Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Problemy z kodami
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Lukas23#
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

Problemy z kodami

Kilka dni temu wgrałem CoDUO do ścieżki dopisałem to co trzeba przszedłem grę z kodem na nie śmiertelność. Gdy chciałem zacząć drugi raz grę kody nie działały. W Cosoli wyskakiwał błąd, "Na tym serwerze nie można używać kodów" czy coś takiego. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie i nadal nic.

O co chodzi ?? Pomóżcie, wiem że granie na kodach nie jest wporządku ale poprostu jestem słaby. A chce sobie pograć.

Pomocy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 07:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lukas23# Znajdź więcej post'ów przez  Lukas23# Dodaj Lukas23# do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lukas23# prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

uuuu stary jak ty grasz w multi na kodach to brak mi słów na określenie ciebie. A że jesteś słaby to cie nie usprawiedliwia.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 08:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lukas23#
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

naucz się czytać. Mam problem z kodami w "Jeden Gracz".

W Multiplayerze nigdy nie gralem na kodach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 08:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lukas23# Znajdź więcej post'ów przez  Lukas23# Dodaj Lukas23# do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lukas23# prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Jak dostałeś komunikat że na tym serwerze nie można używałeś kodów to chyba znaczy ze próbowałeś gry w multi.
Jeśli posądziłem cię o ten niecny czyn niesłusznie to wielkie sorry

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lukas23#
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

Ludzie pomóżcie. Powiedzcie czy naprawdę jedynym wyjściem jest kupienie orginału ?? Nie rozumiem tylko tego dlaczego kody nie chcą działać skoro dopisałem do ścieżki to co trzeba. Co to za serwer jakiś. Już nie wiem co robić !!

Widać że pograłem sobie, całe dwa dni.

Próbowałem nawet od nowa wgrać dodatek. Może jeszcze spróbuje odinstalować dodatek i normalne Call of Duty.

A jak to nie zadziała to już nie wiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lukas23# Znajdź więcej post'ów przez  Lukas23# Dodaj Lukas23# do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lukas23# prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

quote:
Napisane oryginalnie przez Gajos.pl
Jak dostałeś komunikat że na tym serwerze nie można używałeś kodów to chyba znaczy ze próbowałeś gry w multi.
Jeśli posądziłem cię o ten niecny czyn niesłusznie to wielkie sorry



Gdybyś tylko trochę pograł na kodach, wiedziałbyś zapewne o co chodzi. Nawet na singlu, gdy już się rozpoczęło gre i dopiero po rozpoczęciu dopisało to, co trzeba, to będzie wyskakiwać to, że "ten serwer cośtam cośtam". Nie pytaj mnie czemu CoD widzi singla na czitach też jako serwer, może to specyfika silnika QIII.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lukas23#
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

ale co zrobić żeby dalej można bylo grac na kodach ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lukas23# Znajdź więcej post'ów przez  Lukas23# Dodaj Lukas23# do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lukas23# prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Do linii komend dopisz +set monkeytoy o +set sv_cheats 1 (ze spacją oddzielającą +set od pliku exe). Uruchom grę, naciśnij [~], by włączyć konsolę. Wpisz:

give xxx - dostajesz przedmiot xxx (np. give mp 40 itd.)
give health - życie na fulla
god - nietykalność
notarget - wrogowie Cię nie widzą
noclip - przenikanie przez ściany itd.

Jak zrobisz to co tu pisze to musi działać. Jak nie działa to znaczy, że albo coś źle wpisujesz albo w ogóle masz kaszane na kompie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Lukas23#
ale co zrobić żeby dalej można bylo grac na kodach ??



Po pierwsze każdy kto kupuje pirata to złodziej. Dopuszczam kupienie pirata dla sprawdzenia czy gra pasi i potem w te pędy do sklepu po oryginał!!!!!!

Po drugie każdy który gra na kodach czy w singlu czy multi to po prostu lamer.

Po trzecie: moderatorzy tego forum (IMAO) powinni robić delete dla wszystkich postów w kwestii cheatów czy też pirackich (złodziejskich) kopii.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lukas23#
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

My zlę że faktycznie kupię oryginał. OK dzięki za pomoc. Lecę do sklepu nie dla idiotow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lukas23# Znajdź więcej post'ów przez  Lukas23# Dodaj Lukas23# do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lukas23# prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Lukas23#
My zlę że faktycznie kupię oryginał. OK dzięki za pomoc. Lecę do sklepu nie dla idiotow


Gratulacje.

Jednego grzesznika mniej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.

Po trzecie: moderatorzy tego forum (IMAO) powinni robić delete dla wszystkich postów w kwestii cheatów czy też pirackich (złodziejskich) kopii.


nie, my tylko dajemy gupie odpowiedzi na takie posty bo juz mamy dosc po 3 latach umoralniania ludzi ze u nas takich rzeczy nie znajda. w kwestii cheatow do single player to co w tym zlego? skoro czlowiek chce sobie ****** przyjemnosc z grania to juz jego sprawa..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
nie, my tylko dajemy gupie odpowiedzi na takie posty bo juz mamy dosc po 3 latach umoralniania ludzi ze u nas takich rzeczy nie znajda. w kwestii cheatow do single player to co w tym zlego? skoro czlowiek chce sobie ****** przyjemnosc z grania to juz jego sprawa..


Luzik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

a moze by sie tak wziol na zauke a nie na latwizne szedl

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:26.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions