Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Policja
Komu bardziej ufasz ?
You do not have permission to vote on this poll.
Policji 5 7.94%
Straży Pożarnej 12 19.05%
Lekarzom 4 6.35%
Ochroniarzom 7 11.11%
Tylko i wyłącznie sobie 35 55.56%
W sumie: 63 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

Policja

co sadzicie o naszych porzadnych struzach prawa...?
ja ostatnio mialem centralnie taka sytuacje ze widzialem na wlasne oczy jak palaz bral w lape !
albo jak zwijali jakiegos zula spod sklepu to smyk mu portwel i juz zarobiony...
a pozniej bujaja sie prywatnie mercedesami i tym podobnymi brykami...
piszcie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 01:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Policjant w mercedesie???
BUAHAHAHAHHAA!!!
Ja akurat mam dobre o nich zdanie, bo jak zostalem w wakacje napadniety to dorwali gosci po tygodniu, fakt faktem ze tamci to byli seryjni (IDIOCI), bo dokonali jeszcze 7 czy 8 napadow, wiec policja troche sie sprezyla by ich znalez ale znalezli i to sie liczy.
Pewnie ze zawsze bede tacy co biora w lape itd, ale tak jest wszedzie, tymbardziej jak widza ze po studiach, maturze itd zarabiaja powiedzmy 1000zl, a bandziory ktore ledwo zawodowe skoncza i tylko zamki potrafia dobrze otwierac albo handluja jakims gownem nie wiedza co z kasa zrobic. Ale tu juz zaczyna sie polityka (sprawa wynagrodzen dla policjantow) i nie chce mi sie was przynudzac dluzej

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 06:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Policja

A umnie na osiedlu byl pieszy patrol !!!!!!!!!! Normalnie szok, ze takie cos istnieje, ze wogle policja istnieje na moim osiedlu. Jeszcze mandaty wlepiali...

Oczywiscie stuacja wydarzyla sie raz....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 06:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

Re: Policja

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
co sadzicie o naszych porzadnych struzach prawa...?
ja ostatnio mialem centralnie taka sytuacje ze widzialem na wlasne oczy jak palaz bral w lape !
albo jak zwijali jakiegos zula spod sklepu to smyk mu portwel i juz zarobiony...
a pozniej bujaja sie prywatnie mercedesami i tym podobnymi brykami...
piszcie...



Każdy radzi sobie jak może Jezeli będą zarabiać tyle ile zarabiają to nie dziwie się takich przekrętów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

U mnie na osiedloo to tylko carami rozbijaja, ale za to w centrum to mieszane parki chodza - ze straza miejska, ale i tak nic nie robia.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

oni zawsze malo co robia...
mi sie jednak wydaje ze jednak sa potrzebni...:)
zeby odszukac jakiejs staruszce zlodzieja torebek...
bo tak to za duzo biurokracji w policji jest a za malo roboty..
i dla tego imho policja sux !
ochroniarze sa za to spox...dzwonisz przyjezdzaja a nie jakies wykrety ze korki...w miescie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 09:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

i dlatego podatki powinny isc tylko na wojsko i policje, byloby git.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Z policją to miałem problemy jak jechałem w metrze na rowerze...
Co do ochroniarzy to macie rację.... nawet dresuw zprzed bloku przegonią

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 12:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DZASKUL
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Przeworsk

Macie na gorze ankiete , ciekawe jak to jest z tymi panstwowymi instytucjami.

__________________
Wassup !!!!!!! Wholee !!!!!!!
HALO TRUE
Są dwa rodzaje aut Ferrari i cała reszta.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DZASKUL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DZASKUL Znajdź więcej post'ów przez  DZASKUL Dodaj DZASKUL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DZASKUL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DZASKUL
Macie na gorze ankiete , ciekawe jak to jest z tymi panstwowymi instytucjami.

jak na razie policji nikt nie ufa :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KACZOR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: GDAŃSK

Cicho jest 16% już ....
Co za ciule głosują na POLICJĘ %$$^%$^&

__________________
DOOM and QUAKE Fanatic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KACZOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KACZOR Znajdź więcej post'ów przez  KACZOR Dodaj KACZOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KACZOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Miałem zapytać o to, o co zapytał właśnie Kaczor. Policja????? LOL!!! Gdybym mógł, to bym podłożył bomby we wszystkich komisariatach i zdetonował je w Sylwestra.
Siły niebieskie z czerwonym kogutem sux!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

S4i1or to wrzuć do koścoła pełnego ludzi petardę i krzyknij "Bóg jest milością"

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2001 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

buhahahahha

to prawie tak jak u mnie...tylko u mnie koles wyjebal szybe kamieniem w sklepie...patrol policyjny spokojnie sobie przejezdzal...huk jak 100 piorunow
a ci dalej pojechali jakby nigdy nic
tylko ze nas bylo 20 a ich 2
stroze prawa rox

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2001 08:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

Policja suxxx!!! Wyskoczylo na na mnie i moich kumpli 5 drechow juz sie prawie zaczelismy **********c,dobrze ze paru sasiadow przechodzilo obok bo jak nie to bysmy w*****ol dostali a suki staly 3 metry dalej i sie gapily na to!!! Ja p*****e LoL

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2001 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ripeer
spawn(destroyer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Pogorzela

mooj qmpel tak zna ***** z mojego city że z nimi na piwo chodzi(a nieletni jest)

__________________
hip hop no stop
karzdy to powie
robi ludziom dobrze na zdrowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2001 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ripeer Znajdź więcej post'ów przez  Ripeer Dodaj Ripeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ripeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez MarcuS
Teraz policja ma prawo dawać łapówki itd. to dopiero będzie jazda


to no luz...jeszcze to...ja pier..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 05:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Mój qmpel handlował piratami... Kiedyś policjanci zrobili mu wjazd na chatę, skonfiskowali około 200 płytek, a później odsprzedali mu za ok. 5 zł za sztukę... Co wy na to?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ripeer
spawn(destroyer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Pogorzela

a co ze sprzętem(nie konfiskowali)

__________________
hip hop no stop
karzdy to powie
robi ludziom dobrze na zdrowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ripeer Znajdź więcej post'ów przez  Ripeer Dodaj Ripeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ripeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KACZOR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: GDAŃSK

Sprzęt zawsze czyszczą ( format ) ... tzn. tak miało paru moich kumpli (czterech czy pięciu) i gralnia przy budzie

__________________
DOOM and QUAKE Fanatic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KACZOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KACZOR Znajdź więcej post'ów przez  KACZOR Dodaj KACZOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KACZOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PiaSkuN
BaKu BaKu



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Blokowisko

U mnie w akademiku ostatnio byl nalot (wodka, piwo, fajki, plyty, itp)
Przyjechali w cywilkach, zgarneli 6 gosci
Jedni mieli w pokoju ponad 2002 plyt......

A komu to szkodzi?
Przynajmniej tanio wzystko kupisz

__________________
God Made GRASS
Man Made Booze
Who Do You Trust?
_________________________
GG: 317048
[email protected]
_________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PiaSkuN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PiaSkuN Znajdź więcej post'ów przez  PiaSkuN Dodaj PiaSkuN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PiaSkuN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja tam nie mam nic przeciwko!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2001 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ripeer
spawn(destroyer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Pogorzela

ja nie profadze takiej działalności,no rozumiem przegrać qmplowi mpega z matrixem,albo q3 ale działalności na masową skale bm sie bał

__________________
hip hop no stop
karzdy to powie
robi ludziom dobrze na zdrowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2001 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ripeer Znajdź więcej post'ów przez  Ripeer Dodaj Ripeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ripeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Sprzęt tamtemu kolesiowi zostawili (oprócz nagrywarki ) A co do nalotów, ostatnio był w technikum koło mnie, wpadli z psami. Mój qmpel miał w plecaku 20 gramów ziółka, pies powąchał i poszedł dalej. No comments. Morał z tego? Z jakim przystajesz, takim się stajesz! Pies zgłupiał od toważystwa policji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2001 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

No to mial koles szczescie(chyba ze tak sie ze strachu zesral, ze pies pies nic nie wyczool). U mnie w miescie sciagneli jednego kolesia za handel, posiedzial 2 miechy w areszcie i go wypooscili
A co do policji to nie lubie pal i nigdy ich nie polubie bo przeszkadzaja zawsze wtedy kiedy zaczyna sie zabawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KACZOR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: GDAŃSK

U nas zawsze zbiera sie kupa ludzi i kupujemy hurtem 40 - 50 Gram ... Zamowienie składamy telefonem a on podjerzdza pod szkole daje torebki ja kase i dowidzenia za kilka miesiecy

__________________
DOOM and QUAKE Fanatic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2001 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KACZOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KACZOR Znajdź więcej post'ów przez  KACZOR Dodaj KACZOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KACZOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ripeer
spawn(destroyer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Pogorzela

praktycznie wszędzie na sfiecie tak jest

__________________
hip hop no stop
karzdy to powie
robi ludziom dobrze na zdrowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2001 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ripeer Znajdź więcej post'ów przez  Ripeer Dodaj Ripeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ripeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Kiedyś (jakieś 8 miechów temu) mój koleś drukował..."fałszywki" Wiecie, takie niby prawdziwe pieniążki Dostał jakieś 4 miechy i też wyszedł. Nieźle musieli go tam w dupę ładować

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2001 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Talking

Ten koles ode mnie co siedzial za handel opowiadal nam, ze mial zajebiste zycie w kiciu. Chodzil se na silke, na basket, gral sobie w PSXa i sie ogoolnie opierdalal Ale ciekawe czy schylal sie po mydlo?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2001 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Jak tak, to dupa nie jego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2001 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:06.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions