Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Nowe UrbanTerror.pl - opinie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
ogolnie rzecz biorac, kawal dobrej roboty Majes, respekt.


ktos mu sie wlamal na konto

papuga: jak chcesz dodac pliki do systemu jesli system newsow nie dziala? co do skorek, sprobuj teraz - poprawilem oskryptowanie troche

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2003 14:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Arrow ::::::::::::::::::::::::::::::

Kawał dobrej roboty, bugi już wypisane wyżej, problemy rozwiązane, jednak na pierwszy "rzut oka" strona wydaje sie strasznie chaotyczna...

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2003 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

znalazłem taki mały błędzik podczas dodawania kolumny nie działa przycisk "NIE"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2003 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
papuga: jak chcesz dodac pliki do systemu jesli system newsow nie dziala?



e, no myślałem, że może mógłbym Ci już podrzucić urle do pliczków na zewnętrznych serverach - póki Twój serv FTP nie chodzi.


quote:
co do skorek, sprobuj teraz - poprawilem oskryptowanie troche



jeee!! działa! dzięki, wreszcie wiem o czym inni piszą
(no, to tych kolorkach, itd)

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 00:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
e, no myślałem, że może mógłbym Ci już podrzucić urle do pliczków na zewnętrznych serverach - póki Twój serv FTP nie chodzi.



wolalbym zebys mi wrzucil na nasz lokalny server'ek (szybki zreszta) wszystkie pliczki skrypty sa tak skonstruowane ze mozna podac jeden url do pliku u nas lokalnie na urt.pl + 2 mirror'y w razie gdyby nasz server'ek byl przeciazony...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 08:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
wolalbym zebys mi wrzucil na nasz lokalny server'ek (szybki zreszta) wszystkie pliczki skrypty sa tak skonstruowane ze mozna podac jeden url do pliku u nas lokalnie na urt.pl + 2 mirror'y w razie gdyby nasz server'ek byl przeciazony...


Oho, widze ze zmiany dotknely rowniez nasze male forum ;p
bo zniknely gwiazdki z ocenami topica, zreszta calkowicie zbedne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
WiL]{u
Hell Fire



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostróda City

??

ja mam takie małe pytanie
bedzie dział raporty z meczów ??? była o tym mowa na starym urt.pl .... chodzi mi tu o OC i NC ... bo jakis spotkan w zwyklych ladderach opisywac sie nie oplaca ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WiL]{u Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WiL]{u Znajdź więcej post'ów przez  WiL]{u Dodaj WiL]{u do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WiL]{u prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Oho, widze ze zmiany dotknely rowniez nasze male forum ;p
bo zniknely gwiazdki z ocenami topica, zreszta calkowicie zbedne.



planuje ejszcze przystosofac szate graficzna board'a do ktorejs z urt.pl... tylko nie wiem do ktorej ale pewno do default'owej czyli b3

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 13:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

hyhy

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
planuje ejszcze przystosofac szate graficzna board'a do ktorejs z urt.pl... tylko nie wiem do ktorej ale pewno do default'owej czyli b3


niech beda trzy... do wyboru :-) j\k

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
planuje ejszcze przystosofac szate graficzna board'a do ktorejs z urt.pl... tylko nie wiem do ktorej ale pewno do default'owej czyli b3


Bardzo fajny pomysl, podoba mi sie !

****
Btw. mial byc tez dzial z recenzjami map, ale juz mi sie nie chce, bo zajmuje sie cod teraz, no chyba ze sie ktos znajdzie komu sie bedzie chcialo recenzje map robic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Majes, engine jest oparty na Smarty'ch?


--
a odnosnie tych upierdliwych nabijaczy komentarzy, to mozna w prosty sposob to zorganizowac wprowadzajac
system zoltych i czerwonych kartek (czerwona kartka == brak mozliwosci komentowania oraz -10% [powiedzmy] z aktywnosci)

--
notopa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2003 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
a odnosnie tych upierdliwych nabijaczy komentarzy, to mozna w prosty sposob to zorganizowac wprowadzajac
system zoltych i czerwonych kartek (czerwona kartka == brak mozliwosci komentowania oraz -10% [powiedzmy] z aktywnosci)

--
notopa



Nie somdzisz B00rg ze latwiejszym i bardziej efektywnym rozwiazaniem bedzie wylaczenie tej tabelki i pozostaawienie tej smiesznej aktywnosci tylko w info o profilu ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2003 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
Majes, engine jest oparty na Smarty'ch?



niet, engine jest oparty na moich pomyslach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2003 12:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

komentarze

co do komentarzy to po co w ogole zawracacie sobie tym glowe, jak ktos chce sobie nabijac to niech sobie nabija - co mi do tego. zreszta nie widzaialem by ktos pisal jakies banalne rzeczy. osobiscie stwierdzam, ze jesli juz ktos nazlezy do spolecznosci urt to prezentuje jakis poziom. gorzej by bylo jakby anonimowi (goscie) mogli by komentowac alr to juz inn apara kaloszy.

Nie probujmy na sile wdrazac jakiegos systemu kontroli

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2003 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

i tu przyznam ci racje...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2003 19:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Lightbulb <-?

Skoro po wypuszczeniu nowego UrT.pl nasza [wasza?] scenka troche odzyla warto byloby wypuscic taki bajer jak subskrypcja? Mysle iz teraz troszke ludu chce zablysnac na urt.pl i na pewno znalezli by sie chetni do roboty przy tym no i przyjemnie byloby byc informowanym za posrednictwem maila o nowosciach nowych sondach itp.?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dodalem do TO DO

*powiadamianie mail'em o nowych newsach, kolumnach, sondach etc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 20:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
dodalem do TO DO

*powiadamianie mail'em o nowych newsach, kolumnach, sondach etc.



przepraszam nie zauwazylem juz sie dopisuje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

temat jakby przycichl

teraz nie wiem czy to dobrze czy nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2003 17:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Exclamation

ja tam się nie mogę doczekac na kalendarz - system rezerwacji serwerów na meczyk.


wyobrażam to sobie tak, że admin serwa zgłasza go do 'dostępnych' (w jakichś ramach czasiwych of corz, bo servy są publiczne) następnie zarejestrowani userzy na ut.pl wyklikują sobie w kalendarzu termin i datę sporkania. następnie system automagicznie przesyła emalję do admina/(osoby 'rconiastej') a ten odpisuje mejla / zaklikuje co trzeba (gdzie trzeba) i w kalendarzu na ut.pl pojawia się zarezerwowany/potwierdzony meczyk. (później można np. dodać możliwość dorzucania relacji + fotek z niego od razu przy tej dacie)

oprócz tego należałoby dodać time-outy, np brak potwierdzenia od admina + drugiej drużyny do X czasu przed meczem == zdjęcie rezerwacji z kalendarza.

prawdopodobnie jeszcze wielu rzeczy nie powiedziałem ale się po prostu na tym nie znam

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2003 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Wydaje sie to zdeko skomplikowane uhm ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2003 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

papuga pomysl dobry ale za duzo roboty przy tym

kalendarz ktory wprowadze bedzie troszke okrojony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2003 08:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
papuga pomysl dobry ale za duzo roboty przy tym

kalendarz ktory wprowadze bedzie troszke okrojony



Moim zdaniem wazniesze w tym momencie jest dodanie opcji edycji komentarzy badz ich ew. usuwania przez samego autora ...

Pozatym opcja przeszukiwania archiwum newsow tez by sie przydala (choc narazie nie ma az tyle newsow zeby bylo to na gwalt potrzebne ;p ).

Aha i jedna jeszcze rzecz. Czy nie mozna by dodac takiej opcji, ze jesli w profilu dam sobie "ukryty" to nie bede widoczny ze jestem zalogowany ?:Q

hmmm co jeszcze .... mysle ze sa to najwazniejsze rzeczy, jakies tam kalendarze to tylko niepraktyczny bajer moim zdaniem, nie jest to takie pilne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2003 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL

Aha i jedna jeszcze rzecz. Czy nie mozna by dodac takiej opcji, ze jesli w profilu dam sobie "ukryty" to nie bede widoczny ze jestem zalogowany ?:Q



dodane do TO DO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2003 12:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
papuga pomysl dobry ale za duzo roboty przy tym

kalendarz ktory wprowadze bedzie troszke okrojony





to kiedy-kiedy?


a będzie można do niego podsyłać uwagi/poprawki?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

spoko z tym kalendarzem. moja sugestia miała być taka:
mam parę gotowych skryptów ktore umieszczone w cronie mogly by ustawiac serwer i jak sie zrobi pusty resetowac ustawienia...
Robia one to dzieki programikowi kkrcon.pl (w perlu) - <b>dzieki Papuga</b> można by naprawde proces rezerwacji wręcz zautomatyzować i usunąć z niego (lub ograniczyć do minimum) czynnik ludzki.

Problem jest tylko jeden... za to dyskwalifikujący:
mam niejasne wrażenie że połączenia rcon idą po UDP a co za tym idzie - nigdy nie jestesmy pewni czy wykonalo sie czy nie...
Papug - jest to UDP czy TCP ??

Co do strony jako takiej - za najpilniejsze uważam dodawanie plików graficznych do newsów czyli zapisywanie ich na serwerze urt.pl a nie linkowanie z kądś tam...
To tyle

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2003 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

MOze jeszcze "screen of the week" ? :p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2003 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
<b>dzieki Papuga</b



no probblemmos

quote:

Problem jest tylko jeden... za to dyskwalifikujący:
mam niejasne wrażenie że połączenia rcon idą po UDP a co za tym idzie - nigdy nie jestesmy pewni czy wykonalo sie czy nie...
Papug - jest to UDP czy TCP ??



udp. ale rzecież za pomocą kkrcona zaraz po wydaniu komend możesz zapytać się o parametry serwera - i jeśli się nie zgadzają z wzorcem, to niewiem - wywołać jeszcze raz, albo mejlować...

quote:

Co do strony jako takiej - za najpilniejsze uważam dodawanie plików graficznych do newsów czyli zapisywanie ich na serwerze urt.pl a nie linkowanie z kądś tam...
To tyle



nom, to fakt- chcielibyśmy, (skoro już jest możliwość pezproblemowego dodawania njusów przez 'każdego') aby gracze, kapitanowie podrzucali swoje fotki z rozegranych meczy. może zrobić dział galeria? dostęp po http wtedy a nie po ftp...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2003 01:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa

udp. ale rzecież za pomocą kkrcona zaraz po wydaniu komend możesz zapytać się o parametry serwera - i jeśli się nie zgadzają z wzorcem, to niewiem - wywołać jeszcze raz, albo mejlować...


a to już nic nie da...
primo: kiedys jak mialem wyjatkowo duza ilosc lossów na UDP probowalem dany skrypt puscic nawet 10 razy i nic - wypier***** sie przy pierwszej komendzie..... jak probowalem zobaczyc status serwera to mi wracala tylko pierwsza linia i to nie cala.... wiec ponowienie - to aby ustawic serwer moze trwac godzine - nie do przyjecia jesli probujesz skrytem automatem ustawic serwer dla jakiegos klanu co za 10 min ma mecz...
secundo: majlem... no ale co da mail... jak admina ani rcona akurat nie ma online... to meczu i tak nie bedzie i tak...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2003 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Majes - jest jeszcze jedna sprawa. Wlasnie experymentuje troche z mozilla i w momencie jak nie jestem zalogowany "rozjerzdza" mi sie cholernie menu z newsami, co widac na screenie.

To u mnie jest cos zrypane czy z serwisem ?;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2003 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:44.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions