Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Problem z FPSami...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Yore
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation Problem z FPSami...

Witam!

Mam ogromny problem z fpsami podczas gry przez internet.
Ustawilem sobie com_maxfps na 80, lecz fps wynosi 88/89. W momencie gdy zaczynam walczyc z przeciwnikiem - w bliskiej od siebie odleglosci, fpsy spadaja do 70 co powoduje jakby warpy. Ogromnie mi to przeszkadza w grze, pomocy!

pb_system 1
pb_sleep 500
pb_security 0 - te komendy juz mam wpisane i nic nie pomagaja

Moj sprzet:

Pentium 4 1.8 gHz.
Radeon 9800 Pro 128 mb Hercules
512 ramu ddr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 01:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Skasuj z katalogu q3, niepotrzebny katalog Q3UT32, jest on odpowiedzialny za spadek fps.

Poza tym na twoim sprzecie spokojnie bym ustawil com_maxfps na 125 albo i wiecej :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 13:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

sprawdz ustawienia sieci, bo czasmi w walce na krotkich dystansach przy zlych ustawieniach pojawia sie maly lag, ktory moze wygladac jak spadek fpsow. Mialem tak z pol roku temu.
/rate 10000
/cl_maxpackets 42 (albo cg, nie pamietam)
moze pomoze

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

i jeszcze jak masz 512 ramu to zmien w cfgu com_hunkmegs na 256 ;p i ustaw wyzszy priorytet q3 pod xp ;p

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

a jak sie podwyzsza ten priorytet bo nie slyszalem o tym ?

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

ctrl + alt + del prawym na jakis proces i "ustaw priorytet" ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cnotek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

q3ut32

hmmm mam ten glupi katalog q3ut32 w folderze q3 i najgorsze jest o ze on sie niechce usunac tzn co go wywale to zaraz znofu sie pojawia..... wsumie to tam tylko jest muj cfg ale jest i mnie denerwuje i fps tez spadaja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2004 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cnotek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cnotek Znajdź więcej post'ów przez  Cnotek Dodaj Cnotek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cnotek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Nom spadaja FPS i nie wiem czy to sie przypadkiem nie pojawia przez to ze jakis serwer jest po prostu zle postawiony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2004 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Nom spadaja FPS i nie wiem czy to sie przypadkiem nie pojawia przez to ze jakis serwer jest po prostu zle postawiony


cholera wie gdzie lazie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2004 18:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

hmm to tak , tyle fps przy takim sprzecie ?! poczytaj troche artykulow i skonfuguruj sobie system jak nalezy ...

co do spadku fps , to chyba nie zauwarzyliscie ze jak wejdziecie na server gdzie jest "gamename q3ut32" to pojawia sie wam katalog q3ut32 a w nim defaultowy cfg , ktory jet wlasnie odczytywany , a w nim wszystko prawie na igh , zaczynajac od 32 bit color...

i tu prozba do scalatora , wpisz w cfg "gamename q3ut3" !!!

dziekuje : )

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2004 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel

i tu prozba do scalatora , wpisz w cfg "gamename q3ut3" !!!



to nie tak, trzeba trochę inaczej wpisać i gdzieindziej.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2004 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
to nie tak, trzeba trochę inaczej wpisać i gdzieindziej.


OOO papuga przerwal sen ziowy i wyszdel z gawry

juz to zrobielm dobisujac do cfg servera

a swoja droga skad to sie wzielo :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 00:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

nie jak na jeden dzien za duzo serwerow :/

byk na byku bykiem pogania

kobyłamamałybok

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 00:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
to nie tak, trzeba trochę inaczej wpisać i gdzieindziej.


nie czaruj papug , wpisuje sie w cfg servera:

set gamename "q3ut3"

i co ty tu piszesz ze nie tak ? kazdy admin wie jak wyglada cala linijka jesli ci chodzi o to ze zabraklo set lub seta ...

ps. co jest z naszymi polskimi serverami ? :/ pare serverow na beta 3.2 , coolnet laguje :/ daminet teraz jest ok , dzieki scalator ze dopisales to male gowno , nie wiem co sie dzieje , ale mam mniejsze pingi na holendekich serverach niz na polskich , widac chlopaki nie dbaja o jakosc polskich lacz tylko o wyjscia na swiat lepsze ... w sumei to mamy jeden dobry server w polsce na 3.2

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
nie czaruj papug , wpisuje sie w cfg servera:

set gamename "q3ut3"

i co ty tu piszesz ze nie tak ? kazdy admin wie jak wyglada cala linijka jesli ci chodzi o to ze zabraklo set lub seta ...

ps. co jest z naszymi polskimi serverami ? :/ pare serverow na beta 3.2 , coolnet laguje :/ daminet teraz jest ok , dzieki scalator ze dopisales to male gowno , nie wiem co sie dzieje , ale mam mniejsze pingi na holendekich serverach niz na polskich , widac chlopaki nie dbaja o jakosc polskich lacz tylko o wyjscia na swiat lepsze ... w sumei to mamy jeden dobry server w polsce na 3.2



pief paf stoi juz na 3.2 ';0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
coolnet



przepraszam.
nic nie poradzę - P2P po UDP
nie mamy pojęcia jak z tym g*em walczyć :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 01:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
przepraszam.
nic nie poradzę - P2P po UDP
nie mamy pojęcia jak z tym g*em walczyć :/



hmm jakie programy p2p wykorzystuja UDP do przesylania plikow ?
wiem ze tam do czegos wykozystuja , u mnie w sieci jest zciagniety limit transferu na UDP i nic sie nie zapycha , a w q3 mozna normlanie pograc jak jest ping good...

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
hmm jakie programy p2p wykorzystuja UDP do przesylania plikow ?
wiem ze tam do czegos wykozystuja , u mnie w sieci jest zciagniety limit transferu na UDP i nic sie nie zapycha , a w q3 mozna normlanie pograc jak jest ping good...


A choćby to gówno kazaa słyszałem że już umie przesyłać co chce jak chce... nisetety udp to tez nie jest bariera...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

ja jakos o tym nie slyszalem , ale wiem ze tam kozysta kazaa chyba do wyszukiwania ... ale nie do zciagania !!!

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs down P2P via UDP vs pingi w grze

ja powiem tyle:
wszyscy wiemy i rozumiemy intuicyjnie, że są usługi 'interaktywne' i takie... 'mniej interaktywne'

do pierwszych zaliczamy telnet,ssh,obsługę zapytań DNS, ściąganie/wysyłanie poczty, browsowanie www (http+S)

do drugich zaliczamy przede wszystkim FTP (passiv+activ), no i "całą resztę".

teraz mamy następujący problem: nasz uplink w świat (podłączenie do internetu) jest dla łatwizny 1megabajt.
jak byście go podzielili na różne typy przepustowości, aby "wszystkim było dobrze"?

na pewno należy dac priorytet (dużo) usługom interaktywnym - człowiekowi nie jest wszystko jedno czy na załadowanie stronki musi czekać minutę czy 10sek.
z kolei tej drugiej klasie usług można dać mniej pasma/priorytet - programowi ściągającemu film po ftp jest wszystko jedno czy dane napływają z prędkością 20kilobitów czy 12kb. czyli czy film się zaciągnie w 3godziny czy też 3 i pół.

jest to zrozumiałe i naturalne - co innego człowiek przed klawiaturą __czekający__ przed klawiaturą na wynik klikania myszą, a co innego program (z założenia: cierpliwy) pozostawiony na nockę 'aby się filmy zaciągnęły'


dotychczas GRY onlinowe były zaliczane do kategorii usług interaktywnych - ciekawe dlaczego - i ich pakiety danych po UDP miały wysoki priorytet.
nadeszły jednak czasy gdy producenci oprogramowania P2P stwierdzili że zajęcie portu 80 TCP (czyli p2p podszywa się pod transmisję www) nie wystarcza ich kochanym klientom, postanowili jeszcze bardziej pomóc - przesyłając dane właśnie protokołem UDP.

na konieć się spytacie - po co w ogóle rozróżniać typy usług, etc.
ano - w dzisiejszych czasach powszechnego dostępu do wypalałek CD, dużych dysków, nie ściąga się już nic innego jak filmy. (zastanawiam się co będzie gdy wypalałki dvd się upowszechnią - ziomale będą przesyłać sobie VOBy?)
skoro więc mi osobiście jednym marniutkim pecetem bez trudu udało się zapchać dwumegowy uplink przy pomocy kazy puszczonej nolimit -- to zdajecie sobie sprawę że P2P jest w stanie wypełnić, zapchać i wysycić dowolnej wielkości 'rurę' (przepustowość łącza).

reasumując - gdyby nie rozróżnianie ruchu, dzięki P2P w ogóle (lub z wielkim trudem) nie działałaby Wam poczta, www, etc.


mam nadzieję że przynajmniej (wiem: niewielka) część z Was zrozumiała - starałem się pisać przystępnym językiem.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Prawda jest taka, ze nie wazne jak wielki byl by uplink i download danego lacza, to i tak w ostatecznosci zabraknie pasma :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

moj admin se dał luzem 1 mbit na 40 osób i jaki z tego morał ?
:


Clone Zone - Urban Terror CTF Server|1613ms|213.115.50.188:27960
Captainvideo newbie server|1489ms|62.221.195.175:27960
GameServers.net - UrT v3.2 (03)|1551ms|62.212.73.90:27960
GameServers.net - UrT v3.2 (02)|1555ms|62.212.74.49:27960

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

u nas w sieci mamy 3 mb lacze na 250 osob , moze teraz wiecej ...
i co ? i mamy ping wyjebisty (****owy) o dziwo spowodowane jest to zajebistym providerem ... zna ktos Pro Futuro ?
kazdy ma ograniczenei transferu do 128 kbit czyli 16 KB/s.
I jak ma byc dobry ping to jest , nawet jak cala siec jest obciazona w duzym stopniu ... to ping jest dobry ... ale ze provider nawala ... mam pare IP z lublina i wszystkie tego providera i na visual route jak pinguje z servera IPartners i jak ja mam z****** ping to reszta tez , routery sa po*******one ... mamy zdolnego admina , jest duzo osob , transfer nigdy mi nie spadl ponizej 16 KB/s , jak sie potrafi cos zkonfugurowac to smiga , kolejkowanie pakietow , wiekszy priorytet na UDP i porty gier itd. 3 mb lacze ejst abrdzo wydajne , ale jak komus mowie ze mamy 3 mb na tyle osob to juz sie smieje , sam na poczatku podchodizlem do tego sceptycznie , ale jak mi admin objasnil co i jak ... to zmienilem zdanie. Dodam ze nie mamy zadnych ciec / limitow na kazy , emule itd. Zciagniety limit transferu na pakiety UDP. Ostatnio mamy dynamiczna rurke , limit transferu jest zalerzny od obciazenia lacza , czyli min transfer mam 16 KB/s a jak malo osob siedzi przy kompie i zciaga to mam 40 KB/s , a w nocy mozna wycisnac nawet i wiecej i to owiele ... dobre rozwiazanie. Gdy by nei ten ****** provider to wszystko smigalo by az milo ,ale ma to sie niedlugo zmienic : ) wszystko zalerzy od admina i jego umiejetnosci , i checi ...

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cnotek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Telenet

no wiec ja mam 128/128kbps bez sieci a o to podsumowanie loncza:

CyberKill[cyk.game-server.cc]|109ms|213.134.172.177:27960
^4UrT ^7- ^4DamiNet - ^1Radom ^4| ^1#ff.org|110ms|82.139.8.29:27960
games.coolnet.pl Urban Terror 3.2 +PB |114ms|217.8.181.90:27960
^DPIFPAF.pl ^7[www.pifpaf.pl]|138ms|213.17.226.67:28000
^2GANGBANG & AST.IMA.PL BY gb|jarzyna|148ms|80.51.70.145:27960
ar_TEST_sv|236ms|150.254.171.165:27960

i wszystko jasne:X jakis baran zapewne zajol sie moimi portami przy*******il wszystko co sie da na p2p a gry zostaly w tyle....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cnotek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cnotek Znajdź więcej post'ów przez  Cnotek Dodaj Cnotek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cnotek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Papug: mnie nie trza było tłumaczyć... swoje wiem... z doświadczenia...

Dark Angel: ta... jest nawet takie powiedzonko wśród adminów: Im więcej przestrzeni na dyskach udostępnisz użytkownikom TYM SZYBCIEJ zacznie jej brakować...

Makrel: nic nie kumam coś tam popisał nie chce mi się czytać tekstu zwalonego w połowie gwiazdkami - przepisz to bez przekleństw to może zrozumiem co tam wypociłeś...

Cnotek - taki opis łącza to se możesz... o niczym to nie świadczy ani nie jest dowodem na nic. no tak ale co ty tam możesz wyśledzić na tych windowsach... :>>>

Do wszystkich - tak wygląda w.k.u.r.w.i.o.n.y Papug po tygodniu użerania się z takimi jak wy:

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

4ever , raptem 4 przeklenstwa to duzo ?! az slabo mi sie robi jak czytam takie odpowiedzi ...( ty pewnie odpiszesz ze jest ci slabo jak czytasz takie texty ... lol)

moze jestes tak wysoko postawiony intelektualnie ,ze nie rozumiesz NAS , POLAKÓW ?! ; PP

4ever , wytlumacz mi w jaki sposob papuga uzera sie z NAMI ?!
nie czaje ...

papug ... zrozumialem to co napisales : )

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cnotek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

lol

4 poprostu mam lenia i niechce mi sie uczyc jakiegos guwna tyu linux (owszem moze i jest w pewnych kwestiach lepszy od windy) poprostu mi do szcescia wystarcxzy windows:X a co do tego opisu loncza to to jest porpsotu to naczym mi zalezy! a wg mnie glównym powodem takich pingów jest cos u nich na sieci gdyz odemnie do providera(chyba to sie tak nazywa:X) mam ping 70! czy to jest normalne?? papug tez cie zrozumialem :X chyba jestem wielki joke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cnotek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cnotek Znajdź więcej post'ów przez  Cnotek Dodaj Cnotek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cnotek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
zna ktos Pro

[ciach]
wszystko zalerzy od admina i jego umiejetnosci , i checi ...



ostatnio był problem na styku GTS <-> Futrzaki.
o ile wiem, Futuro sobie reorganizuje sieć.



zgadzam się pozatym co do admina, ale....
rozumiem że piszesz o osiedlowym adminie

bo bardzo chętnie obejrzę sobie dziwoląg, który rozciągnie łącze (dowolnej wielkości i przepustowości) aby miało i (prawie dowolnie) wielką pojemność (aby przeniosło cały ruch jaki użyszkodnicy nerrwostrady chcą nim puścić) i niewielką (najlepiej zerową) letencję (opóźnienia).

jest wiele sztuczek w wartwie IP i ATM którymi można oszukiwać Was, użyszkodników ale wyżej kołdry nie podskoczysz, czy jakoś tak.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Prawda jest taka, ze nie wazne jak wielki byl by uplink i download danego lacza, to i tak w ostatecznosci zabraknie pasma :>



zgadzam się, z tym że w naszym przyadku chodzi o upload w kier tepsy, czyli użyszkodniki tepsiani od nas zaciągają.
w proporcji 25% download 75% upload.

łyso?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 23:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
tak wygląda w.k.u.r.w.i.o.n.y Papug po tygodniu użerania się z takimi jak wy:




nooo...., może z takimi jak Wy to się nie użeram
na szczęście


ale dziękuję, wykorzystam pomysł

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:12.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions