Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > CPMA 1.16 - pytanko
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

CPMA 1.16 - pytanko

czlusc!

Mam pytanko... zessalem nowe cpma, wszystko fajnie, boty wymiataja ale lekko sie zdenerwowalem tym, ze zniknela mi lista broni po lewej stronie ekranu na gorze... co jest? Moze ktos mi podpowie jak ja przywrocic w cfg? Wiem, wiem jestem zbyt leniwy zeby wczytwac sie w changeloga Moze ktos jednak kiwnie palcem i skrobie szybka komende...

gl

__________________
Life is simple. Eat. Sleep. Play Quake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2003 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Re: CPMA 1.16 - pytanko

ok, juz sobie poradzilem
dla podobnie jak ja leniwych (nie wiem czy sa w ogole tacy ) podaja przykladowe rozwiazanie:
ch_weaponlist "1 48 1 0"

gl

__________________
Life is simple. Eat. Sleep. Play Quake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2003 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

poco komu jakies bety

3 stycznia wyjdzie full, poczekam az wrzuca ja na pol servery i dopiero wtedy sie przesiade

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2003 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
poco komu jakies bety



Jak to po co? W naszym klimacie w miesiącach zimowych w betach jest cieplej

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2003 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

podoba mi sie zwłaszcza określnenie " Final beta"

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2003 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez VidlaK
podoba mi sie zwłaszcza określnenie " Final beta"


ale to jest duzo lepsze niz: RC lub c00ker

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2003 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
imbaczek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lipas
ale to jest duzo lepsze niz: RC lub c00ker

RC to akurat dobre i szeroko używane pojęcie. Nie jest to jednak to samo, co final beta.

A co do tego, po co sprawdzać bety: po to, żeby się potem nie pluć, że ci hud nie działa, w związku z czym nowa wersja jest całkowicie do dupy (patrz esports.pl.)

__________________
and the times when we were young
when life seems so long...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2003 00:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil imbaczek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do imbaczek Znajdź więcej post'ów przez  imbaczek Dodaj imbaczek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać imbaczek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QuaD
Your personal killer.



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Wawa

Re: CPMA 1.16 - pytanko

Sprawa jest prosta.
W nowym CPM defaulutowo laduje sie inny HUD.
Polecam komende
\hudnext albo
\hudstyle

A tak z zupelnie innej beczki to jaki numerek wpisujecie zeby sobie pograc z CPMbotem? Zaczyna sie chyba od 6?

__________________
Paszcie do mnie na:
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2003 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QuaD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QuaD Znajdź więcej post'ów przez  QuaD Dodaj QuaD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QuaD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Post Re: Re: CPMA 1.16 - pytanko

quote:
Napisane oryginalnie przez QuaD
Sprawa jest prosta.
W nowym CPM defaulutowo laduje sie inny HUD.
Polecam komende
\hudnext albo
\hudstyle

A tak z zupelnie innej beczki to jaki numerek wpisujecie zeby sobie pograc z CPMbotem? Zaczyna sie chyba od 6?



mi tam stary hud pasi a problem z weaponlista jak pisalem rozwiazalem - ale dzieki za info

co do botow to ja gram z apheleon na 80-100, na cpm3 nie udalo mi sie go jeszcze pojechac na 100 ale na cpm1a owszem 8)

gl

__________________
Life is simple. Eat. Sleep. Play Quake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2003 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zoom
Mistrz Polski CPMA



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Na dm6 kolo lasera

Ja tam mam juz dosyc tych wersji bo z tego co wiem to teraz jest wiecej wersji tych pm niz samych graczy :-DDDD

__________________
Zwykly cham i europejczyk to ja ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2003 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zoom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zoom Znajdź więcej post'ów przez  zoom Dodaj zoom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zoom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:01.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions