Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Nowe UrT.pl 9 sierpnia?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Nowe UrT.pl 9 sierpnia?

Hmm wielu z Was naciska mnie zebym skonczyl nowe UrT.pl na 9 sierpnia Szczerze mowiac jest to niewykonalne, chyba ze ...

Chyba ze wydam nowe urt.pl bez wielu rzeczy takich jak kalendarz, browser, ankiety itd. ktore dorobie po opublikowaniu nowego sajtu - co wy na to? jesli zrezygnuje z paru rarytasow ktore dla was przewidzialem, to na 9 sierpnia *byc moze* uda sie wrzucic dzialajacy w pelni serwis tyle ze bez kilku istotnych dosc funkcji... Co wy na to? Chcecie stuprocentowe urt.pl za przykladowo 2 tygodnie czy moze mocno okrojona wersje juza za tydzien 9 sierpnia? Czekam na opinie

Aha dodam jeszcze ze moge i tak zmienic zdanie ale ciekaw jestem waszego zdania...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2003 22:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=BzN=-M[]nar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe UrT.pl 9 sierpnia?

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
Hmm wielu z Was naciska mnie zebym skonczyl nowe UrT.pl na 9 sierpnia Szczerze mowiac jest to niewykonalne, chyba ze ...

Chyba ze wydam nowe urt.pl bez wielu rzeczy takich jak kalendarz, browser, ankiety itd. ktore dorobie po opublikowaniu nowego sajtu - co wy na to? jesli zrezygnuje z paru rarytasow ktore dla was przewidzialem, to na 9 sierpnia *byc moze* uda sie wrzucic dzialajacy w pelni serwis tyle ze bez kilku istotnych dosc funkcji... Co wy na to? Chcecie stuprocentowe urt.pl za przykladowo 2 tygodnie czy moze mocno okrojona wersje juza za tydzien 9 sierpnia? Czekam na opinie

Aha dodam jeszcze ze moge i tak zmienic zdanie ale ciekaw jestem waszego zdania...



Ja tam wole za 2 tygodnie zby by6ła jooz fool wersia bo i tak teraz 9tego bendzie co robić nowa beta i wogoole wszyscy bendą grać a ut.pl zaraz za tuydzień to bendzie oka bendzie co tydzien lolek takie moje zdanie a pozatym 9tego na zjezdzie bende

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 02:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=BzN=-M[]nar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=BzN=-M[]nar Znajdź więcej post'ów przez  -=BzN=-M[]nar Dodaj -=BzN=-M[]nar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=BzN=-M[]nar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

Sajt

Moja opinia na ten temat jest taka, że te 2 tygodnie które przyjdzie (raczej napewno przyjdzie ) nam czekać na w 100% ukończona wersje ut.pl są niczym w porównaniu do tego czasu jaki już minął od pierwszych zapowiedzi o nowym ut.pl, więc jak już sie tyle czasu naczekaliśmy to i możemy chyba poczekać te 2 weeks.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Lepiej Majes zrob cale ut.pl niz cząstkowo to wrzucac tak mi sie zdaje. Zreszta MOnar dobrze mowi 9tego bedzie sie testowalo bete 3.0 a ut.pl moze byc pozniej ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ok as u wish

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 14:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

ale:
lepiej na 9tego bo potem bedzie za duzo rzeczy naraz i nie bede wiedzial w jaki dział wejsc, a tak to stopniowo wszytkiego po troche i bede mial pocieche na dluzej tak to w 1en dzien zobacze wszystko i lipa, jakby 1norazowe ut.pl
lol nikt mnie nie zrozumiał

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2003 10:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmm stwierdzilem jednak ze opublikuje to w calosci za 15 dni gdzies

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2003 10:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=BzN=-M[]nar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
ale:
lepiej na 9tego bo potem bedzie za duzo rzeczy naraz i nie bede wiedzial w jaki dział wejsc, a tak to stopniowo wszytkiego po troche i bede mial pocieche na dluzej tak to w 1en dzien zobacze wszystko i lipa, jakby 1norazowe ut.pl
lol nikt mnie nie zrozumiał


9 tego to dopiero bendzie wszystko naraz...

Zjazd....Pifko...Paintboll...Poffko....Zgon....nowe ut.pl.... ...nowa beta.... piffko..2dzien zjazdu...piffko...paintboll... ognisko... wszama..pifko.. zgon....testowanie bety 3,0.... sen ...rano kac...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2003 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=BzN=-M[]nar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=BzN=-M[]nar Znajdź więcej post'ów przez  -=BzN=-M[]nar Dodaj -=BzN=-M[]nar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=BzN=-M[]nar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

widze monar ze juz wszystko dokladnie zaplanowales : ]

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 09:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dook
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Pralka z GPS

W zasadzie w planach mam napisanie kolumno-recenzji bety 3.0 i coz... lepiej, zeby pojawila sie jeszcze na starej stronie, niz na nie dokonczonej nowej (chyba, ze miala by juz logowanie wzorem esp.pl czy q3arena :>, to wtedy mozna by juz wczesniej)

Monar ehh, powiekszasz grono animowa... ano.. kurde anonimowych alkomatow... ee.. alkoholikow, bys sie wstydzil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dook Kliknij tutaj by wysłać e-maila do dook Znajdź więcej post'ów przez  dook Dodaj dook do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dook prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=BzN=-M[]nar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez dook
W zasadzie w planach mam napisanie kolumno-recenzji bety 3.0 i coz... lepiej, zeby pojawila sie jeszcze na starej stronie, niz na nie dokonczonej nowej (chyba, ze miala by juz logowanie wzorem esp.pl czy q3arena :>, to wtedy mozna by juz wczesniej)

Monar ehh, powiekszasz grono animowa... ano.. kurde anonimowych alkomatow... ee.. alkoholikow, bys sie wstydzil


hmmm... nie jaram jooz prawie rok to co mam robic?? piffko pić :d a pozatym bendzie zajebista okazjia!!! www.zjazd-urt.prv.pl!! zapisywać sie..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=BzN=-M[]nar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=BzN=-M[]nar Znajdź więcej post'ów przez  -=BzN=-M[]nar Dodaj -=BzN=-M[]nar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=BzN=-M[]nar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:16.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions