Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Zachowanie na Moście
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
!SoG!Kapi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zachowanie na Moście

Od pewnego czasu wqurza mnie zachowanie pewnych ludzi którzy każde swoje niepowodzenia wylewa na innych graczy krzycząc "lager". I potrafi wszystkich wyzywac przez caly czas. Coś by wypadało z tym zrobic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 15:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Od pewnego czasu wkurza mnie mleko które potrafi tylko kipieć

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 16:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez !SoG!Kapi
Od pewnego czasu wqurza mnie zachowanie pewnych ludzi którzy każde swoje niepowodzenia wylewa na innych graczy krzycząc "lager". I potrafi wszystkich wyzywac przez caly czas. Coś by wypadało z tym zrobic.


LAGER!!! WIESZ ILE ŁADOWAŁ MI SIĘ TWÓJ POST?



pozdrawiam

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jokos
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Warszawa

panowie ale wam sie litery teleportuja
ale tak na serio teraz
zgadzam sie kapi cos z tym trzeba zrobic!!!
sa 2 opcje
1. Żeby usatwic na moscie za Lag Lager i wszystko tego typu to ostrzezenie (ale bedzie banow :o )
2. Można by zrobić że byloby pare osob ktore moga wywalac z mosta i tego typu no i na zmiane by pilnowali jeden w danej godzinie...
ale to tez troche roboty jest i ochotnikow (odpowiedzialnych) potrzeba wiec raczej to pierwsze....

__________________
Wszyscy którzy myślą że myślą powinni nad tym pomyśleć...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jokos Znajdź więcej post'ów przez  Jokos Dodaj Jokos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jokos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez !SoG!Kapi
Od pewnego czasu wqurza mnie zachowanie pewnych ludzi którzy każde swoje niepowodzenia wylewa na innych graczy krzycząc "lager". I potrafi wszystkich wyzywac przez caly czas. Coś by wypadało z tym zrobic.


Tak to już jest między nami Polaczkami, że jak ktoś ma gorzej to dobrze mu tak (tutaj: albo lager albo cziter - a to tylko wina łącza), jak ma lepiej to dawać do na dół (bo przecież za szybko staty mu rosną), a jak nie wybija się z szeregu to OK - czyli urowniłowka w najlepszym wydaniu.
I dlatego nie gram na żadnym polskim serwerze, bo też już miałem tego dosyć. I pomimo "słabego" łącza jeszcze mi się nie zdarzyły takie i podobne komentarze pod moim adresem.
Zachęcam do zmiany serwera na zagraniczny, dopiero wtedy można poznać grę 4fun.
Pozdro,

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL
Tak to już jest między nami Polaczkami, że jak ktoś ma gorzej to dobrze mu tak (tutaj: albo lager albo cziter - a to tylko wina łącza), jak ma lepiej to dawać do na dół (bo przecież za szybko staty mu rosną), a jak nie wybija się z szeregu to OK - czyli urowniłowka w najlepszym wydaniu.
I dlatego nie gram na żadnym polskim serwerze, bo też już miałem tego dosyć. I pomimo "słabego" łącza jeszcze mi się nie zdarzyły takie i podobne komentarze pod moim adresem.
Zachęcam do zmiany serwera na zagraniczny, dopiero wtedy można poznać grę 4fun.
Pozdro,



Ciiiiiiiii bo ktoś niepowołany to przeczyta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 19:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ciiiiiiiii bo ktoś niepowołany to przeczyta


A niech czyta, co mi tam, najwyżej bana na bordzie dostanę

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!SoG!Kapi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja myśle że powinno sie kickować za użyte 3 razy pod rząd słowo lager jak za mordy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 19:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
[QUOTE][i]Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL
(bo przecież za szybko staty mu rosną


Mniemam że podtekst tej wypowiedzi dotyczy równiez mnie
Kolego jeżeli chodzi o SZYBKI wzrost statów moge Ci podać co najmniej 5 takich sposobów, i żaden z nich nie uwzględnia cheatów, a mimo wszystko ich uczciwość w stosunku do pozostałych graczy pozostawia wiele do życzenia...

Edytowane przez tmat dnia 12-05-2004 o godz. 22:19

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Mniemam że podtekst tej wypowiedzi dotyczy równiez mnie
Kolego jeżeli chodzi o SZYBKI wzrost statów moge Ci podać co najmniej 5 takich sposobów, i żaden z nich nie uwzględnia cheatów, a mimo wszystko ich uczciwość w stosunku do pozostałych graczy pozostawia wiele do życzenia...



wszelkie podobieństwo wykluczone
nie chodziło mi o podteksty, to tylko moje wrażenia z obserwacji wypowiedzi na temat mostu na boardzie

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL
A niech czyta, co mi tam, najwyżej bana na bordzie dostanę


A za co kolego miałbyś tego bana niby dostać? Nie pamiętam, aby ktoś kiedykolwiek dostał bana za mało udaną próbę sarkastycznej wypowiedzi…

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Jeżeli chodzi o temat topiku to myśle że poniższy obrazek będzie najlepszym komentarzem

Załącznik: 150.jpg
Załącznik został 127 razy przeglądany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Wy tam na Moście to może byście zajeli się grą dla zabawy, bo jak czytam Wasze wypowiedzi to zastanawiam się, po co ten serwer w ogóle istnieje wychodzi, że tylko po to, aby dowalać innym oskarżać o nie wiem co i kłócić się o mało istotne sprawy. Panie i panowie grać i się bawić, bo po to ludziska wymyślają gry komputerowe (pomijając chęć zbicia kasy). Ja gram na modemie i choćbym chciał nic na razie lepszego mieć nie mogę, dlatego na Moście nie bywam, ale nie żałuje, bo podejrzewam, że zaraz został bym objechany i obrażony, a grając na innych serwerach raczej mnie to nie spotyka może czasem ktoś walnie coś, ale po wyjaśnieniach, że mam modem z reguły jest już ok. W końcu nam modemowcom i ludziom którzy mają czasem kłopoty z łączem też należy się chwila relaksu.

Edytowane przez patryk pl dnia 12-05-2004 o godz. 23:06

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Wy tam na Moście to może byście zajeli się grą dla zabawy, bo jak czytam Wasze wypowiedzi to zastanawiam się, po co ten serwer w ogóle istnieje wychodzi, że tylko po to, aby dowalać innym oskarżać o nie wiem co i kłócić się o mało istotne sprawy. Panie i panowie grać i się bawić, bo po to ludziska wymyślają gry komputerowe (pomijając chęć zbicia kasy).


Cześć FILIP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jeżeli chodzi o temat topiku to myśle że poniższy obrazek będzie najlepszym komentarzem


"Nie daj się zwieść łatwej drodze Ciemnej Strony Mocy... "

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 05:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Mniemam że podtekst tej wypowiedzi dotyczy równiez mnie
Kolego jeżeli chodzi o SZYBKI wzrost statów moge Ci podać co najmniej 5 takich sposobów, i żaden z nich nie uwzględnia cheatów, a mimo wszystko ich uczciwość w stosunku do pozostałych graczy pozostawia wiele do życzenia...



buhahahaa Tomek, nie tak do siebie wszystko

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 08:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
buhahahaa Tomek, nie tak do siebie wszystko


Don Kichot ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 12:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Don Kichot ?


Może byc i DON moja droga Dulcyneo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hmmmm .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 12:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
buhahahaa Tomek, nie tak do siebie wszystko



No te tekstu były akurat skierowane do mnie.

quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL (bo przecież za szybko staty mu rosną),


quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL A niech czyta, co mi tam, najwyżej bana na bordzie dostanę


Ale moge sie mylić i widze to czego inni nie widzą (ostatnio zrobiłem sobie sesje Archiwum X więc wybaczcie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No te tekstu były akurat skierowane do mnie.

(...)



mi się wydaje że to był obraz ogólnej tendencji....

ale jak wolisz to brać do siebie - to nie przeszkadzam

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
mi się wydaje że to był obraz ogólnej tendencji....

ale jak wolisz to brać do siebie - to nie przeszkadzam




Połącz tą część wypowiedzi:
quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL (bo przecież za szybko staty mu rosną),

(przypominam że to ja rozpocząłem wątek o dziwach w statach)

z Ta wypowiedzią:
quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL A niech czyta, co mi tam, najwyżej bana na bordzie dostanę

(kto niby miałby go zbanować ? )

i wszystko wydaje sie jasne i czytelne.

Ale jak juz wspomniałem mogę sie mylić

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat

Ale jak juz wspomniałem mogę sie mylić



i ja też mogę

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Zachowanie na Moście

quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL
(...)
Zachęcam do zmiany serwera na zagraniczny, dopiero wtedy można poznać grę 4fun.
Pozdro,


Licencję na grę 4 fun to mamy my, nawet jak wygrywamy to zawsze tak gramy żeby wszystkim grało się 4 fun

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

a jeśli chodzi o lagi, to "wypracowałem" sobie takie założenie,że jak jestem na servie i mój ping jakoś drastycznie odbiega od pozostałych graczy, to by nie robić kwasów biorę sobię snaperkę i wkurzam innych w trochę bardziej w sportowy sposób hakuna matata
czasami to nawet można zobaczyć przez lunetę niezłe widowisko np. na Side Winder, istny film wojenny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

Panowie,
na lagi nic nie poradzimy, jedynie możemy grzecznie poprosić ludzi którzy grają na słabym łączu o grę fair i wyjście z serwera, ale temat cheaterów to już inna bajka. Są klany, które lubią czysta grę i którym nie przeszkadza zainstalowanie sobie ARGUSA (które to są, to zainteresowani wiedzą). Po prostu postulat do administratorów MOST-PL, by nie wpuszczać na serwer bez tego niewielkiego, ale jakże pomocnego programiku (niektórym na pewno odeszłaby ochota do wyzywania od cheaterów, oszustów itp). Po prostu: ARGUS only i spokój z warcholstwem i bluzganiem. Cheatera widać i krew mnie zalewa, że administratorzy nic z tym nie robią, tylko piszą: proszę zaopatrzyć się w ARGUSA, zamiast podjąć bardziej radykalne środki i po prostu to skończyć. Uczciwi gracze na pewno się nie pogniewają. Pozdrawiam wszystkich.

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

Talking

a'propos lagerów, to wystarczy coś o większej szybkostrzelności i rozrzucie i też można sobie z nimi poradzić. Pozdro.

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez ulwefa
a'propos lagerów, to wystarczy coś o większej szybkostrzelności i rozrzucie i też można sobie z nimi poradzić. Pozdro.



w zasadzie to granatnik jest dobrym lamaczem lagow

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No nie zawsze, nie ma to jak slato "pogranatnikowe" i bieg dalej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 18:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
No nie zawsze, nie ma to jak slato "pogranatnikowe" i bieg dalej


no a po salcie zawsze mozna (jesli jeszcze zostaly) poprawic nastepnym granatniczkiem... oczywiscie biorac poprawke na "lag"

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:29.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions