


DOBRA BEDE PISAC MAŁYMI

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2003 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions