Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > CHAMSTWA NIEŻDZIERŻE i papa
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
cybi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Iwonicz Zdrój

Exclamation CHAMSTWA NIEŻDZIERŻE i papa

Ta zagotowało mi, wchodze sobie na serwer kill UT2.6a mało ludzi (2: farmer i 4pack) ping dobry to dlaczego nie.Nawet dobrze nie wlazłem kop - ok zdaża sie.Może mecz albo co ale zapytać można nonie więćc drugi raz na specta i pytam odrazu kop hymmm ,
uparty jestem zrowu się pcham i pytam kop, no niemiło dzieci jakieś grają czy co?
Znowu próba pytam no i odpowiedz: są inne serwey i kop
ta to nie było miłe więć jak ktoś zajmie sobie jakis serwer to jest już jego i bez dyskusji, ja rozómie że strzelamy do siebie ale więkrzość jednak reprezentuje dość wysoki poziom intelektualny i toważyski.Wiadomo są leprze i gorsze dni czasem masz ochote wszystkich rozwalić i nic same heady dostajesz a czasem fart ci pomaga aż miło.Ale chamstwa nieździerże fermer kawał zadufanego w własną d.... h.... z ciebie oby ktoś Cię tak samo potraktował.
Powinny być prawojazdy na granie w UT.
Wyjeżdżam i znowu zapomne co sie nauczyłem i znajomi mnie zapomną więc się chciałem pożegnać i podziękowac za w pomoc i wyrozumiałość bo naszczęście więkrzość z Was to zajebiści goście.

cybi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cybi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cybi Znajdź więcej post'ów przez  cybi Dodaj cybi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cybi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Angry No ba...

Jakies 4 miechy temu zdarzylo mi sie dokladnie to samo (alez nerwow napsulem, ale dopiolem swego, trzeba tylko bylo cwaniaka wycwaniaczyc), siusiuaki Waszka i banda zajeli sobie serwer, ale nie to rzeby uprzejmie poprosic kogos o wyjscie (zawsze wychodze w takich sytuacjach) tylko kick, myslalem wtedy ze moze mialem 999 u nich w tabeli, ale skad? Oni tak dla zabawy a Waszka jako komentarz jakies glupie mordy puszczal, ale potem slal mi miale czemu ma bana
Tak wiec taka sytuacja w przypadku 11-sto latkow to norma, ale da sie ich nauczyc rozumu znajac odpowiednie metody.
Cybi ani sie waz teraz wyjezdzac

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: CHAMSTWA NIEŻDZIERŻE i papa

cybi sraj na nich

a jak zobacze ich gdzie to od razu maja bana

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 11:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: CHAMSTWA NIEŻDZIERŻE i papa

acha

i daj znac o sobie czasami tutaj

"staruchu"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 11:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Cybi nie rob na wyjezdzie tego czego bym ja nie robil i wracaj szybko. Olewaj tego typu ludzi, kij im w oko. Zawsze sie zdarzy jakis siusiak ktory probuje wkurzyc ludzi. Nie dawaj sie.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

grali 1v1 i nie chcieli specow imo to normalne, ja to rozumiem i sie nie pcham na sile na server jak mnie kickna podczas gdy graja 1v1...cybi nie rozumial...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs down

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
grali 1v1 i nie chcieli specow imo to normalne, ja to rozumiem i sie nie pcham na sile na server jak mnie kickna podczas gdy graja 1v1...cybi nie rozumial...


chcialem ci zwrocic uwage ze nie jest to ich prywatny serwer
niech graja 1 na 1 o 4 w nocy
mogli "ustnie" poinformowac o sytuacji i poprosic o wyjscie
powtarzam POPROSIC


pytanie

co by sie dzialo gdyby wszyscy tak chcieli grac 1 na 1 ??

i dlatego voty sa caly czas u mnie wylaczone bo zawsze barany sie jakowes znajda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 16:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

..jeju, Sniezek!!

....pewnie ze mozna sobie chcieć pograć 1-1, czemu nie, ale CHCIEĆ nie znaczy "być zwolnionym z elementarnej kultury".
Wiem jak trudno jest czasami wytrzymać (kiedy troche adminowałem na Atmo, czasami pol godziny trzeba bylo żeby ludzie wyszli , a ja zawsze wielokrotnie prosiłem o to, zanim wywaliłem wszystkich, a i tak były potem kłotnie, ze jestem cham i sie panoszę ;-)).
...Tylko proszę, uzywajcie słówka proszę, będzie nam lżej ;-)
Ciekawe, w naszym światku chyba nie ma czegos takiego jak.... UrT-tykieta???

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

zgadzam sie z maro, chcieli pograc 1 na 1 i kickali kazdego, sam tak czesto robie jak gramy spara lub inna gre. nie ma czasu na rozmowy. pomysl cybi jak 5 osob pod rzad sie laczy i kazdemu masz mowic " przepraszam gramy sparing mozesz wyjsc?" lol
zdazaja sie takie typy tez co ci beda sie 5 x lacvzyc z serverem a jak juz wejdzie to robi masowe TK, to jest wlasnie skutek tego ze w polsce nie ma servera do klanowek [ nie bylo FF juz jest ]

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

i IMO ta liga sie nie bedzie rozwijac bo poprostu nie ma GDZIE GRAC! Papuga i Scalator tak bardzo sie boja o swoje servery ze nawet refow nie udostepnia.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Post co do scalatora i papugi

moim zdaniem maja prawo do nieudostepniana serverów na laddera lige, dobrze ze wogule stoja ze mozna sobie pograc na publiku

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
i Papuga i Scalator tak bardzo sie boja o swoje servery ze nawet refow nie udostepnia.




już raz się przejechałem na "sędziach" -- ziutki się rejestrowali jako sędziowie byle tylko dostać rcona.
potem patrzę, a taki nawet 1 meczy nie posędziował, ale gdy potrzebował sobie założyć hasło na serv czy wywalić ludzi z serva to nie miał skrupułów - w końcu miał rcona.... :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

no bo to juz trzeba byc masywnym idiotom zeby Waszce dac rcona do serverow w Polsce lub ludziom ktorych na oczy sie nigdy na serverach nie nie widzialo. Pozniej klany cierpia na tym o czym moga swiadczyc nasze porazki w CUP'ie cb.
Cyclon to juz chyba w akcie desperacji go wzial.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator
chcialem ci zwrocic uwage ze nie jest to ich prywatny serwer
niech graja 1 na 1 o 4 w nocy
mogli "ustnie" poinformowac o sytuacji i poprosic o wyjscie
powtarzam POPROSIC


pytanie

co by sie dzialo gdyby wszyscy tak chcieli grac 1 na 1 ??

i dlatego voty sa caly czas u mnie wylaczone bo zawsze barany sie jakowes znajda



ehh dlatego 1v1 gra sie zwykle rano kiedy jeszcze nikogo nie ma albo w nocy jak juz nikogo nie ma, nigdy nie spotkalem sie z tym zeby 1v1 grac w godzinnach kiedy ludzie najwiecej graja, ale oczywiscie admini ktorzy najmniej graja najwiecej wiedza o graniu... :/

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
ehh dlatego 1v1 gra sie zwykle rano kiedy jeszcze nikogo nie ma albo w nocy jak juz nikogo nie ma, nigdy nie spotkalem sie z tym zeby 1v1 grac w godzinnach kiedy ludzie najwiecej graja, ale oczywiscie admini ktorzy najmniej graja najwiecej wiedza o graniu... :/


sniezek i tu jestes w bledzie

to ze nas nie widac nie znaczy ze nas nie ma


po drugie
i kto to mowi
grywam codziennie i jakos cie nie widze
a nawet papuge widzialem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 19:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Snajper?

W godzinach popoludniowych, podobna sytuacja ktora opisal cybi, no oczywscie odrazu kicka dostalem, wzielem reconnect i znowu kick wiec zrezygmowalem, koles chyba gral na jednego bota albo 1vs1 i jeden koles mial nick bota. Ehh co sie dzieje.
Nie poddam daty i godziny, ale server na 90% snajper. No napewno...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 19:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator
sniezek i tu jestes w bledzie

to ze nas nie widac nie znaczy ze nas nie ma


po drugie
i kto to mowi
grywam codziennie i jakos cie nie widze
a nawet papuge widzialem



zazwyczaj ludzie wola grac ok 24 gdyz wtedy servery sa wolne od lamek 10 letnich

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator
sniezek i tu jestes w bledzie
to ze nas nie widac nie znaczy ze nas nie ma
po drugie
i kto to mowi
grywam codziennie i jakos cie nie widze
a nawet papuge widzialem



ciezko zebys mnie widzial kiedy pod nickiem Sniezek nie gram juz od roku...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

buheehhehehe =DDDD

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Angry ehhhh

Cybi ale aferzysta z Ciebie
to ja bylem pod nickiem 4pack i gralismy 1 na 1 z farmerem
z tego co pamietam to byles upierdliwy strasznie wracales chyba z 8 razy i pisalem Ci ze gramy 1 na 1 chyba zreszta rozmawialismy o tym juz na serwie niedawno tj dzis kolo god 22
Cala ta sprawa wydazyla sie rano i tak jak pisalem rano prawie wszystkie serwy w polsce sa wolne poza jednym na ktorym graja wszyscy np coolnet albo snajper a reszta pusta
My gralismy na killu serwer do 8 slotow my zajelismy 2 zostalo 6
wiec nie tak sporo Rozumiem ze chciales z nami zagrac i przykro mi ze tak Cie to ubodlo
Coz wiecej grzechow nie pamietam
aha Cybii wywal ten laser
Pzdr dla wszystkich graczy Urt
P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs down ehh....

tja.....

i mnie wczoraj Poker wywalił - zavotował na kick.
robiee reconnect - ponownie kick. z własnego serwa!!!
wiecie co wtedy czułem?

później się tłumaczył, że "nie wiedział że to ja".
pytam się: a jakie to ma znaczenie czy ja czy mój młodszy brat?
dziś ponownie - widzę, że ktoś gra na killu - gościnnie chciałem dołączyć się aby była lepsza zabawa. było 2 innych gości, kulturalnie poprosili że grają 1x1. to rozumiem.

zastanówcie się prosze - moge zrobić killa na 2 sloty - tylko CZY WARTO?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Angry tia

ehhh no przykro mi za to Wyrazam gleboka skruche

P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

buehehe ale afera proponuje sie zglosic do "rozmowy w szoku"
tam sie wszystko wyjasni buahah barany a ty cybi sobie odchodz ale po co nam o tym mowisz wiekszosc by nawet nie zauwazyla ze juz nie grasz poprostu jestes lama ktora musi sie podbudowac bo jaki to ty zostales skrzywdzony.
bron sie !!!

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2003 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
buehehe ale afera proponuje sie zglosic do "rozmowy w szoku"
tam sie wszystko wyjasni buahah barany a ty cybi sobie odchodz ale po co nam o tym mowisz wiekszosc by nawet nie zauwazyla ze juz nie grasz poprostu jestes lama ktora musi sie podbudowac bo jaki to ty zostales skrzywdzony.
bron sie !!!


Ta ale gdyby to ciebie dotyczylo to bylo by niewiadomo jakie halo ze jakis ******** cie kiknal [zreszta niedawno ylo nie przypominasz sobie?? mialem miec od ciebie bany na ar_testach... ], i jakbys niedlugo odchodzil to wszyscy by musieli plakac (ale pewnie i tak by sie cieszyli) A cybi to wacet z klasa ;p wprawdzie osobiscie go nie znam ale duzo razy widzialem na servach i naprawde byl taki spokojny i nie odpowiadal na rozne zaczepki ze czasem sie zastanawialem czy nie jest zza granicy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2003 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cybi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Iwonicz Zdrój

Exclamation Am narobil biedy na koniec

Tak nawet nie myślałem że takiego zamieszunku narobie (to przez grype) prosze o zrozumienie że to jakoś tak mnie poniosło zwykle się nie denerwuje.Troche mi głupio teraz że taki zament.
Lama jestem to wiem, ale same debeściaki nie będą, przynajmniej nie kombinuje i gram jak umie. Że lubie laser i tłumik to używam chodzi o zabawe, pozatym jestem facet po 30 i nie mam już takiego refleksu jak dawniej.W realu lepiej strzelam, (chyba)przez 2 lata na zmechu troche postrzelałem.

Czy ktos zawuważy że jestem czy nie heh takie życie, mi tam Was będzie brakować(nie pierwszy raz) bo choć idzie o zabijanie to jaieś poczucie przynależności zostaje i dac się zabić to żaden wstyd jak zabija profesjonalista .

Co do grania 1 na 1 to, chym może by jakieś oznaczenia wprowadzić na końcu nicka albo coś, bo więkrzość ma ASE i odrazu widzi o co chodzi.To że się pchałem to dlatego że mnie często wywala takie jakieś łącze i tyle, sory że popsułem zabawe.
Serw 1 na 1 ze statystyką może by się przyją nie wiem kiedyś dawno był.Konkurs 1 na 1 też był czadowy wkażdym razie.

Walizy prawie spakowane do soboty coś pogram jeszcze pozdrawiam tych co mnie znają i tych co niezauważą

a i adminów to się nie czepiajcie i tak mają anielską cierpliwość

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2003 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cybi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cybi Znajdź więcej post'ów przez  cybi Dodaj cybi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cybi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Am narobil biedy na koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez cybi
a i adminów to się nie czepiajcie i tak mają anielską cierpliwość



AMEN

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Exclamation Hymmm

A dzisaj tj. 27.03 o godzinie 15 pan Matys z panem Silverem graja sobie 1 na 1 na publicznym serverze tj. Snajper.pl. Oczywiscie pan Maty ma rcona i maja haslo. I co zrobc w takiej sytuacji ?? Zastanawialem sie czy nie skasowac tego hasla i nie zmienic rcona. Ale coz kwestie ta pozostawiam panom n3verowi i scalatorowi. Niestety ale temat rconow i hamstwa nie skonczy sie chyba nigdy ...

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator
chcialem ci zwrocic uwage ze nie jest to ich prywatny serwer
niech graja 1 na 1 o 4 w nocy
mogli "ustnie" poinformowac o sytuacji i poprosic o wyjscie
powtarzam POPROSIC
pytanie
co by sie dzialo gdyby wszyscy tak chcieli grac 1 na 1 ??
i dlatego voty sa caly czas u mnie wylaczone bo zawsze barany sie jakowes znajda



bardzo pieknie scalator...dlatego pewnie wlasnie teraz [godz. 15:05] matys z silverem graja 1v1 na snajperze z zalozonych haslem...hehe nie ma to jak dobry admin

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

nieno :/

chyba ktos kogoś nie rozumie :/

oskarżasz Scalaka Aim, że Matys nie umie używać rcona, tak?
bo jak inaczej odczytać Twoją wypowiedź?

jasne - wszystkiemu sa winni producenci noży kuchennych - tyle morderstw się dzieje własnie z użyciem tych niebezpiecznych narzędzi.

chyba zwariuję

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Czytajmy tekst ze zrozumieniem bez pospiechu...ufff....wezmy gleboki oddech..ufff...teraz jeszcze raz przeczytajmy 3 ostatnie posty..uff...end

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:33.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions