Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > kim najczesciej grasz
Kim najczesciej grasz?
You do not have permission to vote on this poll.
soldier 4 5.88%
enginner 6 8.82%
medic 29 42.65%
lieutenant 29 42.65%
W sumie: 68 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

lwem leonem

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Ja wapnem .
Gaszonym oczywiscie .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
4ever
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Wolfenstein Castle

medem ale zdarza sie tez innymi

__________________
Nie bede miec podpisu ....bo nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 4ever Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 4ever Znajdź więcej post'ów przez  4ever Dodaj 4ever do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking

A ja zawsze gram leutem Lubie miec wladze nad medykami

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Amfisia
A ja zawsze gram leutem Lubie miec wladze nad medykami


co innego jak lezysz na ziemi i wolasz "medic!"

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

hihihi

ale kazdy medyk potrzebuje ammo wiec przedzej czy pozniej i tak do mnie przyjdzie

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Jak gram soba

Amfisia a co jesli przyjda "pozniej" ?

Sniperem nie gram ale gut sniper zabija wrogoff a nie bawi sie w chowanego z sniperem przeciwnika

Czesto 1 sniper uparcie chatuje na drugiego gdy tamtem (jesli jest dobrym snipem) w tym czasie kosi wrogich ludkow i od czasu do czasu daje zajecie wrogiem snipowi , nie na odwrot

Prosper sie wyrabia, ostatnio trafia z wiezy w transportek na ass keep going

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 07:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

First Person Perspective no no

no no widze ze moj temat sie rozkrecil bardziej niz sie tego spodziewalem

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rydzyk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: knurow

golownie medyk ale czasami jak potrzebny lt. Na beach to z nudow gram kim popadnie

__________________
The only thing to fear,
is running out of BEER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rydzyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rydzyk Znajdź więcej post'ów przez  rydzyk Dodaj rydzyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rydzyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

ja gram wylacznie lt a ostatnio bawie sie snajperka

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

ja tam gram najczęściej medem ale w klanówkach mam jeszcze fuche inżyniera, a ostatnio fajnie mi sie gra snajpe (wczoraj aż 19 punktów zdobyłem nim, pierwszy raz przekroczyłem 10)

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Ja tam najczesciej gram liutem ze stenem albo mp40 albo mauser , albo pf , albo flem , albo nie gram , albo ...... duzo
Wszystkim (z wyjatkiem americanskiego Meda , Enga , oraz soldierem z Tompstonem) po prostu nie cierpie tej broni

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Amfisia
A ja zawsze gram leutem Lubie miec wladze nad medykami



Dopiero co zauwazylam te wypowiedz...
TY OKRUTNA KOBIETO! CZERPIESZ PRZYJEMNOSC Z BEZBRONNOSCI NIEWINNYCH MEDYKOW

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

chciałbym powiedzieć że nie jest to władza bo jeśli mnie wkurzysz i nie dasz ammo to walne ci TK i nic nie zrobisz bo medyk jest silniejszy

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
chciałbym powiedzieć że nie jest to władza bo jeśli mnie wkurzysz i nie dasz ammo to walne ci TK i nic nie zrobisz bo medyk jest silniejszy

He he he. Jak to nic, a F2 ????

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Hehe F2 to jest juz cis ponizej pasa

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez PsychOPAT

He he he. Jak to nic, a F2 ????



no po TK jest pytanko czy chcesz skarge złożyć czy nie ale chyba F2 jak mnie pamięc nie myli to jest od tego że niechcesz złożyc skargi albo z lekka ciebie nie zrozumiałem

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

ehh nie fszyscy pojmia moja wypowiedz, ale moze nielicznym, ktorzy mnie znaja to sie uda:
ja tam lubie korniszony

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no parowa ja nie zrozumiałem ale nic nieszkodzi

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 02:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR
Ja najczesciej gram Protossami


Prospi Ty sie nie liczysz wiemy ze chorujesz na starcrafta P

Tez sie dopisze a co mi tam
Ja gram Elf Archer
LT/Soldat PF/Venom/MED

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

ale ja i tak znam cala prawde o prosperze... prosper mnie tesh interesuje na jaka klase cie zaprogramowano... tak prosze panstwa: PROSPER i pare innych gosci sa CYBORGAMI przylecieli tu podbic nasza planete lecz byli "nie za lepiej" zaprojektowani i mysleli, ze wolf to prafdziwe zycie i tam proobuja podbic ludzkosc LECZ MI SIE NIE DAMY LUDZKOSC PRZETRWA

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek


no po TK jest pytanko czy chcesz skarge złożyć czy nie ale chyba F2 jak mnie pamięc nie myli to jest od tego że niechcesz złożyc skargi albo z lekka ciebie nie zrozumiałem



OOOPS. FUCKtycznie cos mi sie pomylilo, bo mialem na mysli F1

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
ale ja i tak znam cala prawde o prosperze... prosper mnie tesh interesuje na jaka klase cie zaprogramowano... tak prosze panstwa: PROSPER i pare innych gosci sa CYBORGAMI przylecieli tu podbic nasza planete lecz byli "nie za lepiej" zaprojektowani i mysleli, ze wolf to prafdziwe zycie i tam proobuja podbic ludzkosc LECZ MI SIE NIE DAMY LUDZKOSC PRZETRWA


hehe, poczekajcie az mi wgraja cale oprogramowanie, a i plyty tytanowe podskorne bede mial niedlogo . Poki co testuje nowe sprzezenie mausera (i innych lekkich broni) z moim nowym wszczepem optycznym

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 01:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:17.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions