Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > sekwencje mowione
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

sekwencje mowione

cholera czy ktosmi wreszcie pomoze?
nie potrafie zbindowac sekwencji mowionych?
czy ktos moze mi wyjasnic jak to zrobic?

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Za X wstaw cyfre lub litere - to bedzie bind voicecmd:

bind X "vsay GoodGame"
bind X "vsay Hi"
bind X "vsay Cheer"
bind X "vsay Bye"
bind X "vsay Thanks"
bind X "vsay GreatShot"
bind X "vsay Oops"
bind X "vsay_team FireInTheHole"
bind X "vsay_team HoldYourFire"
bind X "vsay_team TakingFire"
bind X "vsay_team AllClear"
bind X "vsay_team DynamitePlanted"
bind X "vsay_team DisarmDynamite"
bind X "vsay_team DynamiteDefused"
bind X "vsay_team EnemyWeak"
bind X "vsay_team Incoming"
bind X "vsay_team DefendObjective"
bind X "vsay_team ClearPath"
bind X "vsay_team PathCleared"
bind X "vsay_team LetsGo"
bind X "vsay_team Medic"
bind X "vsay_team NeedAmmo"
bind X "vsay_team NeedEngineer"
bind X "vsay_team OnDefense"
bind X "vsay_team OnOffense"
bind X "vsay_team NeedBackup"
bind X "vsay_team FollowMe"
bind X "vsay_team Sorry"
bind X "vsay_team Welcome"
bind X "vsay_team Affirmative"
bind X "vsay_team Negative"
bind X "vsay_team IamEngineer"
bind X "vsay_team IamMedic"
bind X "vsay_team IamLieutenant"
bind X "vsay_team IamSoldier"

calosc wklej do pliku wolfconfig_mp.cfg

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Hej a nie lepiej pozostać przy dedykowanych ustawieniach - Alpha ( tylko nie numeric).
Ja gram na takich i nie jest to całkiem złe rozwiązanie.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ins@ne
I'm not mad i'm insane...



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Post miłej lekturki

http://www.wolfensteinworld.com/mod...cle&artid=4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ins@ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ins@ne Znajdź więcej post'ów przez  ins@ne Dodaj ins@ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ins@ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

defaultowe jest dobre troche pograsz i jak automat je wybierasz z V-2-2 etc. Reszta klawiszy sie przyda na inne bindy wierzcie mi

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 04:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
defaultowe jest dobre troche pograsz i jak automat je wybierasz z V-2-2 etc. Reszta klawiszy sie przyda na inne bindy wierzcie mi

Proponuję Ci zmienić ustawienie Quck Chat Mode na Alpha ( za standardowe numeric) . Jest ono bardziej wygodne i szybsze ( sprawdź może Ci się spodoba.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Bez bindow jestem jak bez rak ... Juz w godzine po instalce wolfa dorwalem sie do configu (standard q3) i ustawilem vcmd na klawiature numeryczna bo pstrykanie V-x-x-x troche potrafi rozpraszac w czasie gry ...

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BK]FritzKrieg
aka Cujo



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: U.A.C.

Arrow

Ja mam poustawiane bindy na wszystkie komunikaty jakie uzywam (konkretnie 10). Nie trzeba zdejmowac reki z WSAD i robi sie wszystko jednoczesnie (bieganie, strzelanie i gadanie ). Co jest raczej niemozliwe przy defaultowym ustawieniu (v-x-x). Zbindujcie sobie. Przyzwyczaicie sie po dwoch rozgrywkach i do pierwotnego komunikowania sie juz nigdy nie wrocicie
Pozdry

__________________


One of us equals many of us. Disrespect one of us - u'll see plenty of us.

IRCnet - #wolfpl, #globalops

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BK]FritzKrieg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BK]FritzKrieg Znajdź więcej post'ów przez  [BK]FritzKrieg Dodaj [BK]FritzKrieg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BK]FritzKrieg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

bez bindow bylo by bardzo dretwo
wciskanie v22 podczas gry strasznie mnie rozzpraszalo
po prostu jestem quakerem i cfg musi byc dopracowany idealnie
inaczej nie ma satysfakcji z gry

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Unhappy Kurdeeeeeeeee

Dobra , wszystko pięknie , ale ja potrzebuje dobrego konfiga do RtcW dla LEWORĘCZNYCH ! Ma ktoś jakiś fajny w zapasie ? ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Question

A ja mam takie pyanie: czy istnieje taka mozliwosc jak "sekfencyjne"(co kolwiek to oznacza?) mowienie komed, nie wciskasz tylko je mowisz a na ekranie wyswietla ci sie odpowiednia komeda.
Ciekawa idea..tylko trohce nowatorska...

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

Smile

quote:
Napisane oryginalnie przez [BK]FritzKrieg
Ja mam poustawiane bindy na wszystkie komunikaty jakie uzywam (konkretnie 10). Nie trzeba zdejmowac reki z WSAD i robi sie wszystko jednoczesnie (bieganie, strzelanie i gadanie ). Co jest raczej niemozliwe przy defaultowym ustawieniu (v-x-x). Zbindujcie sobie. Przyzwyczaicie sie po dwoch rozgrywkach i do pierwotnego komunikowania sie juz nigdy nie wrocicie
Pozdry


To chyba masz trzy rece! No bo jak masz 10 klawiszy zbindowanych zeby je miec w jednym miejscu? Ja mam defaultowo (prawie, bo zamiast V mam SPACE) i jakos mi sie gra... zreszta i tak nie wydaje komend w czasie gdy strzelam sie z wrogiem.

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]Dyzio
Dyziowiec pospolity



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Lenino

Exclamation

Ja osobiscie mam zbindowane wszystkie na klawiaturze numerycznej (gram na strzalkach).

Co do listy wykonanej przez ZOLTAN'a to jest jeden blad, tez go na poczatku zrobilem. Otoz 'bind X "vsay Thanks"' powinno byc zamienione na 'bind X "vsay_team Thanks"', albo nasze "DZIEKI!" bedzie siu ukazywalo na ogolnym i wkurzalo wszystkich przeciwnikow.

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio

__________________
[AGD]Dyzio
http://agd.clan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]Dyzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]Dyzio Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]Dyzio Dodaj [AGD]Dyzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]Dyzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]Dyzio
Ja osobiscie mam zbindowane wszystkie na klawiaturze numerycznej (gram na strzalkach).

Co do listy wykonanej przez ZOLTAN'a to jest jeden blad, tez go na poczatku zrobilem. Otoz 'bind X "vsay Thanks"' powinno byc zamienione na 'bind X "vsay_team Thanks"', albo nasze "DZIEKI!" bedzie siu ukazywalo na ogolnym i wkurzalo wszystkich przeciwnikow.

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio



Hehe jasne - nie ma jak zafloodowac chat ... tzn. wkurzyc wszystkich

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[mroova]ant
BLADERUNNER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Zoltan


Hehe jasne - nie ma jak zafloodowac chat ... tzn. wkurzyc wszystkich



Nie ma jak trzepać konia nad swoim arcypięknym fragiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [mroova]ant Znajdź więcej post'ów przez  [mroova]ant Dodaj [mroova]ant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [mroova]ant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [mroova]ant


Nie ma jak trzepać konia nad swoim arcypięknym fragiem


albo trzepac fraga swoim arcypieknym koniem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[mroova]ant
BLADERUNNER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro

albo trzepac fraga swoim arcypieknym koniem



Huh, tego tricka to nie znam ...

Aha, topic... MP strzela szybciej <<<YEE-HAW>>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [mroova]ant Znajdź więcej post'ów przez  [mroova]ant Dodaj [mroova]ant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [mroova]ant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]Dyzio
Co do listy wykonanej przez ZOLTAN'a to jest jeden blad, tez go na poczatku zrobilem. Otoz 'bind X "vsay Thanks"' powinno byc zamienione na 'bind X "vsay_team Thanks"', albo nasze "DZIEKI!" bedzie siu ukazywalo na ogolnym i wkurzalo wszystkich przeciwnikow.


nie wiem czy wszyscy w [BK] uzywaja tej listy, fakt, wspominalem o tym [BK]FritzKrieg'owi na ByRY jak rzucal danke i jawohl w globalu; stwierdzil wtedy lakonicznie: "juz tak mam zbindowane" hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet


nie wiem czy wszyscy w [BK] uzywaja tej listy, fakt, wspominalem o tym [BK]FritzKrieg'owi na ByRY jak rzucal danke i jawohl w globalu; stwierdzil wtedy lakonicznie: "juz tak mam zbindowane" hehe



Jedni wola Vxxx inni maja wszystko zbindowane ... proste nie ?

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Lightbulb

siem rozchodzi o... i tu wyraze sie jasno ze jasniej juz nie potrafie: mowienie "jawohl" albo dziekowanie medykowi za szpryce globalnym "danke" (ZIELONYM) jest slyszne przez team przeciwny a co to ich obchodzi?! ze gdzies tam 2 km dalej ktos jest wdzieczny? pomijam oczywiscie wrodzony sarkazm u klientow ktorzy dziekuja za to ze zostana zabici albo sami zabija kogos w latwy sposob hehe wtedy dziekuja mu za fraga.
Pozdrowionka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 02:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet
...mowienie "jawohl" albo dziekowanie medykowi za szpryce globalnym "danke" (ZIELONYM) jest slyszne przez team przeciwny a co to ich obchodzi?! ze gdzies tam 2 km dalej ktos jest wdzieczny? pomijam oczywiscie wrodzony sarkazm u klientow ktorzy dziekuja za to ze zostana zabici albo sami zabija kogos w latwy sposob hehe wtedy dziekuja mu za fraga.
Pozdrowionka



A mnie to wali ten caly globalny czat: wqrwiajacwe jest to ze po zakonczonej rozgryvce jakas strona wciska (wygrana)v.5.7 i tak spamuja ze sie robi glosno..a ta druga v.5.2 i tak samo spamuja...
Ja tam kozystam z ROGERA z chlopakami z timu i jest good.......

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BK]Pioter
Tanczacy z Granatami :]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Akihabara, Japan

Talking

Mysle ze Roger dobrze rozwiazuje wszelkie floody itd BK juz siedzi znacznie ciszej...za to wydzieramy sie na seibie na chacie ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BK]Pioter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BK]Pioter Znajdź więcej post'ów przez  [BK]Pioter Dodaj [BK]Pioter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BK]Pioter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BK]FritzKrieg
aka Cujo



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: U.A.C.

Arrow

quote:
Napisane oryginalnie przez sud

To chyba masz trzy rece! No bo jak masz 10 klawiszy zbindowanych zeby je miec w jednym miejscu? Ja mam defaultowo (prawie, bo zamiast V mam SPACE) i jakos mi sie gra... zreszta i tak nie wydaje komend w czasie gdy strzelam sie z wrogiem.



Wiekszosc potrzebnych zbindowanych tekstow mam pod lewa reka, wystarczy troche ja przesunac podczas gadki (cyferki 7, 8, 9, 0) reszte mniej potrzebnych mam na PGUP, PGDOWN, DEL, INSERT itd. Wiec nie jest to tak ze reki nie zdejmuje, biegne, strzelam, podaje ammo i jeszcze gadam ale jest to duzo bardziej optymalna opcja niz v-x-x.
Zainteresowanym moge przeslac swoj maly konfig zeby go skonfrontowali z rzeczywistoscia i zgodzili sie z jego wyzszoscia
A i tak Roger ownz y0.
Pozdry

__________________


One of us equals many of us. Disrespect one of us - u'll see plenty of us.

IRCnet - #wolfpl, #globalops

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BK]FritzKrieg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BK]FritzKrieg Znajdź więcej post'ów przez  [BK]FritzKrieg Dodaj [BK]FritzKrieg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BK]FritzKrieg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BK]FritzKrieg
aka Cujo



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: U.A.C.

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet


nie wiem czy wszyscy w [BK] uzywaja tej listy, fakt, wspominalem o tym [BK]FritzKrieg'owi na ByRY jak rzucal danke i jawohl w globalu; stwierdzil wtedy lakonicznie: "juz tak mam zbindowane" hehe



Niektore tylko gadki ustawilem zeby sie wyswietlaly w global. Tak jak powiedzialem zrobilem to z premedytacja. Dodaje to troche klimatu jak i alianci slysza po udanej swojej akcji niemieckie "Nein!" albo "Affirmative". Jak do tej pory (oprocz malkontenta belhifeta) nie spotkalem sie z nagana wiec puszczam te narzekania mimo uszu.
Zreszta odkad uzywam Rogera juz coraz mniej wklepuje teksty wolfowe.
Pozdry

__________________


One of us equals many of us. Disrespect one of us - u'll see plenty of us.

IRCnet - #wolfpl, #globalops

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BK]FritzKrieg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BK]FritzKrieg Znajdź więcej post'ów przez  [BK]FritzKrieg Dodaj [BK]FritzKrieg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BK]FritzKrieg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez [BK]FritzKrieg


Niektore tylko gadki ustawilem zeby sie wyswietlaly w global. Tak jak powiedzialem zrobilem to z premedytacja. Dodaje to troche klimatu jak i alianci slysza po udanej swojej akcji niemieckie "Nein!" albo "Affirmative". Jak do tej pory (oprocz malkontenta belhifeta) nie spotkalem sie z nagana wiec puszczam te narzekania mimo uszu.
Zreszta odkad uzywam Rogera juz coraz mniej wklepuje teksty wolfowe.
Pozdry


a co ja jestem jakis krytyk za wszelka cene czy co? spox

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions