Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Mały problem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kłak
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Zielona Góra

Mały problem

Po zainstalowaniu Team Sabre nie moge grac na moscie , po kilku sekundach mnie wyzuca z gry , mimo ze ping mam ok , nie wiem czemu , jak nie miałem team sabre było wszystko ok , patch sie zgadza wiec nie wiem w czym problem pomocy chłopaki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kłak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kłak Znajdź więcej post'ów przez  Kłak Dodaj Kłak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kłak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Odinstaluj ten dodatek i baw sie dalej w BHD. TS to porazka ma wiecej bledow niz standardowy BHD ,a tak wogole to jest to wielka porazka NOVALOGIC!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 06:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Nie wiem czy inni mieli z team sabre problemy ale ja mialem. Uzywalem TS kilka dni i niezle sie wkurzalem w tym czasie, gralem G36 i czulem sie jakbym strzelal slepakami, najczesciej moglem kogos zabic jak udalo mi sie go zaskoczyc i wywalic caly magazynek. Odinstalowalem to w cholere i znowu gralem CARem, ktory zabijal jak dawniej Kilku moich znajomych tez narzekalo na to i zaczelo im isc dopiero po powrocie do BHD. Z drugiej strony jeden kumpel po zainstalowaniu TS (mojej kopii) rozkrecil sie niesamowicie - dziwne to wszystko.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 06:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

A myslalem ze tylko ja mam takie odczucia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 06:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
(ciach)i znowu gralem CARem, ktory zabijal jak dawniej Kilku moich znajomych tez narzekalo na to i zaczelo im isc dopiero po powrocie do BHD. Z drugiej strony jeden kumpel po zainstalowaniu TS (mojej kopii) rozkrecil sie niesamowicie - dziwne to wszystko.


M16 rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 07:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
M16 rulez


G36 tyż rulez

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 08:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
M16 rulez


Moc chyba ta sama, M16 ma chyba zasieg skuteczny wiekszy. Ja strzelam wylacznie z przycelowaniem a w tej kategorii CAR jest bezkonkurencyjny, tylko mala kropeczka na srodku i nic wiecej widoku nie zaslania
No i dzwiek lepszy wydaje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 08:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A propos zasiegu M16 to wczoraj sam nie uwierzyłem w to co się stało. Grałem(śmy) na jakimś "dojczland" serwerze w TDM na Double Barret gdzie nagle widzę jak jakiś gość pomyka zajęczym kłusem w stronę gór. Myślę sobie że to ani chybi jakiś wstrętny sniper wrogiego obozu więc się przymierzyłem. Zaznaczyc trzeba że gość był wielkości na 2 pixele więc był strasznie maluczki więc był baaardzo daleko. Zacząłem do niego walić pojedyńczymi, pociski rozbijały się w jego pobliżu bo gostek przystanął i zaczął szukać ( i to go zgubiło bo gdyby może się położył to było by po mnie), poszły jeszcze ze 4 pociski i facet nakrył się nogami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 10:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

firles Raddzioo, da szort rejndż snajpa

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 10:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
(...) Zaznaczyc trzeba że gość był wielkości na 2 pixele więc był strasznie maluczki (...)


"Dodam jeszcze, ze gralem w rozdzielczosci 110x80, ktora pozwala mi szczelac celnie na duze odleglosci"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Należy dodać że gdybym miał taką rozdzielczość to musiałbym mijać slalomem ziarenka piasku i inne biedronki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 12:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Należy dodać że gdybym miał taką rozdzielczość to musiałbym mijać slalomem ziarenka piasku i inne biedronki


ale za to można by było wsiąść na kule wystrzeloną przez kolege z team'u, scyzor w dłoń i za sekunde w bazie wroga

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 04:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Revenant
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja:

m16 jest najbardziej celny mozna go jako snajperki uzywac w polaczniu z lornetką.. gduby miał trub auto zamiast burst była by to najlepsza bezkonkurencyjna bron w grze..jednak przegrywa swa celnoscia z szybkostrzelnoscia innych broni..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2004 01:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Revenant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Revenant Znajdź więcej post'ów przez  Revenant Dodaj Revenant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Revenant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Gdyby miała tryb auto to nie byłaby już taka celna ....
( i tak strzelam pojedyńczymi)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2004 05:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Gdyby miała tryb auto to nie byłaby już taka celna ....
( i tak strzelam pojedyńczymi)



(granatami)

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2004 07:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
(granatami)


Ale to tylko w lamy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2004 12:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ale to tylko w lamy


WWF pomocy

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2004 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:07.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions