Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > UrT 3.0
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

UrT 3.0

ale lol rozczarowalem sie:
wlanczam menu gry jeskies szajs kolory, grafika i ręce przypominaja 2.0, a broni nie moge przetestowac bo Waitnig for players a botow nie moge dodac bo sie nie da, ale zrobili z tego cs'a ;/ a i jeszcze nie ma zadnego servera z 3.0 bo jak chce wejsc to sie ut 2.6 wlancza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2003 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

skoro nie grales jeszcze to skad wiesz czy cs'a zrobili? noob?

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2003 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

sprawdzcie sobie spectatorem na rommelu zamkniete pomieszczenia.. w 2 z nich takie dziala z kamerkami sa
a mnie sie nowa beta podoba kazdy moze narzekac, ja mysle ze troche tej grze jeszcze brakuje ale jest coraz lepiej!
pzdr!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2003 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

36 %

trzecia proba ;d
sdi ownz us all ;/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2003 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

zebym ją jeszcze mógł ściągnać

no nie!! juz sciagam bete3 piaty raz bo za kazdym razem mam przy rozpakowywaniu blad CRC przy 99% to jakas paranoja!!
.... wpadam w depresje ...

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2003 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

mi w poltorej godzinki wszystko sie ladnie sciagnelo

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2003 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

co mnie wqurwia w nowej becie:

- przedewszystkim vocal laski z radia, nie jest ten sam w odroznieniu od meskiego glosu ktory podkladal ten sam koles (hurra!) i ciagle trzyma ta funkowo lolowata barwe glosu. Natomiast female voice... kiedy uslyszalem 1szy raz grajac na jakims szwajcarskim serku - myslalem ze to jakas baba weszla mi na TS, ale zaraz... nie siedze przeciez teraz na TS! pomyslalem. Fuck glos inny, jakis z dupy jakby nagrywala to z kibla. Nie ma tych sexownych whatever ;/ Brzmi jakby nie byl z gry jakby byl innego formatu.

- g36 wyglada jak bron z Jedi Knight 4: skin pustynny ala z tej planety gdzie Luke biegal za mlodu, jakkolwiek ona sie nazywala...

- na co ciekawszych mapkach brakuje textur, rommel wyglada jeszcze gozej niz wczesniej, myslalem ze tej mapy nie da sie juz bardziej ****** teraz dodatkowo ma jakies disneyowate oswietlenie.

- do podkladania bomby musze zbindowac dodatkowy klawisz (wybrac ja) a nie gram na nextweapon. Rozbrajajac wystarczy ze nacisne USE. Dlaczego nie moglbym w ten sam sposob podkladac? Wejsc na krzyzyk, nacisnac use, pojawia sie animacja krecenia paczki i po krzyku.

- mapki sa jakies takie uproszczone, wygladaja jak robione pod noobow ktorzy nie radza sobie ze skakaniem i kombinowaniem "jak tam wejsc/wskoczyc". Nowe mapy maja co ciekawsze miejsca do wskoczenia/wspiecia sie poblokowane, tam gdzie na pierwszy rzut oka bylaby mozliwosc wspiecia sie - nie mozna jak sie okazje. Pododawane dodatkowe drogi, mapki przypominaja karuzele otaczajacych sie uliczek, wszystko takie plaskie i uproszczone.

- niezle jaja sa grajac na goglach. Zreszta to trzeba zobaczyc.

- to co oni teraz wymyslili odnosnie granatow ma taki skutek, ze teraz bede je czesciej wybieral do inventory.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 02:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Odnosnie G36: nie przyszlo wam do glowy ze jeden z modeli tej broni tak wyglada? Idzcie z pretensjami do firmy Heckler&Koch bo zrobili bron jak z Jedi Knight
Dalej to juz nie wazne bo nawet nie mam ani sily ani ochoty polemizowac, po tygodniu dwoch zreszta juz nie bede musial

Totem6 wez ty czasem rusz glawa zanim napiszesz, boty dzialaja bez zarzutu, a jakbys wlaczyl serwer w trybie FFA to nawet bys nie musial botow dawac zeby postrzelac. Kolejna sprawa jest taka ze serwerow bety 3.0 jest od zaje*ania jak na 2 dni od premiery, tylko znowoz trzeba zrobic cos co przychodzi ci widze z trudem, ruszyc lbem a nie ogladac pokemony.

A tak ogolnie o becie, gralem sobie teraz pare godzin i... jak sie jutro obudze pogram 3x tyle

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 04:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Datrixo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Najpierw poprawie poprzednich pozniej dodam od siebie

Totem6 : Nie na wszystkich mapach da sie dodac bota i nie w kazdym trybie poniewaz boty sa jeszcze z glupie na podkladanie bomby

Bel : Jesli chodzi o radio z glosu to nie jest takie zle A sam glos podkladala jedyna dziewczyna jaka pracuje w SiD czyli BladeKiller

G36 wyglada u mnie normalnie ... nieprzyppomina mi nic z jk .Moze macie gamme przejasniona or smth.

Jesli chodzi o brakujace textury to niedlugo ma wyjsc mala latka naprawiajaca ten bug

Podkladanie bomby rzeczywiscie mogli ulatwic ale mysle ze tak tez nikomu niewadzi bo zbindowanie bomby to nie problem : bind x "ut_weaptoggle bomb"

Idac w strone zbudowanych map powiem ze sa wysmienite w szczegolnosci ut_algieria Zapewne wzorowales sie to wypowiedziom grajac wczesniej na ut_streets2 gdzie sa specjalne dzwigi Otoz kto chce moze z nich korzystac mi osobiscie nieprzeszkadzaja poniewaz z kelly skacze bez problemu na konstruktion oraz na dom z respawnem red w bombmode A chatka na drzewie w ogrodku po prostu ownuje

Mi sie bardzo bardzo podoba a masowe rzezi img negev sa zabojcze zglaszcza jak sie broni bs'ow

I do wszystkich nie tych takich gdy podczas gry w bombmode mowia ze im z tego sie robimy CS.Otoz moi kochani bombmode wyglada w takich sposob ze caly team broniacy musi sie ustawic w okolicy bs'ow i czekac na przeciwnika a nie grac jak w normalnym TS'ie Myslac wazym sposobem z kazdej gry by mozna CS'a zrobic grajac w ten tryb

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 06:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Datrixo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Datrixo Znajdź więcej post'ów przez  Datrixo Dodaj Datrixo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Datrixo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

lol ale czy w eye'u czeba cos przeestawiac na bete 3.0 ??? albo jak zrobic by tylko 3.0 widzial eye??
bo mi **** nie chce wejsc na severy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Co do eye, to nie wyszedl chyba jeszcze Pacz aktualizujacy filtry do 3.0 (chyba).

G-36 moim zdaniem wyglada fajnie i bel sie troche czepia ;p Glownie jednak jest to kwesia gustu czy bron sie podoba czy nie ...
Bel ma jednak racje co do ut_radia female ;/ ;/
NIe ma juz mojego kultowego whatever ;/ <chlip>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Co do eye to nie czerkajcie na nowe filtry bo widze ze panowie z UDPsoft sie cos rozleniwili, tylko zrobcie sami nowy filtr:

Filter / New... jakos go nazwijcie, np. v3.0 i w glownym okienku wklejcie to:

1 if servertype != "Q3" remove
2 if game ~!= "q3ut3" remove


jeszcze tylko refresh serwerow i juz mozna grac, serwerow jest na tyle duzo ze smialo pogracie, tymbardziej ze Dami tez jest.

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

dami #2 jest narazie nie grywalne :>

Wieczorkiem trzebabedzie dac mniejszy limit graczy (6na6 ) i dami 2.6a dac na 3.0 ;p

Pozatym Cybersport bedzie prawdopodobnie dzis wieczorem na 3.0 wiec juz mamy 3 serwy ^^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

tekstura rak

a ja mam cos nie tak z tekstura rak. zamiast obydwu rak mam rozciagnieta tekture od ziemi do wysokosci mapy (widac przeciwnika z daleka )...Sami zobaczcie:

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

aktualnie sa juz 4 pl serwy:
[ 195.205.148.107:27965 ][ sYnthesis e*Sports team server - Q3UrT 3 ]
[ 195.205.191.248:27960 ][ UrT 3.0 - DamiNet-Radom ]
[ 195.205.191.248:27961 ][ UrT3.0 - ctf - DamiNet-Radom ]
[ 156.17.230.3:27960 ][ Cyb3RsPort.PL [UrT 3.0] ]

co do textury voytasa to 1 raz widze takie cos, poczytaj forum.urbanteror.net moze tam cos o tym pisza :o

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 01:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: tekstura rak

quote:
Napisane oryginalnie przez voytas
a ja mam cos nie tak z tekstura rak. zamiast obydwu rak mam rozciagnieta tekture od ziemi do wysokosci mapy (widac przeciwnika z daleka )...Sami zobaczcie:


Ja tez mialem kiedys warjujace textury , czerwone wielokaty, ktore tak smiesznie sie ruszaly ;p

Bylo to chyba jeszcze na ME ktore mi sie kaszanilo ostro, niestety nie pamietam co zrobilem zeby to zniwelowac ;/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 02:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Hehehe, musicie to zobaczyc jesli jeszcze nie widzieliscie, poprostu sprawdzcie te komendy

\breakout_play
\breakout_reset
\breakout_pause
\breakout_left
\breakout_right

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 04:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

QRW* kolejny problem:
wchodze na serva, ładuje sie mapa i inne rzeczy ( 2x dluzej niz w 2.6 ) i mam okno wyboru teamu i sie zawiesza, i kicka pb jebana mac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

LOL
to zobacz za co cie PB kicka i powiedz, moze da sie cos uradzic :SS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post 2.6a i 3.0

ej wy macie obydwie bety naraz teraz czy tylko jedna ?
a jezeli dwie to czy sie to nie *******i prz ase i wogole ?

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

dwa rozne katalogi - to dwa rozne mody...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
QRW* kolejny problem:
wchodze na serva, ładuje sie mapa i inne rzeczy ( 2x dluzej niz w 2.6 ) i mam okno wyboru teamu i sie zawiesza, i kicka pb jebana mac

Mozliwe ze rate masz za male sporo ludzi kikanych jest za to. Jak sie ma rate 7500 to juz nie kopie

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2003 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
Mozliwe ze rate masz za male sporo ludzi kikanych jest za to. Jak sie ma rate 7500 to juz nie kopie


NO tak ale Totem nie napisal nawet za co go kicka wiec ciekawe jak ma mu ktos pomoc :S

Denerwuje mnie cos takiego ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2003 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

DARK zaraz kogos pobije

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Morfi
DARK zaraz kogos pobije


:S
bo ludzie sie czepiaja i nazekaja na pb a zaden nawet nie spojrzy w konsole,a tam jest wszystko napisane co sie dzieje (z regoly :> ) .

A najczestszym na to przykladem jest narzekanie ze PB wywala na spec na czas aktualizacji a delikwent narzeka ze nie moze grac itp itd
ble :Q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

ja tez czasami nie popatrzylem

ale naszczescie jestes zawsze pod reka :>

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Djud!
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Be beta 3.0

ehh po wgraniu 3.0 popadlem w mega depreche, ze az poszedlem z pisem na spaceroffke [najwyzszy akt deprechy] no ale moi ziomkowie z r3 wzieli mnie w kociol lacznie z glanowaniem pyska no i....musze sie uczyc grac od nowa:/, co mi sie w becie nie podoba to:
1. Modele postaci dzizas chyba trzeba byc idiota zeby zrobic cos takiego, dajmy na to grajac na mapie sanctuary, jeden tim ma zielone uniformy!!! lool przeciez to jest sit jakich malo nic nie widac, btw na aby kolesie z red jak stana za klombami tez sa niewidoczni bo kwiaty sa czerwone!! lool
2. mapy....... wielkie, zakrecone plaskie, ehh no nie podobaja mi sie, rozumiem ze trzeba wprowadzac nowe mapy, ale w 2.6 mapy byly spojne, szybkie poprostu czysta walka a teraz to ja sie po respownie gubie, no ale mysle ze po ograniu sie ten problem troszku sie zmniejszy
3. moc broni kuzwa wszystko pozmniejszane mp5 to mozna do muchy strzelac a i tak jej chitynowy pancerzyk to przetrzyma..ja kolesiowi wlepilem nim 3 hedy zanim zaliczyl glebe.....zmniejszona sila lr, ump, mp5..w sumie nie ma czym grac juz widze ze wzsyscy sie przezucaja na spaslaka a mnie nie bawi gra ta pukawaka, jedyne co chyba bez zmian to g-36, no i sr
ehh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 08:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: Be beta 3.0

quote:
Napisane oryginalnie przez Djud!
3. moc broni kuzwa wszystko pozmniejszane mp5 to mozna do muchy strzelac a i tak jej chitynowy pancerzyk to przetrzyma..ja kolesiowi wlepilem nim 3 hedy zanim zaliczyl glebe.....


juz widze ze wzsyscy sie przezucaja na spaslaka a mnie nie bawi gra ta pukawaka,



Mpk nie jest "az" takie zle da sie grac , natomiast spas znow powrocil w chwale :s

G36 ma natomiast tendencje do fartolenia hedow ... ble

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Be beta 3.0

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Mpk nie jest "az" takie zle da sie grac , natomiast spas znow powrocil w chwale :s

G36 ma natomiast tendencje do fartolenia hedow ... ble



Do MP5k nie ma sie co przywalac bo ludzie jakos daja sobie rede nie gorzej niz kiedys. Co do G36 to ja tych fartow nie zauwazylem, jak juz zalozylem heada to dlatego ze w niego mierzylem. To ze dostales pare razy heada nie znaczy odrazu ze koles "sfartolil"

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

zeby nie bylo, fszyskie moje heady som mierzone ;-P

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:34.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions