Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > CS to choroba...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Exclamation CS to choroba...

Wiecie teraz swieta i takie tam więc od tygodnia gram do oporu po 10-12 godzin dziennie...i CS padł mi na mózg. Kiedy przedwczoraj poraz pierwszy od tygodnia opuscilem swój cieply i wilgotny pokój coś bardzo głupiego mi sie zdazylo... Szedłem sobie po sklepie i kontem oka zobaczylem goscia ubranego w biale spodnie w czarne ćapki i czarny ortalionowy bezrękawnik-gość wygladał zupelnie jak terro (przynajmniek kontem oka) tylko brawowało mu wojskowych butów, kominiarki i mp5 w lapie...Odrazu tętno x2, odruchowo podskoczyłem, obruciłem się w jego stronę i iuz chcialem wycągac m4 kiedy sobie pomyslałem że mnie posrało... takich jak ja to zamykają na sobieskego na oddziale F3...to już nie jest uzależnienie od kompa to jest choroba... dla mnie już nie ma ratunku... uwazajcie z CS'em bo skończycie tak jak ja...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

heh... ja gram w CS'a od bardzo dawna i mam tylko nieiwelkie spaczenie umysła.... ale ja poprostu nie gram 12 godzin na dobe.... nawet teraz na święta.... gram około 4 do 6 godzin.....(w tym jeszce sprawdzam poczte i siedze na boardze) czasem moze dłuzej a czasem kroocej ... srednio to bedzie jakies 5 godzin.....

a ty sie człowieku opanooj.... oderwij sie od kompa.... idź na sanki albo książke poczytaj.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

To norma

Zawsze tak jest że pada na mózg mi już padł i zejść nie chce

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: To norma

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Zawsze tak jest że pada na mózg mi już padł i zejść nie chce


widac (joke)
no nie wiem mi tam nie pada narazie!
choc chetnie bym postrzelal se z DE albo z MP5

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Cool macho

Tak to prawda ,ze komputer uzaleznia ,a CS jakies 100x bardziej ! Dlatego ja staram sie ostatnio torche mniej grac , dalej siedze przed kompem , jak jestem w domu , bo nie mam nic innego do roboty , ale chodze na imprezy , do kumpli , czy na lyzwy ( ide jutro ) , na sylwka nie planuje tez zostawac w domu i grac lub siedziec przy TV , jak niektorzy ! Dlatego uwazam , ze to zalezy tylko od sily charakteru !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Re: Re: To norma

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


widac (joke)
no nie wiem mi tam nie pada narazie!
choc chetnie bym postrzelal se z DE albo z MP5



ja tam jush strzelałem, nic specjalnego (z MP5 oczywiście)

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Re: macho

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
(...) ale chodze na imprezy (...)


taaaaaaa... imprezy..

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

załużcie sobie kącik "zagubionych w życiu maniaków CSa"

tylko nie wiem czy to coś pomoże

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Mnie juz cs wkur... chyba przez to ze chodze do beznadziejnej gralni i chyba gram juz zaczesto musze zrobic jakas przerwe moj kumpel niegral z miecha teraz wrocil i zaebiscie mu idzie (ma zajawke na gre) ja wpadlem w rutyne i znudzenie cs coraz bardziej mnie nudzi jestem juz za starym graczem wsumie tylko klanowki we mnie budza jakies emocje szczegulnie jak przegrywamy bo jak loimy dupy lamerom to najchetniej poszedl bym spac zroie sobie [rzerwe chya ze 2 tygodnie przed ferjami (przyokazji moze uratuje moje stopnie na polrocze) zeby zaczac wymiatac w Ferie (co wiaze sie z kupnem nowego athlonika ! )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
Mnie juz cs wkur... chyba przez to ze chodze do beznadziejnej gralni i chyba gram juz zaczesto musze zrobic jakas przerwe moj kumpel niegral z miecha teraz wrocil i zaebiscie mu idzie (ma zajawke na gre) ja wpadlem w rutyne i znudzenie cs coraz bardziej mnie nudzi jestem juz za starym graczem wsumie tylko klanowki we mnie budza jakies emocje szczegulnie jak przegrywamy bo jak loimy dupy lamerom to najchetniej poszedl bym spac zroie sobie [rzerwe chya ze 2 tygodnie przed ferjami (przyokazji moze uratuje moje stopnie na polrocze) zeby zaczac wymiatac w Ferie (co wiaze sie z kupnem nowego athlonika ! )


hyh...ja tez o tym myslalem, ale jak nie mialem co do roboty w domq to tez usiadlem przed qmpem i odpalilem CS, ehhh, ja tam zrobie przerwe w Ferie pojade na narty i zregeneruje swoja energie do CS a ja z feriami wiaze nadzieje kupna GF2 TITANIUm, a jesli nie uda sie to bede musial czekac az do wakacji, ale wtedy GF3 128 mb DDR (jak wyjdzie)
BTW. MAJKIEL po 1. co to za klan bC. ?? powiedz cos wiecej!
po 2. jak moj obrazek (ten co ma byc podpisem)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

Re: Re: macho

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m


taaaaaaa... imprezy..



imprezy, alkohol, papierosy sux ble

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 03:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

eustachy mam to samo z martwa idziemy so dzies koles wyskakuje, *team fall back* .. albo babcia idzie: *ennemy spotted, need backup* sasasasasasasaasssa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 04:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alThRay
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Smile

Wiem cos o tym bo muj kumpel tez to ma jak nie gra od 2 dni w cs'a to koles przwie wogule sie nie odzywa nie sypia i mowi tylko o cs'ie. Ale chyba mu jeszcze brakuje do tego zeby widziec terro na ulice

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 07:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alThRay Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alThRay Znajdź więcej post'ów przez  alThRay Dodaj alThRay do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alThRay prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Re: Re: Re: To norma

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m


ja tam jush strzelałem, nic specjalnego (z MP5 oczywiście)



ale pewnie nie na ulicy do ludzi

a ja terro na ulicy nie widze.....
zastanawiam sie tylko co bym zrobił jak bym zauważył takiego terro prawdziwego i jakims zbiegiem okolicznosci miałbym w ręku 2 berety .....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

...gdybym wtedy mial pod reka to m4...eh...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

RZECZYWIŚCIE JESTEŚ ZAKRĘCONY

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2001 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez skuter
RZECZYWIŚCIE JESTEŚ ZAKRĘCONY


hehe no jestem zakrecony... jak stado pędzących wiertarek...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2001 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy


hehe no jestem zakrecony... jak stado pędzących wiertarek...


ze wspomaganiem pneumatycznym chyba

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2001 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja takie opcje miałem rok temu jak zacząłem w diablo 2 na BN'ie grać. Jak s*******iłem cały rok w szkole to troche wyluzowałem, nie siedze już 12 godzin przed kompem (tak jak rok temu). Teraz ostatni rok w gimnazjum (lol ) to tym bardziej nie chcę spieprzyć egzaminów

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

ja tam jeszcze si przestawiam na nowy rok

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kuerten
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Ostrołęka

Cool wspólczucie

Cs uzaleznia gdy gralem po kilka godzin z samego rana idac do szkoly na popludnie o niczym innym nie myslalem tylko jak najszybciej wrocic z tej *** budy i odaplic Countera , to jest w pewnym uzaleznienie ale w ostatnim czasie powoli mnie od niego glowa boli Pozdrawiam nosicieli choroby "CS"

__________________
Kuerten

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kuerten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kuerten Znajdź więcej post'ów przez  Kuerten Dodaj Kuerten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kuerten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

Re: CS to choroba...

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
Wiecie teraz swieta i takie tam więc od tygodnia gram do oporu po 10-12 godzin dziennie...i CS padł mi na mózg. Kiedy przedwczoraj poraz pierwszy od tygodnia opuscilem swój cieply i wilgotny pokój coś bardzo głupiego mi sie zdazylo... Szedłem sobie po sklepie i kontem oka zobaczylem goscia ubranego w biale spodnie w czarne ćapki i czarny ortalionowy bezrękawnik-gość wygladał zupelnie jak terro (przynajmniek kontem oka) tylko brawowało mu wojskowych butów, kominiarki i mp5 w lapie...Odrazu tętno x2, odruchowo podskoczyłem, obruciłem się w jego stronę i iuz chcialem wycągac m4 kiedy sobie pomyslałem że mnie posrało... takich jak ja to zamykają na sobieskego na oddziale F3...to już nie jest uzależnienie od kompa to jest choroba... dla mnie już nie ma ratunku... uwazajcie z CS'em bo skończycie tak jak ja...


Zdecydowanie musisz isc na Odwyk..... najlepiej do mnie ja ci za godziny grania bede slono liczyl to ci sie odechce

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Re: Re: CS to choroba...

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa


Zdecydowanie musisz isc na Odwyk..... najlepiej do mnie ja ci za godziny grania bede slono liczyl to ci sie odechce




hehe...moze lepiej nie...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Re: CS to choroba...

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa


Zdecydowanie musisz isc na Odwyk..... najlepiej do mnie ja ci za godziny grania bede slono liczyl to ci sie odechce


nie odeche sie tyko bedzie podkradal rodzicow kase

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

a widzisz juz sie zniechecasz..... musze cie pomeczyc.....

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
a widzisz juz sie zniechecasz..... musze cie pomeczyc.....



nie... nie zniechecam sie ale jakbym mial przez CS'a oprócz zdrowia psycicznego tracic jeszcze kase to chybabym sobie dal spokoj...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Unhappy

ehhh...
my nasze uzaleznienie leczymy brakiem kasy...
teraz tylko gramy treningi(bo mamy za darmo)
i klanofki bo za nie placimy 6 zl
tak poza tym to moze na wlasnym servie popykamy z godzinke

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Mi przeszło jak kasy brakowało na granie...ale teraz mam neta w omu i dobego kompa to choroba powroociła...ale kasy nie trace przynajmiej...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Ja tylko czekam az mi stale zamontuja. U mnie to dopiero wtedy sie zacznie Ma byc juz w tym miesiacu ale mjemu kumplowi tez tak mowili a czeka juz pare miesiecy

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

Byscie na vodke poszli jak normalna mlodziez.... a nie granie wam w glowie

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:54.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions