Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Pod Boty
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
XvX
.::[CZB]::.



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Talking Pod Boty

Chciałbym poruszeć kwestię botów, a konkretniej PodBotów! Co myślicie o treningu na botach? Podwyższa czy obniż umiejętności? Zachęcam do dyskusji...

(kur**, ale ja poważny i "dyplomatyczny" hehe )

P.S. Macie jakieś stronki z Waypointami dp PODBota??

__________________
Co złego to (nie) ja!

.::<{[( *CZB* )]}>::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XvX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XvX Znajdź więcej post'ów przez  XvX Dodaj XvX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XvX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

Re: Pod Boty

quote:
Napisane oryginalnie przez XvX
Chciałbym poruszeć kwestię botów, a konkretniej PodBotów! Co myślicie o treningu na botach? Podwyższa czy obniż umiejętności? Zachęcam do dyskusji...

(kur**, ale ja poważny i "dyplomatyczny" hehe )

P.S. Macie jakieś stronki z Waypointami dp PODBota??



Wedlug mnie, zdecydowanie granie z botami, podwyzsza Twoje umiejetnosci, ale nie w taim stopniu jan grani na serwie z normalnmi ludzikami Stronek nie mam ale jak cosik znaajde to wrzuce.

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 06:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Thumbs up

dobry PODbot nie jest zly, szczegolnie gdzies tak kolo 80 skill, ale ma jedna ale za to duza wade - to jest bot . Jasne mozna na nim sobie pocwiczyc, po mapach pobiegac, reflex potrenowac, ale boty nie zachowuja sie jak ludzie, a ludzie maja to do siebie ze sa nieprzewidywalni i zdazaja im sie takie akcje, ktore u botow nie sa spotykane....

a lista mirrorow pliku z waypointami jest tu : http://www.nuclearbox.com/podbot/downloads.shtml

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez kag
dobry PODbot nie jest zly, szczegolnie gdzies tak kolo 80 skill, ale ma jedna ale za to duza wade - to jest bot . Jasne mozna na nim sobie pocwiczyc, po mapach pobiegac, reflex potrenowac, ale boty nie zachowuja sie jak ludzie, a ludzie maja to do siebie ze sa nieprzewidywalni i zdazaja im sie takie akcje, ktore u botow nie sa spotykane....

a lista mirrorow pliku z waypointami jest tu : http://www.nuclearbox.com/podbot/downloads.shtml



Tak, ale mimo wszystko granie z nimi to przyjemnosc Wynik koncowy...

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

wedlug mnie granie z botami polepsza takie umiejetnosci jak np, celnosc czy reflex, ale rowniez troche pogarsza nasza umiejetnosc myslenia w grze, gdyz boty nie sa az tak inteligentne jak zywy przeciwnik

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez =CoolNet=bOleK
wedlug mnie granie z botami polepsza takie umiejetnosci jak np, celnosc czy reflex, ale rowniez troche pogarsza nasza umiejetnosc myslenia w grze, gdyz boty nie sa az tak inteligentne jak zywy przeciwnik


Ale warto zz nimi pograc mimo wszysto

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

no tylko nie mozna tylko z botami grac, bo potem wejdziesz na serv i bedziesz srogie baty dostawal za brak myslenia w grze

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez =CoolNet=bOleK
no tylko nie mozna tylko z botami grac, bo potem wejdziesz na serv i bedziesz srogie baty dostawal za brak myslenia w grze


Dlatrgo NIGDY nie gram z botami...

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

quote:
Napisane oryginalnie przez [F|S|G] Fruit


Dlatrgo NIGDY nie gram z botami...



mozna se czasem pograc, boty zwlaszcza pomagaja w przypadku awarii netu, ale mi chodzi tylko o to ze gdy za duzo grasz z botami nie wplywa to dobrze na twoja forme w grze

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

a do tego z botami zabawa jest gowniana

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

quote:
Napisane oryginalnie przez eRbol
a do tego z botami zabawa jest gowniana


dla mnie zabawa z botami jest przednia, bo fajnie dostaja po dupie za swoja glupote

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XvX
.::[CZB]::.



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zauważyłem,że po graniu z Botami mój skil się nie podniósł!
Ale za to Grając z botami (PodBotem) można nauczyć się wielu tricków od autorów Waypointów. Poza tym Taki "głupi bot" ściąga cię z łebszotem z deagla z odległości 50 m!! Wymusz to na tobie trochę większej dbałości o oriętację i rozglądanie się dookoła. Boty są dobrym workiem treningowym! Np:
Dostałeś w dupe podczas gry z kumplami. Zgnoiłeś się przy wszystkich. Co robisz? Dodajesz do swojej (ofline) gry parę botów z imonami kolegów, wpisujesz: "jasonmode on" i masakrujesz niewinne postacie uzbrojone w malutki nóż do chleba. Jaka ulga!

__________________
Co złego to (nie) ja!

.::<{[( *CZB* )]}>::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2001 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XvX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XvX Znajdź więcej post'ów przez  XvX Dodaj XvX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XvX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Talking

ty sadysto ! na niewinnych botach ta sie wyzywac ! zaskarze to do Towarzystwa Przyjaciol Botow

ale zeby ten post nie byl bez sensu .... to widze jednak ze boty nie maja dobrej opinii, gdyby bylo inaczej to mozna by pomyslec o zmontowaniu przy cs.fpp.pl ekipy do robienia wp do nowych map ktore sa w mapcycle polskich serwerow, albo chociaz ruszyc poszukiwania ich po swiecie. Ale widze, co jest jasne, ze nie mozna traktowac botow jak chociazby przyblizowna wersje gry online, bo to tylko namiastka, ktora jest ok jak kaurat siec padla or smthng

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2001 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

boshe jakie lamerstwo garc z botami
coz kazdy jest inny )))))))))))))

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2001 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

quote:
Napisane oryginalnie przez Lis3n
boshe jakie lamerstwo garc z botami
coz kazdy jest inny )))))))))))))



znam wiele osob ktore nie maja w domu netu oraz nie sa bywalcami kafejek, a gre w countera znaja tylko z potyczek z botami, i wcale nie narzekaja

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2001 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dzis padl mi net i wywalalo mnie z serwerow cs, wiec sciagnolem PLBOTA i pogralem troszke sobie. Gra z botami to syf one sa glupie, a ginolem jak do kibla poszedlem albo telefon byl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 18:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

ciekawe jest to co powiedziales ale nasuwa mi sie pare pytan dokladnie dwa:
1. na jakim skilu bota grales?

2. jakim cudem sciagnoles bota skoro padl ci net?????

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ad 1: na 5 (najwiekszym)
Ad 2: napisalem, ze wywalalo mnie z serwerow, zreszta nadal mnie wywala dzisiaj a na boardzie sobie pisze jak widac. Dzwonielm do tepsy, ale w sobote oni klada wala na klienta zadzwonie w poniedzialek sie dowiem dlaczego tak sie dzieje?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 19:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs down

Nie z botami człowieku nic się nie nauczysz lepiej grac z normalnymi graczami takimi jak ja czy ty .
A czego nauczysz się grając z botami chyba celnosci ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cali garlem bo na serwerach nie moglemz w/w powodu. Chociaz gra z botami ma jednego plusa:
nie denerwuja cie lamy, ktore bluzgaja wkolo i robia tk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 19:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Cali garlem bo na serwerach nie moglemz w/w powodu. Chociaz gra z botami ma jednego plusa:
nie denerwuja cie lamy, ktore bluzgaja wkolo i robia tk
tak masz racje nie denerwuja cie takie lamy ,ale wiesz LIFE is BRUTAL AND FULL OF WASADZKAS ale jak wejdziesz wieczorem tak o 20 -21 godzinie to z serverów zniknom lamki i gra się całkiem fajnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

i tak wlasnie robie w ciagu dnie nie ma gry bo lameriada sie zbiera na serwach i nie da sie grac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 19:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XvX
.::[CZB]::.



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

quote:
Napisane oryginalnie przez =CoolNet=bOleK


znam wiele osob ktore nie maja w domu netu oraz nie sa bywalcami kafejek, a gre w countera znaja tylko z potyczek z botami, i wcale nie narzekaja



Ja gram w cafe ale milonerem nie jestem żeby codziennie płacić (Acha BTW Ile u was tam soi godzina grania w cafejce?? U mnie 2 zł/h ) dlatego trenuję z botami w domciu! A przez neta nie gram bo mam nocny internet :< . Bots is OK

__________________
Co złego to (nie) ja!

.::<{[( *CZB* )]}>::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XvX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XvX Znajdź więcej post'ów przez  XvX Dodaj XvX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XvX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Tak

weś jakieś 10 botw na ciebie to nuczysz sie grać. :-))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 00:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RoliNN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: \/\/r0c|_4\/\/

quote:
Napisane oryginalnie przez =CoolNet=bOleK
wedlug mnie granie z botami polepsza takie umiejetnosci jak np, celnosc czy reflex, ale rowniez troche pogarsza nasza umiejetnosc myslenia w grze, gdyz boty nie sa az tak inteligentne jak zywy przeciwnik


Zagraj sobie z PODBOTAMI, zmienisz zdanie

__________________
[IM]RoliN
gg: 1714532
email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 02:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RoliNN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RoliNN Znajdź więcej post'ów przez  RoliNN Dodaj RoliNN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RoliNN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

a jebac programy gra z zywym przeciwnikiem jest ciekawa...a z botami to takie puste trzaskanie... moze i uczy, ale mnie to nie bawi.

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XvX
.::[CZB]::.



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Tak

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
weś jakieś 10 botw na ciebie to nuczysz sie grać. :-))

Do kogo to?

__________________
Co złego to (nie) ja!

.::<{[( *CZB* )]}>::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XvX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XvX Znajdź więcej post'ów przez  XvX Dodaj XvX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XvX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Re: Tak

Sprawie strasznie jasna. Masz net nie graj z BOTami. Nie masz graj z BOTami lub idz do cafe i posciagaj z 100 MB dema z CSa i sie UCZ. Bardzo skuteczna metoda na dobre wyniki w CSie. Gdy grasz z BOTami NIC tak naprawde taktycznego sie nie nauczysz. Jedynie twoje umiejetnosci INDYWIDUALNE sie polepsza.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RoliNN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: \/\/r0c|_4\/\/

Dokladnie, ale demka to se mozna ogladac w domku.

__________________
[IM]RoliN
gg: 1714532
email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RoliNN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RoliNN Znajdź więcej post'ów przez  RoliNN Dodaj RoliNN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RoliNN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Ja czesto gram z botami jak yoss sciaga i mam pinga (*&^#@&$ Czasem sciagam sobie waypointy do taktyk obronnych, np podczas klanowki mam taka, a taka pozycje wiec sciagam waypoint, na ktorym boty chodza wlasnie tak + kilka modyfikacji. Siedze tam gdzie mam siedziec i trenuje najlepsze ustawienia podczas obrony. Wg mnie to sie sprawdza
Co innego, ze robie to od niedawna wiec jeszcze nie widac efektow

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 01:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:45.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions