Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Genaza ksywek, nicków graczy ut
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez forever

Hehe byle bez & Love


Ale to by była bezpieczna love

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Ale to by była bezpieczna love


No tak... bo przez kabel Buuuhahaha

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
moze sugeruje jeszcze, ze ma 4-pasmowe spodenki blyszczace?


nie no **** dresow nie lubicie **** no ****! za*******e wam **** to bedziecie **** mieli **** gawrona na waz nasle i **** przesrana macie **** kufy jedne []

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Popatrz avalone co zrobiłeś ... przez ciebie zamiast kręcecego się zdjecia przy nicku 4ever jest "censored' ... powinieneś się wstydzić !

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
Popatrz avalone co zrobiłeś ... przez ciebie zamiast kręcecego się zdjecia przy nicku 4ever jest "censored' ... powinieneś się wstydzić !


[/wstydzi sie za siebie]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Geneza ksywek, nicków graczy ut

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
Chodzi mi oto żebyście przedstawili jak kiedy i gdzie powstał pomysł na wasz nick do gry ut. Geneze mojego i Greyta zapewne znacie więc nie bende nic na ten temat pisał

A ja nie znam... I prosze o opowieść))

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: Geneza ksywek, nicków graczy ut

quote:
Napisane oryginalnie przez forever

A ja nie znam... I prosze o opowieść))


to se pare stron cofninij to bediesz wiedzial i jush)

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
McM
L4aTL4M3



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko - Biala

A wiec moj nick McM powstal ................. ehh cholera nie wiem jak powstal poprostu jest i byl od zawsze. A swoja droga jest firma produkujaca zamki do drzwi co sie McM zwie

__________________
---| I\/IcI\/I |---
-------------------------------------
mail : [email protected]
GG : 464202
-------------------------------------
L4s†L4m3
All rights reserved®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil McM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do McM Znajdź więcej post'ów przez  McM Dodaj McM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać McM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Loriwin
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
Od zawsze w necie byłem shadow a tak poza kompem to na mnie spermen wolają To od malego zostalo jak mnie tak kumpel nazwal!


Chyba Ci tam zabraklo "u" w środku.. a jak nie to buhahahhahaha
POZDRAWIAM

__________________
Loriwin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Loriwin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Loriwin Znajdź więcej post'ów przez  Loriwin Dodaj Loriwin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Loriwin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Loriwin
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
halo
ktoś tu jeszcze zagląda ??
nowi gracze piszcie o swoich nickach
czekam



Moj nick nie waiął się ani od queka ani os zespolu muzycznego.
Zawsze fascynowaly mnie ksiązki fantazy i take tam podobne .
Swojego czasu grałam troszeczkę w rpg a Loriwin to imie mojej postaci.. elfki-łuczniczki - więc jak widać nic to nadzwyczajnego

__________________
Loriwin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Loriwin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Loriwin Znajdź więcej post'ów przez  Loriwin Dodaj Loriwin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Loriwin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez Loriwin


Moj nick nie waiął się ani od queka ani os zespolu muzycznego.
Zawsze fascynowaly mnie ksiązki fantazy i take tam podobne .
Swojego czasu grałam troszeczkę w rpg a Loriwin to imie mojej postaci.. elfki-łuczniczki - więc jak widać nic to nadzwyczajnego


Chyba jednak nie zabrakło ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez Loriwin


Moj nick nie waiął się ani od queka ani os zespolu muzycznego.
Zawsze fascynowaly mnie ksiązki fantazy i take tam podobne .
Swojego czasu grałam troszeczkę w rpg a Loriwin to imie mojej postaci.. elfki-łuczniczki - więc jak widać nic to nadzwyczajnego




gdy nas sobie przedstawiali na nocce-UT, od razu wiedziałem, że to z jakiegoś RPG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 23:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



, od razu wiedziałem, że to z jakiegoś RPG



Papug co ty kużwa wiesz o rpg ........ ty przecierz za stary na takie cus jetes a ja za mlody

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G----->RuLeZ


Papug co ty kużwa wiesz o rpg ........ ty przecierz za stary na takie cus jetes a ja za mlody




hyhy - myślisz, że to Wy wynalezliście deskorolke i Coca-Cole, co?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 00:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

To moze ja napisze o wsoim nicku... hmmm a wiec to bylo tak... gdy zalozyli nam neta napalilam sie na czata i zeby byc troszeczke oryginalna wertowalam slownik lacinski aby znalezc sobie fajowy nick... i w taki sposob znalazlam Vespa co oznacza osa(Fragilisek byl nawet szczesliwy ze znalazlam cos co p[asuje do mojego charakteru) niestety niechcacy popelnilam literowke i wyszlo Vesta.... zostalo juz tak i powiem szczerze ze mi sie bardzie podoba bo oznacza boginie ogniska rodzinnego... prawda ze ladnie??? pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

poszukaj znaczenia slowa NaamaH, moze ci sie bardziej spodoba W kazdym razie moja przyjaciolka ma taka xywke, i znaczenie jej w polaczeniu z jej uroda daje piorunujacy efekt, nic dziwnego, ze sie w niej zauroczylem (tips: szukaj w hebrajskim)

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
poszukaj znaczenia slowa NaamaH, moze ci sie bardziej spodoba W kazdym razie moja przyjaciolka ma taka xywke, i znaczenie jej w polaczeniu z jej uroda daje piorunujacy efekt, nic dziwnego, ze sie w niej zauroczylem (tips: szukaj w hebrajskim)

mmm a nie lepiej by bylo zebys mi powiedzial co to znaczy ja jestem leniuszkiem....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez Vesta
zostalo juz tak i powiem szczerze ze mi sie bardzie podoba bo oznacza boginie ogniska rodzinnego...

a powiedz mi jak jest bog sexu moze se nika zmienie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 08:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

quote:
Napisane oryginalnie przez Vesta
To moze ja napisze o wsoim nicku... hmmm a wiec to bylo tak... gdy zalozyli nam neta napalilam sie na czata i zeby byc troszeczke oryginalna wertowalam slownik lacinski aby znalezc sobie fajowy nick... i w taki sposob znalazlam Vespa co oznacza osa(Fragilisek byl nawet szczesliwy ze znalazlam cos co p[asuje do mojego charakteru) niestety niechcacy popelnilam literowke i wyszlo Vesta.... zostalo juz tak i powiem szczerze ze mi sie bardzie podoba bo oznacza boginie ogniska rodzinnego... prawda ze ladnie??? pozdrawiam




Ewelinko a nie lepiej było wybrć nick zak...... ))) [żarcik]
hehehe

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
McM
L4aTL4M3



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko - Biala

Ja se z nickiem zrobie to co zrobil fragilis [ czyli odwrooce ] zamiest McM bedzie ....... McM BUEHEHEHE PP

__________________
---| I\/IcI\/I |---
-------------------------------------
mail : [email protected]
GG : 464202
-------------------------------------
L4s†L4m3
All rights reserved®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil McM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do McM Znajdź więcej post'ów przez  McM Dodaj McM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać McM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

Avalone: Eros
Vesta: hmm no ok "NaamaH: kobieta uwodzaca mezczyzn (w sumie to ja wyczytalem, ze "kobieta-demon uwodzaca mezczyzn" ale przyjaciolka temu zaprzeczyla, z tym demonem... ale ona ma w sobie cos z demona ")

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
Avalone: Eros



hmm [sg.er0s]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez McM
Ja se z nickiem zrobie to co zrobil fragilis [ czyli odwrooce ] zamiest McM bedzie ....... McM BUEHEHEHE PP

Ja jak odwróciłem raz nicka na servie [ Ches+3r = r3+sehC ] to każdy myślał że jestem kimś z r3|

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

a ja się ostatnio...

przerzuciłem na sprzęt latający
pomyślcie sobie - ile jest nazw róznych fruwajek - żywych i metalowych, o nazwach huraganów i tajfunów nie wspominajac

no, to w razie czego - proszę mi, ten, tego, na servie nie podbierać nicka!

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:44.    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions