Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > kwasne
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ASd
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

kwasne

Na pewno probowaliscie grac z muzyka zamiast dzwieku w q3, jestem ciekaw czego sluchacie. Ja proponuje do gry kwasne spoty szczegolnie z www.groobo.com/old/, radze sprobowac.Raz jak wpadlem w trans to zem 90 fragow zdobyl z Visorem na nightmarze na cpm1 w 10 min (podajcie swoje wyniki z tym botem)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ASd Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ASd Znajdź więcej post'ów przez  ASd Dodaj ASd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ASd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

HAHAHA! Jaki głupi topic!

Powodzenia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

Re: kwasne

moj rekord z keelem na nightmare na cpm1 w 10 min...
94-1
ale visor jest slabszy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: kwasne

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
moj rekord z keelem na nightmare na cpm1 w 10 min...
94-1
ale visor jest slabszy



Kiedys gdy jeszcze gralem w q3 to mialem z keeskiem 90-2 na nitmere na q3tourney2 :-P, bo w cmpa to ja nie gralem, ale moze zaczne grac :-P
btw: cmpa moge se na demko wgrac????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 19:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

Re: Re: Re: kwasne

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE


Kiedys gdy jeszcze gralem w q3 to mialem z keeskiem 90-2 na nitmere na q3tourney2 :-P, bo w cmpa to ja nie gralem, ale moze zaczne grac :-P
btw: cmpa moge se na demko wgrac????


hehe boty na demie to takie cipy ze ja pierdo1e

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Przy tak spektakularnych wynikach trzea mieć szczęście. Po prostu musisz czesto "napotykac" na przeciwnika. Ja osobiście nie moge na cpm1a pokonac lepiej niż 50:0. Moim zdaniem najlepszym botem jest Major. Ale mam w domu drugi komputer więc nie gram z botami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

z botami i tak sie nie da nauczyc grac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
Przy tak spektakularnych wynikach trzea mieć szczęście. Po prostu musisz czesto "napotykac" na przeciwnika. Ja osobiście nie moge na cpm1a pokonac lepiej niż 50:0. Moim zdaniem najlepszym botem jest Major. Ale mam w domu drugi komputer więc nie gram z botami

masz racje najlepszym botem jest major...
ale mylisz sie z tym szczesciem...
wystarczy dobrze na sluch grac i z raila sciagac kolesia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 01:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
z botami i tak sie nie da nauczyc grac

da sie uwierz mi...ale tylko do pewnego poziomu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 01:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

i nie mozna przesadzac bo po pewnym czasie zaczynasz grać baaaardzo schematycznie i wtedy jak zagrasz z zywym ludkiem to łomocik zapewniony.Dlatego ja trenowałem tylko celnosc.
btw:
oxygen na cpm1 łatwiej zdobywać fragi niz na cpm1a bo na tej perwszej masz zbrije rozmieszczone na jednej powierzchni i bot praktycznie nigdy ich nie wezmie a na cpm1a zawsze jakas szansa na ya dla bota jest i trzeba te 2strzały z rejla wy łozyc i go znalezc) mój rekord na cpm1a 72 do -2 z xarero. pzdr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

masz racje....
na cpm1 a cpm1a jest calkiem inna taktyka...z powodu jednej malej podmiany

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

da sie uwierz mi...ale tylko do pewnego poziomu





Racja! Gra z botem, a z człowiekiem to dwie różne rzeczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek

Racja! Gra z botem, a z człowiekiem to dwie różne rzeczy.




odkrywcze stwierdzenie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

hihi
kiedys qmpla zrobilem w ****a...gral sobie z botami w cafe...a ja weszlem pod xywka jednego z botow...i sie dziwil ze ten bot tak zajebiscie gra...oczywiscie sie nie skapnal ze ten bot to ja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja heheheheheh... pow.... uueuehehehehehehhehehe... powiem tylko... hieiheiehiehihe jedno:
Bwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez [FPP]xen0m dnia 13-07-2001 o godz. 12:40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

da sie uwierz mi...ale tylko do pewnego poziomu


no ja to samo napisalem tylko ze troche skrocilem. o to samo mi chodzilo

Infi, znowu zes boarda zwalil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
hihi
kiedys qmpla zrobilem w ****a...gral sobie z botami w cafe...a ja weszlem pod xywka jednego z botow...i sie dziwil ze ten bot tak zajebiscie gra...oczywiscie sie nie skapnal ze ten bot to ja




Znam to. Też tak czasami robię. Tylko, że kolega jest mądrzejszy i prędzej czy później zauważa, iż nie jestem głupim komuterem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Hm........... wracajac do tematu, to całkiem fajnie sie gra z ta muza !! Mi sie bardzo podobaja te kawalki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2001 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

dobrze to jeszcze wyjasnij dlaczego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2001 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

hm....... neiwiem, poprostu super sie gra !! Ja wogule lubie takie rytmy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2001 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ASd
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

taaaaaaaak to co lubie jak by ktos chcial uslyszec na zywo te kawalki to chyba w radomiu byl dwa razy CutJaymaster

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 01:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ASd Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ASd Znajdź więcej post'ów przez  ASd Dodaj ASd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ASd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:07.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions