Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Ile gracie dzienie w wolfa ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Question Ile gracie dzienie w wolfa ?

Chcialbym sie dowiedziec ile czasu tracicie grajac w wolfa
Nie robie ankiety bo zaraz pewnie ktos wskoczy ze on nie gra godzine a 59min : 59 sec

P.s prosze bez glupich text w stylu po co taki topic bo ostatnio widze jakies uspienie na boardzie i chec krytykowania wszytkich

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 01:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no mówie tobie odrazu że teraz jeszcze w wakacje to jak siąde przykładowo o 23:00 to do 5 rano siedze i to codziennie, a śpie do 15:00 bo mi dłużej nie dadza

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 01:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Wink Mój dzień zaczyna się od wolfa ... [fake]

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin

P.s prosze bez glupich text w stylu po co taki topic



Spoko , nikt się nie będzie czepiał , jeśli topik do pogadania jest w miarę sensowny


To co ,teraz mam opisać mój przeciętny dzień ?
OK , więc budzę się , , myję ząbki itp i siadam do wolfa , gram 24:7 i tak jest każdego dnia .... ej , zaraz ... aż tak zmaniaczony to nie jestem

A tak na serio : 3h- dziennie wieczorem albo więcej ...np. zależy jak leży ] , czasem 3h po południu ... a weekendy [ od czasu do czasu ] to różnie - nie zawsze jest czas na beztroskie wolfowanie ... ale jak zasiąde późnym wieczorkiem to zazwyczaj nie odrywam się do rana ...
Tak , fucktycznie czasem zdarzy mi się ostre hardcore'owe granie - pół dnia czasem ... no ale nie samym Wilczym Szańcem człowiek żyje ...
Aha - fajne jazdy urządzamy sobie co jakiś czas z moim łódzkim klanem THC - umawiamy się na nockę do jednej z fajniejszych gralni/kafei i wolfujemy całą noc ...
[ pozdry dla Heroic'ów przyłażących do caffe na noce : Sud'a , Świętego , Buliego , Paina i Locooooo - Boże pobłogosław tych wyjadaczy ]
...na razie mamy wakacyjną przerwę dlatego zaczniemy robić hardKore najts dopiero od września , a do tego czasu podniesiemy se skille na miłych bitwach na miłych serwerkach w miłym towarzystwie

Dużo zależy od tego w jakim towarzystwie gram ... jeśli jest miło i atmosfera jest hmmm ... smaczna to siedzę , siedzę i za cholerę nie chcę odejść od kompa
No , chyba , że dostanę PFką 3x pod rząd ... wtedy dramatycznie zmieniam plany

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 02:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Kiedys (grudzien, styczen, luty) to siedzialem srednio 8-12h. Teraz juz sie troszki znudzilem (beach, asfalt, viochage, ba(j)se(l), lagi na zachodnich serwach i tajemniczym zniknieciem u mnie serwa menerheimer VI [niepamietam jak sie to dokladnie pisalo, wiec wybaczcie przekrecenie nazwy]) wiec siedze tylko 0,5-1,5h, chociaz zdazaja sie jeszcze dluzsze nasiadowki i zarwane nocki.
PS. Sorki za duzo nawiasow, mam nadzieje, ze udalo wam sie odczytac hi hi hi.

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jej ale glupi topic...
Ja kiedys gralem zdecydowanie wiecej niz obecnie... pamietam jak we wrzesniu, pazdzierniku wracalo sie ze szkolki ok 15 i gralo w test'a ile wlezie... tak od 15 do 19 na cd - action i od 20 do 22 na artur pl albo omaha beach... Raz pamietam ze nie bylo starszych cala sobote a ja maniak zamiast gdzies sie wybrac to siedzialem caly dzien (od 10 do 14 od 16 do 22 i od 24 do 3) i gralem w wolfa...
Teraz to gram zdecydowanie mniej ale i tak chyba nie ma dnia bez wolfa (czasami sie zdaza . Dziennie wyjdzie gdzies tak godzinka lub dwie... a to i tak zalezy od klimatu i od tego czy jestem on fire czy nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 11:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

nie za długo

Ja gram w wolfa po 3 albo 2 godzinki dziennie. Kiedys tez grałem w Ultime Online na ich forum tez był taki temat, normalnie maniacy, mówili ze graja po 10 godzin dziennie chyba ze była sobota to 24 godziny

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Gram tyle ile mi pozwalają ważniejsze sprawy

Czyli 2 (czasami 3) dni w tygodniu po pracy przylaże do kafe i siedze do oporu ( do 23 ).

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

wszystko zalezy od tego jak lezy hehe generalnie mam zajoba na punkcie wolfa a z racji duuuuzej ilosci wolnego czasu braku zainteresowania innymi sprawkami (no poza paintballem of cuz) wolfie :> rano FFA ale ostatnio zaczynam powaznie denerwowac sie jak widze bicza :/ wieczorem ze dwa mecze , i FFA do rana :> (preferowane Hunters + PF ) jak to podpatrzylem chyba u fuzz wolf4life i jak narazie w pelni identyfikuje sie z ta maxyma :> ale czas blogiego lenistwa dobiega konca (ile mozna na bezrobociu siedziec ) GL & HF

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

kurde ja obecnie to ino 2h albo i mniej bo:

1) pokoj mam tak usadowiony ze wali mi slonce od 12 do 21 a zaluzji nie mam bo mam nowe okna i na zaluzje braklo $$$

2) chodze na praktyki od 7:00 do 15:00 wiec nocne granie odpada

co zostaje:

21-23 ale przewaznie 21-22:30

- choc jak skoncza sie praktyki a nie pojade nigdzie to bede przysalnial zaslonki, wlaczal vertexa i heja!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

hihi topic sie kreci i fajno
Zalozylem go bo chcialem zobaczyc wasz stosunek do tej gry. Ja obecnie od miesiac bodajrze gram w wolfa sporadycznie czyli raz co 3 - 4 dni po max 2 h powod zaczelo mi sie to nudzic. Kiedy zaczynalem grac w wolfa czyli styczen nie bylo dnia zebym nie pogral 3-4 godziny albo i wiecej ale w tedy to bylo co innego nie bylo tylko bicza ale inne mapy za kazdym razem gralo sie na innej i bylo cool a teraz ehhh odechcialo mi sie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Codziennie od 2 do 6 h (od marca nowy komp, od kwietnia net, od maja rtcw) - ale staram sie jak najmniej zawalic (tzn. na ogol konczy sie na niezjedzeniu sniadania, nieumyciu sie i niewyspaniu)

mam nadzieje, ze mi to przejdzie, bo trzeba sie jeszcze przygotowac do "kampani wrzesniowej"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 19:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

ania przechodzi

w prawdzi zaczely siem jz wakacje i mozna siobei troshkem dloozej posiedziec przy =W=

ja siedzem rano [10-13]
potem spacerek z zona obidek,spacerek z zona ,kolacyja i
kolo 22 zasiadam na compa zeby grac soebi tak do 2 nad ranem

jestem do tego tez zmooszony przez pingi poniewaz moj conekszyn nie jest zbyt git [podobno 2,3 Mba na byry mama zawsze kolo 300 ]

no i siem konczy dziej n ide, spac i znowu to samo :>

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

oj, oj.

Mi tam ciezko sie wypowiedziec bo siadam rano i jak patrze na zegarek to juz dawno zapomnialem kiedy siadlema slonca juz za oknem dawno nie ma:/

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Misiek07
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzesko

Zwykle tak od 2-5 h, zalezy od checi i oczywiscie mapy na biczu nie wytrzymuje dluzej niz 30 min, ale jak trafi sie jakas fajna mapka to mozna sieziec i siedziec i jeszcze raz siedziec.

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Misiek07 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Misiek07 Znajdź więcej post'ów przez  Misiek07 Dodaj Misiek07 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Misiek07 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

quote:
Napisane oryginalnie przez Misiek07
Zwykle tak od 2-5 h, zalezy od checi i oczywiscie mapy na biczu nie wytrzymuje dluzej niz 30 min, ale jak trafi sie jakas fajna mapka to mozna sieziec i siedziec i jeszcze raz siedziec.


hehe a na treningu nie umisz spokojnie wysedziec

dzast kiddyn no offens

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Codziennie
Minimum 4h, ale z regoly kolo 4-8.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

Na poczatku (listopad grudzien) duzo, potem mnie koncentrowalem sie na pisaniu w lutym kryzys praktycznie nic nie gralem bo to byly czasy bridga i nonstop lecial bridz na serwach i mi sie znudziolo, potem odzyskalem wiare, a jak pojechalem na finaly do wawy i poznalem all lolk's i wrocilem do chajmatu to pykalme 2 miecy 5-6 godzin Teraz juz nie bo w wakacje nei mam jak grac praktycznie

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 00:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no ja też zredukowałem swoje granie poniewarz zaczynając od 3 rano to nikogo nigdzie nie ma nawet na servach zagranicznych (scrakowanych) i dlatego zawsze moje posty sa pisane z rana

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 03:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

a ja mam remont i po skonczeniu roborty jestem wyebany i nic mi sie nie chce

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions