Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Rakiet Arena i mały problemik
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Unhappy Rakiet Arena i mały problemik

Chvcialem sobie popykac w Ra, sciagnolem mod z oficjalnej stronki, Pr 1.31 i zainstaolwale, ale po wybraniu modu nie moge nawet mapek przejrzec, postawic serwa ani wejsc. Znaczy stawiam serv, ale nikt nie moze wejsc na niego. Podobno brak mi jakiegos pliku.. Niech mi ktos pomoze, po sie pale do walki na RA..

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Angry :(

Chyba nikt mi nie pomoze, jestem taki samotny, niech mnie ktos przytuli

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Zdaje się, że t0d w to grywa. Poczekaj aż zajrzy, albo spróbuj wysłać mu pytanko na priv.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

http://republika.pl/m4rc0/ra315sv.zip

no i nie marudz juz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Talking

Nie marudze tylko chce staly serf postawic a tu taki pech

Dzieki wielkie..

Moze do zobaczenia na moim serfie..

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

np

ale jakbys przypadkiem stawial serwer to proponuje 1v1 cpma jak cos

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Talking

Spoko, tylko niech to badziostwo rusze to bedziesz 1 osoba jak sie o nim dowie..

Ide probowac serf...moze sie uda

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Suchy
Spoko, tylko niech to badziostwo rusze to bedziesz 1 osoba jak sie o nim dowie..

Ide probowac serf...moze sie uda


No jak staly serw - to daj znac to dopisze do listy...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Talking

t0d zajrzał

mapki możesz sobie przejrzeć na dwa sposoby:

a) wlarząc do innego moda (np. CPMA) i wpisując :

map ra3mapXX gdzie XX to numerek mapy (od 1 do 13)

pod warunkiem że mapy masz w katalogu baseq3

b) zakładają wlasny serwerek (sciągasz ten pliczek co cie demacros zapodał i podłaczasz sie pod niego. później bierzesz tylko \callvote nextmap

i oglądasz

jeżeli masz jakieś pytanka jeszcze to słurzę poradami -sorki że dopiero teraz Ci odpowiadam, ale niejestem przy kompie 24h na dobę - a szkoda

pozdro

ps. może zajrzysz na 217.113.224.7:27962 albo morphini.toya.net.pl ????


ps2 jak chcesz jakieś ciekawe mapki do ra3 to wejdź na ftp://ftp.toya.net.pl/pub/gry/quake3/mapy/

tylko sie nie zraź bo one trochę zajmują od 4-5mb do 17mb, a ra3mapproject (kilkanaście dodatkowych map) zajmuje 103mb

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

byłbym zapomniał- jeżeli będziesz kopiował mapki do baseq3 to nie zawsze możesz podłączać sie do jakiegoś serwerka i grać - wszystkie ścierzki do plików muszą się zgadzać do tych na serwerze - tak gdybyś chciał sobie pograć na jakiś innych serwerkach niż twój własny

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Question

Dzieki tOd za wskazowki..wkoncu jakis specjalista w RA

Kolejne pytanka:
1. czy mozna odpalic BOTA pod Ra i jak sie to robi?
2. czy mozna odpalic i grac na mapkach pod osp albo cpma ( podobno jest specjalne ra pod cpma?. bo jak ostatnio kumple zapodal mapke ra3map1, to sie gubilismy na pokojach w tej mampce..totalna glupota

ps. serw juz dziala i ma sie dobrze..

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Talking

ad1 bota nie można odpalić pod RA3 - mozna odpalic pod cpma na mapkach ra3

ad2 tobie chodzi o granie na mapkach osp/cpma pod ra3 czy granie w osp/cpma na mapkach ra3??

skoro stfoshyles juz serwerek ra3 wpisz w tym okienku (takie biało niebieskie - z jakimiś dziwnymi tekstami )

map ospdmXX

mapy te jednak musisz miec w baseq3

jezeli zaś chcesz grać pod cpma na mapkach ra3 to musisz zrobic kilka rzeczy:

#1 skopiować mapki na których chesz grać do baseq3
#2 odpalic serwer cpma
#3 zmienic mapke na np. ra3map1
#4 wejsc na serwer
#5 wyslać mi 10000$ na moje konto w Szwajcarii
#6 callvote gametype <- wybierasz albo CA (Clan Arena) albo DA (Duel Arena)
#7 callvote promode 0

wracają jednak do botów - jest jeden sposób:

#1 znajdujesz w sieci programik do robienia plików dla botów (*.aas) o nazwie bsp2aas.zip
#2 stosując odpowiednie wskazówki z pliku readme.txt wytwarzash plik *aas
#3 kopiujesz plik *.aas do katalogu baseq3\maps
#4 wpisujesz addbot xaero 5
#5 robisz wszystko to co opisałem powyżej (#1-#7) - przy czym kwota z punktu 5 zostaje zwiększona o jedno zero na końcu
#6 grasz

pozdro (jak tak dalej pójdzie to napiszę jakąś książkę)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 10:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Talking

nic dziwnego, że się gubiliście - zapewne graliście na arenie 4??

ra3map1:

arena 4 jest przeznaczona do gry teamowej (Clan Arena)

arena 1 jest przeznaczona do gry 1v1 (Rocket Arena a w CpMA Duel Arena)

arena 2 jest przeznaczona do gry 1v1 (Rocket Arena a w CpMA Duel Arena)

arena 3 jest przeznaczona do gry 1v1 (Rocket Arena a w CpMA Duel Arena)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 10:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
prankster
Soldier of DOOM



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Lublin

Unhappy

Eeee tu się nie zgodzę... Były kiedyś linki do paków z *.aas'ami dla botów na forum challenge-world, bo ludzie chcieli odpalić sobie boty pod RA3. Inna rzecz, to to skąd można to teraz wyrwać...
Sam właśnie ściągnąłem RA315 cl i srv i chciałbym potrenować, ale chyba nic z tego. A szkoda bo tryb gry w RA po obejrzeniu XX filmow z niej, bardzo mi się spodobał.
A jak miałaby wyglądać gra na mapach RA3 pod osp/cpma skoro tam nie ma żadnych przedmiotów? CA, DA? to nie to samo chyba...
Jeśli ktoś jednak znajdzie możliwość odpalenia botów pod RA3 (żeby pograć na mapach z RA3 oczywiście) to dajcie znać...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil prankster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do prankster Znajdź więcej post'ów przez  prankster Dodaj prankster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać prankster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Eeee tu się nie zgodzę... Były kiedyś linki do paków z *.aas'ami dla botów na forum challenge-world


ja o tym nie wiedziałem

quote:
A jak miałaby wyglądać gra na mapach RA3 pod osp/cpma skoro tam nie ma żadnych przedmiotów? CA, DA? to nie to samo chyba...


jak sobie wyłączysz promołda to będą sie (te dwa mody) różniły tylko HUD`em

quote:

Jeśli ktoś jednak znajdzie możliwość odpalenia botów pod RA3 (żeby pograć na mapach z RA3 oczywiście) to dajcie znać...



wellllllll poczytaj sobie jeden z moich poprzednich postuf tam masz opisane

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
prankster
Soldier of DOOM



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Lublin

To nawet działa skompilowałem aas z bsp (przy pomocy bspc.exe z instalki gtkradianta), dorzucilem aas do pk3, pk3 do cpma i jest super, ponieważ mozna grac także z WŁĄCZONYM pm.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil prankster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do prankster Znajdź więcej post'ów przez  prankster Dodaj prankster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać prankster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez prankster
To nawet działa


gdyby nie działało to bym o tym nie pisał - sam sprawdzałem

quote:
dorzucilem aas do pk3, pk3 do cpma i jest super, ponieważ mozna grac także z WŁĄCZONYM pm.


ja tylko Ci opisałem, jak zrobić, żeby CPMA imitował RocketArenę

btw. jeżeli będziesz chciał sobie pograć po sieci na mapkach do których zrobiłeś aas`y musisz zrobić tak, żeby pliki pk3 zz mapkami miały taki sam rozmiar jak te na serwerze - a po ludzku muszisz wywalić aas`y z tych plików - możesz je umieścić w katalogu baseq3\map

miłego giercowania w Rocket Arenkę 3

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Talking

Wlasnie wrocilem do bawienia sie Ra.. padl mi procek i netu ni ma..
Mam pytanko..skad pobrac pliczek bsp2aas.zip??

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
nic dziwnego, że się gubiliście - zapewne graliście na arenie 4??

ra3map1:

arena 4 jest przeznaczona do gry teamowej (Clan Arena)

arena 1 jest przeznaczona do gry 1v1 (Rocket Arena a w CpMA Duel Arena)

arena 2 jest przeznaczona do gry 1v1 (Rocket Arena a w CpMA Duel Arena)

arena 3 jest przeznaczona do gry 1v1 (Rocket Arena a w CpMA Duel Arena)



Nie ..gralismu na ra3map1, ale na tej mapce sa dodatkowo 4 arenyny pod soba, odpalalem na cmp q3map1,ja bylem na 1 arenie a kumpel na 2 lub 3 a czasami 4, zadko na 1....nie wim jak sie wybiera

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Edytowane przez Suchy dnia 21-03-2002 o godz. 12:09

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Suchy

gralismu na ra3map1, ale na tej mapce sa dodatkowo 4 q43ny pod soba, odpalalem na cmp q3map1,ja bylem na 1 arenie a kumpel na 2 lub 3 a czasami 4, zadko na 1..



za cholere nie wiem o co ci chodzi

niesłyszałem o takiej mapie jak q3map1 może q3dm1????

a z tymi arenami to se trza ustalać na ktoorej chce sie grać

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Unhappy

Wkradl sie maly bledzik...nie q3dm1 tylko ra3map1. Wyjasniam o co biega. Jak odpalilem mapke z Ra.. ra3map1 pod cpm to ja wchodzilem na arene 1 a kumple na inne. NIe wiem jak sie ustala arene pod cpm.. a moze gubienie sie po arenach to jakis byk co robie
--------------------------------------------

A co do kojnwertowania mapki na *.aas to zrobilem to, ale nie wiem czy te dwa pliki..powiedzmy ra3map1.bsp i ra3map1.aas mam wrzucic do baseq3/pak0.pk3 czy do katalogo baseq3/maps - mam z tego robic paka czy tylko przerzucic wystarczy. Zrobilem plik ra3map1.aas i razem z .bsp wrzucilem do katalogu baseq3/maps i jak odpalilem Ra to nie dalo rady wrzucic bota.. pisalo ze nieprawidlowa komenda addbot... kuzde..czemu mapki pod ra sie tak roznia od tych zwyklych..... albo ja lamer taki ze stad do Afganistanu i spowrotem

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Talking opconalny temat

quote:
Napisane oryginalnie przez Suchy
Wkradl sie maly bledzik...nie q3dm1 tylko ra3map1. Wyjasniam o co biega. Jak odpalilem mapke z Ra.. ra3map1 pod cpm to ja wchodzilem na arene 1 a kumple na inne. NIe wiem jak sie ustala arene pod cpm.. a moze gubienie sie po arenach to jakis byk co robie


wpisujesz np \arena 1 lub \arena 2 lub \arena 3

i jak już wcześniej mówiłem - ustal wcześniej na ktoorej chcesz grać arenie

quote:
A co do kojnwertowania mapki na *.aas to zrobilem to, ale nie wiem czy te dwa pliki..powiedzmy ra3map1.bsp i ra3map1.aas mam wrzucic do baseq3/pak0.pk3 czy do katalogo baseq3/maps - mam z tego robic paka czy tylko przerzucic wystarczy. Zrobilem plik ra3map1.aas i razem z .bsp wrzucilem do katalogu baseq3/maps i jak odpalilem Ra to nie dalo rady wrzucic bota.. pisalo ze nieprawidlowa komenda addbot... kuzde..czemu mapki pod ra sie tak roznia od tych zwyklych..... albo ja lamer taki ze stad do Afganistanu i spowrotem


pierwsze primo : do \baseq3 wrzucasz ra3map1.pk3 (bez dodanego *.aas)

drugie primo : do \baseq3\maps\ wrzucasz tylko ra3map1.aas

czecie primo : w modzie Rocket Arena nie ma zaimplementowanego kodu dotyczącego botów - nie można ich podłączyć w singlu ani w multi

cinque primo : jak już wcześniej pisałem - jeżeli chcesz grać na mapkach ra, z fizyką ra, to tylko przez cpma - no i jest ten plusik, że możesz z botami na mapkach rocketarenki z włączonym promołdem jeszcze jakieś pytanqa??

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Exclamation

Witam..to znowu ja i moje problemy z RA.
-------------------------
wiec zaczynamy zabawe....
Zroobilemjak mi kazales, wrzucilem co bylo i gdzie trzeba, pod Ra moge wrzucac boty, ale nie wlaza mi na zadna arene
jest do wpisania

/addbot <botname> [skil 1-4] [team] [msec delay] [altname]
wpisuje :
/addbot anarki 2 anark arena 1 anarki no i bot niby sie laczy, ale nie wlazi naplansze tylko pozostaje spektatorem..tak mi sie wydaje.. co z tym zrobic..??
-------------------------

odpalilem pod cmp ( Challenge ProMode Arena 0.99w1 (3-Mar-02)), wrzycilem mapke, ale za diabla nie moge wygrac z consoli /arena1 albo /calvotearena.. wypisuje mi ze niewlasciwa komenda.. sam juz nie wiem.... jak wrzuce bota to idzie na inna arene albo na ta co ja, ale po tym jak go ubije to nie wraca
---------------------------

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Suchy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Question

heh..ale mam wziecie
------------------------------
juz moge przegladac i wchodzic na jaka chce arene, ale nie wiem dlaczego nie moge z consli dodac bota, jest nieaktywna addbot jest szara a inne normalnie sa ...
nawet jak wpisze addbot w consoli to wywala miz e niewlasciwa komenda

zaznaczam serwer ma scierzke "DQuake III Arena\quake3.exe" +set dedicated 2+ set bot_enable 1 +set fs_game cpma+exec ffa.cfg ?????

*w ffa.cfg tez jest cos o botach i jest
set bot_enable "1" moze to cos innego dpowiada za wrzucanie botow.... config ffa.cfg jest robiony OSP [b]Config Generator[/]
----------------------------------

__________________
*Suc]-[y*

Gadu 503747

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Suchy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Suchy Znajdź więcej post'ów przez  Suchy Dodaj Suchy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Suchy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: opconalny temat

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d


czecie primo :


tertio

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

w cpma na mapkach multiarenowych (takich jak ra3map1 czy cpm2b) boty można dodać PO wejsciu na arenę - tak ma się sprawa jak nie stworzyłeś serwerka


jeżeli go stworzyłęś spróbuj dodać coś takiego do lini komend

+set bot_minplayers "2" następnie odpal q3 i (jeszcze przed podłączeniem na własny serwer) wpisz

addbot jakiśtambot 2

<---- pisałem to na wyczucie bo sam za bardzo sie nie orientuję w komendach promoda sproobuj sie innych zapytać jeżeli to nie zadziała

ps sorki, że odpisuję z takim opóźnieniem, ale to dlatego, że mam brata przesiadującego 48h\dobę

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Ehm, t0d, nie kryguj się tak. To nie było aż takie opóźnienie z tą odpowiedzią.
Pokazałbym Ci co znaczy odpowiedzieć z opóźnieniem

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2004 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

specjalnie? zobaczymy za 2 latka

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2004 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions