Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Server dla reprezentacji....
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Post Server dla reprezentacji....

chcialbym wystapic z uprzejma prosba do sceny urt azeby udostepnila jakis server dla naszej kochanej reprezentacji... w chwili obecnej nie mamy nawet gdzie odbywac treningow nie mowiac juz o meczach... jezeli ktos bylby tak uprzejmy i mogl taki tymczasowy server zorganizowac lub chociaz udostepnic rcona/y do lepszych poliskich serverow bardzo prosze o kontakt...
(lepszych czyli takich gdzie 10 osob moze grac na pingu ponizej 500 ;0 )

z gory thx za pomoc...

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

copy/paste z urbanterror.pl:

support = wsparcie
03-04-2003 - 16:14 @ [papuga]

pomyślałem sobie przy okazji - czemu by nie pomóc w tym roku naszej reprezentacji i nie "podarować" im serva do treningów

a zatem poproszę kapitana reprezentacji polski o kontakt w celu dogadania szczegółów...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

tak to juz jakis krok na przod
no to gr8 do boju tygrysie

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 23:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

jak juz pisalem to pewnie jakis koles sobie jaja robil
btw moze jakas siec kablowa by postawila cos? wiem ze c0mma mowil kiedys cos o TOYA, hm?

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs up nie, czemu

nie robie sobie zadnych pisanek wielkanocnych

mam mozliwosc odpalic albo drugi serv (na innym porcie), albo "jakos inaczej" zalatwic dostepnosc dla 'wybrancow'. problem w tym, ze GR8 RAZ (1raz) sie do mnie odezwal i uciekl :/


czy mam za nim ganiac po GG, boardzie i IRCach i ustalac? :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 00:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Widzisz czax jednak to byl papuga o_0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: nie, czemu

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
nie robie sobie zadnych pisanek wielkanocnych

mam mozliwosc odpalic albo drugi serv (na innym porcie), albo "jakos inaczej" zalatwic dostepnosc dla 'wybrancow'. problem w tym, ze GR8 RAZ (1raz) sie do mnie odezwal i uciekl :/


czy mam za nim ganiac po GG, boardzie i IRCach i ustalac? :/



nie wiem co tam ustalac... to ma byc server postawiony na haslo bez mapcycle z fullwote i rconem dla wybrancow z reprezentacji... poprostu postaw serwer i gr8 sie zglosi po rcona i ip ))

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

fajno by bylo jakby stanal jeszcze przed zakonczeniem nations cup :o
imo z serverem (choc nadal w to nie wierze by stanal) mamy duze szanse odniesc sukces.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin
nie wiem co tam ustalac... to ma byc server postawiony na haslo bez mapcycle z fullwote i rconem dla wybrancow z reprezentacji... poprostu postaw serwer i gr8 sie zglosi po rcona i ip ))

niektorzy poprostu lubia wszystko komplikowac...

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hej

papi z 5x sie odzywałem:/
Podaj mi jak możesz swój numer telefonu, to zadzwonie do Ciebie i sie jakoś ugadamy lub coś w tym stylu, ty wieczorami siedzisz tylko na gg...:/ kiedy ja już spie(23-24) :/ No to jak bedziesz wiedział już wiecej czy możesz ten serverek uruchomić i czy jak tam to napisz tutaj, lub na gg.....thx:
Chodzi mi o server z limitem na 12 osób, timelimit 20 friendly fire 2....a co tam, ustawienia CB

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
fajno by bylo jakby stanal jeszcze przed zakonczeniem nations cup :o



malo prawdopodobne

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hmm

dzisiaj jak zdobede papuga i sie z nim dogadam, to powinien stanąć niedługo...a moze stac na 2 slocie qneta

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

prosze bardzo:

games.coolnet.pl: 27961
ustawienia serva, no.. "takie do CB" cokolwiek to miałoby znaczyć

namiary ma GR8 (pasełko) a o rcona go nie proście - działa vote.

serv się może (i pewnie: będzie) wywalac, jak i kazdy inny serv UT :/ ale cóż ... SID się przyznał do zabugowanego softu, w 2.7 mają ponoc poprawić.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hmmm

Papi zostaw jakis tel. żebym w razie problemów mógł zatelefonować do Ciebie.....thx for server idziemy go testowac!
P.S. Papi czasami zmienie hasło, tylko hasło

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

of corz :)

g_password powinieneś dość często zmieniać
podobnie jak rconPassword -- we własnym interesie

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

pisze ze szkoły

no więc, na zmiane passworda na server znam...ale jak to było na rconpassword?:/rcon rconpassword ? napisz
Ide nauczyciel mnie wqrwia!!!przyjebal sie ze niemam tematu sprzed roq...oka nara pozdro...aha i normalnie mozna grac spary 5-5 na servieP

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

:)))

no jestem pod wrazeniem, szkoda ze wiekszosc klanow ktore mamy w grupie ma tami pingi 200 a my no coz od 15-100 ))

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

no niestety :/

ping-pongów już nie poprawię :/

ponieważ większość ludzi łączy się jednak do niego z sieci tepsy, sugeruję grać poza "godzinami szczytu" (tj. business hours) -- zmniejsza się obciążenie naszego peeringu do tepsy.

jeśli chodzi o zagranicę, to chodzą pogłoski, że w okolicach czerwca będziemy podwajać przepustowośc za granicę, a do tego czasu zakończymy budowę polskich ringów na światełku.
(czyli: między miastami pingi poniżej 10ms, a zagranicę powyżej 2Gbit)

tyle obiecanek / przyszłości. jak będzie, zobaczymy.
P.S. mówię oczywiście o mojej firmie , w której stoi coolnet, a nie o sieci tele-psy

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: pisze ze szkoły

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
no więc, na zmiane passworda na server znam...ale jak to było na rconpassword?:/rcon rconpassword ?


a próbowałeś:
/rcon set rconPassword dupa
?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

zmieniłem pass na server, /rcon rconpassword xxxxx
Thx jeszcze raz, a i niedługo bede miał neo+

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2003 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

mam prosbe
jak bedzie mecz z pt i chociaz 1 mapka bedzie na qlnecie to moglby ktos ograniczyc licze graczy na qlnecie1 do 8 or smthg? dzisiaj jak gralismy spara i bytlo na qlnecie1 12/12 to qrvoca mnie brala z lagami i watpie zeby sie pt zgodizlo an takim czyms grac ...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
mam prosbe
jak bedzie mecz z pt i chociaz 1 mapka bedzie na qlnecie to moglby ktos ograniczyc licze graczy na qlnecie1 do 8 or smthg? dzisiaj jak gralismy spara i bytlo na qlnecie1 12/12 to qrvoca mnie brala z lagami i watpie zeby sie pt zgodizlo an takim czyms grac ...



Skoro to jedna mapka tylko , czyli 20 minut to mozna by w ogole zamknac jedynke na ten czas ? :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

jak będzie

mecz z Portugalią, to chyba nie na coolnecie?

myślicie że się zgodzą zagrać na servie gdzie niema PB? :O

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 00:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: jak będzie

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
mecz z Portugalią, to chyba nie na coolnecie?

myślicie że się zgodzą zagrać na servie gdzie niema PB? :O



eeeeeeee to chyba coolnet odpada ;p

A przypdakiem meczy w Nations Cupie nie gra sie na neutralnych serwerach ? :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: jak będzie

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
eeeeeeee to chyba coolnet odpada ;p

A przypdakiem meczy w Nations Cupie nie gra sie na neutralnych serwerach ? :O



jezeli sie takiego nie znajdzie [pt vs. pl - bedzie trudno =D] to sie gra 1 mapke w pl a druga w pt

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs down no doobra...

to ja będziecie miec jakis ważny mecz internacjonalny, to dajcie znać, to wyłączę cool:27960 na ten czas coby zmniejszyć lagi.

btw - Scalak też ma chyba dobre serwery do rozgrywania takich meczy, nie? czemu do niego się nie zgłosicie o serv na mecz finałowy?

z drugiej strony - http://kill.it.pl/GameTrakker/qstat...t.pl.27961.html strasznie mało coś ta "reprezentacja" trenuje :/ widzę że jakieś mecze są rozgrywane, różne klany tam grają....
ciekawe jak to się ma do hasła "nie mamy nawet gdzie odbywac treningow", no chyba że reprezentacja sie tak mocno przykłada do treningów


P.S. hmm, ponownie przeczytałem ten wątek i nadal mam wrażenie że "ktoś" mnie obraził i nadal nie widzę 'odszczekania' z jego strony

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

dobra papciu respek dla ciebie od calego propl

treningow gramy duzo co widac po wyniku z portugalia 14:12 ktora wygrala poprzedniego nation cupa

nasz polish team ma na koncie juz niezle osiagniecia jak chociazby zbicie PK a treningi jakos powolutku leca ale wez pod uwage ze kazdy ma swoj klan i od czasu do czasu i dla niego cos gra...

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: no doobra...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa

z drugiej strony - http://kill.it.pl/GameTrakker/qstat...t.pl.27961.html strasznie mało coś ta "reprezentacja" trenuje :/ widzę że jakieś mecze są rozgrywane, różne klany tam grają....
ciekawe jak to się ma do hasła "nie mamy nawet gdzie odbywac treningow", no chyba że reprezentacja sie tak mocno przykłada do treningów




Neee reprezentacja grala bardzo duzo treningow, tzn prawie co dzien jak patrzylem przez ase to cos tam grali , wiec mysle ze serw sie bardzo przydal/przydaje .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

teraz ode mnie

THX Papuga za serverek, przydal sie bardzo (caly czas sie przydaje ) i soz ze na poczatku ironicznie powatpiewalem w to

Mam male zastrzezenie, jesli by mozna bylo wlaczyc PB to bylbym bardzo wdzieczny

p.s. moze zostawisz go na stale? duzo ludzi z zagranicy dobrze pinguje na nim i walki klanow polskich CB by mogly sie rowniez tam odbywac. to tylko taka moja sugestia.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs up dziękuję, spoko.

1. dziękuję za słowa uznania -- miód na moje uszy (fuj)
podoba się Joinmessage?

2. wolałbym go nie zostawiać jednak na stałe - to jest na tej samej maszynce co "stary" coolnet, gdy na obu są full składy jednocześnie (a i na innych portach/serwerach na tej maszynce też) graja ludzie - to i się zaczynają lagi od procka.

3. pingi każdy ma dokładnie takie same jak i na starym - skoro to ta sama maszynka?

4. skoro to ta sama maszynka - to te same ograniczenia - problem z PB, niestety ... :/

niewiem, może jak dostanę kwietniową wypłatę, odżałuję tego tysiaka i kupi się dwa proce - wtedy byłby dedykowany serv dla UT - bez żadnej innej gry na innych portach, w dodatku na dwuprocesorowej maszynce, w dobrym miejscu sieci
oczywiście - wiecie, co stoi na przeszkodzie... --- najgorsze zło tego świata
z drugiej strony - chciałbym też chłodzenie wodne zanabyć bo mi tu głośno od komputerów w pokoju


anyway - trenujcie, grajcie, bo serv nie pochodzi wiecznie

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:37.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions